Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
hea põhjus, miks eelistada välismaa meest?
 
välismaa mehed väärtustavad 18. detsember 2014, kl 03.03
naist ja perekonda mitte õlut ja telekapulti!
 
n46 18. detsember 2014, kl 10.12
eks püsi eetris, äkki viitsingi midagi netti üles panna. et kurjadel keeltel ja kiimalistel silmapaaridel ikka tööd oleks.
pilte! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neid fotosessioone n46-lt tahaks ka näha!

tädi,
kortsud tekivad igas vanuses- grillkanadel, suitsetajatel ja laiskuritel, kes ei viitsi ega oska naha eest hoolt kanda. naha seisund peegeldab mõndagi, nii tervislikku seisundit kui enesest lugupidamist. sulle meeldib lõdva krimpsus nahaga ringi käia, siis palun- keegi ei keela ju. kui kortsudega kaasneb üleüldine kibestumus nagu sinu puhul, on muidugi asi kurvem.
aga harmoonia- pole sulle vist antud seda kogeda. muidu ehk taipaksid, et põhineb see kirel, sünergial, sügaval sõprusel ja kiindumusel ning ühisel maailmanägemisel. poseerimiskirega pole sel vähimatki pistmist.

g,
põhiline, et puravikku kärbseseenega segi ei ajaks.
 
Sid 18. detsember 2014, kl 16.48
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks püsi eetris, äkki viitsingi midagi netti üles
> panna. et kurjadel keeltel ja kiimalistel silmapaa
> ridel ikka tööd oleks.
> pilte! Kirjutas:

No ma hea meelega vaataks, isegi, kui sa 100% minu maitse ei juhtu olema. :)
 
n46 18. detsember 2014, kl 17.07
Sid,
no vähemalt korra ju vaatasid üht sellel aastal tehtud pildikest ja pimedaks ei jäänudki. vist?
sinu maitse kohast lamedat kanni pole mulle antud. vähemalt täku jaoks on perfektne ja ise ka enam-vähem rahul.
 
tädi 18. detsember 2014, kl 17.11
N46,
kui 46-aastane mutt nimetab ennast ilusaks kassikeseks, oma 23-aastast toyboyd täkuks, peab piltide jaoks poosetamist ja arvukate meestehordide omamist eneseteostuseks, siis on see tema isklik traagika. Aga kui see 46-aastane on oma kogu selle labasuse ja bravuuriga siia foorumisse roninud, siis võiks arvestada, et kõik ei pruugi elule sarnaseid vaateid omada ja et see seisukoht ei muutu vaatamata haledatele ja läbinähtavalt rumalatele katsetele oma arvamus peale suruda. Erinevused teevad elu huvitavamaks ja mõtle kui hästi saab ennast tunda üliharmoonilise eluga 46-aastane beib võrreldes kibestunud, karvase ja koleda tädiga. ;) Milleks vaja teisi ümber veenda ja muuta?
 
no tore siis ju 19. detsember 2014, kl 10.49
Nohjah, nagu ikka - teise silma ümber tundub ka kõige peenem kortsuke ilge kanavarbana, oma kotid silma all ikka sellised tütarlapselikud. :) Kui n46 on ükskord n73 ja unistuste mees 50 ja läheb vähe nooremaid kaema, sest kõik ikka veel töötab. :) Kuigi jah, kahjuks kõik ei elagi nii vanaks.
 
n46 19. detsember 2014, kl 19.41
ongi tore ju, kui kohe läbi neti näed kellegi olematud silmakotid ära, aga oma närtsinud kotid jätad delikaatselt märkamata. miks peaks ühel tervel, sportlikul, enda eest hoolitseval mittesuitsetajal üldse mingid kotid tekkima?
jaaah, ja ükskord n99-na vaatan äkki, et pagan, magan 8-kümbise äti kaisus juba. et olekski aeg nooremaid otsida.
kõik tõesti nii vanaks ei ela ja kõik ei oska ka antud aastaid maksimaalselt nautida...

tädi,
mis ma parata saan kui oma mees ja mõnedki teised enne teda kassikeseks armastavad kutsuda. ju siis on midagi kaslaslikku. katsu aru saada, et need sekspommid/kiisukesed/jumalannad jms. pole mitte mu enda vaid hoopis meeste ihara mõttemaailma vili.
kuna sul see eneseteostuse asi näib ikka hinge peal olevat, siis täpsustan. ekshibitsionism kõlbas mõnda aega küll eneseteostuse aseaineks, aga ammendas end mõne aastaga.
tuli tahtmine enamaga läbi lüüa kui palja seksapiiliga. tuli ülestöötamine, karjäär, bisnis, papi kokkulükkamine, unistuste täitumised ja maailma mööda rändamised. päris juhuslikult tuli ka mees, kelle olemasolu andis elule uue meki. kelle kaisus on ikka veel nii hea ärgata.

pole midagi kellelegi peale surunud. kummutan vaid mõningaid kibestunud ajudes tekkinud valearusaamu minu tagasihoidliku isiku suhtes. ning kes käsib sul üldse "labasuste" lugemisele elupäevi raisata? selle ajaga oleksid saanud karvased jalad ja ehk kaenlaalusedki siledaks või muudki kasulikku tehtud...
 
MCR 20. detsember 2014, kl 04.57
välismaa mehed väärtustavad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naist ja perekonda mitte õlut ja telekapulti!

Ehh ikka nii armas on lugeda kui h4sti kuskil maailma nurgas v4hemalt mingist rahvusest mehigi kiidetakse.

Kuigi natuke tahaks parandada kui jutt k4ib hoolitsetud v4limusega ylemusest siis teda on terve ettev6tte peale ainult 1. natuke v4hev6itu et yldistada. Aga mehad kes alluvuses t88tavad ja oluliselt v4hem palka saavad need armastavad ikka 6lut ja igal n4dalavahetusel ka jalgpalli. Aga vahe on selles et kui jalkat vaatama minnakse, yksk6ik kas siis pubisse suure ekraani alla v6i linna staadionile, siis v6etakse naine ja lapsed kaasa. Ja
6htuti on yhistransport t4is peresid, k6igil kodulinna meeskonna sall kaelas, kes koju s6idavad. Loomulikult ei saa ka mina yldistada- k6ik pered ei mahuks ka parima tahtmise juures korraga linna bussidesse trammidesse 4ra. nii et jah kindlasti on palju ka neid neid kes vb t8esti perele on yhendunud ja pyhap4eviti koos kirikus k4ivad.
 
tädi 21. detsember 2014, kl 11.08
n46
sinu siinsete postituste järgi vaadates on küll raske uskuda, et oled ennast ise üles töötanud, sest et nii madala enesehinnanguga ei saada sellega hakkama. No aga sul on ju kõik üliideaalne ja harmooniline, nii et võib olla tõesti. ;) kõike paremat sulle
 
n46 21. detsember 2014, kl 11.42
tädi,
kunagi oli enesehinnang üpris madalaks trambitud tõesti, tänu esivanematele ja koolikaaslastele. aga eks see aastatega tasapisi tõusis. natuke "inetu pardipoja" loona vist tundub, aga need, kes enne olid üleolevad, peavad nüüd vajalikuks kiita või kadestada.
jõuka abikaasa kuldpuurist vabadusse lennates polnud loota kellelegi muule kui iseendale. ilmselt see teadmine andiski jõudu kõigega hakkama saada. usu või mitte, oma asi.
harmooniast "üliideaalsuseni" on muide pikk tee. elu kaotakski vast mõttekuse kui ühel hetkel poleks enam kuhugi püüelda...
 
n46 02. jaanuar 2015, kl 10.49
eks ole seegi ju perele pühendumine kui terve perega väljas lõbutsemas käiakse, selle asemel et kodus läpaka ees kotte sügada.
õlut armastavad vist küll kõik maailma mehed. kas seda surmapatuks peakski pidama...kui just õllekaanimine ainsaks meelelahutusvormiks ja elu eesmärgiks ei kujune.
aga kirikuskäimine perelepühendumise sünonüümina toimis ilmselt kusagil 18. sajandil. inimkond on veidi edasi liikunud oma arusaamadega.

MCR Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Aga vahe on selles et kui jalkat vaatama minnakse
> , yksk6ik kas siis pubisse suure ekraani alla v6i
> linna staadionile, siis v6etakse naine ja lapsed k
> aasa. Ja
> 6htuti on yhistransport t4is peresid,
> k6igil kodulinna meeskonna sall kaelas, kes koju
> s6idavad.
 
g 04. jaanuar 2015, kl 21.55
Mõne sinu seisukohaga, n46, olen täiesti nõus, ja kindlasti võid sa täiesti ok välja näha, miks mitte, aga miks peab täiskasvanud naine mingis anonüümses kommentaariumis end säärase järjekindlusega tõestama, sellest ma eriti aru ei saa. Paljudes, eriti saledates naistes on tihtipeale midagi kaslaslikku, eriti kui jooga või tantsuga tegeleda; enamikule naistest teevad mehed komplimente, ühel või teisel eesmärgil, tihti isegi täiesti siiralt. Jne.
Hmm.
 
n46 07. jaanuar 2015, kl 11.43
g,
enamikule naistest tehakse tõesti vähem või rohkem ülistavaid komplimente. seda naljakam kui mingi tädi üritab järjekindlalt tõestada nagu naine ise teeks endale neid komplimente. et tegemist vist natuke koleda ja pisut palju õela tädiga või tundub sulle teistmoodi?
 
g 10. jaanuar 2015, kl 17.54
Mulle lihtsalt tundub mõistlik see mõte, et targem annab järele, vastasel korral võib ju ühel ja samal teemal jahuma jäädagi.
 
oih 20. jaanuar 2015, kl 11.58
Loen ja mõtlen, et millest kõik olen ilma jäänud :D
Teate, et ma pole mitte ühegi eesti mehega mitte kunagi sexinud :D
Tundub, et pole ka mingist olulisest elamusest ilma jäänud.
Tahtjaid oleks olnud rohkem kui tarvis ( seda neile kes arvavad, et olen kole ja paks)
Lihtsalt, ma ei uskunud neid mesimagusaid jutte ja ära rääkimisi. Elu näitas hiljem, et õigesti tegin.

Kuigi olen palju reisinud ja tähelepanust pole puudust tundnud, siiski ei ole olnud tahtmist põrutada kellega tahes.Pärast ravi neid kõiksugu taude :D
 
n46 21. jaanuar 2015, kl 14.34
oih,
eesti mehega pole seksinud ja välismaa mehega ka mitte? siis oled tõesti "kogenud" naine...
minu parimad voodimöllud on just noorte eesti meestega toimunud. aga peale 30-ndat eluaastat vajuvad siinsed mehed kuidagi eluraskuste all longu ja riistad koos nendega. et pole enam seda õiget hoogu. mujal maailmas säilivad mehed miskipärast paremini ja käituvad ka vastavalt sellele- nagu mehed, mitte pükstesse topitud eidelikud olevused.

huvitaval kombel pole mulle ühtki kahtlast taudi külge hakanud, kuigi pole reisidel jalgu kramplikult ristis hoidnud. ei, see ei tähenda iga ettejuhtuva vända otsa hüppamist. tuleb osata valida. siis ei piina pärast kahetsus ega ebameeldivad tagajärjed.
 
küsimus: kas naine46 on tegelt mees? 22. jaanuar 2015, kl 03.46
kas see naine46 on tegelt nagu mees vä? kirjutab ulmelugu ja nüüd kogub materjali? eriti naine nagu ei tundu ju olevat.
 
n46 22. jaanuar 2015, kl 10.29
kas eelmine postitaja on tegelt naq ohmoon vää? sooja pätsiga pähe saanud? päriselt nii ongi väääää?
esiteks, ulmet pole selles teemas sõnagi. kui mõne lugeja elu möödub ainult internetis, tundub ilmselt iga pisimgi seiklus väljaspool arvutitooli utoopilisena. muide, tänapäeval seiklevad ka naised. paluks lahkesti ajamasinasse astuda ja oma mõttemallidega keskajast tänapäeva siirduda.
materjali pole vaja biograafia jaoks koguda, seda on elu ise rikkalikult pakkunud. paistab, et kõige põnevamad peatükid on saatusel veel kirjutamata...
 
tõesti tundub et 22. jaanuar 2015, kl 10.37
n46 on mees kes lihtsalt inffi kogub. Teine kahtlane tegelane TB.
 
n46 22. jaanuar 2015, kl 11.32
et paari lõbusamat seika kirjust elust rääkides kogun infot? kelle ja mille kohta küll? nimetute vaheleprääksujate kohta? no nende tugitoolis vegeteerimine vaevalt kellelegi huvi pakub.
võin ka mees olla kui see mõte kedagi erutab või tulnukas või saatana käepikendus. mitte paraku väliselt. aga otsekohene kõnepruuk ja mehelikult egoistlik elunautimise võime annab ju selgelt märku, et tegemist pole naisega. äärmiselt nutikas.
 
aga mida sa siis nagu naudid? 23. jaanuar 2015, kl 01.31
aga mida sa n46 siis nagu netis naudid? siin su elunikk ju möödubki? pole muud arukat ju lugenud siit su elukäigust.
 
n46 23. jaanuar 2015, kl 02.19
eks naudin põnevaid inspireerivaid inimesi....nagu eelmine õpihimuline seltsimeeski.
vahel ka virtuaalseid tutvusi, mis reaalset suguelu rikastanud ja isegi pikaajaliste sõpruste/kooseluni välja jõudnud.
 
mitu kooselu 23. jaanuar 2015, kl 02.59
mitu kooselu sul sammaaaegselt siis nagu käigus on?
kas sa müüd seda rasvapõletuse saasta ka vä?
 
n46 25. jaanuar 2015, kl 21.39
öeldakse, et ideaalis peaks naisel olema viis meest.
üks, kes autot remondib ja torusid parandab.
teine, kellega unistada ja päikeseloojangul romantiliselt kätt hoida.
kolmas, kes arveid maksab.
neljas, kellega shoppamas käia ja klatšida.
viies, kes voodis kirgliku kepijumalana kõik soovid täidab.

minu täkk on siiani kõige sellega toime tulnud. milleks siis teine kooselu- samaaegselt. küsijal endal pole ilmselt ühtki kooselu olnud, et nii tobedalt küsib.
 
täkkude pidajale 26. jaanuar 2015, kl 03.13
no kui täkud ikka olemas, mis siis mööda netii öösel koperdad? ja kas minu kooselu, lahuselu, mis iganes, muddab sinu väljamõeödud netielu nagu huvitavamaks vä?
 
n46 26. jaanuar 2015, kl 11.33
vaata kui kunagi mehele peaksid saama, jõuaks ehk kohale, et kooselu ei takista neti kasutamist, öösel ega päeval.
igipõlistel vanatüdrukutel/vanapoistel näib olevat arusaam, et abielu tähendab 24/7 ainult partneriga suhtlemist ja üleüldse võrdsustub vabakäiguvanglaga.
isegi kui mu (neti)elu oleks väljamõeldud, tunduks see su jaoks ikka omaenda reaalsest tutile tolmukihi kogumisest põnevam, kas pole.
 
naine 46-le 26. jaanuar 2015, kl 21.28
vaata kulla vanamutt, ega sinu elu sest paremaks ei lähe, kas teiste kirjutajate elus on peigmehed, abikaasad või muidu mehed.
ära nüüd teiste eest ka nii palju arva ja ringiaelemises pole liiga palju põnevust nagu märganud. Mu meelest neil meestel polegi erit vahet.. ei mõtlemises, ei sexis, ei naiste ihaluses.sul poile ka, et kui sult ei saaks, saaks ju mujalt. mis vahet neis aukudes siis niiväga on?
 
aukude vahetaja 27. jaanuar 2015, kl 18.17
eks selle n46 täkk läks ka nüüd ruunaks saama. sest tõesti ju pole ju vahet, auk ikka auk. oleneb vaid, kes loomale parema suutäie kindlustab.
 
n46 30. jaanuar 2015, kl 11.43
kulla eelmine kommenteerija,
peaasi, et sinu elu muudab põnevaks iga päev erinevate ilusate nimede alt oma räpaste mõttekeste ejakuleerimine. täielik adrenaliinilaks!
aga hämmastav, et tead igipõlise vanapiigana nii palju tarkusi meeste kohta.
võin sulle saladuskatte all vihjata, et meestel on ikka vahet küll ja väntadel samuti. et selle tõdemuseni jõuda, peaksid muidugi kõigepealt vähemalt kaks meest ära rääkima- et võrdlusmaterjali oleks.
täitsa usun, et see luunja kurk, mida armurõõmude hankimiseks kasutad, pakub rutiinselt üllatustevaba seksi.
proovi vahelduseks päris meest ka.
 
välismaa mehed 30. jaanuar 2015, kl 14.14
oskavad eesti naist rohkem väärtustada:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!