Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Tüütud naabrid
 
roza & rahulik 17. aprill 2002, kl 14.49
Kellel ja millised on?
Minul on üks nõme harley-tüüp, drõnndrõnnitab öödpäevad läbi. Jube tüütu!
Naabermajas aga elavad mingid kummalised alaealised, kes iga jumala nädalavahetus kõrvustlukustavat musa mängivad - lahtisest aknast kostub otse minu akendesse, 'Lilleke rohus' jääb pähe kummitama vist elulõpuni..
 
Feliks 17. aprill 2002, kl 14.54
:) a mul on ühel pol lõbumaja ja teisel pool üks tore ene keelt kõnelev mees, kes oma rottveilerit püstolilasuga jalutamast koju kutsub...tead kui hea ja rahulik on elada...vargaid pole meie külas ammu nähtud:))
 
niisama 17. aprill 2002, kl 15.11
Ja mul on sellised tobedad naabrid, kes hakkavad iga päev kell 21.00 remonti tegema...puurima ja saagima... see kestab kuni 24.00....
 
Ling 17. aprill 2002, kl 15.12
Minul on ühelt poolt üks joodik, kelle sõbrad vahest meie trepikas ööbivad (ei ole eriti külalislahke mees vist), vanasti kuulas ta ka muusikat väga kõvasti, kuid praegu pole tal enam elektrit korteris, nii et kui ta just ise ei laula, siis on enam vähem vaikne. Teiselt poolt elab üks tore pere, kelle isa vahest laulab hommikuti kõva häälega :) Minu all elab veel üks pere, kelle isal on selline harjumus või vajadus rääkida inglise keeles, kusjuures kasutab f*** sõna väga palju. Vot sellised ongi minu naabrid.
 
Vanaeit 17. aprill 2002, kl 15.14
Kõige silmapaistvam eksemplar on suvilanaaber, kes käis minu aias pidutsemas või loopis sinna niisama prahti. Kui me lõpuks heki aiaga asendasime, siis hüppas ja tänitas ta nagu vihane ahv ja üritas aiaposte välja tirida - täitsa lõbus oli vaadata.
 
Taaniel 17. aprill 2002, kl 15.28
a meil teevad siin üleval irmsasti nikku, nii et maja müdiseb... krt isu tuleb peale vahest...a mis teed eks...
 
lilleke (rohus) 17. aprill 2002, kl 15.34
aga mul tiirutas hr. Noskipel... oma porchega kell 4 öösel 150tiiru sekis akna all seni kuni aru sai, et vastav asutus töötab kõrvalmajas. majad identsed, nimelt (irw)
sestap aru mai saa kulla Feliks, kuda sul õnnestub sellise asutuse kõrval exitustest pääseda - minnakse sinna ju reeglina nokastanuna ning disorienteerituna..
 
Tigr 17. aprill 2002, kl 15.45
hmm, meil vaid ühel pool naabrid (kõrvalkrundid on veel tühjad), aga kogu tänava rahvas (kokku täpipealt 8 maja) on lihtsalt fantastiliselt tore ja vastutulelik.

aga naabrid on pereinimesed, hoolitsevad aga oma aia eest vaikselt....tore kohe vaadata kuniks omal haljastust veel ei ole :)
 
Feliks 17. aprill 2002, kl 15.51
tead Lilleke..see selline rahulik asutus..sinna tuuakse ja viiakse..sinna ei tulda...ja peremehega saame kah hästi läbi - on selline rahulik ja asjalik mees, joom evahel koos õlut ja arutame maailma asju....ja turvamehed hoolitsevad, et igasugukaagid ei tuleks asjatoimetusi segama....neil rahulik - meil rahulik:)
 
lilleke (rohus) 17. aprill 2002, kl 15.55
kõlab organiseeritult. ega mitte tom'i oma...?
 
Feliks 17. aprill 2002, kl 15.58
Lilleke: ei pole :)
 
lilleke (rohus) 17. aprill 2002, kl 16.02
oijah, egas ma tegelikult teagi kus linnas sa elad, järsku oopis raekülas näit?
 
Feliks 17. aprill 2002, kl 16.11
Lilleke: vale linn jah:)
 
.... 17. aprill 2002, kl 16.16
Meil on naabriteks joodikud (kõrval asuvas puumajas). Jooma hakkavad kell kuus ja järgmisel hommikul kell kuus lõpetavad, siis on üks päevake rahu ja hakkavad jälle otsast pihta. Lisaks kogunevad nende joodikute aeda sellised toredada suured narkarite kambad ja ajavad üksteist süstaldega taga. Öösiti saab magada ainult kõrvaklapid peas. (Enne siia kolimist poleks ma kunagi arvanud, et nii palju joodikuid ühes ainsas majas elada võib!)
 
kiku 17. aprill 2002, kl 16.17
Minu naabrid tegid 11.aprilli hommikul aga jaanituld, korteris!
 
frustra 17. aprill 2002, kl 16.18
minu omad tegid jõulude ajal... jõulutuld?
 
vend 17. aprill 2002, kl 16.28
a mul naabrid täiesti vaiksed ja üldse kogu majas(elan lasnamäel)
kuid see eet ise panen vahest muusika ikka päris valjuks küll nii et maja rapub(head kõllid)kuid seda ma ööse ei tee nii et keegi pole kurtmas ka käinud:)))
 
Liis! 17. aprill 2002, kl 16.28
Olen elanud uues korteris nüüd juba 3 päeva ning kõik on siiamaani viimasepeal naabrid. Kohe mõnusalt vaikne. Eelmises kohas elas üleval korteris mingi tibi, kes 24 tundi jutti kontskingadega parkettpõranda peal ringi kepsutas.
 
Mercantile 17. aprill 2002, kl 16.57
tüütu teema!
 
to Mercantile 17. aprill 2002, kl 17.10
pane otsingusse sõna 'peeretama' leiad palju sind huvitavaid teemasid! edu!
 
ginger 17. aprill 2002, kl 18.54
Mul üle tee saepood. Ei oska nutta või naerda, kui pühapäeva hommikul mürin kostma hakkab. Aga inimestena nad täiesti toredad.
Ja naabrivalve pärast ma ka muretsema ei pea, täiesti olemas :) Kui endal midagi meelde ei tule- kus mis kellaaeg käinud oled, lähed naabri poole kohvile ja tuletatakse kõik ilusasti meelde :)))
 
Ebe 17. aprill 2002, kl 18.54
Mul on naaberkorteris nii vahva seltskond, et vene põhjakihi elu olemus hakkab mulle üha enam selgeks saama. Tihti käib ka politsei just sealt mingeid tegelasi taga otsimas. Mõtlesin vahepeal, et ostaks neilt vaikuse ja rahu saavutamiseks korteri ära, aga siis võib veel mitu aastat nende tutvusringkond ukse taga lõhkumas käia. Muude naabrite seas on aga vägagi meeldivaid inimesi.
 
Kopraonu 99 17. aprill 2002, kl 21.04
Meil on alumised naabrid eriti sheffid. Vene vanamees ja vanamutt. Vanamutt saab pidevalt koslepit mehe käest. Mõnikord öösiti on küll selline tunne, et mine või ise vahele. Siuke seakisa käib, nagu hakataks tapma kohe. Vanamees möliseb, käivad mingid paugud, vanamutt röögib...Ükskord jättis (talvel) vanamutt vanamehe ööseks rõdule. Oi jummel! Ma juba kujutan ette, mis sellest naisest pärast sai...
Üleval elab mingi kekealiste närvihaigete perekond. Mees on täielik idioot. Röögib oma laste peale. Ja neil pidevalt heliseb uksekell. Siis hakkab koer haukuma ja saabuvad külalised.
Minu vastas elab üks muhe vene onkel. Käib harva kodus. Tal on ESS signa. Mõnikord, kui talle sisse on tahetud murda, kükitab ESSi hallivatimees 2 päeva koridoris ja valvab...hehhee.
 
tolerant 17. aprill 2002, kl 21.59
Meil oli kunagi naabrimees (rahu tema põrmule), hirmus uudishimulik ja infonâljas oli lausa nõus meie majapidamises kaasalööma- saabus aga puur nâpus ja manööverdas voodite vahelt seina juurde, seletas arusaamatult, et mis plaanis ja asus tegutsema s.t. puurima.
Igal aastal enne jõule oli ta aga hirmust suremas, sest meie aiast lastavad raketid tundusid ilmseks ohuks tema maja säilimisele olevat. Nii hakkasid juba detsembrialguses üleaia hõigutuna küsimused tulema, et kas ka sellel aastal on ette nâha raketisadu ja neil ikka kasvuhoone ja maja jne. Ja kui siis selgus, et me ikka oma plaanist ei loobu, siis oli vanapaar kogu ilutulestikuajal meie maja poolse aknaklaasi külge kleepunud. Küllap peale seda vajusid nârvipingest kurnatuna magama. Vanamees on nüüd küll surnud (rahu tema põrmule ja raketi läbi ta küll ei surnud) ja kuidas asjad praegu on, ei tea.

Ja siis eelmises elamises oli naabriks kõrvalkorterist mees, kes ülearu viina tarbis. Muidu tore mees, aga ise neljakâpakil trepist üles roomates oli hirmus abivalmis ja tahtis me last ka üles viia, et meie kâtevaeva vâhendada. Vahel helistas me ukse taga ja palus viisakalt tuterdades, et kas me aitaksime tal võtme lukuauku panna, sest ta neid olevat ukses hirmus palju ja tema aru ei saa, et milline just see sobiv on :)
 
mari 17. aprill 2002, kl 22.20
oijah, lõbus elu teil!:)
mul on ka naabreid igat sorti-alates noortest peoloomadest lõpetades mahasülitavate venelastega, kes tohututes kampades trepikojas vedelevad. Aga üle terve maja valitsevad pensiokad. Tõeliselt hullud tüübid, kes üksteist terroriseerivad ja hommikuti ropult sõimlevad maja ees. Asi käib sedasi, et paar agaramat vanurit otsib endale ohvri ja neid siis kukutakse akende pealt sõimama näiteks. Ja sõnavara on inimestel selline, nagu 5 klassi jõmmidel, kes just on kõik eesti keeles eksisteerivad roppused endale teadvustanud. Ausõna, ma ei liialda. Olen igatahes veendunud, et noorus pole pooltki nii hukas kui meie vanadus.
 
. 18. aprill 2002, kl 08.45
 
naaber 18. aprill 2002, kl 09.24
Huvitav, mis teie naabrid teist arvavad, kas räägivad sama juttu
 
Merill 18. aprill 2002, kl 10.30
Mul on vist vedanud. Tulen õhtul linnast töölt ja maja ümber pole kilomeetri raadiuses kedagi saagimas ega kopsimas. Ega muidu passimas. Ja ainult 15 minutit Tallinnase sõita. Maja on ka piisavalt suur, et iga pereliige saab oma toas segamatult olla. Sellepärast ongi mul närvid veel korras :)
 
Ling 18. aprill 2002, kl 10.35
to naaber: arvan, et räägivad ikka :) Oleme kõik kellegi tüütud või vähem tüütud naabrid :)
 
kassikakk 18. aprill 2002, kl 10.50
Nagu näha, on "toredamad" elamused alkoholilembeste muulastega. Mul ka :) Naabrid sedapuhku ukrainlased. Periooditi, kui naisel mees pinda käib (kuigi mees koguaeg kerge auru all), siis on kuulda kõva kisa suts arusaamatus keeles. ...aga miskipärast peale tüli peseb mees trepikoda. Ei tea, kas naise sunnil või vabast tahtest - närvide rahustuseks...
Naabritega on mul vedanud :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!