Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kui vahel rämpstoidu isu tuleb - mida eelistate?
 
kiirtoit 10. aprill 2009, kl 10.59
me käime alati perega kebabi friikatega söömas + suured cocad. kes veel patustab, siis mis teile maitseb?
 
piloot Pedro Arriba 10. aprill 2009, kl 11.11
Ma'i viitsi väljas käia söömas sellepärast, perega jube tülikas ja kulukas. Teeme kodus rämpstoitu. Tavalisi rasva sees hulpivaid friikaid ja viinereid, ja mingit kulinaarivärki sinna otsa. Kogu krempli loputame alla muidugi ekstratervisliku sibula-küüslaugu-paprika-ja muusellise-hapukoorelögaga. Kokat eriti koju ei osta. Lapsed kulistavad kellukest ja ise joome õlut.
 
emm 10. aprill 2009, kl 11.23
ikka kommi. igatsugu hamburgerid ja friikad võivad minu pärast olemata olla.
 
A 10. aprill 2009, kl 12.30
lähen mäkki ja ostan eine :)

magus mind väga ei tõmba, pigem ikka soolane a la friikartul ja koola.
 
marta 10. aprill 2009, kl 12.41
hessi..megaburger..nämmma
 
mina 10. aprill 2009, kl 12.49
hesburgeri eine
või pakk kartulikrõpsu.

õnneks selline isu on kuskil kord kuus
 
liisa 10. aprill 2009, kl 12.58
Hes`i kanaburger:).
 
:) 10. aprill 2009, kl 13.07
Kui tuleb rämpsuisu, siis ei hessi ega mäki burgerid mulle ei istu. Ikka üks hea rotikas kuskilt kesklinna putkast.
Täitsa piinlik on sellist asja kellelegi rääkida, sest reeglina olen ük tervisliku toitumise etalon. Õnneks sellised isud käivad heal juhul vaid kord aastas...
 
mulk 10. aprill 2009, kl 13.08
kui rämpsu tahan siis ostan krõpse või pitsatasku
 
hm 10. aprill 2009, kl 13.11
eelistan rämpsu ikka
 
x 10. aprill 2009, kl 13.13
mul isutab igasugu õllesnäkkide järele, täna siis lõhekrõpsud kaljaga. Vahel vinnutatud vorstid ja vobla.
Burkse ma ei suuda üldse süüa, pigem siis teen suure plaaditäie pitsat ja cocat või kalja kõrvale.
 
memm 10. aprill 2009, kl 13.42
vahel harva tuleb selline konkreetne maci juustuburgeri isu, et...
aga burgeri teine pool tuleb tavaliselt juba tahtejõuga sisse pressida :)
 
noorik 10. aprill 2009, kl 15.59
hes'i tortilla!!! kindlasti.
 
ego 10. aprill 2009, kl 16.36
hesburgeris vahel käin, mh, carrols ajab ka asja ära. macdonalds on küll koht, millest kaarega mööda käin.
 
ka mulk 10. aprill 2009, kl 17.48
Jaa Viljandi Kivi pagari pizzatasku on väga hea:P
 
iu 10. aprill 2009, kl 18.49
ei tuleks pähegi midagi nii jälki endale sisse kallata, kui coca.

muide, just tehti ameerikas uurimus, et mitte niivõrd see, mida nad söövad, ei tee neid megapaksuks, kuivõrd see, mida nad kogu aeg joovad. tasub mõelda.

(ise sale)
 
k 10. aprill 2009, kl 22.36
pitsa. kas sbarro või pappa.
 
k 11. aprill 2009, kl 11.24
suur kuhi kenasti soolaseid, kuumi ja SIRGEID friikaid mingi külma kastmega.
ja siis suur taskurätt pisarate kuivatamiseks, et mis ma nüüd jälle tegin...
 
Heidi 11. aprill 2009, kl 12.31
Teeme "putinit" boutine vist kirjutatud.
Friikaid suurde puljongitassi vahele riivitud juustu ja see kõik ülevalatud kuuma kastmega. Juust sulab kuumade friikate ja kastme kuumuses. Quebecis proovisin, neil see erinevate lisanditega, väga levinud lihtrahva söök.
 
mimoos 11. aprill 2009, kl 16.01
kuulge, võileib, tort ,kaalukook, saiake ja pannkook jms on täpselt sama rämps, kui need nö "uuemad asjad". isegi hullemad, sest pitsa(värskelt tehtud kas kodus või pitsarestoranis või isetehtud hamburger, koos kastme ja kotleti ja värske salatiga) on isegi etemad.
 
mööduja 11. aprill 2009, kl 16.16
hessi kalaburks!
 
eneL 11. aprill 2009, kl 21.01
Nõrkuseks on vast värsked saiakesed, mida Vesivärava kohvikus pakutakse. Rämps see mingil juhul pole, aga ikkagi on asi, millega liialdamine kahjulik.
Kui Hesburger oma kanatortillaga välja tuli, siis oli see täiesti hea. Hiljem kvaliteet langes ja minu meelest polnud enam isegi jalapenot sees. Pole ammu ostnud. Igasugune burgeri vaimustus mul puudub ja seda eelkõige seetõttu, et ma ei ole siiani õppinud neid sööma. Nuga ja kahvlit ei anta, aga pritsib igas suunas kastet. Pärast, kui olen ennast ära määrinud ja enamiku saiast prügikasti toimetanud, siis mõtlen, et oli seda siis vaja. Jäätisekokteilid päris meeldivad.
 
A 12. aprill 2009, kl 00.24
võrreldes igasugu "vitamiinijookide" ja "maitseveede" ja "fatburneritega" on koola üpris süütu tegelane (põhiline süüdlane on suhkru kogus). ainult materdada armastatakse teda. ning kui keegi tuleb jälle hambakaotamisejuttu veeretama, siis pistke oma hammas ööseks apelsinimahla ja vaadake, mis temast järele jääb hommikuks... (kaitsva süljeta suus on hammas üpris nõrk tegelane).


ehk siis - <http://en.wikipedia.org/wiki/MythBusters_(season_1)#101_Uses_For_Cola>
 
Rämpstoidutempel 27. detsember 2023, kl 18.31
Igasuguseid kiir ja valmistoite pole üldse vaja üks tervise rikkumine ja sõltuvuse tekitamine. Olla võiks ainult sool leib ainult rukkist sai ainult nisust käkk ainult kaerast ja sepik ainult odrast ja kui neid ei ole siis võib ka ainult jahu olla igaüks teeb kodus ise. Mitte konserveeritud ja moosistatud puu ja juurviljad mille hulka kuuluvad ka päevalilleseemned pähklid kinoa ja läätsed ning naturaalne liha kala aga ka täispiim. Ja sellest saab juustu jogurtit kohupiima võid kefiiri hapupiima igaüks ise teha kodus. Ka õlisi praadimiseks ning erinevaid jahusi millest pudru teha võiks ka olla. Magusast ainult mesi ja puuviljad sisaldavad magusat ka. Ja kui on liha siis igasugu süldid vorstid singid pasteedid hakklihad saab igaüks ise teha. Ja ei mingeid restorane pubisi baare kohvikuid ainult töölissööklad. Kui seda rämpstoidutööstust ei oleks kus siis vabaneks töökäsi mida võiks kas kosmose või sõjatööstuses kasutada sest vaata ega imperialist ka ei maga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!