Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mitte kuidagi pole hea...
 
kil 07. märts 2002, kl 15.40
nittim, õnnelikus suhtes :) sest varem polnud nii... ja halva yle elanud saan ma ka vastavatest tunnetest rääkida teades, mida see "halb" tähendab... minuarust sellised omastarust "targad", kes teiste vigadest õpivad, ei tea tegelt elust mitte halligi. ainult pläägutavad. yhesõnaga tuleb siiski "halb" läbi elada, et teada, mis on hea ning et osata seda head hinnata. seega loodan, et nendel, kellel hetkel hea ei ole, leiavad selle hea lõpuks :) ise tuleb hea olla, kyll siis hea ka yxkord sinu juurde jõuab! lootust ei tohix kaotada ja halvas mitte kinni olla!
 
Ülle 07. märts 2002, kl 15.54
Aga mida ikkagi teha karupoeg Puhhidega, kes nii väga kallistusi igatsevad?
 
tolerant 07. märts 2002, kl 16.11
Karupoeg Puhhid ja nende kaasad peaksid ehk sügavalt mõtlema selle üle, et kas ikka tasub koos elada, kui see vaid rutiinist päevast päeva edasi lâheb ning tõelisi vajadusi ei rahulda. Võib-olla oleks õigem anda nii endale kui kaasale õigus leida see, kes leegi üles puhuks ning kõik vajadused tâidetud saaksid, et elust rõõmu tunda.
Poel ju ka võimatu, et lõpuks ikka teineteise juurde tagasi jõutakse, aga siis juba hoopis soojemal ning vârskemal tasandil :)
 
LaiskVorst 07. märts 2002, kl 17.44
See on jama jutt, et mehed petavad ainult siis kui naine tõrjub eemale. (on väsinud, pea valutab vms). Mehed tahavad l i h t s a l t kõrvale panna. Mina näiteks 8 tundi tööl ei käi ja kodu mul ka perfektselt ei läigi.Mul alati mehe jaoks aega ja ma ei keela talle midagi. Hoolitsen enda eest ja püüan olla alati heas tujus. 10 aastat oleme koos elanud. See ei takistanud tal teise naisesse ära armumas ja ülejäänuid ilase suuga vaatamast- küll teeks kui saaks. Ei kujuta ette mis siis veel saaks kui oleksin kurnatud, tõrjuv ja virisev naine.
 
Ohakas 08. märts 2002, kl 10.05
Midri, ma niisama lihtsalt küsin, et kas ta, Su sõber, on muidu kena ja armas ning huvitav inimene ja kas tal ka lapsi on? Või kuhu tema arvab teie suhet edasi viia?
 
VASTAJA 08. märts 2002, kl 14.18
KULLA MIDRI! OLEN 100% VEENDUNUD, ET KA SELLE MEHE NAINE VAJAB HELLUST,KUID NAISE EGO EI LUBA SEDA MEHELT NUIATA.MEHED EI TULE AGA SELLE PEALE,ET OMA NAINE ON PEA ALATI VÄGA SUURES HELLUSEKRIISIS. MEES NÄEB AINULT SEDA, ET TEDA ENAM PIISAVALT EI POPUTATA. JA SIIS ARVAB, ET NAINE ON KÜLM. AGA SELLEL TEEMAL KODUS RÄÄKIMINE ON VÄLISTATUD,SEST AINUKE LAUSE, MIS MEHE SUUST TULEB ON: MIS SUL TÄNA VIGA ON
 
Feliks 08. märts 2002, kl 14.49
Kulla Vastaja! Ole kena ja ära karju (s.o. kirjuta väikeste tähtedega, kole paha on lugeda:( ).
Kui Sa oma murest räägid, sii sräägi enda mures aga ära tembelda siin mehi...nagu paljud siin on teind...sa tahtsid öelda, et Sina oled hellusekriisis ja Sinu mees ei reageeri sedasi, nagu sa sooviksid ...nii jah? Kinnitan DSulle..ülejäänud mehed on Sinu muredes suht väe süüdi...on ju?
 
Anna 08. märts 2002, kl 15.04
Ühinen Feliksi arvamusega.
Ei maksa olla kindel milleski mida sa ei tea.
Ja naised ei ole alati hellusekriisis, mõnikord on hoopis mehed hellusekriisis ja naine ei saa aru ja ütleb mis sul viga on jne.
 
Midri 08. märts 2002, kl 15.26
Tegu on tip-top igati normaalse mehega. On naisega sel temal rääkinud ka. Natukene olukord olla paranenud, aga ikkagi on tal hellusust puudu. Ju siis on inimestel erinev hellusevajadus. Minul pole temaga suhet ja seega pole ka midagi edasi viia. Arvan, et ta otsib edasi omale seda, keda kallistada saaks.
 
vastaja 08. märts 2002, kl 17.34
Vabandust,ma ei tahtnud karjuda.Lihtsalt ei lülitanud arvutit ümber.Helluse teema on minu paljude tuttavate probleem,see puudutab mind suht vähe.Tahtsin vaid öelda, et kõik ei ole alati nii,nagu kodust väljaspool serveeritakse.
 
Suller 09. märts 2002, kl 10.15
Midri.
Ei saa väita 100% tõenäosusega,et selle mehe jutt vastab tõele.Kui sul oleks võimalus ärakuulata ka tema naine,siis saaksid ehk täiesti vastupidise ettekujutuse.Mehe eesmärk ongi ehk sinus kaastunnet esile kutsuda,sest järgmise sammuna ootab ta ehk,et sa sulad ja see nn.kallistuse vajadus läheks sel juhul sujuvalt üle sexiks.Võibolla räägib ta sellist juttu igale meeldivale naisterahvale,kellega tahaks abieluvälist suhet luua.Et seda teha võimalikult "süüvabalt",siis räägibki helluse puudumisest ja sellest,et naine tal alati väsind ja tõrjuv.Ega rohkem polegi naise mustamiseks ju vaja lisada-sellega justkui kõik öeldud.

See oli lihtsalt üks uitmõte mul mehe käitumise analüüsimiseks-sest võib ju ka asi sedamoodi olla.

Üks küsimus siiski tekkis-Kui talle sexi polegi vaja,aind sinu kallistusi,siis kus ta selle sexivajaduse rahuldab kui naine tõrjuv ja kallistadagi ei taha?
 
vastaja 09. märts 2002, kl 12.28
To Suller
Ütlesid seda, mida mina mõtlesin. Aitäh!
 
Feliks 11. märts 2002, kl 08.17
Vastaja: vat nüüd olen Sinuga küll nõus....ei ole jah sageli..ja üldse paistab eemalt asi märksa ilusam....kuitahes ilus ta tegelt ongi...ja pealgi, see mis kelegile super võib mõnele osutuda õuduseks...hea on seal, kus meid pole:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!