Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Müüt med.õdedest
 
Fööniks 26. märts 2002, kl 16.33
Gita: võibolla küll, ja see on tore :)
 
Gita 26. märts 2002, kl 16.35
Fööniks: ei ole mulgi selle vastu midagi:-) kena õhtat!
 
vip 26. märts 2002, kl 18.23
irw, ma kuskilt kunagi lugesin, et see kateetri panemine pidi kohe selline eelmäng olema:) ma küll ei kujuta ette kas sealt on võimalik miksit mõnu ka saada aga nii seal oli küll kirjas!
 
Fööniks 26. märts 2002, kl 18.25
vip: võibolla sa vaatad asjale vale nurga alt ;)
Inimesi (sh naisi, sh. med.õdesid) on ju lõppudeks lõpuks igasuguste kalduvustega :)))
 
krokodill 26. märts 2002, kl 20.47
Raamatukoguhoidja on tõenäoliselt kasse pidav vanatüdruk ja raamatupidaja külmalt kalkuleeriv paberikoi ;) Tänapäeval võib muidugi raamatupidajat juba salakavalaks rahakõrvaldajaks hakata pidama, irw.
 
ämblikmees 27. märts 2002, kl 00.00
olematu probleem. mis sul oli seal amigos paha olla või? oli siis vaja rääkida, et sa õde oled?!
elu igav.
 
di 27. märts 2002, kl 08.45
Mulle ütles üks mees otse välja, et mis te õed seal öövalves ikka teete kui kepite meespatsiente. Ütles ta seda sellepärast, et ta oli ühe öö pidanud üks kord haiglas veetma ja näinud kuidas õde tuli öösel meeste palatist välja. Jobu ei tulnud selle pealegi, et õde võis lihtsat haige patsiendi juures mingeid protseduure teha. Enamus inimesi (mehi) ei kujuta ette, et erootikaga on öövalves vähe ühist- rohkem on seal ikka verd, väljaheiteid ja haigusest muserdatud inimkehasid. Kui see mõnele erutav tundub, siis on see tema enda proble.
 
vovik 27. märts 2002, kl 09.01
vip: Ma arvan, et kateeter pannakse nendele haigetele, kes ise liikuda või suisa liigutada ei saa. No mis eelmängust saab nii haigega juttu olla?

Kärt: kas haige ise ei tohi endale kateetrit panna, klistiiri teha, ennast raseerida?
 
Parfüüm 27. märts 2002, kl 12.43
Einoh aga proovige mainida, et olete majandusinimene - bisnisimutt, siis jäävad mehed raisad ootama, et neile välja tehtaks ... ei ole eriti lõbus.
 
vip 27. märts 2002, kl 14.08
parfüüm, aga õieti teevad, mis sinusugusest raisast ikka tahta:)))) kuda külvad, nõnda lõikad,irw
 
Kärt 27. märts 2002, kl 14.13
Ma arvan et ükski patsient ei tule endale kateetri panemisega toime kui ta pole seda just õppinud. Rasseerimist ei keela küll keegi ise tegemast aga siiski enamus eelistavd lasta seda õel teha. Isegi kui keegi seda ise teeb siis tuleb pärast ette näidata et pärast opi toast kisa ei tuleks kui kuskil mõni karv jäänud.
 
Kärt 27. märts 2002, kl 14.15
Felix-Soovitan sul pisut enne mõelda kui midagi suust välja puistad.
 
Kärt 27. märts 2002, kl 14.17
Hea ekspert oled jui paarist kirjutatud reast suudad mingeid järeldusi teha. Ma arvan et kirjutamisel ja otse suhtlemisel on suht suur vahe. Ja kusjuures ma pole üheski eelnevas kirjas väitnud et ma ise arvaksin et minu kõnepruuk on eriline, kirjutasin rohkem üldlevinumatel arvamustel.
 
Kärt 27. märts 2002, kl 14.22
Kuule kulla ämblikmees asi pole selles ühes käigus amigosse vaid juba korduvas kogemuses. Ja mis puutub oma ameti varjamisse siis ma ei mõista üldse sind. Asi pole selles et ma ei julge või ei taha seda kellegile öelda ja jutt pole mingist konkreetsest juhtumist aga lihtsalt minu jaoks kummaline Fakt sellisest tobedast arvamusest. J
Ja siinkohal tänan kõiki kes arvamust lihtsalt avaldasid sellel teemal. Juhin tähelepanu et ma ei küsinud kellelkti abi kuidas sellisest situatsioonist pääseda või kuidad lahendada, seda suudan ma ise suurepäraselt ma lihtsalt küsisin teiste ARVAMUST sellest väärarusaamast.
Aitäh
 
küsimus 27. märts 2002, kl 14.45
Kärdile

ometi medõde kommimas! Võiksid siis paar sõna ka nendele küsimustele vastata, mis halvas kogemuses jooksid lesbidest, sest seal oli toonitatud, et neid on medõdede seas suuremal hulgal. Isiklikult tean ka mitut medõde, kes tõesti lesbid on, aga praeguseks on inimeste suhtumine muutunud ja eilsed aktiivsed lesbid on hakanud end varjama, sellest tuleneb minu arvates ka nende tigedus. Kui tahad vastata, siis loe need kommid seal ära.
Mind huvitab selle juures just koolitamine, olen õenduse õpikuid lehitsenud, need tunduvad olevat üliinimestele, need on juba nagu piiblid, aga elus üliinimesi ei ole. Jutt medõe õrnadest kätest ei maksa midagi, kui haiglas tuleb sinu juurde tavaline sadistlik plika ja torkab nõelaga mitu korda, et sa aru saaksid, et võim on selles asutuses tema käes.
Medõed tunnevad inimkeha ja omavad seetõttu oskust sadistlikult toimida! Ja teevadki seda üpris tihti, sest eetika on madala ja praktilisele küljele suunatud õpetuse juures olematu.
 
vastus 27. märts 2002, kl 23.06
medõed arvavad, et nad on midagi ei tea kui erilist, tegelikult on keskmine medõde vähese intelligentsiga madala kultuuritasemega seksuaalsete komleksidega rahulolematu naine.
See on statistika, mitte minu isiklik uurimus!, aga ega mina ka ei ole eriti sellest kirjeldusest kõrgemal seisvat medõde kohanud. Aga ma usun muidugi, et on ka meeldivaid erandeid nagu igal pool.
 
Kärt 28. märts 2002, kl 10.46
Sooviksin sellest uurimusest lähemalt kuskilt lugeda ehk oskad viiteid anda kuskohast seda leida.
Ma ei pea vajalikuks rohkem seda kirja kommenteerida sest selline kiri jätab mulle kuidagi väga madala taseme mulje.
 
tuuli 09. aprill 2002, kl 15.54
kärt: olen sinu viimase kirjaga täitsa nõus, tahaksin ka sellisest uurimusest rohkem teada

vastus: ära ütle nüüd´, et sa ei mäleta kust sa sellisest uurimusest lugesid või kuulsid
 
Pille 12. mai 2002, kl 21.48
Vabast kõnepruugist: kunagi vene ajal mu ema sünnitas haiglas mu õde. Mehi teatavasti ligi ei lastud, need siis kiikasid akna alla, millal naisuke saab aknale tulla ütlema, kes sündis ja millal sündis ja kuidas ta ennast tunneb. Naistele anti aga vanasti ainult kittel selga peale sünnitust. Olnud siis Pärnu haiglas kamp naisi akna peal lehvitamas ja hõikumas, kui meesarst kõndinud mööda ja käratanud: mis te tuulutate siin akna peal oma putsisid, pärast on emakakaelapõletikud taga.

Niipalju siis asjade nimetamisest õige nimega :) Naisteparv oli aga kohe laiali ...
 
peeretaja 03. august 2015, kl 13.43
Kärt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuulge kas te tahate siis väita et tavalises vestl
> uses kuskil ööklubis ei räägita üldistel teemadel
> nagu tegevusalad,hobid ja muud nagu ilma jne. Mill
> est teie siis räägite??? ja seda pole mõtet mulle
> ka seletama hakata et peaksin valetama oma eriala.
> Ma ei häbene seda. ja seda et peaksin oma kõnepru
> uki muutma -ma kohe ei oska seda kommenteerida ses
> t minu arvamus on olnud koguaeg olla selline nagu
> ma olen. milleks mask? Kui te nüüd rahulikult läbi
> mõtlete millised te ise kuskil õhtut veetes olete
> siis ma pakun välja et keegi teist vaguraid ei mä
> ngi. Mis lõõgastust siis pakub see väljas käimine?
> Jäi veel lisamata et välismaalastel sellist arusa
> ama ei ole. Need meie kallid rahvuskaalased kellel
> sellised kummalised arvamused.


ööklubis aetakse ikka keelt kõrva
 
mees 05. august 2015, kl 08.30
Ööklubi müras on ju võimatu rääkida, seal võiks tantsida.. tavaliselt vehitakse käte ja jalgadega distantsilt aga naised hindavad iga kutsujat, kui voodi ja/või elupartnerit, seda ma ei mõista. Kas peaks kandma silti "Just dance?"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!