Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
armastada kahte inimest korraga
 
kersti 07. aprill 2010, kl 11.44
Kusimus siis selline ,et kas on voimalik armastada kahte inimest korraga? Ma pean silmas kahte meest sama palju.
 
ehk? 07. aprill 2010, kl 12.03
ühe vastu võib olla armastus, kuid teise vastu kirg.
 
n,35 07. aprill 2010, kl 12.03
on. mul on nii.
 
mari 07. aprill 2010, kl 12.06
Jah on küll võimalik.Mina armastn oma kaaslast,kuid armusin ka ühte teise meesterahvasse,juba aastaid tagasi ja siiani ei saa teda oma südamest välja:(...
 
kersti 08. aprill 2010, kl 05.50
Siis ma ei olegi ainuke:)
 
Malle 08. aprill 2010, kl 06.06
mul käivad kaks meest korraga külas. teeme grupiseksi ja armastus on kuum.
 
n 08. aprill 2010, kl 10.07
jah, kahte meest korrraga armastada on võimalik, aga ma ei usu, et samamoodi. üks kompenseerib teise puudujääke...
 
m 08. aprill 2010, kl 10.18
ma armastan 3-e naist.igaüht omamoodi
 
to n 08. aprill 2010, kl 12.59
eks ta paraku nii ole jah
 
marion 08. aprill 2010, kl 21.54
Armastada saab, aga mitte päris ühtmoodi. Ilmselt üks ikka täiendab teist mingis mõttes, aga vahet nagunii pole, kui loobuda kumbastki ei suuda... Jah, mul ka nii, saan aru.
 
kukimuki 08. aprill 2010, kl 22.19
Siin lööbki välja ürgne matriarhaat,kui naisel on mitu meest. Sellel ajal oli selline eluviis täitsa olemas ja toimis,ainult kahjuks meie demokraatlik eluolu ei pea seda õigeks millegipärast.Nii ongi tänapäeval kahe mehe pidamine avalik saladus ja tulebki teist meest salaja ,kellegi teiste teadmata salaja armastada.Ja sealjuures tegema nägi ,nagu sellist midagi ei ole.Nagu öeldakse ajalugu kunagi kordub ja siis on selline eluviis jälle täitsa tavaline...
 
Mees 08. aprill 2010, kl 22.44
Minu elukaaslane armastab küll kahte meest ja meie jaoks pole selles midagi imelikku.
Üks mees võib olla pikemas perspektiivis meeldivam ja parem kaaslane. Arvatavasti on ta haritum, vähem agressiivne ja kindel kaaslane.
Teine mees on tavaliselt talle vastand: agressiivne, jõuline ja mehelik. Temaga on põnev ja lõbus koos olla, aga elukaasalsena on ta liiga ebastabiilne.

Mõlemad mehed täiendavad teineteist ja naine on märgatavalt rõõmsam (vähemalt minu naise puhul on see nii!)

Eks see stabiilne abikaasa ei taha oma rolliga leppida ja mehed kardavad veel teise mehe lapsi kasvatada!

Üks huvitav uurimus:

http://www.youtube.com/watch?v=fJgWvjUsizg
 
kukimuki 08. aprill 2010, kl 23.02
Õnneliku elu valem? Naised,kes seda ei tea,siis õppige,teadlased on selle välja nuputanud.

1. On tähtis leida mees, kes osaleb kodutöödel, vahetevahel teeb süüa ja käib tööl.
2. On tähtis leida mees, kes suudab sind panna naeratama.
3. On tähtis leida mees, kelle peale võib loota ja kes ei valeta.
4. On tähtis leida mees, kes on hea voodis.
5. On väga tähtis, et need neli meest ei tunneks teineteist
 
N36 09. aprill 2010, kl 03.15
kukimukiga nõus 100%
 
3x 09. aprill 2010, kl 23.42
nu mina armastan ühte naist aga magan kolmega...nu mis see kaks meest siis nüüd ära pole armastada rahuldada...
 
mh 10. aprill 2010, kl 01.28
Intiimses hingepiirkonnas saab olla ainult üks inimene. Kui keegi väidab et suudab mitut hoida, valetab nii endale kui teistele. Tal lihtsalt polegi sellest piirkonnas kedagi. Sinna veidi kaugemale , mahub aga juba hulgim inimesi.
 
kukimuki 10. aprill 2010, kl 12.15
Mõni naine kurdab,et korra kuus tuleb meeletu isu shokolaadi järele,midagi pole teha.Teine jälle,et soolase järele on isu. Kolmas jälle sooviks vahelduseks korra kuus üht suure ja energilise meheau partneriks saada.No ja kui ei suuda vastu seista,täpselt nii nagu mõni naine korra kuu jooksul shokolaadile ei suuda ei öelda.
 
q 11. aprill 2010, kl 16.04
võibolla armastad siiski ühte ja teisega jäi asi nö "poolikuks", seetõttu ei saa peast välja, kiindumus, näiteks.. see peaks üle minema, kui endale selgeks asja teed. Need poolikud või kättesaamatud asjad vahest võivad kripeldada küll, aga tegelikult vanuse kasvades saad aru, et fantaasiad ja reaalsus on üsna erinevad.

Aga vabandust, võibolla sa niisama küsid, mitte pole segaduses .. :)
 
kersti 13. aprill 2010, kl 06.47
Suur tanu vastamast.
 
.. 13. aprill 2010, kl 08.33
ei ole võimalik armastada mitut inim.korraga, pigem mingil muul korral on tõmme ja mingi puudujääk mis on lollus ja ei tasu oma suhtega lollitada. siis peab midagi korrast ära olema.
üks ja ainus kellest hoolitakse rohkem, ülejäänud võivad nooruses olla n.ö sarvede maha jooksmised või tahta armunud olla. kuid liiga ei tohiks inimestele teha, sest mõelda vastupidist olukorda ja mis siis saab. naistemehed ja meestenaised on ... .
kuid igal oma arvamus, et jah.
olen oma vead ja nooruse ära elanud, suhtes kõike teades ja nüüd on ammu see aeg möödas ja saanud aru, mis on elus oluline, kes on ja selline "vastik" elu on kadunud ja ei igatse tagagi mitte.
 
kukimuki 14. aprill 2010, kl 10.25
Kõik unistavad 100% abielust.No ei ole see alati ju võimalik.Siis tulebki lisaks tunnetele appi matemaatika.Kui üks mees pakub sulle seda head ja paremat 69% eest ,siis ju 31% jääb puudu.Siin ongi täiusliku elu valem,mida ma ka eelnevalt kirjutasin, ja siis need protsendid kokku liita saamegi 100% abielu,mis on iga naise unistuseks.
1. On tähtis leida mees, kes osaleb kodutöödel, vahetevahel teeb süüa ja käib tööl.(umbes 43% õnnest)
2. On tähtis leida mees, kes suudab sind panna naeratama.(umbes 23% õnnest)
3. On tähtis leida mees, kelle peale võib loota ja kes ei valeta.(umbes 18% õnnest)
4. On tähtis leida mees, kes on hea voodis.(umbes 16%õnnest)
5. On väga tähtis, et need neli meest ei tunneks teineteist(kokku 100% õnnest)
Siit ka meeletu isu shokolaadi järele(veel 3%Õnnest.kokku 103%) Nii see on,vahel ei aita ühest mehest,sest kodutööd ta ju teeb,aga shokolaadi ei osta oma naisele!
 
veel 14. aprill 2010, kl 11.22
Minu arvamus on, et ei ole võimalik armastada kahte inimest.
Teise vastu on hoolimine ja küik muu taoline.
Armastada saad ainult ühte korraga !
 
nipi 14. aprill 2010, kl 12.26
saab küll armastada kahte korraga,aga mingil hetkel pead sa otsustama,mis edasi saab,sest igavesti see ei saa kesta,-kahjuks.
keegi ikka saab haiget ja see võid olla sina ise
 
Kersti 15. aprill 2010, kl 05.46
Kukimuki ! Mulle meeldib su mottemaailm :) Ja olen sinuga 100 prossa nous.
 
ma ka 16. aprill 2010, kl 10.54
Ma ka arvan,et on selline variant olemas.Hetkel ise samas olukorras.Mingi aeg oli kindlasti kirg,aga nüüd juba 2.a ja üle ei ole läinud, tunne on muutunud "rahulikumaks".Aga seda pean ütlema,et taban end lausa segavalt palju selle" võõra "peale mõtlemast."Oma" on justkui loomulik elu osa.Päris võrdsed need tunded pole,tundub,et "võõras" on praegu esikohal,kuigi meil nii piiratud suhe teatud põhjustel.
 
m27 16. aprill 2010, kl 11.10
ehk siis pms kuidas olla abielus ja samas aeleda ringi nagu teismeline? kuidas vältida püsisuhtes olles tunnet, et hakkad vaikselt vanaks peeruks muunduma? kuidas säilitada illusioon igavesest noorusest ja alati lahtistest võimalustest ja seejuures olla 90% elust pidevalt õnnehormoonidest punnis? me ju kõik armastame kõiki maailmas ja pressime ennast kahele toolile istuma, kuna oleme lihtsalt nii ekspansiivsed ja säravad isiksused, kes naudivad täiega elu.
 
naine 27 17. november 2010, kl 10.10
on võimalik küll, mul sama lugu
armastan oma meest, kuid olen kiindunud ka teisesse, seega saan kõikidest, kel sama probleem vägagi hästi aru ja uskuge mind meeldiv see pole
 
n30 17. november 2010, kl 10.25
Ei lugend neid (kindlasti sapist tilkuvaid) kommentaare, kuid vastus Su küsimsuele:

Jah saab.
 
kukimukile 17. november 2010, kl 10.31
kus need sinu omad siis on? oled oma jubeda olemuse, kohutava suhtlusmaneeri mis nagu komunaalkorteri ühisköögi kasutaja oma, räuskava kriiskava häälega mis meenutab kajakateparve kui need kalalaeva saadavad ja jubeda välimusega eemale peletanud.
sul pigem see aega juba aastaid tagasi käes kus pead kokku lugema meest poolt öeldud " EI "-sid.
haigele ei keela fantaseerimist mitte keegi, peaasi et need hingeseisundit kergendavad
 
mures 17. november 2010, kl 10.48
Saab küll armastada. Ainus, keda ma siiani väga armastan on mu esimene armastus, oma abikaasa vastu ei ole ma kunagi midagi sellist tundnud ega ei hakka tundma ka. Need on täiesti erinevad armastused. Esimese suhtes ma lausa füüsiliselt tunnen seda armastust, tunnen, et vajadusel on valmis tema eest oma elu andma. Päris tõsiselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!