Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas 165cm on tõesti NII lühike?!!
 
pole võimalik. 19. jaanuar 2010, kl 08.07
Üks inimene seletab pidevalt, et ma olen alaarenend kasvuga, kuna ma olen nii lühike (ja ta on meessoost!). Ise on ta veidi üle 170'ne ehk.

Kuidas talle aru pähe panna?
 
m38 19. jaanuar 2010, kl 08.09
Aga miks sa peaksid talle "aru pähe" panema.
Tema oma mure, mitte sinu. Iga jobu ei jõua targak stegema hakata.
Sina oled ju enda arvates normaalne?
 
aabu 19. jaanuar 2010, kl 09.49
Mina, naine, olen 163 cm pikk ja ei ole elus end lühikesena tundnud.
Kui keegi tuleks mulle väitma et ma olen alaaarenenud kasvuga saadaks ma väitja lihtsalt pikalt.
 
li 19. jaanuar 2010, kl 09.52
Sina oled naissoost? Ta lihtsalt maandab oma komplekse sinu peal, ma ütleks, et mees 170cm on ikka vääääga lühike mees. Ise olen 166 ja ei ole ennast kunagi liig-lühikesena tundnud, kuigi mu kaasa on minust 25cm pikem. See on tema ( 170-se mehe)probleem ja sina ära lase ennast sellest häirida.
 
Mimm 19. jaanuar 2010, kl 10.00
No mina olen 180 cm pikk ja pole end kunagi liiga pikana tundnud :D Mulle näib, et hoopis minust lühemad mehed on liiga lühikesed ;) Kuigi mõnele neist ehk meeldiks oma komplekse minu peal välja elada, öeldes, et ma olen väärakas :D
 
lila 19. jaanuar 2010, kl 10.11
Ma ei tea, kas ma hakkan vanaks jääma või milles asi, aga ma ei saa aru, miks peab üldse enda olemist ja väljanägemist kellegi ees põhjendama või õigustama? Eriti veel pikkust, mis nagunii ei ole oma teha. Miks sa üldse sellele mõtled?
Mees "veidi üle 170" on ise lühikest kasvu, ju siis mingid kompleksid on, et teiste kasv ette jääb.
 
tänane näide 19. jaanuar 2010, kl 10.21
minul oma näide, mis oli just täna hommikul. olin öösel tööl ja hommikul suhtlesin ühe meesterahvadga, kellel oli ühte asja vaja. ütlesin, et kui X tööle tuleb, siis kusigu tema käest. to mees ütles, et ei tea, kes on X. maütlesin, et selline pikem-vanem naisterahvas. ja to mees ütles, et kas Teist(minust siis) veel pikemaid siin on? ma jäin suu ammuli vaatama esialgu. ma olen 1.72 muidu pikk. enda arust paras ja oma pikkusega väga rahul. küsisin, et kas ma olen siis tema arust niiii pikk. vastas siis, et tundun küll, et olevat hästi sale ja siis tunduvat pikk. no sure ära! muidugi mul selline lohvakas töökostüüm seljas.kaalun ju ka 70-72kg, kuis ma saan nii sale kah veel olla. ja see mees oli vast 180 pikk ja kaal üle saja. tavalised on lühikesed inimesed, kes vahel imstavad pikemate üle, aga no see mees pani mind küll imestama tõsiselt kohe.
kokkuvõteks, et probleem on tõesti teistes, ise ma tunnen ennast hästi ja olen rahu!
 
N - 174 cm 19. jaanuar 2010, kl 10.56
see mees, kes nii ütles, on mõttetu kompleksides mees, vot mehe kohta on tema enda kasv küll lühike, sinul aga naisena täitsa paras! minu meelest on selline mees ise paras jupats, ma ei hakka teist küll päris alaarenenuks nimetama (kui, siis ehk pigem mõistuse poolest;-)) sellisega pole küll mõtet asju ajada!
 
mõh? 19. jaanuar 2010, kl 11.10
Aga mis see sinu asi on, mis selle mehe arvates kasvumõõt on? Las tema elab oma elu ja sina ela enda oma.

Kah mul aru pähe paneja :P Sulle tuleks aru pähe panna, et sa ei käiks teiste kallal targutamas.
 
m27 19. jaanuar 2010, kl 13.15
no ma olen ka 180senti, aga minupikkune naine ongi pikk ju, mehe kohta on 180cm väga lühike, ma pakun, et tänapäeval on mehe keskmine pikkus kuskil 185cm, kui tänaval ringio vaadata veits.

180cm-le mehele võib 172cm vabalt pikk tunduda, kuna mehele ju ikka meeldiks, et naised on temale kuskil rinnuni maksimaalselt.
 
liisa 19. jaanuar 2010, kl 13.32
Kui meesterahvas on 170 cm, siis ta on jah lühike jupats.
Sest keskmine kasv naistel on 165 + panevad kontsad ka veel alla..
 
K 19. jaanuar 2010, kl 13.33
Sel mehel on kompleks ilmselt.
Sest 165 pikkusega naisele on paras meeskaaslane al. 180 cm-st
 
algatajale 19. jaanuar 2010, kl 13.34
Kas sa lollakat p...se saata ei saa, et ikka pead kohe temaga vastastikku teineteist mõõtma.
Tundub, et sul endal on kompleks.
 
175 19. jaanuar 2010, kl 13.53
165 on küll lühike jah. madala kasvu pärast ennegi naisi maha jäetud kui mõni modell ette satub
 
lugeja 19. jaanuar 2010, kl 13.59
165 ei ole lühike, vaid keskmine kasv.
 
ehhee 19. jaanuar 2010, kl 15.23
eks nn keskmine kasv on aastakümnetega pikemaks veninud, aga mu arust on sel vennikesel endal probleeme. sõltub muidugi, kui vana ta on.

aga ma küsiks tema käest, et kes käskis tal mööda maad laiali kasvada, ise ka ju lühike mehe kohta..
 
K 19. jaanuar 2010, kl 15.26
Mulle tundub, et sinu meestuttav põeb oma pikkuse pärast. sellepärast ta Sulle räägibki, et oled alaarenenud kasvuga.
Ise olen 165cm ja alla 180cm mehed on minu jaoks täielikud päkapikud. :D
 
Pähh! 19. jaanuar 2010, kl 16.00
Olen 160 ja mees 186 aga see eelpoolmainitud meesterahvas ise on pisikesevõitu küll
 
183cm 19. jaanuar 2010, kl 16.46
Kes see siin varasemalt kirjutas, et keskmine pikkus on 185cm. See ei saa olla õige... meeste keskmine pikkus jääb sinna 178-182 vahele. !85cm ei ole kindlalt - oled sa kunagi 185cm pikkust meest näinud? Enda pikkuse järgi küll enamus ei ole pikemad must.... Aga kui see mees ütleb sulle nii, siis viska kontsad alla ja siis olles tema pikkune võiksid sel teemal edasi rääkida...
 
m27 19. jaanuar 2010, kl 16.54
no kurat, vaata tänaval ringi. enamus on isegi mingid 190cm. võibolla on mingi selline efekt, et endapikkused tunduvad suuremad, kuna silmad on laubast madalamal jms:D aga noh, pikki mehi on ikka perversselt palju tekkinud minu vanusegrupis. 180cm on mingi pöialpoiss tänapäeval.

mul on ema 165cm. tema peab mind pikaks, aga emad ongi sellised.
 
pikkkoib 19. jaanuar 2010, kl 16.55
See mees pidagu lõuad, 170cm mees on VÄGA LÜHIKE mehe kohta. Normaalne oleks 180+, ideaalne 190cm. Ise olen 175cm pikkune ja kannan kõrgeid kontsi ka. Ilmselt tunnevad sellised 170cm kääbikud end pahasti kuna paljud naised on neist lihtsalt üle ja pikemad ning siis elab oma komplekse sinu peal välja. Saada pikalt ta oma jutuga või kasuta samu relvi tema vastu , mida tema sinu vastu ehk siis sisenda talle, et 170cm mees on jupats mis jupats :) Isegi 175cm mees on lühike.
 
s 19. jaanuar 2010, kl 21.04
kõigil kes oma pikkust ja kaalu peast teavad on kompleksi põdejad.
 
aq 19. jaanuar 2010, kl 23.40
Ilmselt sel mehel endal mingid kompleksid. Minul üks meestuttav, kes ise oli küll keskmist kasvu, arvas, et kõik mu probleemid on tingitud minu lühikesest kasvust (1.51 m), sest ta ise lihtsalt kohutavalt põdes mu pikkust (või õigemini lühidust).
 
nojah, pisike siis 20. jaanuar 2010, kl 00.16
Olen 160 cm, kaalu peast ei tea sest viimati kaalusin pool aastat tagasi :) 50 kilo kanti ehk või veits vähem.
Igatahes naistele suunitletud napoleoni kompleksi pole olemas (otsisin kunagi internetist, peetakse rohkem meeste pärusmaaks). Mehed põevad pikkuse pärast tõesti rohkem, isegi mu enda boyfriend peab end oma 186cm juures keskmist kasvu olevaks... kuigi see on pigem pikk. Kas siis 170 cm'sed peavad end kääbustena tundma? Maailma keskmine naise pikkus pidi olema 159 ja mehe oma 168 cm kui ma õigesti mäletan. Aasialased vist tõmbavad keskmist alla ja Euroopas see ei kehti aga ikkagi ...

Ainuke kord, kus ma oma pikkuse/lühiduse tõttu imelikku asja kogesin oli kehalise tund keskkoolis. Meil oli siis hästi pikk õpetaja ja kui sa temaga rääkisid siis ta kippus kummarduma madalamale ja enamvähem "oma kõrva sulle kurku toppima". See oli küll kahtlane. Ma eeldaks et meetri kaugusele-pool meetrit kõrgemale mu hääl ikka jõuab niisama kah.

Suva see, mis teised arvavad, peaasi et ise õnnelik oled.
 
178cm m 20. jaanuar 2010, kl 01.11
170cm on naise pikkuseks täitsa okei. või noh, üldse pole vahet kui pikk keegi on. väga liiga pikkadele naistele ei julge alati läheneda hoopis :P
 
ik 20. jaanuar 2010, kl 07.53
Ma olen 159cm,naine. Mees on kuskil 175-180 vahepeal.

Ma arvan et sellel tyybil mingid kompleksid. Ei saa aru yldse kuidas inimese pikkuse kallal norida, mis lyhikestel viga on? Voi mis lilliputtidel viga on kes on paris pisikesed?

Veider inimene,see mees sober sul.
 
Tiina23 20. jaanuar 2010, kl 08.06
mina olen 178 cm pikk naine ja elukaaslane u 5 cm lühem. meid kumbagi see ei häiri. ja üha enam olen tänavapildis hakanud märkama paare, kus naine pikem kui mees. aga kui kõik asjad klapivad, siis pole pikkusel tähtsust. ka pikemad naised peavad ju endale kellegi leidma:D ja kui eesti mees on lühemat sorti, siis pole midagi parata. elame üle:D
 
d 20. jaanuar 2010, kl 11.34
165 ei ole alaarenenud-mida jutt ikka. see tüüp on ise puudega ilmselt,kellel tugevad kompleksid.naistel ka see eelsi,et saavad kontsi kanda;)...et siis pole ka pikk mees tema kõrval nii ületamatult pikk ja voodis on kõik ühepikkused
 
aq to nojah, pisike siis 20. jaanuar 2010, kl 12.35
Sinu jutu peale meenus mulle ka kooli kehalise tunnid :P Kuna mul oli tõrge kõrgushüppe hüppamiseks (selles karjapoisi stiilis hüpe), isegi kui latt madalal oli, siis õpetaja vihastus ükskord ja pani mu sinna lati ette seisma ja ütles, et ma astuks lihtsalt latist üle ning ta näitas ette. Minule oli see latt naba kõrgusel, aga tema oli 1.86 pikk. Mis tal viga, aga mina ei saa ju astuda üle sellest :P Aga temale see kohale ei jõudnudki.
 
n 20. jaanuar 2010, kl 14.07
kasv on täpselt selline nagu ta inimesele on antud, 165 on täiesti normaalne, keskmine kasv, pealegi puuduv mõistus (sellel meesterahval) on palju suurem probleem
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!