Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Liiga suur?
 
yxnaine 11. detsember 2001, kl 19.22
...Mees ütles vihahoos, et mul on nii suur, et plaksuta või käsi...Mehed - teie kogemus palun:( See mõjus mulle laastavalt...
 
sx 11. detsember 2001, kl 19.23
Arvan, et mehel endal on hoopis miniviiner.On vä?
 
Pipa 11. detsember 2001, kl 19.27
Hm, minu mehel on ka nii suur et ma alguses plaxutasin käsi... nüüd olen juba harjunud.
Aga kuidas tema endaga lood on?
Kas on põhjust plaxutamisex?
 
marju 11. detsember 2001, kl 19.37
väga julmalt öeldud.
järgmine kord kui ta seksida tahab teata talle et ega ühe miniviineri pärast sa oma ahju küll üles soojendama ei hakka.
 
vibu 11. detsember 2001, kl 22.50
..s...ti ütles tõesti!
Kas ta seda ka mõtles?- pigem elas oma pingeid ja komplekse välja.
Aga tõsi ta on, et mehed tahavad "värsket".
Kas see siis ka parem on, kui olemasolev...ei tea nad isegi. Pigem rutiin ja igapäevasus.Ning ega keegi meestest ei taha ju tunnistada, et tema TILL kah aja jooksul tundetumaks muutub. Ja arvamine, et:"mina ju nii tahan midagi uut ja head ja põnevat ja erakordset ja..jne, aga TEMA on ikka see...siis endine või huvitu või väsinud või mis iganes."
Vasturünnak siin vaevalt aitab. Aga küsi temalt järgmine kord...kas ta tunnneb, kuidas Sa tupelihaseid pingutad!
Või vaheta meest/partnerit.
 
tsinna 11. detsember 2001, kl 22.52
Aga sa üldse tahad teda pärast seda enam või? Kui mees niimoodi ütleb, siis järgmiseks on su rinnad lõdvad ja siis ütleb, et sa ei eruta teda enam üldse. Nii et lahku parem ise aplombiga.
 
elevant 11. detsember 2001, kl 23.15

aga kui on tôesti suur ja rinnad lôdvad? vôi miniviiner ja ôllekôht? kas siis ei tohi seda teineteisele öelda?

ma ei taha sellega absoluutselt ütlejat ôigustada, sest see ütlemise viis on äärmiselt inetu ja taktitu ja iseloomustab pigem ütlejat jne, aga kui ta tôesti seda tunnetab, kas siis poleks parem seda teada ja midagi teha? kasvôi neidsamu harjutusi?
 
Peki Puur 12. detsember 2001, kl 00.23
Yu ziis vihastas kui ytlezid et tilluke. Ei puurinud läbi sinu BEHMETE BEGISTE CANNIKATE. iz
 
k 12. detsember 2001, kl 08.34
Kui üldse peale ei lähe, siis viisakas mees läheb ära, jäädavalt, öeldes midagi ebamäärast: a`la "ma kardan, et ei suuda sind rahuldada..." Ja siis on nutt lahti, et miks mehed ei oska ausalt lahkuda? Oli just äsja selline artikkel. Nüüd öeldi tõde, nagu see mehele paistis, jälle halb?
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 08.41
See on jama.Ütelda võib kuidas tahes....jätsid ütlemata mis kontekstis ta seda mainis. Kas tegi (ju siis ebaõnestunult kuna solvusid) nalja või tahtis äsada? Kui esimest - siis ei maksa solvuda midagi..normaalne ju kui sünnitand naise tupp on laiem kui neitsil.
On auke igasuguseid..aga liiga suurt pole küllkohanud..ja kui seekord tahaks miskit kitsamat ja pitsitavamat on sobiv lahend anaalseks. Pseudo mu meelest:)
 
Anna 12. detsember 2001, kl 09.44
Feliks, va tohman! Anna andeks, aga ei ole ikka küll nii, et kui miniviiner suvatseb "seekord midagi kitsamat tahta", siis davai kohe järgmine variant! Nagu näha, naise arvamust ei küsi keegi, mis see miniviineri asi on, et mutil pärast kimaroid kallal?!!!
 
Scarlet 12. detsember 2001, kl 09.50
Väga madalalaubaline mees sul, yxnaine.
 
piloot 12. detsember 2001, kl 10.01
Nujahh,kui sellest on jutt,siis teema veits labane,et ültse kommida...Aga kui jutt oleks tissidest,siis mulle ka suured ei meeldi....aga igal juhul on nende(siis tisside,ma mõtlen)suurus aimatav juba enne,kui kommenteermise (häda)vajadus tekib.
Kena päeva kõigile lumivalgukestele ja pöialpoistele!
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.08
:)) Ise oled tohman:)) Kus ma nimetasin et peab...võimalus on. Ja igasugu kimarroidid ja teised kõrvalnähud on välditavad. Nii nagu kõik muugi seksis on ka anaalseks vabatahtlikja nautimisväärne mõlemale vaid mõlemapoolse nõusoleku korral. Kui Sina ei naudi anaali, sii sma tean mitut naist kes naudivad ja ei pea seda millekski jubedaks.
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.12
Feliks, olen parem tohman täppide ja kahe suluga, aga perverssusi "järgmiseks sobivaks variandiks" küll ei pea. Ja ei tea õnneks kedagi kes seda NAUDIKS .
 
ellu 12. detsember 2001, kl 10.16
Anna mis on sinu jaoks perverssus, ei pruugi mõnele teisele olla. Mõnele on oraalseks ka perverssus ja mõnele on seks üldse juba perverssus. Kindlasti on nii nõmedalt käituva mehega, nagu see plaksutaja, üldse midagi koos tegemine perverssus.
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.19
Mu naer oli heatahtlik...mis seal ikka, et Sa ei tea kedagi...ma ie tea kah paljusid asju - mis seal ikka hullu..naerma ajas mind Su emotsionaalsus naiste õiguset kaitsmisel:)))
 
Scarlet 12. detsember 2001, kl 10.21
Anna, Sa peaksid tõsisemalt kaaluma võimalust omale üks selline mees või armuke leida, kes Sind praegu ilmselgelt vaevavatest kompleksidest välja aitaks. Ja tõestaks Sulle, et palju asju, mida praegu perverssuseks pead, võivad õigel hetkel, õiges kohas ja õige erutuvusastme juures olla meeletult nauditavad. Õiget ... vajad.
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.24
Feliks, ma "saan aru" küll, aga paraku fantaasia töötab ka ehk liiga hästi. Lugenud uuesti üle teema alguse ja siis sinu kommenti, tuli tahes tahtmata õelus peale. Ellu ütles õigesti, et selle plaksutajaga on igasugune seks üleüldse perverssus! No ja saa siis minust ka aru, et kui mulle su pakutud teine variant ka nunnu mehega ei ole vastuvõetav, siis sellise teema alguses kirjeldatud tegelase heaks ei oleks ma nõus mitte mingit vastutulelikkust ilmutama... häh:)
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.28
Scarlet, naudi palun edasi:), eriti kui su õige ... on sulle enne öelnud, et (vt teema algus), onju.
Tõenäoliselt sul lihtsalt ei ole ülaltoodud probleemi, nii et sa ei pea variant2 millegi asenduseks pakkuma!
PS mul on väga hea mees ja ma ei arva et mul kompleksid on. Kas see, kui ma kakaga mängida ei taha, ongi kompleks? Huhuhuuu. ;)
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.35
Ei see pole min fantaasia mingis mõttes: ei ole anaalseks minu poolt välja mõeldud ja fantaasia pole anaal minu jaoks ka seepärast, et see mu sekselus laialt praktiseeritav:)
Ja mida kindlasti tahan lisada - et mees, kes enne anaalseksi selleks ka nõusoleku naiselt saab ei ole mitte kuidagi moel nunnu (mu meelest halvustav sõna) vaid igati normaalne mees.

A mis puutub teemasse...kuigi autor kirjutas, et mees ütles seda vihahoos..sorry, ma ei kujuta ette ühtegi meest sedasi ütlemas vihahoos..kui ta tõesti seda vihahoos tegi, siis ma kahtlen, selles, et ta mees on ja ma nõustun nii Sinu kui Elluga perverssuses...ka minu seksielul on omad raamid:)
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.36
Ja kakaga pole anaalseksil õige talitamise korral samuti midagi pistmist..muide:)) See on teine seksmäng:)
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.37
Feliks, no õnneks ei läinud päris tülli.
Ja nunnu oli mõeldud sõna parimas võimalikus tähenduses.:))
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.39
ok:) Ei lähe muidugi tülli selle pisiasja pärast:) Ja näed sain targemaks, et kuime satuksime seksielu elama hakkama, siis teen Sulle anaalseksiks ettepanekut eriti tähelepanelikult:)))
 
Scarlet 12. detsember 2001, kl 10.40
Tahad labaseks minna, your choise. Kui anaalseksi kakaga mängimisena näed, siis oled lootusetu variant, kellega pole isegi mõtet teemat arendada.
 
Scarlet 12. detsember 2001, kl 10.42
See viimane oli Annale.
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.43
Feliks, ma kardan, et ma ei tahaks seda ükskõik kui ettevaatlikult... lihtsalt mu mõistus ja kõik muu ka:)streigib selle vastu nii hirmsasti, et parem ei proovi üldse mitte kunagi:))))) pliis ärge hakake rääkima, et ma millestki heast ilma olen jäänud!!
 
Anna 12. detsember 2001, kl 10.45
Issand, Scarleti juba püüabki väita, et normaalse inimese jaoks on anaalseks kohustuslik, muidu on inimene labane ja kompleksides, või on tal õiget ... vaja.
Oi kui armas.
 
silke 12. detsember 2001, kl 10.47
Huh, Feliksil on homoerootilised fantaasiad nähtavasti.

Muide kujutan ette, et kui tupp veidi laiem on, on mõnusam seksida, kui vastupidise olukorra puhul. Minul nt. on just vastupidine probleem, ehkki elan juba 3 aastat korrapärast sekselu ja see valu seksuaalakti alguses on juba ära tüüdanud, ei tea, kas see muutub ka kunagi?
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 10.48
Ega tea midagi:)))...et teemast mitte liiga kõrvale kalduda, ei hakka üksikasjadest rääkima:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!