Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
elu keemiaga
 
ants 16. aprill 2002, kl 13.34
Vaesed naised.Kui loen teie muresid ja probleeme: millist kreemi kasutada, kuidas määrida, kuhu määrida, kui palju määrida ja millised hinnad on nendel möginatel- ikka 200. 300 krooni potsik.Mul hakkab ihu sellest keemiast juba lugemise peale sügelema.Blondist brünetiks ja tagasi, kunstküüned, tsellukreemid , isepäevitavad kreemid, veekindlad tuššid jne.
Kas see kõik pole pisut ülepakutud ja kas teie elus on ka midagi muud huvitavat.Kas see pidev kauba otsimine ja määrimine ei mõju teile ajudele lõpuks.
 
ehee 16. aprill 2002, kl 13.39
aga ants...võta siis naine omale ja vaata...kas mõjub ajudele..ja kui, siis kelle ajudele;)))
 
Tarakan 16. aprill 2002, kl 13.44
Jah, Ants, Sul on õigus, aga katsu selle vastu võidelda. See on mõttetu ja külvab ainult vaenu. Mingid kaudsed mõjutamise võimalused on olemas, aga siiski täiesti võimatu.
Ja kui Sa lõpuks endale ühe kena, kreemilõhnalise näitsiku kaenlasse saad, siis mõtled, et see polegi nii paha ... ;)
 
Psycho 16. aprill 2002, kl 13.50
Vaata Ants, see mida sa kirjeldasid on tegelt üks meedia loodud pilt naistest, et neile kõik need möginad maha müüa. No kehtib ehk osade teismeliste ja üksikute megabeibede kohta kah. Tõeliste naiste kohta nüüd küll mitte. Enamasti on naistel oma väljakujunenud stiil ning piiratud hulk kindlaid tooted mida ostetakse ja nende ostmine käib kähku, ilma pead vaevamata. Ehk teised on nii kenad ja kirjutavad edasi, mis mõttetustega mehed oma pead vaevavad. Ei viitsi rohkem plärada...
 
pilvik 16. aprill 2002, kl 13.50
ants, tee ise ka algust nende kreemide ja muude määrdega. meestelegi soovitatakse igatsugu lõhnatooteid ja ihumäärdeid. hoiatus, neist võib sõltuvusse jääda!!!!!!
 
leena 16. aprill 2002, kl 13.51
Minu ajudele ei hakka, teiste naiste eest ei räägi. Mõttetöö ja kreemipotsikute valimine täiendavad mu elus nii mõnusalt üksteist, täielik harmoonia. Aga kas sinu ajudele ei hakka see lõputu autozhurnaalide vahtimine ja kalatarvete väljavalimine ;-).
 
ketu 16. aprill 2002, kl 14.08
kuigi ma saan küll aru, et meestele tundub see kreemi ja tselluliidi jutt jõle igav, nagu näiteks minu jaoks temaatika a la registri häkkimine.
 
Beggy B 16. aprill 2002, kl 14.15
Minjaa, mehed, aga kas teie siis vaataksite naist, kellel on tselluliit ja narmendav nahk, kes on ülekaaluline ja karvaste jalgadega. Niiet ärgem virisegem! Millega need naised siis ennast korras hoiaksid? Looduslikult ja loomulikult see kõik ei tule.
 
LaTetra 16. aprill 2002, kl 14.17
Aga kallid mehed meid ju ilusatena vaid armastavad ja mis te siis mõtlete, et see kõik niisama tuleb või?! Oli siin foorumis üks naine, kes ütles, et ei värvi end ja sai küll rohkem laita kui kiita, ka meestelt. Samas ka üks mees just hiljuti kommenteeris striptiisitegemise artikli juures, et ujulas on jube vaadata tselluliidist naist. Niiet massimeedia+meeste suhtumine on see, mis naised niimoodi siplema ajab.
 
Fööniks 16. aprill 2002, kl 14.19
Ants: Aga missugune naine sulle siis meeldib? Kas rasvaste juustega ja mullaste küünealustega? :)))

Minu arust nii norm. ja naiselik ju kui naine ikka naine on :)
 
kenny 16. aprill 2002, kl 14.24
loomulikult on naiste elus ka muud huvitavat ja huvipakkuvat kui enese mukkimine, kuid kahjuks või õnneks on see üks osa naiseks olemisest- ise te mehed ju tahate et naine oleks kena, miks siis nuriseda selle üle milliste vahenditega ilusaks saadakse. pidev soppamine tüütab loomulikult ära, aga kedagi teist pole kes selle töö meie eest ära teeks
 
doora 16. aprill 2002, kl 14.29
Kas sa lugesid, natuke aega tagasi kirjutas yks naine siia kirja, et ei salli meiki ja kõrgeid kontsi ja pikki juukseid.Vastused olid nii fifty-fifty, osa kritiseeris, et naisinimesel on imelik nii mugavat elu elada, peax ikka rohkem välimusele tähelepanu pöörama.Teised kiitsid, et voh normaalne suhtumine.
Ega mina ka miski daam ei ole, kellel kõik iluvidinad on elu loomulik koostisosa.Jään vist elu lõpuni sihukeseks plikaks, kes on suht lihtne ja vaba, sihuke pipi piksuka tyypi mutt.Kõiki maailma mehi oma iluga kah rabada ei looda.Aga samas tahan ikkagi, et oleks enda maitse järgi ilus.
Nii et keemia vist lausa ajusid ei ohusta, nagu Psycho ytles, tuntud asjade ostmine käib kähku.
Aga olen mõelnud, et see aeg, mis ma kulutan riiete õmblemisele või poodide tuhnimisele (olen nn. liivakella tyypi kehaga,poest riideid raske leida),võiks kuluda hoopis muule huvitavale.....aga halvasti istuvad riided pole minu maitse ja nii ma siis jagan oma aega kuidagi.....
 
ants 16. aprill 2002, kl 14.52
Ega ma ei halvusta naisi, rohkem ikka tunnen kaasa, et see ilus välimus tuleb sellise vaeva ja määrimisega.Ja mulle loomulikult meeldivad ikka ka puhtad ja sätitud naised.Kahju et looduse poolt neid värve nii vähe naisele kaasa on antud.Nii et jõudu teile ikka edasi kenad olemast
 
Naine25 16. aprill 2002, kl 16.00
to: ants

see,et ilus välimus tuleb suure vaeva ja määrimisega, on natuke vale ettekujutus. Mõned erandid on tõesti sellised, kes kulutavad palju aega ja raha kosmeetika ning salongide peale.
Mina nt. küll ei leia,et ripsmetushi, laineri, huuleläike,küünelaki, 1 kreemitopsi muretsemine nii palju aega võtaks ning nende vahendite hankimine käib nagu muuseas kaubamajja toitu ostma minnes võtad ka kosmeetikaletist mõne toote.
Naiste jaoks on kosmeetika kasutamine tihti nagu osa igapäevahügieenist.
 
doora 16. aprill 2002, kl 16.08
kõrvalpõikena olgu öeldud,et sellised naised, kelle elus MUUD ei olegi kui ylikaunis olemine,on minu seisukohalt äärmiselt viletsad sõbrantsid.Kui ikka kogu aeg pilk peeglis kinni ja kohendamine, et oh mu soeng, oh mu meik....vot selline hakkab ajudele kyll...
 
Naine25 16. aprill 2002, kl 16.15
to: doora

soeng peab olema selline,et kannatab ka katsuda ning natuke lakki,et isegi tuulega endiselt kena püsib.Ja ka meik peab olema selline,et hommikul teed ja püsib terve päeva ilma kohendamiseta.
 
doora 16. aprill 2002, kl 16.27
to naine2

jah, õige.
 
krt 16. aprill 2002, kl 16.34
Ausalt öeldes mõtlesin oma potsikute-kreemide peale ja tulin järeldusele, et suurem osa suunatud siiski tervistamise eesmärgile - kui näole ja kätele kreemi ei pane, läheb nahk ju katki (vanal ajal määriti kurejalgu hanerasvaga, kas peaks siis nüüd ka seda tegema?) Ja muide, siinkohal esitaksin ühe virina meeste osas - meespool võiks ka natuke rohkem enda eest hoolitseda ja endale mõned potsikud-nätsikud muretseda.
 
Tigr 16. aprill 2002, kl 16.41
krt: õige!! (meeste koha pealt küll)
 
Elmar 16. aprill 2002, kl 17.41
Mehe potsik on seep ja vesi.
Thats all.
 
muri 16. aprill 2002, kl 18.11
Vaesed mehed..., peavad iga päev habet ajama ja milliseid vidinaid veel selle toimingu juurde on mõeldud! Lausa rituaalne tegevus!
 
rebane 16. aprill 2002, kl 19.21
see on ikka väga individuaalne, kelle nahk läheb katki ja kellel ei lähe, kelle juuksed vajavad vuhvimist ja kellel mitte...
aga arvestades seda, et pehme (mittekareda) veega pesemine on enamikule meist kättesaamatu luksus, siis ei saa ka loomulikust naha ja juuste tervisest rääkida ja tuleb kasutada "parandusaineid"...
 
bee 16. aprill 2002, kl 19.59
Ants kuule, a sa oled ju värgiga väga hästi tuttav.. Ju siis ikka huvitab, kui nii täpselt neid kosmeetikaalaseid nõuandeid loed ;)
 
katerin 16. aprill 2002, kl 22.38
naine25, kas lakiga kaetud juukseid annab ka katsuda??? Täiesti jube käpaalune mu meelest...

Ise ei kasuta kunagi - ka need harvad korrad, kui zheleed kasutan, on kohati tunne, nagu kasvaksid pulgad peas.

(Õnneks on mind loomuliku lokiga õnnistatud - aga samas on sirged, pehmed, loomulikus olekus juuksed mu meelest poole kaunimad kui ohtra laki või zheleega ülesehitatud kuhil)
 
Cass 17. aprill 2002, kl 09.58
Kateriinikene siis meil õnnelik, kui oma lokid peas - laiali lendama ei kipu? Muude inimeste seisukohalt tuleb öelda, et väike suts head lakki ei tee asja üldse mitte kleepuvaks ega vastikuks katsuda.

Kosmeetika ostmine käib täiesti käigupealt - tooted teada - näole 30kroonine Nivea kreem, kehale miski muu niisutaja, tsellukreemi ei kasuta, küüntel ravilakk ja paar sätendavat tooni. Põskedele veidi puudrit ja puna - juba teada tooted. Jääb vaid ripsmetušš ja toonitatud hügieeniline huuepulk. That´s all!

Muuseas - mehed peaksid ka teadvustama, et niisutatud näonahk punetab vähem, ning et kreemitatud kätega on mõnusam olla.Ning et antiperspirant on mõeldud selleks, et ümberkaudsed ei peaks kolme meetri raadiuses nina kinni hoidma.
 
Naine25 17. aprill 2002, kl 10.16
to:katerin

-"naine25, kas lakiga kaetud juukseid annab ka katsuda??? Täiesti jube käpaalune mu meelest"-

kvaliteetne lakk, mida vähestes kogustes lasta ja kindlasti mitte üleni, vaid lühematele salkudele )nt. tukale) ei jäta juukseid kleepuvaks,kuid aitab tuule/niiskuse korral ikka soengul püsida ja terve päev ei pea muretsema juuste pärast.

-"sirged, pehmed, loomulikus olekus juuksed mu meelest poole kaunimad kui ohtra laki või zheleega ülesehitatud kuhil"-

oled asjast valesti aru saanud, mul on ka nt. pikad sirged juuksed ja ohtrat lakki küll ei pane-veidi pihustan ainult tuka-osale.
 
ketu 17. aprill 2002, kl 10.57
kui eile dushi alt tulin siis oli, ütleme nii, väike kreemi lõhn juures. Mispeale mees küsis ka, et miks sa ennast kreemitad? Et tema pidi väiksena magama jääma toas, mis lõhnas ema kreemi järele ja et ema nüüd küll noorem välja ei näe... No mis sa kostad.
 
Naine25 17. aprill 2002, kl 11.06
normaalsed mehed kreemitavad ennastki,kui nahk pärast raseerimist ketendama kipub.

Ise kasutan kreemi samuti harva ja naha ketendamise pärast talviti.
 
Cass 17. aprill 2002, kl 11.17
IRW / ketu, äkki vastaksid oma mehele nii, et kui ta ema poleks kreemi kasutanud, näeks ta praegu märksa vanem välja?

Aru ei saa - kas siis kreemi lõhn on nii vastik? Või on tegemist ärapööratud oidipuse kompleksi jäänustega? Vanasti jah oli üx ja seesama lanoliinpiim vms, aga nüüd on ju nii häid lõhnakreeme.. Praktikas kogetud meesisenditele on küll kreemitatud naha lõhn alati v. meeldinud.
 
mari 17. aprill 2002, kl 11.36
no sellepärast eesti mehed nii räbalad välja näevadki, et peavad end liiga isasteks et kosmeetikat kasutada! korralik niisutav kreem ei võta veel kellegi mehelikkust ära, samuti mu meestele mõeldud artibuutika.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!