Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kas keegi siin yldse on truu?
 
kil 07. märts 2002, kl 16.07
muud nagu ei tahagi teada... kurb lihtsalt vaielda nendega, kes leiavad, et suhuvõtmine ja käega paugutamine ja teab veel mis kõik võõra mehega hea ja õige on. syda läheb pahax. või olen ma siin ainuke, kes niimoodi a la monogaamiliselt mõtleb?
 
Krõps 07. märts 2002, kl 16.12
Ei ole. Sina oled veel see viimane "mohhikaanlane"! :)
 
vastaja 07. märts 2002, kl 16.13
Ma olen ka truu! Ainult mõtted jooksevad vahel teist rada.
 
Krõps 07. märts 2002, kl 16.14
Ainult koerad on truud :)
 
eneL 07. märts 2002, kl 16.16
Ma olen truu, siis kui olen armunud, kui inimene on mulle tähtis. Ma olen truu mitte pingeliselt mõeldes, et ma tahan truu olla, vaid lihtsalt sellepärast, et teist mõtet mulle pähe ei tule. See on selline loomulik olek, et ei tule mõttessegi endale rusikaga rinnale peksta ja teatada - ma olen nüüd truu!

Mõtlen, et kui tuleb pähe mõte ebatruudusest, siis see suhe ei väärinudki truudust. Sest tegelikult on ju solvav mõelda, et teine kolevägakõvasti tahtis kedagi teist, aga mingi moraalse normi pärast ei teinud seda ja nüüd tunneb nagu vääriks kiitust
 
helen 07. märts 2002, kl 16.18
mina olen truu! ja kui ma enam truu ei suuda olla, s.t kui peaks juhtuma, et lollimööda ära armun, tunnistan mehele üles, et mul on tekkinud üks ohtlik tunne. aga seljataga petta ja loota, et välja ei tule, ei taha. ja ei taha ka, et tema mulle nii teeks.
 
Feliks 07. märts 2002, kl 16.23
õrrituseks......mina olen ka...omamoodi:))
 
fille 07. märts 2002, kl 16.27
olen truu, sest elan ainult sellise mehega koos kellega saan kõik oma vajadused(st nii füüsilised kui ka vaimsed) rahuldatud.
 
sassy 07. märts 2002, kl 16.27
Mina. Lihtsalt pole kõige vähematki vajadust kõrvale vaadata.
Mu mees on ka mulle teadaolevalt truu. Igal juhul ta ise on öelnud, et ta on juba piisavalt vana ja nö. sportlik huvi on kadunud. Ja et pole mõtet mujalt midagi otsida, kui kodus on see juba kõik olemas.
 
Ülle 07. märts 2002, kl 16.29
Midagi PEAB olema puudu ja viltu, kui ei olda truu. Kui kõik on OK, siis on tõepoolest lausa loomulik olek see truu-olemine. Sellest, et praegusel ajal nii palju truudusetust on, võib järeldada, et nii inimese psüühikas, inimsuhetes ja ühiskonnas üldse on midagi väga mäda!
 
tolerant 07. märts 2002, kl 16.29
Mina olen eluaeg truu olnud, see kohe mu teine nimi, aga see ka omamoodi truudus. Kui truudus oleks fikseeritud mõiste, siis ta poleksi truudus vaid truuduseseadus.
 
kil 07. märts 2002, kl 16.37
rõõm kuulda, et nii positiivne vastukaja on... tuju läks kohe heax päeva lõpux. aitähh! :))
 
statistik 07. märts 2002, kl 16.38
mulliajajad, ärge solkige siin! omamoodi truudus, vaimne truudus jne. juttu minge ja rääkige oma vanaemadele.
 
Katja 07. märts 2002, kl 16.42
Mina olen kah truu. Ei kujuta hetkel muud moodi ettegi.
 
kil 07. märts 2002, kl 16.45
millal siin on truudus.... kas siis, kui ei mõtle ja ei tee? mina arvan, et on nii.
 
tolerant 07. märts 2002, kl 16.45
Vanaemad ja -isad on üldiselt oma elukogemuse tõttu mârksa tolerantsemad kui noored inimesed. Ja kõige parem on veel see, et keegi ei saa vanaema litsiks sõimata tema arusaamade eest- no mis @!#$ see 70-aastane vanainimene enam on :)
Rääkimata sellest, et nende noorusajal polnud neil eriti võimalust seda ka olla. Nii, et ei saa ka mitte süüdistada, et "vana @!#$" :)
 
shandy 07. märts 2002, kl 16.48
Kui suhtega kõik korras, siis ei taha keegi petta. Kui midagi viltu, siis kohe minnakse petma. Samas ise ei saada nagu arugi, et midagi suhtega valesti on. Õige oleks asi enda jaoks enne selgeks teha ja kui aru saadakse, et nii enam ei saa, siis tuleb ikka üks suhe enne lõpetada, kui petma minnakse.
Mina olen küll noor (23), aga pole kunagi oma meest petnud ja tean 100% et temagi pole mind petnud. Oleme koos olnud 6,5 aastat. Vahepeal oli kriis, siis läksime lahku ja otsustasime üksi jätkata. KUid alles hiljuti juhtus huvitav asi ja me leidsime teineteist uuesti.
Igatahes minu mõte on see, et enne kui tahad uut asja alustada, lõpeta vana ära.
 
Teistsugune 07. märts 2002, kl 17.01
Oleks truu kui oleks kellele olla
 
Ka keegi 07. märts 2002, kl 17.07
Ma ei saa aru, kust tulevad need naiivsed naised, kes arvavad, et nende mehed on tõepoolest truud. Loomulikult ei ütle ükski normaalne mees oma naisele, et kuule magasin eile ühe naisega!
Aga , et seda truudusemula mehe puhul uskida, on küll loll!
Enne läheb siga sõjaväkke, kui mehed truud on. Kui esimene armastuspuhang möödunud on, on ka truudusetus platsis.Ma ei väida küll seda, et mehed lausa otsivad, kust aga saaks. Aga kui mõni tips selga ronib, ära ei ütle ükski mees! vot nii naiivitarid!
 
Marmelade 07. märts 2002, kl 17.12
Ma ei tea, kas ma olen niivõrd truu, kuid see-eest olen ma lojaalne. Nii omadest kui võõrastest inimestest räägin meelsamini head kui halba. Ahjaa, häbiposti ka ei kiirusta neid naelutama. Ning üritan teistest aru saada ka siis, kui nad räägivad selliseid asju nagu nt "Ma IIAL ei seksi ilma armastuseta". :)))
 
eneL 07. märts 2002, kl 17.14
to Ka keegi:
No mis tähtsust, kas on või pole. Kui armastatud mees on õnnelik, siis ongi hästi (tüdinult).

Mõtlen, et tegelikult on hea, kui armastus lõppeb selletõttu, et mees leidis kellegi. Jube hea, on asja kellegi kaela ajada...
Aga kui lihtsalt tunne saab läbi? Tead, et teisel pole kedagi, et pole huvitatud kellestki, lihtsalt on läbi. Ei taha Sind, ei taha kedagi teist. Keda siis veel süüdistada peale iseenda? Kas miski päästab mõtlemast selle üle, et kus ma selle vea tegin, et huvi enam pole
 
wo:man 07. märts 2002, kl 17.23
Mina olen kah.
 
Marmelade 07. märts 2002, kl 17.25
Truudest meestest: mul on päris palju tuttavaid mehi (kallimad, sõbrad, tuttavad, töökaaslased jne, jne). Ja rõhuv enamus on valmis petma!!! Ei pea silmas, et minuga, vaid üldiselt... No tõesti, aeg-ajalt üllatun isegi. Et konservatiivne, vaikne ja rahulik pereisa ning ikkagi mingil hetkel pöörab ära (ehkki keegi ei ole teda võrgutanud ega provotseerinud)ja on valmis tundmatus kohas vette hüppama... See labane reklaamlause "Kui naine laseb, siis mees ka paneb!" on hämmastavalt tõene. Sorry, et sellises maailmas elate, truudusesse uskujad!
 
Lia 07. märts 2002, kl 17.27
Aga kui ma armun teise? Platooniliselt. Kui ma näen teda unes kus viime teoks kõik selle, millest muidu ainult unistasin? Kas ka see on petmine? Hing ripub ju teise küljes...
 
lido 07. märts 2002, kl 17.32
igaüks räägib enda eest, marmelaad ja ka keegi võiksid suu täis võtta enda aadressil ning jätta teised mehed/naised rahule.
 
Liisa 07. märts 2002, kl 17.48
Olen ise truu ja on ka minu partner truu.
Ja ei ole naiivitar.
Olin truu ka eelmisele,kuid kui asi läks metsa,siis astusime mölemad körvale.
Vahepeal vaatasin ringi ning jooksin sarvi maha.Sai proovitud ka korraks, siin ja praegu "suhet".Midagi pinnapealsemat on raske leida.Ilma igasuguste syymekateta.Hetkel ei leia selleks mingit vajadust.Isegi mötetes mitte.Käesolev suhe saab varsti aastaseks.
Ning naiivsed on pigem need,kes pea laiali ringi jooksevad ja arvavad,et vöidavad tökkejooksus moodsaid batsille ja töbesid.
Oma on turvaline ja armas koos oma väikeste vigade ja puudustega.
Ringi jooksevad haiged,kompleksed ja syvasuhet mitte otsivad(ka oskavad)isendid.Koos nendega mingi hulk neid,kel kodu loksub.
Kuid olen jooksuaja poolt kujunemisjärgus inimese puhul,kel petta pole kedagi.
 
Valeria 07. märts 2002, kl 17.50
Siin veel üks selline monogaamia pooldaja.
Nimelt kui ma olen parajasti suhtes, siis teised mehed mind eriti ei huvitagi ning iseenesestmõistetavalt ei suudle ega seksi teistega ja ootan samasugust eetikat ka oma partnerilt.

Kui ikka on nii suur vajadus ringitõmbamise järele,ei maksa suhet pidada.
 
sipsu 07. märts 2002, kl 18.15
Mina olen kaaa truuuuu....aga kevaditi käib mõte oma rada;((
 
väikeMy 07. märts 2002, kl 19.49
Mina olen ka truu!
 
Mess 07. märts 2002, kl 20.39
Naised, kes veendunult kinnitavad, et nende mehed on truud, on teadaolevalt naiivitarid või elavad pead liivas. Marmelaad mulle ei maitse, kuid elu-(mehi) Sa tunned. MINA jällegi tean nii oma tuttavate kui sugulaste hulgas, olenamata nende vanusest ÜKSIKUID
, väga üksikuid mehi, kes teadaolevalt truud on. Miks see nii on, ei oska öelda. Ja oma naistest, muide, räägivad kõige paremini polügaamsed mehed!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!