Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Liiga suur?
 
Anna 12. detsember 2001, kl 12.19
tere uued ja vanad, vaatan et siin uus anna

mina see vana ikka.
Anaalseksist olen rääkinud ja teisele annale teadmiseks, et arvan kah et need nn. kakamängud ikka midagi muud on ja anaalseksis ei ole midagi perversset või halba, aga loomulikult mis kellele sobib.

Suuruse kohta on st. olen jah täheldanud nagu Fööniks ütles. Kui olen tohutult erutunud, siis ka väga märg ja tupp tundubki ju suurem. Siis ehk sobivad rohkem näiteks asend kus naine on püsti ja mees tema taga (ei mõtle anaali) jne. kus naisel rohkem jalad koos. Sest tegelikult suur erutuvus on kompliment ju ennekõike mehele, et meeldib naisele nii väga.
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 12.31
Aga äkki su mehel on lihtsalt ebaloomulikult tillukesed käed?
 
väike 12. detsember 2001, kl 12.58
Pipa, kümme punkti!
Hahahahahaaaaaa

Anna, keda Sa nüüd ära petta tahtsid?
 
Fööniks 12. detsember 2001, kl 13.02
Väike: Anna ei peta kedagi. Mina tunnen teda (seda vana-olija-Annat) sinust paremini. Ta vaat et mu noorem õeke :) Ja kuna mina oma õkest tunnen, siis võib veendunult väita, et see esimene ei olenud sama Anna.
 
Fööniks 12. detsember 2001, kl 13.04
Issand kui palju kirjavigu sai :). Nüüd öeldakse et see ei ole õige Fööniks kah :) Sorry igatahes ja õige on: "Kuna mina oma õekest tunnen, siis võin veendunult väita, et see esimene ei olnud sama Anna" :)
 
Anna 12. detsember 2001, kl 13.15
Tere Fööniks!

Kirjutasin pika kirja ja kui postitama hakkasin ei tulnud see miskipärast siia.

Tahtsin öelda, et ehk peaksime Tomiga rääkima kes väitis, et inimene ennast muudab. Näe kirjutan mistahes teemal kommentaari ja sina kallis õde tunned mu ikka ära.

See on tore:)))))))))))))))))))))))))))))

Olemus ei muutu kui seda meelega muuta ei taha, aga pole põhjust ju
 
Famm 12. detsember 2001, kl 13.19
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.27
Famm: mine oksenda jah..hakkab kergem:)))
 
naine 12. detsember 2001, kl 13.34
Aga kui mehel on nii suur, et ei mahu kumbassegi auku, mis siis teha???
 
Famm 12. detsember 2001, kl 13.38
OOO Õnneseen!!!
Minetti ja käsitööd...
 
Tess 12. detsember 2001, kl 14.06
Kinnitan Fööniksi 13.04
Ma juba mõtlesin, tükk aega, et see on Anna II:)
Feliks
Miks Famm oksendab?Ma tegin vahepeal tööd.Kas oli mõni nii jube komment, mis ära kustutati ja Famm jõudis lugeda:)
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 14.15
Tess: ma ei tea..Piloodi komm, kuhu Famm oma kommi pistis oli küll süütu..minu arvates...aga ju talle pold..vahet pole..küllap pärast ikka kergem on:)
 
Naine25 12. detsember 2001, kl 14.28
Sina,kes soovitasid anaalseksi kellelegi-naisi,kes anaalseksi naudivad,on väga vähe.Mehele on see tihedam surve jah mõnus,kuid naisele on anaalvahekord tohutult valus ja ebamugav (ei aita isegi vastavad kreemid ega lõdvestumine).
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 14.34
To Naine25
:o
ja mõned naised on lihtsalt teistsugused - kle aitab sest teemast..kes naudib, las naudib, igaühel oma onju:)
 
almond 12. detsember 2001, kl 14.54
To: Naine25
Jube valus, olen küsitlenud (näe tegelen siin statist.)enamus oma sõbrannasid MITTE KELLELEGI EI MEELDI (ma ise k.a.).

yxnaine: ikkagi tundub, et Su mehel on mingi kompleks või võrdlus(vabanda)!
 
Anna, see II 12. detsember 2001, kl 14.59
Esiteks anna andeks, päris-anna... ma kogemata!

Almond, aitäh, ma hakkasin ennast üksiku lollina tundma kui Scarlet mind siin sakkis! Ma kohe lasin tükiks ajaks jalga siit selle peale.
Huhh, jumal tänatud, ei olegi ma siis ehk kompleksides ja alaarenenud!
 
Anna 12. detsember 2001, kl 15.19

Teine Anna

Miks sa vabandad, ma ju ei pahanda. Sama nimelisi palju, a ma kogu aeg ühe nimega ja tahtsin kah midagi öelda ja siis teatasin, et keegi teine olen, kõik OK ju!

Oled ikka Anna ju.

Ja kulla Almond. Sõnad samad - olen tegelenud statistikaga ja mis on tulnud välja: kõik minu sõbrannad teevad seda ja ka mõne hea sõbra käest olen küsinud, ka nemad oma naistega. Mitte koguaeg, aga vahelduseks ja ei ole ropp ega jube ega midagi halba. See oleneb ju mitmetest teguritest ja ei ole kõikidel naistel nii nagu sina räägid.

Ja teisele Annale veel, minu jutt ei tähenda et sina imelik oled. Just see et minu statistika ja Almondi statistika kokku ei lange, tähendabki seda et kõik inimesed ja ka kõik naised on erinevad. Mis sobib ühele ei sobi teisele ja kumbki variant ei tee kedagi ju sellepärast targemaks või lollimaks või normaalsemaks või ebanormaalsemaks.

Edu!
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 15.25
Oh ole Anna nüüd Sina tänatud:) Hakks mulgi kergem..ma juba hakkasin enast oma naise ahistajana tundma:)) Aga ta ju kaifib j asaab orgasme sedasi...oh mis nüüd hullu, nüüd tembeldasin tema kah veel ära:)))
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 15.25
Annale - üxkõik millisele
Aga mix naistele, siiski, mix mitte meestele?
See koht ju mõlemil ühte moodi ja kui see nii kole mõnus on mix siis mehed seda endale teha ei taha lasta...
Või teevad su sõbrad-sõbrannad seda vaheldumisi - enne üx siis teine?
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 15.28
Pipa: a kust sa tead, et mehed endale ei lase teha? Sa pole ju nt homomeelsetega vist koos voodis old..või oles - kuda nemad hakkama said? Et Sinu patrnerid pole last, kas seda pole natsa vähe järeldusteks?
 
k 12. detsember 2001, kl 15.29
tahab küll mõni mees ka, et talle tehtaks. Aga selleks peavad nad vist piisavalt purjus (loe piduriteta) olema.
 
Anna 12. detsember 2001, kl 15.33
Pipa!

No aga ei tea kuna mul ja mu sõbrannadel peenis puudub, siis ei ole olnud võimalust proovida, aga tundlik on see koht küll, ega vist pole vaja detailidesse laskuda ja arvan et ka meestele erinev.

Variante ju väga palju ja igasuguseid, anaalseksi saab kombineerida jne.

Ma ütlesin, et maitse asi, nii et mis siin vaielda.
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 15.35
Njah, Feliks, olen veidi lihtsameelne selle koha pealt - pole ise kellelgi ettepanekut teinud ja ükski mees pole palunud endale taha keerata(vibraga, mõtlen) ka...
Aga homode pideva tahakeermise mõttes oled pigem sina lihtsake...
Oli mul kord üx homosõber ja tema harrastas vaid suusexi.
Aga ilusaid elamusi sulle ja su naisele, tore et sa nii aus oled.
 
Bella 12. detsember 2001, kl 15.36
No teate, naised - siin üks alles kirjutas, et magatab oma venda. Ja küll oli kisa suur. Nüüd leiate, et kes taha panna ei lase, on kompleksitega. Kus on siis nüüd perverssuste mõõdupuu - et vennaga ei tohi, aga po-armjanski on kaif?
Ei saa aru...
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 15.37
peeniseta Annale
Teiega on kõik selge.
 
Anna 12. detsember 2001, kl 15.50

Pipa

Ja mis siis Meiega selge on?
 
küünik 12. detsember 2001, kl 15.54
to yxnaine -
Ma küll ei tea mis tolle tüli põhjuseks oli, kui mees niimoodi Sulle ütles, aga tundub nagu oleks see olnud enesekaitseks oma nö mitte-hakkama-saamisel. Sel juhul ei maksaks väga südamesse võtta. Ma miskipärast ei usu, et see koht saab olla "liiga" suur. Seal ju ikkagi miskid lihased kah, nii et ära muretse, probleem pole ilmselt Sinus:)
 
kah teadja 12. detsember 2001, kl 16.58
irw...on ikka pseudoprobleemid teil üles kerkinud. loen teie juttu anaalist ja olen ise naine ja mulle meeldib muide. kui ikka korralikult oled üles köetud ja libestusvahendit ka lisada, siis on igati mõnus värk. mullegi tundus asi alguses vastik, aga soov järgi proovida oli nii suur ja kui mees on õrn ja arvestab naise soovidega, siis on igati kift elamus ja kaif, hoopis teistsugune orgasm..soovitan proovida
 
vot nii 12. detsember 2001, kl 17.11
teate. selle meeldimise ja mitte meeldimisega on ikka tõesti midagi imeliku.
korra järgi proovit, oli kuidas oli. tõelist mõnu tundsin siis kui asi välja võeti.
mehele meeldis väga, minule järgmistel päevadel ei meeldinud midagi.
 
. 13. detsember 2001, kl 07.45
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!