Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
hea põhjus, miks eelistada välismaa meest?
 
n46 31. oktoober 2014, kl 12.28
http://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/kurb-statistika-eesti-mees-jaab-rootsi-mehest-10-aastat-varem-impotendiks.d?id=70059221

eesti patriotinnadel oleks mõistlik lihtsalt 10-20 aastat noorem mees kaissu võtta. ikka eesti riist ja eesti süda ja kes selle rootsi keelega ikka viitsib jännata.
 
extra 31. oktoober 2014, kl 12.44
Üks asi - pealkirja lausel ei käi küsimärki lõppu. Alustaks sellega, enne kui midagi laiemalt hakata arutama...
 
naine 31. oktoober 2014, kl 12.52
10a vist palju, selline 6-8a on hea. ma tahaks korra vene rahvusest mehe ära proovida, huvitav on see tõesti tõsi mida räägitakse?No kirg ja muu mis asjaga kaasas käib.
 
Pingerida 31. oktoober 2014, kl 19.28
hinded yhest viieni

inglise mees 5+
austraalia mees 4
eesti mees 3
vene mees 2
itaalia mees 1
 
maitse asi 31. oktoober 2014, kl 21.49
Minu kogemus inglise meestega on äärmusest äärmusesse - pehmost džentelmenlik memmekas ja rumal lärmakas söekaevur. Ei ole keskteed seal veel näinud.
 
n46 01. november 2014, kl 12.59
kes tõsist kirge tahab, proovige mõnda argentiina või brasiilia vänta. nagu tšillipipar, võrreldes eesti mehe pakutud kaerahelbepudruga.
kahe inglasega ratsutamine vaevalt et tõepärast läbilõiget terve riigi isastest annab.
omalt poolt ka väike subjektiivne pingerida, arvesse võetud ainult voodimeisterlikkus, mitte välimus ega IQ:
rootsi mees 10+
argentiina mees 10
eesti mees 9
poola mees 8
soome mees 7
portugali mees 6
itaalia mees 5
hispaania mees 4
taani mees 3
prantsuse mees 2
vene mees 1
 
eelmisele 01. november 2014, kl 15.56
Babüloni hoor on ju suisa neitsi su kõrval
 
n46 01. november 2014, kl 19.59
kas tõesti? ma ei hakka siis igaks juhuks mainima, et unustasin türgi mehe nimekirjast välja. tubli 5 punkti 10-palli süsteemis kindlasti.
tollel baabüloni nunnal oli vast paar viletsat vändagängsterit pika elu jooksul ja käis teisi naisi foorumis hooraks sõimamas. hobi seegi.
 
einoh 02. november 2014, kl 04.13
küll on häda, et naised ei anna ja siis jälle häda, et annavad. saan aru, et nende kiun taevani, kes ilma, a no kes selles süüdi on siis?
 
ega ilmaasjata ei kehti Eesti vanasõna 02. november 2014, kl 05.44
"Once you got black you never go back!"

Läänes maksavad paljud valged mehed mustadele pullidele korralikku raha et need nende naisi rahuldaksid ise samal ajal kogu tegevust filmides.
 
n46 02. november 2014, kl 11.56
eks kroonilised kuivalkükitajad on alati kõige kõvemad moraalijutlustajad olnud. kui endal ämblik jalgevahesse võrgu kudunud, tekib miskipärast suur mure nende pärast, kes elu nautida oskavad.
mustad pullid olen oma tallist seni eemal hoidnud, igaks juhuks. mine tea, äkki ongi nii vinge vändaga, et pärast enam valge mehe riist ei kõlba. oleks kurb ju.
üks süsimust kavaler laulis kariibidel serenaade, tassis mulle randa lõunasööke ja kiitis oma kinnisvarade suurust. pressis õhtusöögikutsetega peale nagu uni. lõpuks läksingi tema residentsi kohale....koos mehega. selgus, et neegrihärral kaks poega ja vist nainegi kuskil sisemaal olemas. aga hea teada, et haaremis mulle lemmiknaise koht reserveeritud. mingi perspektiiv ikkagi.
 
pingerida 02. november 2014, kl 14.03
1.eesti mees
2.briti mees
3.slaavi mees
4.eesti mees
5.rootsi mees
6.eesti mees
7.eesti mees
 
pingul rida 03. november 2014, kl 09.14
1. Somaalia mees.
2. Briti Kuningriigi poissmees
3. Vangis istunud mees.



...

34. eesti pelmeen
 
n46 03. november 2014, kl 10.50
tegelikult tahaks ehtsa indiaanlase ära proovida. eksootika mõttes. ilusad on nad nagu kuradid ja hirmus müstilised tunduvad. indiaani naise vastu poleks ka midagi. mõned neist rabavad sellise ilu, skulpturaalse keha ja väärikusega, et lihtsalt vaatad ammulisui. labasevõitu vene baabadel ja kohmakatel eesti beibedel pole siin eriti midagi vastu panna.
no nagu eile näosaates mingi värk püüdis Shakirat järgi ahvida. vaatasin, mis värk on, et kohe üldse oma keret liikuma ei saa. kirepuudus ongi vist eestlase põhihäda.
 
ahzooloog 03. november 2014, kl 10.57
Shakira pole mingi indiaanlane:D
 
n46 03. november 2014, kl 11.18
kes seda väitis? lihtsalt väike näide temperamentide erinevusest.
sama asi meestega. võrdle tantsupõrandal keskmise eesti tümika püüdlikku tammumist latiino või neegri nõtke kehaväänamisega. suur vahe ju. õnneks pole tantsukunsti valdamine alati seotud kompleksivabadusega voodis, kuigi eelmänguna võiks seda käsitleda.
 
M86 03. november 2014, kl 11.53
n46, meenutasid mulle äsja nähtud filmi Austria fraudest mustade meeste maal, kannivahele seiklusi otsimas:D
Tra küll mis elu see peab olema, et selliste tünnide naelutamisest elatuma sunnib, minu kaastunne nendele poistele.
 
n46 03. november 2014, kl 12.27
minu kannid seiklesid küll ainult oma täkuga, kuigi kiimas musti ja heledamaid traavleid tiirles kogu aeg ümber.
no eks austria fraud on vabameelsemad ka. raha jagub ja välimust pole antud, kas nad peaksid sellepärast kloostrisse kolima? samuti käivad õllekõhuga vanamehed aasias verinoori tüdrukuid ja poisse koinimas. ega need tai ja vietnami kehamüüjadki suure mõnu pärast kortsus väntasid ime.
 
M86 03. november 2014, kl 13.18
Seksturism on ühele alavääristav kuid eluliselt vajalik, teisele aga maailmapilti ja väärtusi moonutav.
Isa on meenutanud, Vehemere lõunaranniku sadamalinnas varateismelisi poisse kupeldamas oma emasid, täsikasvanud naisi, ämbri kartulite eest +-20 aastastele poistele madruse vormis.
Või Brasiilia piltilus sambo või mestiits 10 USD eest ööpäevas tegemas mida iganes valge isand soovib.
Peale seda pole seks ja võimumängud mehe-naise vahel enam kunagi endised.
 
n46 03. november 2014, kl 16.34
seksiturist võrdub sisuliselt tavalise bordellikliendiga. ainult et teenindaja on eksootilise väljanägemisega ja madala tunnihinnaga, tavaliselt. kardetavasti pole mõnes aasia või aafrika riigis paljudel elatise teenimiseks muud variantigi kui valge isanda või emanda mänguasjana.
Stephen Leather'i Private Dancer annab päris realistliku ja sünge pildi sellest maailmast, kui oled lugenud.
kes teab, ehk 40-ne aasta pärast palkan sinuvanuse n86-na ka mõned ilusad tõmmud täkud hotellituppa massaazhi tegema. seni pole pidanud peale maksma.
 
reality check 03. november 2014, kl 22.58
@ n46 no miks peaksid need välismaa mehed ühte 46aastast k*ppima kui Eesti noored naised vabalt vända jooksevad? Sa ilmselt ei käi palju väljas. Tee tallinna vahel reedeõhtul klubides, pubides tiir ära ja näed kuidas noored Eesti näkid mustadest kuni robustete inglise torujürideni läbi proovivad. Eksootilisem värk oli kui nägin Eesti tsikke Sri-lankalastega koos minemas, pilusilamdki pole haruldus. 90-datel noored olnud naised viskasid sommidele alla lootuses tanu alla saada või mõni mark saada.
 
tseekida tsekkida 03. november 2014, kl 23.25
kuidas reality check nii hästi teab, kes ja mida tegi? ise old siis soomlne, kes raha andis või somaaliast, kel pilusilmad? inglise poissmeheni vist nagu ei ulatu?
irisevad ikka kadedalt need mehetunnustega lapsmehed, kes ise ära põlatud naiste poolt.
 
reality check 03. november 2014, kl 23.42
räägin mida oma kahe silmaga näinud olen. Sa mõni klubimadrats kes puudutatuna tundis? Mine ime murjanilt lahti kuskil võpsikus.
mansion ghost 04. november 2014, kl 07.32
"irisevad ikka kadedalt need mehetunnustega lapsmehed, kes ise ära põlatud naiste poolt."

Hale katse kaitsta end rünnakuga. Eksole?
Kadestada, mida? Vast siiski on ärapõlatud need, kes "teadjaid" kadeduses süüdistavad.
 
n46 04. november 2014, kl 10.08
ei saa aru, kelle või mille eest peaks end kaitsma?
egas ma terve elu kodukana karjääri pole aretanud. mustade meeste kaelas rippuvaid valgeid tibisid olen kah piisavalt näinud. nii tallinna urgastes kui mujal maailmas.
muidugi on meie kibestunud isastel delfiinidel raske uskuda, et nendevanune naine suudab mõnes väljamaa mehes huvi äratada. no see pole tegelikult raske. mehed armastavad silmadega. kuni on, mida vaadata ja katsuda, keegi passi küsima ei tule. ühe välismaalasega olen koguni abielurannas ära käinud.
selle aasta alguses Kariibi-reisil imbusid ka tõmmud kiimakotid pidevalt ligi, kui oma täkk juhtus pool tundi eemal olema. kõige noorem oli 23-aastane modellivälimusega kompu, siis igasugu rastavennad põlvini patsikuhilatega. isegi üks hallipäine politseiülem käis serenaade laulmas. kiitis saare mõnusat elu ja lubas kerge vaevaga elamisload ja paberid korda ajada. ööklubis reggae- ja puntarütmides läks asi päris pööraseks. aga lipsasin minema kui grupitants hakkas juba grupiorgia moodi välja nägema.
üksi seal rännates oleks vast mõndagi ära proovinud. aga kas tasuta suguakt ka seksiturismi alla liigitada? kui kohalik playboy hoopis ise peale maksab, siis on ju pigem komandeering kui seksiturism.
 
M86 04. november 2014, kl 10.36
"ehk 40-ne aasta pärast palkan sinuvanuse n86-na"
Oled 46-al aastal sündinud.
mõistan, et fertiilse ea lõpus muutub vanuseteema eriti valusaks, just naistel. Ei frivoolsed seiklused ja viited võimalikele seiklustele pea kuninglikust soost eksootiliste tegelastega, jättes oma kanni kasutamisõiguse siiski vaid isiklikule täkule, kõrvaltvaatajale su tegelikku valu siiski peita ei suuda. Ja pole vajagi sest me kõik vananeme ja iseenestmõistetavalt muutume seksuaalselt vähem atraktiivseks.
Sinuvanusena ei paku ma arvatavasti samuti enam loomulikku huvi 22 aastastele, minuga samast seisusest neidistele ja ma olen sellega arvestanud.
 
n46 04. november 2014, kl 11.05
ei ole ma oma emaga samal aastal sündinud, kahjuks. matemaatikaga on 86-aastaselt vist veidi ähmane läbisaamine?
fertiilse ea võimalik lõpp saab täitsa nauditav olla. valus on see vast nendele, kes pole eluga rahul ega kuhugi jõudnud. kui ainsaks olemise eesmärgiks on kangelasemaks saada, võib küll rabelemiseks minna.
mina olen arvestanud, et pakkudes siiani huvi 20-ndates täkule, ei pea ka paarikümne aasta pärast oma vibraatoriga abielluma. no kellegi jaoks on ju ka kuuekümbine naine noor, kasvõi seitsmekümbise äti jaoks. positiivselt peab mõtlema.
pubekatele tundub, et kolmekümneselt on elu läbi. aga mingi hetk võiks ju puberteedist üle saada?
 
M86 04. november 2014, kl 11.25
Sa oled täitsa OK tädi. Peace.
 
n46 04. november 2014, kl 11.39
ega sulgi viga pole, taadike. vähem komplekse, rohkem kastist välja mõtlemist ja leiad sinagi oma mära. sellise, keda hommikulgi tahad kaissu võtta.
 
põmmpea 04. november 2014, kl 11.42
Raha ja seks, vaid see on oluline!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!