Shovinisti nurgake
Kui suur on suur...?
 
hr 14. märts 2002, kl 12.20
...nüüd tuleb küll vabandada, sest jäi mul mulje, et oled oma maailmas uitav kompleksidega vanatüdruk... aga rüügid vabalt, siis siin minu vabandused...
 
Feliks 14. märts 2002, kl 12.42
Sipsu: aa....ei ma tea....pole mööt....aga vähe tundub ju ikkagi..sedasi joonlaua peale vaadates....isegi meetri kauguselt vadates....
 
üks mees 14. märts 2002, kl 13.04
a kas selliseid nagu mina ka veel on, et lõdvalt on hästi väike, aga erektsioonis tuleb tubli 15cm ära???
 
hr 14. märts 2002, kl 13.10
...lõdvalt ongi ju päris väike...
 
üks mees 14. märts 2002, kl 13.15
no kui väike siis?
ja ma olen veel selline friik, et lõdvalt suurus kõigub võimsalt.
krt seda teab, millest. külmast igatahes küll.
 
mai 14. märts 2002, kl 13.23
mõnel, kellel on lõdvalt hästi väike, võib erekteerunult vägagi suur olla... tean omast käest :)
kui siin nyyd nii asja yle arutatakse, siis tahax kyll mehele helistada ja otse öelda, et kallis... tahax kohe ja praegu :) mmm... mõtted on juba mehega :))
 
Raine 14. märts 2002, kl 13.42
A mõnel on hästi suur lõdvalt ja siis mõtled, et mmm... mis ta veel kõvana olla võiks! Ja siis selgub, et kõvana sama...
Mõõdukalt pikk ja jäme on ikka kõige parem! No ma olen peaaegu beebi oma ka näinud, ilus noor igati kenades proportsioonides mees oli, aga kui asja aijas, siis ei saand arugi, et midagi toimub, isegi sõrmega sudides oleks vist etem olnud.
 
mai 14. märts 2002, kl 14.16
kenade meeste suur viga ehk? ehk kena keha reedabki väikese m'i? keha töötlemine on tihtipeale m'i pikenduseks :) kahjux...
 
KKK 14. märts 2002, kl 14.50
Meie mõõtsime musikese oma ära. Oli 19,5 ja jäme. Ütlen kohe, et väga suur. Vahest lausa valus vahekorras olla. Vahel on tunne, et tuleb kurgust välja. Ei olegi kogu see asi eriti mõnus.
 
joonlaud 14. märts 2002, kl 15.20
vot ajasite uudishimulikuks! täna õhtul votan mõõdulindi voodisse kaasa!
 
kil 14. märts 2002, kl 15.39
joonlaud - mõõdulint ja parem käsi ;) ?
 
joonlaud 14. märts 2002, kl 16.16
täna vasak
 
Elmar 14. märts 2002, kl 17.28
Huvitav, milline anuse läbimõõt on suur ?
 
Marina 15. märts 2002, kl 09.57
Kui mehel tundub ,et naisel on suur siis temal on ju väike.Lihtne ju.
Vabandust ,kes ennast puudutatuna tundsid.
 
ech :) 15. märts 2002, kl 16.59
riista mõõdetakse käega :)

kui tugevasse karuhaardesse võtad, siis keskmisel (eesti) riistal jääb pea parajasti pöidlast kõrgemale, nii, et ei puuduta, lühikesel jääb pea pödila vastu ja pikalt saab teist kätt abiks võttes alles peani välja :)
seega enamus riistasid on tegelikult päris lühikesed mõõtmetelt (ma just mõõtsin oma käe ära praegu :P) aga nagu selgub, ajavad asja ikkagi ära :)

laius on nii, et kui pöidla ja nimetissõrmega mõõta ja (jälle TUGEVASSE haardesse võtta), siis peenikese riista puhul kattuvad pöidla ja nimetissõrme esimesed lülid suuremal või vähemal määral ja jämedal saavad küüneotsad kokku, keskmine jääb kuhugi vahepeale ja on puhtalt tunnetuse küsimus :P

aga eks see mõõtmine sõltub ka käe laiusest ja sõrmede pikkusest :)

ja - kordan veelkord, et KESKMINE on parim (pigem jäme kui pikk sealjuures)

eelnev oli kirja pandud mu isiklikest kogemustest ja osaliselt naljana mõeldud (juhuks, kui nüüd keegi õiendama hakkab :P)
 
Lia 16. märts 2002, kl 14.10
Mu mehe käsi suur nagu labidas. Kui nii mõõta, siis ei jää riistast midagi järgi :)
 
K 16. märts 2002, kl 22.35
suur on siis, kui käies vaarud raskusest ettepoole
 
Marina 17. märts 2002, kl 22.38
KUrb aga tõsi ,et mida üleslöödum mees seda homom või väiksem tal on?.Alati ei pea paika vahest reedab 15 minutiline vestlus ka selle tõestamata valemi vääratust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!