Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
egiptuse mees
 
jama 10. mai 2010, kl 10.52
a kutsu mees endale ka külla mingiks ajaks. Ja tutvusta enda kombeid...vaata mis ta siis arvab.
 
viimasele 10. mai 2010, kl 12.32
hoia selle eest et siia kutsuda.Jääb siia ja vahetab su teise vastu kohe ka välja!!
 
segaduses 10. mai 2010, kl 16.09
Mis sellisest Egiptuse mehest arvata, kes mu reisid sinna ise kinni maksab ja niisama ka elamiseks raha saadab? Turiste peaks seal ju jaguma nagu muda ja ka selliseid, kes ikka talle maksavad.. ei saa aru, miks ta mind tahab, ma pole talle üldse kasulik juu.. kas tõesti armastus?
 
võta nüüd 10. mai 2010, kl 16.16
ja loe läbi tõsieluraamat egiptue meestes KatiMurutar,Eha Fjodorova EGIPTUSE EHA-konsulteeri ikka ajatundjatega enne kui endales.,..kaela tõmbad,kuklla naine,.
 
muul 10. mai 2010, kl 16.57
Kati Murutar ja Eha on nüüd spetsialistid? :D heh

Egiptuses elab palju täiesti normaalseid Eesti naisi, kes on abielus jõukamate meestega, käivad iga paar kuu tagant Eestis koos naise vanematel külas, samuti sõidutatakse naise perekonda Egiptsesse pukama ja reisima. Reisivad ka ise palju ringi ning keegi ei kata ennast kinni, ega palveta 5 korda päevas. See loll ja rumal jutt. Ning ainult Egiptsue matsiga abielludes oled ise ka vangis, sest tema on seda seal riigis. Normaalsed inimese reisivad ja elavad sellist elu nagu iga teine Euroopas.
Minu õde on egiptlasega abielus juba 7 aastat. Mees töötab börsil juhtival kohal ning tegeleb ka ettevõtlusega. Avasid koos ilusalongi ning nüüd on ka mu õel seal riigis palju tegevust lapse kõrvalt. Ta on väga rõõmus ja eluterve inimene ning ka paljud tema sõpruskonnast kommenteerisid seda suhet kui midagi ebanormaalset alguses, kuid nüüd ei tee keegi suud lahti, kui tal seal ise külas käinud või siis neid koos siin näinud.
Iga inimene leiab oma ning rahvus, usk, nahavärv, elatustase ja kõik need on müürid, mis meid lahutavad. Tegelikult taandub asi siiski kahe inimese tasemele.
 
oled 10. mai 2010, kl 21.39
muul, jama ja eeva räägivad arukat juttu.
kui ainult teemaalgataja sealt midagi välja noppida oskaks.

võta nüüd
ei tea, mispärast see murutar ja fjodorova nüüd asjatundjad peaks olema?:)))

teemaalgataja kasutagu oma selget mõistust, kui seda on.
 
nojah 10. mai 2010, kl 21.48
aga eks sisimas tahaks paljud mooramaa mehe ees oma sinke hargitada...
 
minni to nojah 12. mai 2010, kl 14.15
Mis sisimas tahaks? Ära tuleb teha ja ma ei usu, et keegi kahetseb. Nädalast jääb kindlasti väheks. Igatahes minul on oma murjan olemas. Väga nunnu ja võimekas poiss. Kui aga vaba aega tekib, siis ma Egiptusesse kihutan. Sponsorit sellest poisist muidugi pole, aga ega ma seda vajagi. Tema võimekus kaalub üles kõik muu.
 
teadja 15. mai 2010, kl 11.33
ära muretse see mees on seksiks loodud seni kuni kara kõlgub.
 
õudne 16. mai 2010, kl 03.28
islami tumedad õudusunenäod... hoidke eemale, mõistusega tegelased
 
ohjah 16. mai 2010, kl 03.46
rikas mees kellel aru on, ei võtaks sinusugust rumalat. seal ongi tüüpiline jutt naistele, et ollakse rikkad. võid selle mehe siia kutsuda, ime kui ta raha suudab kokku ajadagi, kui suudab, siis lase siin mõni kallis kingitus teha, näiteks hästi kallis auto. eks maapeale toob juba seegi, et ta ei suuda lennukipiletit osta.
 
üksteist 16. mai 2010, kl 15.16
miks Egiptuse mehed räägivad kõigile, et nad rikkad on?
 
Kangastus 1968 16. mai 2010, kl 18.39
araabia murjamid teevad suuga suure linna, aga muidu on oma araabiapärastes kompleksides ikka väga kinni. väga piiratud inimesed leiavad nendega midagi ühist.
 
:) 14. jaanuar 2018, kl 16.03
Miks sa siit kysima tuled,,,,viimane koht kust adekvaatse vastuse saad kama puha mis kysimusele
 
Eesti mees 38a. 19. jaanuar 2018, kl 22.30
Hämmastav, kohati on tunne et naised mõtlevad selle armastuse poolepealt üle. No kui sa armastad siis on ainult küsimus mida sa armastad? Mis asi on üldse armastus, on see kiindumus, on see iha, on see lepplikus? Armastus on kõik need kolm ja lisaks sellele väga suure tähtsusega boonusena RAHA! Ärge tulge mitte keegi vasttupidist väitma- see oleks endale sulaselge näkku valetamine. On ka erandeid aga neid on sama vähe kui peaministreid maailmad kokku.
 
palju sul siis raha on? eesti mees 38? 20. jaanuar 2018, kl 19.00
palju sa seda armastust siis nagu osta jakasad? raha tundeid suuremaks ei teee.... ega väiksemaks ka mitte.
 
Eelmisele 20. jaanuar 2018, kl 22.10
Sulle pole ikka veel keegi hermest ostnud? tee või korjandus...
Agne Tamm 20. jaanuar 2018, kl 23.42
Algul kantakse kätel, ei pea tööd tegema,võetakse tütreks, aga kui lapsed suured, on kõik jama! Tullakse tagasi! Eestisse! Rikkus neil mitmepeale! Terve pere peale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!