Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
hea põhjus, miks eelistada välismaa meest?
 
pikkus ja laius 20. november 2014, kl 22.20
no mehel peab ika pikkust ja laiust olema, muu on ümberkujundatav disineri usladusliku pilgu all.
 
usladuslik disiner 21. november 2014, kl 00.45
kõige suurem erinevus on ikka välismaa meeste viisakus ja austus naiste vastu. kohalikud matsid oskad ainult "mõhh" öelda!
 
n46 21. november 2014, kl 09.42
süütud vanatüdrukud kasutavad fantaasiat. seksuaalselt aktiivsed naised kogemusi.
välimuse ja riista funktsioneerimise vahel on seos loomulikult olemas. lodeva õllekõhuga papilt ei maksa eriti vingeid voodimaratone oodata. varajane patoloogiline kiilanemine pidavat seostuma testosterooni langusega. nooremad kiilakad on enamasti sisemiselt ebakindlad ja voodis kobad, mistõttu üritavad munapea-soenguga mingit machomehe imidžit tekitada.
poolde selga ulatuva lehviva lakaga rokkari-tüüpi vennad aga vajavad pidevat imetlust, tähelepanu ja uut publikut. üsnagi tüütud seega. mul ajab märjaks pigem selline vahepealne variant:
http://1.bp.blogspot.com/-YTPLSH-IxOk/Uf03emKEAM...
ja loomulikult rastasoeng on igiäge.

üks kogemustega slaavi daam väitis, et ebaproportsionaalselt väikse pea ja kõrvadega meestel on sajaprotsendilise kindlusega alamõõduline viiner püksis. järele mõeldes võib öelda, et mingi tõetera selles peitub. või on kellelgi vastuväiteid?

tutt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tehke nüüd edetabel kuidas mõjutab mehe võimekust
> tema välimus? kes on võimekaim: vuntsidega, habeme
> ga, kiilaspea... kasutage fantaasiat... :)
 
dfgf 21. november 2014, kl 12.06
anaali saad teema autor
 
ahzooloog 21. november 2014, kl 12.44
vastupidi, kiilakatel meestel on just testosteroonitase keskmisest kõrgem.
 
n46 21. november 2014, kl 13.26
ahzooloog, räägid endast?
igal juhul pooleldi kiilanev tüüp oma kolme pealael sirgekskammitud karvaga väga ei eruta. ning kiilaspäisusevastaste ravimite üheks kõrvaltoimeks on impotentsus, muide. täielik kastreerimine peaks mõnedel andmetel olema eriti efektiivne vahend kiilaspea katmiseks juuksemetsaga.
 
m46 21. november 2014, kl 17.51
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> . ning kiilaspäisusevastaste ravimite üheks kõrvaltoimeks on impotentsus, muide.

Mis need ravimid siia puutuvad? Fakt on,et kiilakatel meestel on testosteroonitase keskmisest kõrgem.
 
välismaa meestel 22. november 2014, kl 09.26
rohkem raha ja hoolitsevad enda eest ning viisakad ja austavad.
 
n46 22. november 2014, kl 13.27
appi!!!!! varsti on kõik delfi kiilaspead kaarnakarjana siin teemas oma testosteroonilademeid kiitmas.
mis ei muuda fakti, et hõrenev pealagi kohe üldse märjaks ei aja.
järgmisena on ilmselt oodata pisikese pea ja tillukeste kõrvikutega mehikeste väiteid hiiglaslike genitaalide omamise kohta.
 
oh, las räägivad 22. november 2014, kl 18.07
oh, las nad räägivad. need kiilaspead, mida tahavad. kõrge testosteroon käsib neil ju naiste delfikas kaagutada. irw, ega püsti kusemine veel kahejalgsest meest ei tee.
mansion ghost 22. november 2014, kl 19.42
 
n46 23. november 2014, kl 09.38
kummitus ka kiilaspeade klubis? huvitav, kas siia mõni juustega mees ka ära eksib või ongi ainult testosteroonist nõretavad munapead.
mansion ghost 23. november 2014, kl 13.30
Aga Sul ´n46´ ju noor täkk lehviva lakaga, mida muretseda.

Küsimus pole kiilaspäisuses, vaid vohavas rumaluses. Võetakse üks asi hambusse ja tagamaid tundmata kaagutatakse pea mõistusekaotuseni. Kui vanemad mehed ei tunne iga naise suhtes sugutungi pole vääramatult tegu impotentsusega. Ja isegi kui on, siis võimalikke põhjuseid on tunduvalt rohkem kui hormonaalne tasakaal.
 
eesti mehed ongi 23. november 2014, kl 13.45
kiilakad. Välismaa meestel ikka ilusad juuksed ja moodsad soengud;)
mansion ghost 23. november 2014, kl 13.50
Kiilaspäisus on eesti mehe geneetiline paratamatus :(
Naised, vaadake oma isa soengut ja näete oma poegade tulevikku.
 
kurilane 23. november 2014, kl 19.20
isal olid surres juuksed peas, eestlane mis eestlane, mõlemal vanaisal olid juuksed peas, kah mõlemad eestlased, kust sina oma geenid said ei paku erilist huvi, lisaks jagub sul ülbust ja ohjeldamatut viha naiste vastu ja seda ei pea ükski naine taluma, seda ei kompenseeriks isegi juuste olemasolu!
mansion ghost 23. november 2014, kl 19.54
´kurilane´, et Sina poolearuline oled, ei näita eestlaste üldist vaimset taset. Ühe perekonna näitel tervet populatsiooni iseloomustada on anne.
Muide, see kahetsusväärne fakt kiilaspäisusest ei ole kummituse kiusu sünnitis, vaid repliik geneetika kursuse longust.
Puhastverd eestlane? Kusagilt viljandimaa metsadest? Eestlane on segu kõigist ümberkaudsetest õnneotsijatest, seni veel kahvatu nahaga, tulevikus võibolla juba rohkem shokolaadikarva kräsupea.
 
gissa 23. november 2014, kl 22.29
pole mitte ühtegi põhjust, miks eelistada välismaa meest.
minul, muide on välismaa mees. kui oleks saanud, oleks hea meelega eesti mehele läinud, kuid kahjuks ei õnnestunud leida.
tublid naised saavad ikka tublid eesti mehed.
 
n46 24. november 2014, kl 09.16
seega ennast sa tublide naiste hulka ei liigita? aga kui jätsin tubli välismaise abikaasa sinnapaika ja nüüd tubli kodumaise mehe kaisus õilmitsen, kas olen siis topelttubli? no sinu jaoks peab olema vähemalt üks põhjus, miks välismaalasega leivad ühte kappi panid. ega ometi kvaliteetmeeste nappus Eestimaal?

gissa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tublid naised saavad ikka tublid eesti mehed.

kummitus,
ega ühegi täku lakk lehvi igavesti. eriti sinu poolt mainitud geneetilist paratamatust silmas pidades.
mulle miskipärast sattunud just sellised vanemad härrad, kel sugutungi ja muid suuri tundeid ülearugi. aga just füüsiline sooritus jääb nõrgaks.
impotentsus probleemina paraku eksisteerib ja rumal oleks selle esmast põhjust naispartnerist otsida. a la naine on liiga vana, paks, ebaerutav, ajab ebasobivat juttu jms. sorry, aga miks need küpsed onklid siis poole nooremasse naisesse ära armusid, kingitustega üle külvasid kui nii ebaerutav ja nõme oli?
ühe vanema härraga mul isegi abielukogemus olemas. no kõik oli super, välja arvatud piinlikud voodiponnistused poolpehmega. minule naisena see kahjuks midagi ei pakkunud. samal ajal lõid ilusad noored kutid nii tänaval kui netis külge, nii et olin nagu laps kommipoes. loomulikult võtsin aeg-ajalt abielupuhkust, et frustratsiooni erinevas vanuses täkkudega välja elada.
mitte ühelgi kuni 35-sel mehel pole potentsiprobleeme täheldanud, isegi kui tegu ahelsuitsetaja või alkolembese tüübiga. järeldus- vända võimekus sõltub eelkõige mehe vanusest ja vitaalsusest, mitte ainult naise kehalisest ja vaimsest atraktiivsusest.
 
üks suurimaid põhjuseid 24. november 2014, kl 09.58
on elementaarne viisakus naiste suhtes!

eesti matsid on paraku erilised töllid kes ei saa sõnagi suust.

Lisaks on välismaa mehed üldjuhul ka kenamad kuna hoolitsevad enda eest rohkem, juuksepalsamid, öökreemid jne mida ei häbeneta ka reaalselt kasutada ja hoida oma öökapi peal.

eesti mehelaadse-olendi jaoks on tähtsaim bemm, õlu ja et naine oleks Grete Kleini välimusega olles ise hall pelmeen!
 
gossip 24. november 2014, kl 18.04
no eesti meeste kehv füüsiline vorm nii üle 40-stel, potentsiprobleemid, millest iganes( küll põhjuse leiab, lõputu "ärapanemine" st vaimse ahistamise soov( võtame või siinsed eelkirjutajad püstikusejad),tagarääkimine nendes suust, kes ilma jäeti ja pisike ego nagu laksu sai..
ikka nähtud neid vanaevaid mehetohlakaid.
 
Sid 25. november 2014, kl 09.14
Tegelikult on nii, et pea 100% naiste jaoks olen ma välismaa mees. Kas ma selle pärast neile parem olen, vaevalt, aga mine tea ;)
Need paar promilli osa, kelle jaoks ma ei ole välismaa mees, võib rahumeeles ka ära unustada, statistika mõttes täiesti tühine ja väärtusetu valim. Kahjuks/õnneks on ka selle tühise osa seas nii mõnigi ilus ja tark naine, keda lihtsal unustada pole viisakas/võimalik. Seega, mina olen teinud kompromissi, kooseluks valinud välismaa naise ja suhtlemiseks kohalikud (k.a. teie siin). :D
 
n46 25. november 2014, kl 11.15
Sid, globaalselt võttes oled tõesti lausa miljardite naiste jaoks "välismaa mees". no nagu teisedki eesti mehed.
keskmise eesti mömmi peale aga välismaalannad miskipärast tormi ei jookse. ju ei paku maailmaturul piisavalt konkurentsi kirglikele latiinodele, hiidvändaga neegritele, elegantsetele prantslastele, särava naeratuse ja priske rahakotiga amerikaanodele või eksootilistele asiaatidele.
vaid mõnede venelannade silmis tundub ehk eesti mees ihaldusväärsena, suhteliselt robustse vene mehe kõrval.
ega sinu välismaa naine juhuslikult slaavitar pole?
 
Sid 25. november 2014, kl 18.36
Sa oled suhteliselt lähedal, n46. Mu särasilm on slaavi juurtega skandinaavlanna. Alaliselt elab rootsis, aga viimased paar aastat norras olnud, vahepeal ka pikemalt taanis. Seega, selline põhjamaine, aga õnneks mitte sealne feminist (muidu teeks punapea ju mulle peapesu). :D
 
kodutu venelane 25. november 2014, kl 21.42
arvestades tom moori kirjeldust on tegemist töötu endisest venelase immigrant välismaalsega, irw,kes meelsasti eestis pesa tekitaks tomi iisklikus elamises. senini tuleb aga korralik pension, kasvõi töötu oma, välismaalt välja kerjata, seniks tomil moori keepimine täiesti tasuta teenus..elu nagu lill, ega moor tihti ei tüüta ka, tal teisigi, kes aeg- ajalt panevad.ja ega tomil alati ei seisa ka enam. nii et kõik häppid.
 
Manchesterist 26. november 2014, kl 01.48
Jah ega tore ju kui inimestel fantaasiat on et v4lismaa mehest selle isikliku messia suudavad v4lja v6luda. Meie peamine shareholder on kena mees kyll, kuni habeme kasvatas. Aga tal ammu pruut olemas ja abielluski sel suvel. Ei teagi millal ta viimati p4ris vaba oli. Samas on ta h4sti teadlik idaeurpoopa naiste v4ljamaameeste lembusest ja pole varjanud et on seda fenomeni ka enda hyveks kasutanud. Dire on kiilanev kuid heas fyysilises vormis (sale) lyhikest kasvu mees. kah v6etud aga abielus vist p4ris siiski pole. IT kutt on noor ja vist vaba ka aga ta on t4pselt samasugune kui k6ik IT kutid eestis. Turunduseguru on pehme loomuga viisakus ise, mr beani moodi veidi punnis silmadega aga muidi suht keskmise n4oga. Ei tea tema eraelust midagi. lao tiimiliider on veninud dressipykstes siilisoenguga endine kehakultuurlane kes nyyd aina paksemaks l4heb. tal on nunnu nordwest aktsent, aga iseloomult melanhoolne pessimist. kirglik jalkaf4nn. laomeeste tiim on 50ndates mees kes sunnib k6iki 80ndaid kuulama, omab samuti lahedat nord aktsenti aga oma ea kohta yllaylla pole ei naist, lapsi ega huvi. kirglik jalkaf4nn. tiimiliikmed on varajastes 20ndates ylikooli6ppur, samas eas kirglik videom4ngur ja tumedanahalisega suhtes suhtes olev hea iseloomuga noormees.

No mine ja leia sealt see paljukiidetud v4lismaa mees yles.
 
Sid 26. november 2014, kl 10.53
Manchesterist, ei maksa meelt heita. Briti saartel teisigi ilusaid linnu, kus õnne proovida. :)

https://www.youtube.com/watch?v=NuLV_LHY7mk
 
n46 26. november 2014, kl 11.57
tüüpiline briti mees on igavavõitu, peab tunnistama. klubis vahiks parema meelega jalgpalli kui jagaks minu kiindumust sellise meelelahutusevormi vastu:
https://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA...

viisakuse ja heade kommete puudumises britte igatahes ei süüdista. UK-s elades sai ka selgeks, et komplimentide ja naeratustega nad kitsid pole. üllatas muidugi kui 5-aastane poiss hõikas tänaval: hi beauty! ju siis maast madalast õpetatakse naisi meelitama.

Sid,
sinu lemmikmuusika?
 
Sid 26. november 2014, kl 13.12
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sid,
> sinu lemmikmuusika?

Ohh, mine nüüd! :D
Lihtsalt mõnele seostub Manchesteri linn eelkõige ManU-ga, siis minu esimene assotsiatsioon on just see lugu (legendi järgi oli see üks Brežnevi lemmiklugudest ja seepärast ka Vremja lõppu sattus). Muidu ma nii melanhoolset muusikat ei kuula, ikka vähe rõõmsameelsemat.
 
pesaehitaja skandinaavia venelane 26. november 2014, kl 16.55
50-ne vananev venelasest 10 aasatse elamisloaga töötu prostituut, kes käib komandeeringutes ka naaberriikides, otsib püsivat elukohta Eestis, kus välismaise töötu 10 aastse elamise aja eest rahvapensioniga vanadust nautida.
Tom, pane ahi kütte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!