Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
slaavi naised
 
Mees 20. märts 2011, kl 00.42
Kas räägiksite enda kogemustest slaavi naistega kooselamisest. On see tõsi, et neid tuleb aegajalt füüsiliselt korrale kutsuda? Kuidas nad joomisesse suhtuvad? KAs soovitaksite nendega kooselu?
 
Mürkam 20. märts 2011, kl 02.08
Meie teed läksid lahku- igaüks omale maale, aga armastan siiani üht slaavlannat balkanimaadest. Ei pea füüsiliselt korrale kutsuma, armastus on ehe ja selgelt tunnetatav, seks on kirglik ja sageli valjuhäälne. Slaavlanna paneb meest tahtma ka olla tema jaoks trendikas ja hea väljanägmisega ning on sulle ka stiilinõustajaks.
Tema jaoks tahad ise olla arvestav ja hea mees. Alkoholi talub minust tunduvalt paremini. Tüüpiline eestlanna oma pool kilomeetrit järel lohiseva nõudmiste ja kohustuste nimekirjaga on selle ilusa kogemuse kõrval lihtsalt nagu saatuse julm nali.
 
slavofiil 20. märts 2011, kl 02.14
joomisesse suhtuvad nad hästi, sest teavad, et kännis isasega pole mõtet jageleda, adekvaatsust pole ollagi. see eest pohmakaga ärgates tekib selline taifuun, et ka kõige kaugemad naabrid saavad üksikasjalikult teada, mida oled alates sünnihetkest kuni tänase päevani valesti teinud. füüsilise korralekutsumise kohta ei tea, selleks peab jõud üle käima. pole olnud tahtmist proovida võidelda fuuriaga, kel fileerimisnuga ühes ja taignarull teises käes. kas ma soovitaks langevarjuhüppeid või iraaki vabatahtlikuks minekut? mida siin ikka soovitada, otsustama peab see, kel elus ekstriimi vähe ja püüab seda kunstlikult juurde hankida.
 
kogenu 20. märts 2011, kl 04.19
seksi saab. no mitte koguaeg, siis kui temale tundub, et nüüd võiks. või tahaks uut kotti või mingeid läikivaid saapad. vägivaldne elamus piirdus jäleda sülekoeraga.mingi mõttetu miniatuurne klähvits, kes pures kõike, kes ta perenaisest lähemalt kui meeter möödusid. joomisest neil täitsa kama, köhi ainult pappi ja seni kuni tal poes millegist puudu ei tule, võid sina ennast pildituks lakkuda.
 
Mürkam 20. märts 2011, kl 18.17
(kratsib kukalt) Kuramus, ühest küljest muidugi vedamine, et omal nii hullusti ei läinud , hooopis hästi. Aga teisest küljest- kuskohast te selliseid slaavi naisi leiate? Uusrikkaid landite?
 
mina 20. märts 2011, kl 18.38
olen naine ja võin ainult oma sõbra kogemuse (nii palju kui ta rääkinud on) välja tuua. Ta oli veel pärast ka tükk aega naisest sees, enne lõpliku lahkuminekut oli neil mitu nn proovilahkuminekut ehk siis kokku- lahku. Kui lõpuks küsisin mehelt, et miks siis ikka välja ei tulnud, igatsed ju teda nii väga, siis tuli välja, et armukadedus naise poolt ja lämmatamine, ja asi läks väikse vägivallani, aga seda neiu poolt välja (vist kriimustamine vms). Aga armastus ei hüüa tulles.
 
nujah 20. märts 2011, kl 23.01
Nagu näha oleneb naisest, et vaht pole kas slaavi või mitte.
Mul ka kogemus slaavitariga, tõesi voodis super, aga tema pigem leidis uue ja huvitavama väljakutse.
Et ühesõnaga sõna slaavitar ei maksa siin vist suurt midagi vaata parem inimest ;)
 
mina 21. märts 2011, kl 16.31
tahtsin lisada, et tean tegelikult veel ühte slaavitari, kes vahetab oma partnereid rahakotid järgi ja lisaks üle paari kuu monogaamne olla ei suuda, st leiab endale kõrvale ka armukese.
Samas mu esimesele postitusele lisaks, tean sarnase (tegelikult isegi hullema) käitumisega eestlannat, seega tegelikkuses viimasel õigus, ära vaata rahvust, vaata inimest!
 
ka naine 22. märts 2011, kl 02.38
Mul 2 töökaaslast venetibinad. Ühel püsisuhe, või no mis püsisuhe, välk ja pauk käib iga päev. Lonksust napsust naisel piisab, temperament tõuseb taevani ka poolest bokaalist venist ja tüli ühes sellega igast asjast. Kohe läheb ka armutuks andmiseks, eesti mees on viisakas, naist ei löö, kuigi jõud käiks igati üle aga ise saab nii, et tolmab. Üle päeva on killud majas, mehel silm sinine või selg küüntega nii ära kraabitud nagu oleks lõvipuuris käinud. Kokku-lahku teema käib suure kisa saatel hommikust õhtuni. Aga naine on ilus, rahamaias ja naudib kingitusi, siis on korraks isegi väga nurruv kiisu. Ise kaldun arvama, et too mees on mingi adrenaliinifriik.
Teine tibin aga vahetabki pidevalt elukohta. Uus mees, uued kingid ja kui leiab kellegi, kes on nõus kallemaid kinke tegema, siis tuleb ka uus kodu. Üle poole aasta pole ta vist ühegi mehega vastu pidanud, eesti mehi viimasel ajal pole enam sekka juhtunud, nüüd ruulivad siinelavad välismaalased.
 
MANUALE UTENTE 22. märts 2011, kl 09.35
Geenid on neil teised. Slaavi rahvad on mongolite poolt läbikepitud. Mongolid põletasid slaavlaste linnu ja jätsid elama ainult kenad naised, et pärast oleks keda keppida. Venelastes pidi veel 50% mongolite verd voolama praegugi.

Vaadake kuidas need riigid elavad, kus on slaavlased, pean silmas praegu venelasi, ukrainlasi, valgevenelasi.. mitte poolakaid näiteks, kes on ka slaavlased.

Ühesõnaga.. kui slaavi naine on noor ja ilus, siis tundub pandavana.

Slaavi naiste puhul on nii, et noorusega läheb millegipärast ka ilu alati minema.

Aga kui noorus ja ilu läinud, siis slaavi naiste puhul ei jää peal kaheldava väärtusega kesta mitte midagi enam järele.

VÕIN ÖELDA, ET EESTI NAINE ON KÕRGEMASSE SORTI KUULUV.
 
Tänutundega empaatiline eesti naine 22. märts 2011, kl 10.04
Mürkam Kirjutas:
> Tüüpiline eestlanna oma pool k
> ilomeetrit järel lohiseva nõudmiste ja kohustuste
> nimekirjaga on selle ilusa kogemuse kõrval lihtsal
> t nagu saatuse julm nali.

Täpselt seda tahaks öelda ukraina verd vennanaise kohta! Selle naise nõudmistel ja kapriisidel ei ole piire. Raha on ülioluline, lapsed ka, mees on rahakoti eest, keda tuleb nuhelda, kui piisavalt pappi koju ei tassi. Täiesti iseenesestmõistetav, et naine on kodune. Sealjuures ei vaarita kodus süüa, vaid tegeleb kallite hobidega. No vend on ise rumal, et sihukese tänamatu slaavi tibi üles noppis, aga ta ei saa ise sellest aru, kuna need harvad hetked kui naine on justkui rahul, on tema jaoks sedavõrd paradiislikud, et unustab igapäevase põrgu...
SEE on julm nali, Mürkam!
 
mööduja 22. märts 2011, kl 15.19
kokkuvõtvalt, slaavi naine tulise temperamendiga rahaahne iludus, kes vanas eas kindlasti kole on ja vastukaaluks eesti mees, vana tolvan, kes ennast nii emotsionaalselt kui materiaalselt klohmida laseb.
 
veneukraina 22. märts 2011, kl 15.33
Olen 30+ venelanna, ukraina verd, elanud pea kogu elu Eestis. Huvitav on see, et minu mees on lausa uhke selle yle, et ma ei ole tal yldse n6udlik naine :))) vist erand. Kiita ei taha ennast kuid isegi mu kallis mees tuletab mulle aegajalt seda meelde :D
 
Wittoria 22. märts 2011, kl 18.20
tean ka üht slaavi vanadaami, kellel põhiline eeltingimus suhte juures, et mees arved maksaks ja teda ülal peaks. nüüd juba 60-ndates, välja näeb oma ea kohta normaalne ja hoolitsetud. iseloom on nagu eriti õelal ussil, salakaval ja kättemaksuhimuline. aga kui mõnele mehele sobib, et armastatakse ta rahakotti, mitte teda ennast, siis pole ju probleemi.
 
Agnes 22. märts 2011, kl 23.03
Milleks üldse eesti mehele slaavi naine! Et keegi tema eest rõõmustaks, suhtleks, emotsioone näitaks, ennast ilmekate sõnadega väljendaks, voodis üliagar oleks..... Enamasti emotsioonitu etteaimatav eesti mees on kokku loodud sama uimase eesti naisega ja oh õudust, kui see eesti naine juhtumisi väheke keevaline juhtub olema :-)
 
Mürkam 22. märts 2011, kl 23.25
Ei kulla Agnes- ikka selleks et keegi teda häbenematult armastaks. Ikka selleks, et mees saaks ka kasvõi vähe aegagi tunda end õnnelikuna. Ja muidugi pean parandama ennast - vaja ei ole mitte suvalist slaavi naist, vaid ikka õiget - seda kes mehega sobib.

Mõistan, kui tahad öelda et eesti naise õnn on palju tähtsam kui kõikide teiste inimeste õnn maailmas kokku ja seepärast mehed - marss ümmardama kuid...

Ma ei taha nõustuda sellega, et oma suht lühikest eluiga pean täitma vaikselt, emotsionaalselt allasurutult, täites ainult kohustusi kohustusi lubadusi ja saades vastu pead nende eest mis täitmata jäid, kuna polnud neid andes erilise valiku ees.
Miks ei võiks selle asemel lihtsalt olla õnnelik? Armuda ja armastada naist ja kohelda teda nagu kõige kallimat inimest kes sul on. JA saades ka vastuarmastust...mitte ümmardamist, koduteenidust, süüa, triigitud särke või misiganes asju mida naised kodus meestele teevad... vaid saades vastu just Armastust. Nii et ei kahtle sekundikski selle eheduses või suuruses.

Nendel slaavi naistel, kes ei kuulu siin foorumis mutta tambitud ussisoo alla, tuleb armastamine väga hästi välja. Ja seda ei ole kuidagi võimalik unustada.
 
Wittoria 22. märts 2011, kl 23.37
aga kes keelab sul armastada eesti naist ja teda kõige kallimaks pidada? tobe kinnisidee, et slaavi witud on tihkemad ja naised allaheitlikumad?

minu parimad kogemused on küll just nimelt eesti meestega, hoolimata sellest, et keskmine eesti mees kipub olema kole, jobukakk ja tuim nagu tumba. rumal oleks sellest järeldada, et õnne ja armastust peaks sellepärast tingimata mõnest teisest rahvusest mehe kaisust otsima.


Mürkam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ei võiks selle asemel l
> ihtsalt olla õnnelik? Armuda ja armastada naist ja
> kohelda teda nagu kõige kallimat inimest kes sul
> on.
 
A 23. märts 2011, kl 02.34
mispärast te neid eesti mehi kogu aeg sõimate? mina olen alati enda kõrvale suutnud leida väga tublid ja toredad eesti mehed.....
 
Mürkam 23. märts 2011, kl 07.43
Sest sellist silmakirjalikku madu, kelle jaoks oled parimal juhul vaid "hea kogemus"
ning kes sisimas nagunii peab sind tuimaks koledaks jobukakuks, ei saa ju armastada.

Wittoria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga kes keelab sul armastada eesti naist ja teda k
> õige kallimaks pidada?

> minu parimad kogemused on küll just nimelt eest
> i meestega, hoolimata sellest, et keskmine eesti m
> ees kipub olema kole, jobukakk ja tuim nagu tumba.
 
doktorant 23. märts 2011, kl 09.30
Mürkam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõistan, kui tahad öelda et eesti nai
> se õnn on palju tähtsam kui kõikide teiste inimest
> e õnn maailmas kokku ja seepärast mehed - marss üm
> mardama kuid...
>
> Ma ei taha nõustuda sellega
> , et oma suht lühikest eluiga pean täitma vaikselt
> , emotsionaalselt allasurutult, täites ainult kohu
> stusi kohustusi lubadusi ja saades vastu pead nend
> e eest mis täitmata jäid, kuna polnud neid andes e
> rilise valiku ees.
> Miks ei võiks selle asemel l
> ihtsalt olla õnnelik? Armuda ja armastada naist ja
> kohelda teda nagu kõige kallimat inimest kes sul
> on. JA saades ka vastuarmastust...mitte ümmardamis
> t, koduteenidust, süüa, triigitud särke või misiga
> nes asju mida naised kodus meestele teevad... vaid
> saades vastu just Armastust. Nii et ei kahtle sek
> undikski selle eheduses või suuruses.

Mürkam, ühinen 100%. Ja sellepärast ma oma naise maha jätsingi. Sest avastasin, et isegi üksikuna olen ma õnnelikum kui oma naisega.

Suhtes osalesin kindlasti ning ohverdasin palju. Isegi kantseldasin last kui tal oli vaja pikalt komandeeringus olla (kõik mu töökaaslastesed imetlesid seda et mees oli nõus terve kuu üksi 3a last kasvatama - ja meil oli raske, sest emmet ju ei olnud. Muide laps ütleb mulle iga päev, et ta armastab mind :)). Seksi meie suhtes palju ei olnud, sest see oli tema jaoks alandus. Oma särgid ja asjad pesin ja triikisin ise, poetuurid mina, arved mina, autosõidud mina, hommikusöök lapsele mina (naine armastab kaua magada). Mõtlesin et nii peabki olema (kuigi kõrgelt haritud, olen loomult siiski naiivne maapoiss)

Igaljuhul temakesel oli vaja kõike, ja ikka ei olnud rahul. Lõpuks vedas mind perekonnanõustamisele, olin nõus koheselt - sest pidasingi ennast süüdlaseks et naine rahul ei ole. Kuid seal toimunu (ca 5x) avas mu silmad, selgus et just mina olen suhtes kannataja.

Nüüdseks olen üksi. Õnnelikum kui need 5a abielus. Raha rohkem, aega rohkem. Esialgu olen rahul. Lapsest on kahju, tema ei saa veel aru. Kuid parem õudne lõpp.
 
Agnes 23. märts 2011, kl 10.16
Kas siis venelanna armastab meest kuidagi teisti, kui eesti naine!
Praegu jääb mulje, et vene naine on leplik. Ta on nõus ümmardama ja kummaradama olgu mees milline tahes. Mehe loidust ja laiskust premeeritakse veel õhtul kuuma seksiga :-))
Ma teen nende nappide kommentaaride põhjal järelduse, et eesti mees on üks kuradi vorst. Auahnust ja töökust pole neis üldse ja siis veel tahavad, et neid kuumalt armastatakse :-))
Eesti naine aga nõudlik ja teab oma väärtust :-)

Olles ise eesti verd, armastan ma siiski eesti meest. Enamasti on nad parajad sead, kuid nende hulgas on ka pärleid. Tuleb nad vaid üles leida :-)
 
eelmisele 23. märts 2011, kl 10.49
ega emiste ette pärleid ei visata
 
to Mürkam 23. märts 2011, kl 11.20
Mürkam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meie teed läksid lahku- igaüks omale maale, aga ar
> mastan siiani üht slaavlannat balkanimaadest. Ei pea füüsiliselt korrale kutsuma, armastus on ehe ja selgelt tunnetatav, seks on kirglik ja sageli valjuhäälne.

No siit võib välja lugeda, et see slaavlanna jättis sind lihtsalt maha. Kui ta armastus oleks nii ehe ja selgelt tunnetatav olnud, poleks ta sinust iialgi lahku läinud. Kui on tõeline armastus, siis lahutab neid inimesi vaid surm või väljapääsmatu sundolukord (küüditamine, sõttaminek). Ja nüüd soiud armuvalus ja teed eesti naisi maha. Mitme eesti naisega sa püsisuhtes oled olnud, et üldistusi teha? Tavaline hüljatud mehe ego kaitsemehhanism, mis paneb oma idealiseeritud unistusi foorumis välja elama.
 
Wittoria 23. märts 2011, kl 11.46
"Enamasti on nad parajad sead, kuid nende hulgas on ka pärleid. Tuleb nad vaid üles leida :-)"
otse kümnesse, Agnes. pärlid on olemas, olgugi et neid vast 10% eesti meeste hulgas ja 5% kõlbab püsisuhteks.

niisiis, Mürkam, see "tuim kole jobukakk" käis KESKMISE eesti mehe kohta. aga kui naine juba armub, siis tõenäoliselt on see mees tema jaoks kõvasti üle keskmise, s.t. eriline, seksikas ja geniaalne.
tuima koleda jobukakuga ei soovi mingit suhtlust ega silmsidetki. nii et ainult väga rumal mees võiks arvata, et kogu hingest kedagi ihaldades ja armastades pead sisimas teda jobukakuks.
aga jah, kui see unelmate slaavitar sulle kinga andis, kas siis sellepärast peab kõiki naisi maha tegema ja ühte patta panema? viga on vast sinus endas ikka. oleksid voodis tegijam olnud ja rohkem pappi pritsinud, ehk ratsutaks slaavlane siiani su viineri otsas.
 
vaherahu 23. märts 2011, kl 13.13
Kokkuvõtvalt võib öelda, et rahvus ei oma eriti tähtsust, oleneb ikka inimesest endast.
Mina isiklikult pole õnneks ühegi maitsetu räpakollist mehega lähemalt suhtlema sattunud.

Mürkam,
saa üle oma eelarvamusest ja vaata naist oma südamega (mitte ära keskendu tema rahvusele).
Labiilne närvisüsteem ei ole päris ikka sama mis kirglikkus ja temperament.
Armastamise oskust on võimalik eneses arendada end avades. Võimalik, et eestlannad on keskmisest intelligentsemad ja neile on vaja mehe poolt tugevamat "impulssi", et nad end tõeliselt avaksid. Kui mees ise on ka usaldusväärne, mõistev, enesekindel, austust vääriv, siis saab naine end talle avada ja nö. anduda.
Aga jah, mees peab ka siis ise tasemel olema.

Õnneks selliseid väärt mehi eestlaste seas siiski on :)
 
vaherahule 23. märts 2011, kl 13.36
"Kokkuvõtvalt võib öelda, et rahvus ei oma eriti tähtsust, oleneb ikka inimesest endast." -ole kindel, loeb ikka küll! Miks elavad venelased, ukrainlased ja valgevenelased nii nagu nad elavad!!!??????

Kordan veel kord geenid loevad ka ja paraku on nendel slaavi rahvastel midagi evolutsiooni käigus nihusti läinud. Asja on süvendanud veel piiride kinni olemine.

Läheb veel mitu põlvkonda või isegi mitusada aastat kui nendes riikides asja hakkab saama.
 
vaherahu 23. märts 2011, kl 16.05
Palju mõjutab inimest ühiskond, kus elatakse, kust on saadud eeskuju ja väärtushinnangud, olud, milles inimene on arenenud ja kasvanud. Aga ainuüksi rahvus ja geneetiline baas ei olegi nii määrav. See on teaduslikult tõestatud :)
 
vaherahule 23. märts 2011, kl 17.21
Ole kindel, et just geneetiline baas on siin määravam ja kindlasti moodustab see 50-70% ja "ühiskond kus elatakse" e keskkond u 30%.

Olen vene- ja ukrainamaal rääkinud paljude mitut kõrgharidust omavate inimestega ja selgelt jookseb neil teatud teemade ja probleemide käsitlemise juures juhe kokku.

Vaadakem nende riikide majandust ja seda kuidas toimub juhtimine erinevatel tasanditel. Autoroolis toimuvast ma ei hakkaks rääkimagi.

Minuarust on slaavlastel ainult valge kest. Muus osas on nad pigem asiaadid. Seda mitte pahapärast vaid asiaadid on nagu asiaadid ja venelased on pigem nende moodi oma mõttestruktuurilt.

Selge, et nende riikide väljapääs oleks piiride avamine, aga see ei meeldiks kohalikele türannidele. See jutt et me tahame EU-ga viisavabadust on ainult jutuks hea. Kõik võimurid saavad aru, et nad ei tahagi täitma hakata kõiki tingimusi, mis vajalikud kahe demokraatliku riigi vahel olevaks viisavabaduseks. Hea näide siin kasvõi välispass, mis peab olema nii venelasel kui ukrainlasel kui too tahab välismaale sõita. See jälle annab võimaluse nendel riikidel otsustada, kas see või too saab välispassi ja siis hiljem sellega välismaale! On veel palju kummalist meie mõtlemisele neil seal.
 
alu 23. märts 2011, kl 17.31
kokkuvõtteks on siin kirjeldatud slaavi naist mingi ahne mõrrana kellesarnaseid leidub igal maal ja rahvuses alates eestlasest. ja räägitud pole nendest naistest, kes on truult ja rahulikult oma mehe kõrval ylejäänud pööblit naeruväärseks pidades.
jah, ka venelannade hulgas on äärmiselt kenasid ja mõistlikke naisi, kellega elukogemust ei ole tarvis võrrelda rahumissiooniga lähisidas. ole ainult mees ja austa teda ja mitte oma joomist või muidu viletsat lastetuba.
 
Wittoria 23. märts 2011, kl 17.41
iga rahvuse hulgas on kindlasti kenasid ja mõistlikke naisi, kes ainult rahalise toetuse nimel jalgu laiali ei aja. slaavlaste hulgas sellised pigem erandiks, kelle pärast oma rahvusest naiste mahategemine näitab ikka erilist vaimset impotentsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!