Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kas keegi siin yldse on truu?
 
vip 08. märts 2002, kl 10.55
katja aga kas sulle ei tundu, et kord sa räägid ühte ja siis jälle risti endale vastu? Seda nimetaks keksimiseks.

Ja millest maailma mehed sinu püha viha on ära teeninud, et sa neid mustad koguaeg. näiteks seesama: (tõsi, ei tea kah vist eriti ühtegi meest, kes poleks petnud või poleks valmis seda tegema kui keegi ikka end pähe määriks).

Äkki ütled millega sa seda tõestad või lahmisid niisama nii jutujätkuks? et olen poppmutt jne.

Pole midagi teha et sa selline äpu oled kellel ikka õnnestub mudakihist endale mõni õngitseda ja siis nende järgi omma maailmapilti maalida.
 
Katja 08. märts 2002, kl 11.03
VIP, üritan siin foorumis edaspidi võimalikult vähe osaleda. Tänu sinule leiab siit alati negatiivseid emotsioone.
Ilusat naistepäeva!
 
kil 08. märts 2002, kl 11.10
katja, ära anna alla - las ikka headus võidab!!!
 
vip 08. märts 2002, kl 11.12
olen üks rumalavõitu bitch, aga arvamust tahan kangesti avaldada ja teistele halvasti öelda. nime valisin endale sellise, et toita oma enesehinnangut nagu väiksed mehed ostavad endale võimalikult suure ja uhke auto.
 
Tigr 08. märts 2002, kl 11.18
Vip: ehkki põhiteemast välja kujunenud teemaarendus ei puutu küll otseselt minusse, siis tean, et võin saada vihase sõnavalingu osaliseks, AGA - rahune maha ja loe uuesti läbi enda kohta kirjutatud iseloomustus (olgu ta siis tõene või irooniline), täpselt seda tundub arvavat Sinu kohta ka Katja ning ma pakun, et nii mõnedki teised (mina nende hulka ei kuulu, olen iseloomult selline neutraalne ja rahumeelne).

Miks te tahate kogu aeg toriseda? Jaa,jaa, foorumi nimi on Lase aur välja, aga siiski, kas endil läheb paremaks kui saab kellegi teise maailmavaadete ja emotsioonide peal trampida?
Me oleme ju kõik erinevad...mis siis teha kui üks on tuhkatriinu ja teine kuri võõrasema....ärge rikkuge oma närve...närvirakud taastuvad väga vaevaliselt, mõnede arvates on nad aga taastumatud...nii et...RAHU, ainult RAHU (ütles Karlsson katuselt, kes lapsepõlvest veel mäletab)

;)
 
Fööniks 08. märts 2002, kl 12.08
eneL: OK, väike liialdus :) Nii et TAPAB neid juhuseid nüüd ka ei ole... Aga kui küsimus oli, et kas juhus on võimalus mida tahaks kasutada - vat justnimelt on see, et ei taha kasutada. Küsimus on selles, et kas ma tahaks kellegagi kuskile vasakule panna või mitte. Mina ei taha. Minu jaoks seda JUHUSE värki lihtsalt ei eksisteerigi. See minu lause oli natuke irooniline vastuväide kellelegi, kes ütles, et truudus on juhuse puudus.
 
jaan 08. märts 2002, kl 12.26
parafraseeriks Tammsaaret : Litsid mehed need Eesti omad.
Kui naine flirdib, on tal t2helepanuvajadus ja teiste meestega v2ljas k2ib, soovib r22kida. Meeste t2helepanuvajadus ja flirt otsib ikka yht v2ljundit.
 
eneL 08. märts 2002, kl 12.28
to Fööniks:
Ma mõtlengi tegelikult nii, et kui me defineerime juhuse lihtsalt võimalusena kellegagi magada, siis on neid juhuseid nii naistel kui ka meestel lademes. Tegelikult väljend "truudus on juhuse puudus" peaks ikka vist tähendama seda, et on olukord ja ka tahtmine?!
 
Fööniks 08. märts 2002, kl 12.42
EneL: vist niimoodi, et selle lause järgi päris truud inimest polegi :)))
Ühesõnaga, see lause nagu eeldab, et see, kes ei tee, see vähemalt mõtleb ju ikka :)))))
 
vip 08. märts 2002, kl 13.14
wow, keegi on püüdnud nalja teha ja minu nime all väikse kommi lendu pannud. irw

to tigr: tead, nii äge on siin teid ironiseerida, irw. te lähete nii ägedalt leili kohe:)) ju siis väga mööda ma tavaliselt eriti ei panegi. ju siis on mul omadus
ja muide ma pole kunagi kellegi maalimavaatel trampinud, vähemalt mitte teadlikult. kui sa nii tunned siis on see su oma viga. Ja muide kas sa ise mitte ei trambi teiste arvamustel ka vahest? oled nii puhas, et viskad esimesena kivi?
 
punn 08. märts 2002, kl 13.46
truudus on põhimõte, armasta oma partnerit, iseennast, ja pea lugu oma tunnetest. mis siin valesti on?
 
Tigr 08. märts 2002, kl 13.49
Vip: viskan jah esimese kivi...üritan elada rahumeelselt ning eelarvamusteta.

mis puutub leili minemisse, siis ma lihtsalt ei saa aru, milleks teadlikult provotseerida? kasu ei saa mitte keegi, kahju aga need, kellel õrnem nahk kui minul..
 
vip 08. märts 2002, kl 13.53
tigr: vaata et su kivil siis bumerangi effekti kaasas pole:)

milleks, milleks, milleks... milleks sa ise siin oled? on sul koguaeg muresi? vaevalt. miks siis? pole ajaga paremat teha, maybe. vot mul samad probleemid.
 
sandra 08. märts 2002, kl 14.25
Ikka ÜKS mees korraga!

vip: kas said igavuse peletatud?
 
vip 08. märts 2002, kl 14.29
sandra, eee...kas see on sulle nii tähtis?
 
sandra 08. märts 2002, kl 14.33
vip: kas nüüd just tähtis.... aga endal teinekord sama mure:)
 
. 08. märts 2002, kl 14.51
 
maalitädi 08. märts 2002, kl 15.32
Ei. Truid inemisi pole ka olemas, nagu naistepäevagi. Kui juba hea pilguga teist miist vahid, inämb truu ei ole. Aga vahid ju? Klantspildijakirjast ja filmist ja? Mes küsimus üldse?
 
. 08. märts 2002, kl 15.42
 
Tigr 08. märts 2002, kl 15.46
Vip: kui kivi tagasi lendab, ju siis on põhjust...ega seda enne tea kui kivi visatud.

Päikest teile tüli norimise asemel....
 
Elmar 08. märts 2002, kl 15.47
Truudust vandunud ei ole ja ei vannugi.
V66raste naistega on j@lk seksida, midagi hakkab vastu.
Ei taha.
 
Feliks 08. märts 2002, kl 15.55
Elmar: kas Sa tihti seksid võõraste naistega...mul pole küll kunagi ette tuld..kõigiga olen enne tuttavaks saanud:))
 
Tigr 08. märts 2002, kl 16.03
ah tõesti või, Feliks?

:)
 
Feliks 08. märts 2002, kl 16.13
Tigr: ausõna.....ühega sain jah suhteliselt ruttu tuttavaks...a temaga oli ...noh justkui teistmoodi...nagu hingesugulus või......aga nime tean siiamaani:)
 
Tigr 08. märts 2002, kl 16.28
ai-ai-ai Feliks, kes siis niimoodi....
 
Maali 09. märts 2002, kl 17.41
mina olen truuuu. nii hingeliselt kui ka füüsiliselt :)))))
 
khm 10. märts 2002, kl 14.19
iccc!!!! nende üle kes peavad saavutuseks seda, et nende mehed on truud....ja kooselu olnud juba tervelt 3 aastat. Iga vähegi norm inimene on esimesed 2-3 aastat truu. Rääkige siis kui suhe kestnud...no ütleme vähemalt 8 aastat....või nojah, teie suhted ei kestagi nii kaua?:)
Toimubki esimene "petmine" peale 3-5. aastat ja siis minnakse paukudes laiali! Kas nii terve elu??:))
 
maari 10. märts 2002, kl 21.27
15 aastat abielus ja ikka truu(d) üksteisele. Arvan, et suhte ja truuduse aluseks on austus ja lugupidamine inimese vastu, kellega koos elan. Selle pika aja jooksul on küll olnud kiusatusi (juhuseid?), aga -kui elukaaslasest lugu pead, ei kasuta seda juhust, vaid mõtled eelkõige oma mehele/naisele. Naiivseks ja eluvõõraks end kuidagi ei saa pidada (vanust 40 ja enne abiellumist päris tormilist elu elanud), aga - usun truudusesse ja seda nii naiste kui meeste puhul!
 
aiki 29. aprill 2002, kl 10.49
hmz...kui arvata ,et kui tuleb pähe mõte truudusetusest,tähendab-partner on süüdi ja see suhe ei väärigi üleüldse midagi ja ...Kerge on käega lüüa -ah,las minna
Arvan ,et võiks veidi teineteise ,suhte ja truuduse hoidmiseks vaeva näha .Partner on ju seda väärt -oma valik ju.Ja ise ka -pean iseomast nii palju lugu ,et olen truu .Milleks mulle üldse muidu kaaslast kõrvale vaja?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!