Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kas keegi siin yldse on truu?
 
Fööniks 07. märts 2002, kl 21.30
Mina olen (truu). Näiteks.
 
tr 07. märts 2002, kl 21.43
Truudus on juhuse puudus. Ootan juhust.
 
Fööniks 07. märts 2002, kl 22.45
tr: juhuseid on nii et tapab. Mina ei oota. Lihtsalt olen (truu) :)
= Armastus või kuidas nad seda kutsuvad :)
 
eh! 07. märts 2002, kl 22.53

Käin vahel korra teist kaemas, aga ikke tulen koju tagasi.
Mina olen ka truu, kodumaale.
 
Kaisa 07. märts 2002, kl 23.06
Mina olen ka truu naine.Aga minu mees on jõudnud mind truudusetusega üllatada.Ja oma tutvusringis võin öelda aind ühe abielumehe kohta,et ta on olnud tõesti truu(usun)-sest ta on eriti pühendunud mees.Teised ütleksid tema kohta kuivik,aga parimat hoolitsejat abikaasat on raskem leida.

* Üks sõbranna teisele:"Kuule,kas sind ei häiri,et su mees kogu aeg noori tüdrukuid taga ajab?"
Teine vastab:"Minu koer jookseb ka autodele järgi,aga ei oska ta sõita ühti!"
_ _ _ _
Siit moraal-> Las igaüks usub,mida uskuda tahab,paneb pea liiva alla või elab silmaklappidega-see nende enda valik tõde mitte näha või vähem haiget saada!
 
tsinna 07. märts 2002, kl 23.14
Kui sarved maha joostud ja õige leitud, siis võib rahulikult truu olla. Kui oled restoranis juba mitu korda käinud, võid proovimise lõpetada ja ühele lemmikroale truuks! jääda.
Olen juba 7 aastat truu. Pole kiusatustki olnud. Arvan, et mees on ka truu. Miks ma julgen seda arvata? Sest tal pole eriti praktilisi võimalusigi olnud. Nende aastate jooksul on ta käinud vist kaks korda ööbimisega komandeeringus, ühe korra kooli kokkutulekul ja olnud nädala suvel üksi linnas. Kas ta siis kõik need korrad sada % pani kõrvale või? Pealegi ta alati helistab, kui ta vahel harva kauemaks tööle jääb. Kui sõbrad kutsuvad teda kaarte mängima, ta enamasti ei viitsi minna. Kui neil on töökoha suvepäevad, siis tema seisab selle eest, et oleks koos peredega. Kui neil on töö juures sünnipäev ja minnakse edasi kuhugi, alati lunib minu ka kaasa. Kui ta tahaks "vasakule" panna, ta ju ei tahaks, et ma kaasas olen?
Truudusetust tuleb kahtlustada siis, kui sul pole aimu partneri käikudest, ja kui ta ei taha sind kuhugi kaasa võtta.
Aga võibolla me mehega oleme sellised hästi mõistlikud tüübid, mitte eriti kirglikud?
 
Heidi 07. märts 2002, kl 23.48
Olen liiga uhke ja liiga kõrge eneseväärikusega, et hakata lolli mängima, kui mees petaks. Pigem ma lahkuks siis ise ja seda kohe. Mees ju peaks teadma, mida ta teeb ja millega riskib. Pooldan truuks olemist ning siiani olen seda ka olnud. Põhjus selles, et ma ei loo suhet inimesega, kes poleks minu jaoks nii väärtuslik, et ma talle 100% endast anda saaks. Kui midagi teha, siis juba hästi. Seepärast ei oleks ka ilmselt pikemat jutuajamist, kui ilmneks, et teine pool on petnud, kui ise on endast kõik antud ja truu oldud. Siiani õnneks on kõik hästi.
 
hmhhh 08. märts 2002, kl 00.44
küssa kõlas 'kas keegi SIIN üldse truu on' ja vastuseid hakkas tulema hoopis mingite müstiliste @!#$-meeste kohta..imelik.
MINA olen.
 
järeldus 08. märts 2002, kl 05.33
Aga mina tegin úhe järelduse. Siinkirjutajad on ju ikkagi väga noored, suhted alles, vói nagu nad ise kirjutavad, "juba" aastased-paarid. Kannatage, lapsukesed, kui esimene hullustus úle läheb, tulevad ka pisut teistsugused mótted pähe. Ei arva, et kòigil, aga tulevad, sellest ei pääse.

Seniks ònne
 
eneL 08. märts 2002, kl 08.58
to Fööniks:
Kuidas Sa defineeriksid juhuse? Kas juhus on selline võimalus, mida tahaksid kasutada?
 
Anna 08. märts 2002, kl 09.22
eneL

Sa küsisid küll Fööniksilt, aga vastaksin ka.

Minu arvates juhus: väga paljude asjaolude kokkulangemine.

Vastav hingeseisund, koht, aeg, fantastiline inimene jne. Näiteks nii!?
 
Tigr 08. märts 2002, kl 09.52
Mina olen truu...tingimusteta...
 
Katja 08. märts 2002, kl 10.00
Naljakas lugeda, kui mõnuga need elumehed- ja naised truudusesse uskuvate "naiivitaride" üle naeravad (tõsi, ei tea kah vist eriti ühtegi meest, kes poleks petnud või poleks valmis seda tegema kui keegi ikka end pähe määriks). Ma usun kah oma kaasa truudusesse seni kuni ta pole vastupidist kinnitanud või vahele jäänud. Kuigi mul pole veel sellist ülestunnistasmise kogemust, arvan, et ega see korra peo hoos suvalise tibiga kõrvalt panemine veel kõige lõpp ole. Abielu on ju veel nii palju muud kui truudus. Jah, suhtumine muutub ja ilmselt muutub ka enda käitumine, aga kuna minusugune truudusesse uskuv naiivitar ennast sellest uudisest veel jalust rabada ei lase (olen selleks siiski valmis), siis pole ju põhjust mu naiivsuse üle parastavalt irvitada, või mis?
 
vip 08. märts 2002, kl 10.10
katja, veider, algul väidad et oled truu ja siis räägid jälle et ega maailmas ühtegi truud meest ikka pole. Ja siis räägid veel et oi ega siis sinu ühestkõrvale hüppest abieluga midagi juhtu. Milleks keksida koguaeg? Ok kui sinuarvtes tõesti nii on siis jumal sinuga, pole vaja seda nagu elusõna kuulutada.

tsinna: aga kas sinu mees ikka on sind väärt? sa ju nii kena ja viimasepeal mutt. äkki ikka pole väärt? äkki paneb kõrvalt?
 
kil 08. märts 2002, kl 10.12
rõõm kuulda, et nii paljud hoolivad ja elupettumuste vahel oma "naiivsust" kaotanud pole...
ja need, kes räägivad, et kõik mehed petavad, need vist liiguvad eelkõige vales seltskonnas. mina tean palju mehi, kes oma naisele truud on ja muuseas ma tõesti usun seda!
nendele, kes arvavad, et noored, mis te ette kujutate, et ei tea elust midagi... siin pole midagi rasket, kui on õige inimene leitud, siis see, kes on truu loomuga on seda noorelt ja surmani, kes pole, see pole ja ongi kõik!
ilusat reedet teile ja seda va naistepäeva ka!
 
Marmelade 08. märts 2002, kl 10.12
Mina isiklikult ei ole "naiivitaride" üle irvitanud, olgu öeldud. Küll aga paneb imestama, kui püha viha täis lähevad siinsamas foorumis need nn korralikud naised, kui juhtud tegema mõne avalduse, mis nende maailmavaatega kokku ei lange.
 
Katja 08. märts 2002, kl 10.13
VIP, MA OLEN NAINE, MITTE MEES! Loe ometi hoolikamalt! Oskad sa üldse lugeda?
 
kil 08. märts 2002, kl 10.16
marmelade, millessegi ilusasse peab ka ju elus uskuma ja miks mitte ei võiks see olla korralik suhe? ja kui keegi nö ebanormaalsuse väljailmnedes pyha viha täis läheb, siis see on väga meeldiv zhest - see on millegi ilusa kaitsemine ja igati õigusatud.
 
Tädi 08. märts 2002, kl 10.19
to ka keegi: Ka elus ja meestes pettunud naine, jah? Jälle üks, kes hakkab kõiki mehi ühe vitsaga lajatama! Kust küll sellised õnnetud-sapised naised pärit on!
 
Marmelade 08. märts 2002, kl 10.23
kil:
1. Jah, kuid ebaviisakaks muutumine ei ole siiski õigustatud. Ühe vanema teema juures nt keeegi proua ütles mina kohta "Ma ei imesta, et sel lipakal (!) meest ei ole. Ning samas tundis ta ennast niivõrd moraalselt paremana... Kehitan õlgu selle peale.
2. Eks linnas elavad mehed vanuses 27-47 ole tõesti petmise "riskigrupp"...
 
vip 08. märts 2002, kl 10.31
katja, väike kirjatsura sai sisse, kuna va päike läigib mu monitorilt vastu, aga mõte jäi samaks. Kui ma kirjutada oskan, siis võibolla tõesti lugeda ma siiski ei oska. Oi suur tänu et vihjasid:)
 
kats 08. märts 2002, kl 10.35
Mina olen ka truu, praegu, juba pikka aega. Olen välja kasvanud vanusest, kus must on must ja valge on valge. Olen aru saanud, et elades oma elu, tuleb ette ka selliseid perioode, kus domineerib hall. Elu on keeruline. Kusjuures annan endale aru, et truudusetus on väga halb.
 
mel 08. märts 2002, kl 10.35
marmelade, seda riskigruppi tuleb vältida ja kui mitte muudmoodi, siis katseeksituse meetodil ja mitte pettumustest masendusse sattuda!
ja enamuse jaoks on petvad inimesed väärt lipaka nime - ole sa siis mees või naine. selline asi ei ole kellelegi õigustatud! ja isiklikult saaksin ma suisa meeste eest siin seista, sest minu tutvustingkonnas pigem pysisuhetes olevad naised petavad, kui mehed. ja tõsi ka see, et mingi kamm suhtes on, niisama ikka teist kutti sisse ei lasta (ei vaimses ega ka füüsilises mõttes).
inimesed, vaadake endasse ja siis hakake teisi syydistama ja teistes vigu otsima.
 
itsitis 08. märts 2002, kl 10.37
ei saa aru, miks siin 'kõigi meeste' nimel sõna võetakse, oma mehe käitumine peaks naisi ju hoopis huvitama, mis neil neist kõigist ülejäänuist? aga eks oma lõtva püksikummi ole ikka mugav vabandada, et 'ah, mehed kõik petavad niikuinii, mis siis minagi siin nurgas istun'...ic
 
tsinna 08. märts 2002, kl 10.37
Vip, omast arust oled lahe psühhohuligaan, jah? Mõtled, et saad oma õelutsemisega teistel päeva ära rikkuda? Ega ikka ei häiri küll sinu pidev tänitamine. Katsu endale ka normaalne mees leida!
 
Katja 08. märts 2002, kl 10.38
VIP, minu arust ei saa arvamuse avaldamist elusõna kuulutamiseks ega keksimiseks nimetada. Mitte ei saa aru, millega ma sinu ebasümpaatia ära olen teeninud. Pole mina oma arusaamu kellelegi peale üritanud suruda. Pigem oled sina ssee, kes teistele iga teema all silte külge kleebib nagu Jumal taevas, kel õigus teiste üle otsustada. Esimene rünnak tuli sinu sulest, kes sa mind mingil põhjusel madalaks pidasid. Kangesti tahaks, et sa seda mulle näost näkku ütleksid--seekord palun rünnakut ka põhjendada. Kui sul hing sappi täis on, siis mine vala see poksikoti pihta, mitte elusate inimeste pihta.
 
ylenna 08. märts 2002, kl 10.38
Liisa, Valeriaga nõus!
Loodetavasti tuleb enamusele vanusega ka mõistust juurde ja sarved joostakse maha nooremas eas.Minu mees on must vanem ja vaevalt küll hakkab ta mind petma!See rohkem poisikeste rida.Pole minulgi pähe tulnud kellegi teise kätevahele tormata, milleks?
Iga inimese väärtushinnangud elust ja suhetest on erinevad, ei saagi öelda, mis kellegile on õige, mis vale.
Naiivseks ennast küll ei pea sellepärast, et usun mehe truudusesse.Tuleb teineteist rohkem tundma õppida ja võiks kaaslase tunnetel vähem trampida, et suhe toimiks petmisteta.
 
eneL 08. märts 2002, kl 10.41
to Anna:
Küsisin seda sellepärast Fööniksilt, et tema ütles, et tal on juhuseid olnud. Kas tõesti selliseid, mida ta tegelikult sooviks kasutada või mõtles ta lihtsalt võimalusi - aeg, koht, pakkumine?!
 
Plika 08. märts 2002, kl 10.46
Mina olen kah truu ja olen täiesti kindel, et mees ka. Koos oleme olnud varsti 3 aastat, tüdimuse märke pole. Tunnen nii neid mehi, kes on truud ja ka selliseid, kes pole- fifty-fifty. Sama kehtib naiste kohta. Pooled minu lihastest tädidest on oma mehele truudust murdnud. Võimalusi truudust murda mu mehel oleks küll, praegugi on ta komandeeringus ja kodus käib vaid nädalavahetustel. Pidage mind naiivseks või kelleks tahes, usun, et ta on truu.
 
vip 08. märts 2002, kl 10.49
tsinna vot sina oled see nn. huligaan kes rikub oma labaste kommidega mul kogu päeva tuju ära. Mis nüüd saab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!