Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Ära lase sisse...
 
hr 19. aprill 2002, kl 17.05
Tere:)

Selline lugu, et mul tüdruk on täielik kondoomi vastane... talle lihtsalt ei meeldi... ja ta keeldub vahekorda astumast, kui kummi tahan kasutada. Ok, sellest saan aru... ega mullegi ei meeldi lisavarustust kasutada, pealegi veel oma tüdrukuga. Ning ta ei ole nõus kasutama ka tablette või mis iganes teisi võimalikke vahendeid millega rasestumist vältida ... justkui ta tahaks rasedaks jääda...??? või meeldib talle risk...??? vale asi minuarust, millega riskida.
Ütleb ainult, et ärgu ma talle sisse lasku ja, et tema teab... kuidas ja milla võib, tema pidavat olema piisavalt tark. Tema tarkuses ma ei kahtlegi, aga see on ju täiesti hullumeelsus minuarust!!! Ta väidab, et tabletid on ohtlikud ja mõjuvad halvasti tervisele, tema neid kasutama ei hakka!!!
...põhimõtteliselt võin vist juba titekäru ära osta, sest varem või hiljem on oodata, et väike valearvestus mulle noore papa staatuse tagab???
 
Pantaloone 19. aprill 2002, kl 17.14
embakumba - ta kas tahab sust rasedaks jääda või ajad siin niisama pada..
 
hr 19. aprill 2002, kl 17.23
...ma arvan tõesti, et tulin siis niisama pada ajama!!! Lammas!!!
 
moosekant 19. aprill 2002, kl 17.33
osta käru ära jah! ;-)
lugu nagu anekdoot...
tüdruk: ära lase sisse!
Poiss: kas keegi koputas?
tüdruk: kas lõpetad juba?
poiss: ei, kool lõpeb järgmisel aastal

on ainult üks põhjus niimoodi riskida: kui te MÕLEMAD oleksite VÄGA õnnelikud, kui saaksite lapse
 
Pantaloone 19. aprill 2002, kl 17.36
siis saad lapse, oinas!
 
Naine25 19. aprill 2002, kl 17.42
to:Autor: hr

-"Selline lugu, et mul tüdruk on täielik kondoomi vastane... talle lihtsalt ei meeldi"-

ok, sellest ma suudan aru saada, sest kondoom vähendab tundlikkust ja seega ka orgasmi saamist.


-"Ütleb ainult, et ärgu ma talle sisse lasku ja, et tema teab... kuidas ja milla võib, tema pidavat olema piisavalt tark. Tema tarkuses ma ei kahtlegi, aga see on ju täiesti hullumeelsus minuarust!!! Ta väidab, et tabletid on ohtlikud ja mõjuvad halvasti tervisele, tema neid kasutama ei hakka!!!"-


sellega seoses mulle meenub, kuidas ma vaidlesin ükskord ühe tuttava naisega-mina rääkisin tablettide variandist, tema aga väitis,et ei kasuta midagi,partner spermat sisse ei lase ja pealegi ta teadvat "bioloogilist meetodit" e. millal on ohtlikud päevad ja millal mitte. Vaidluses jäi tema oma seisukoha juurde.
Ja mis juhtus- u. aasta pärast JÄI ta RASEDAKS. "Bioloogiline meetod rasedusest hoidumiseks"- ABSURD!
NIng pärast aborti hakkas tüdruk nagu miška tablette tarvitama.


Niiet sulle soovitan samuti tuua värvikaid näiteid,kuidas hoolimata igasugustest nippidest naine võib väga suure tõenäosusega jääda rasedaks,kui ta kondoomi/tablette/spiraali ei kasuta. Ning pane neiuke fakti ette,et SINA veel lapsi ei soovi ning ta peaks abordi tegema. Ja pärast seda tiraadi küsi: on ta ikka kindel,et abort parim raseduse vältimise vahend on?


Ise olen juba 4 a. tarvitanud väikese hormoonisisaldusega tablette,mingeid kõrvalnähte pole ilmnenud-ainult positiivne (päevad regulaarsemad ja lühemad,valusid enam pole nende ajal).
 
hr 19. aprill 2002, kl 17.42
Me ei ole just pikka aega koos olnud, oleks veel vara öelda kui õnnelikud me oleme. Me suhe on veel sedavõrd noor, et me pole armastuse avaldamisenigi jõudnud... aga seksime ohtralt ja seeps see muret teebki!
 
hr 19. aprill 2002, kl 17.45
Tänan mõistliku vastuse eest.
 
Pantaloone 19. aprill 2002, kl 17.47
muuseas, võib olla ka klassikaline oina vardasseajamise trikk...nimelt, plika on juba rase ja tahab kutile seda last tema enda oma pähe kaela määrida a la ups! kallis, olen küll tark ja oskan, aga näe, ikka kogemata juhtus, irw
niiet passi peale
 
Naine25 19. aprill 2002, kl 17.48
to: Hr

ja pärast usalduslikku vestlust paku tüdrukule välja,et kuna see puudutab teid mõlemaid ning tee ettepanek,et lähete koos naistearsti juurde ja lasete soovitada just talle sobivaid tablette. (väikese hormoonisisaldusega).

Spiraalivarianti vanasti sünnitamata naistele ei soovitatud, kuid nüüd on juba arstid ka seda praktiseerinud ning probleeme pole olnud.

Ja on veel nahaalused süstid,mis muudavad naise viljastumisvõimetuks ning ,õju kestab kas mõned kuud või aasta.

UUrige neid võimalusi 2-kesi koos günekoloogi jutule minnes.
 
muri 19. aprill 2002, kl 18.13
Tabletid on tervisele ohutumad kui soovimatu rasedus. Või on tüdruk midagi rääkimata jätnud.
 
mm 19. aprill 2002, kl 19.04
sa nagu miška täidad ka ta soove, et mitte sisse lasta?
Paistab, et sobite hästi ;)
 
mari 19. aprill 2002, kl 19.07
ai-ai, see Pantaloone jutt võib tõsi olla. Üks kahest-kas tüdruk on väga rumal (kui loodab bioloogilise meetodi peale) või jube kaval ja tahab teise kuti last sulle nihverdada. Kui ta räägib tablettide kahjulikest mõjudest, siis ta ikka eriti tark küll olla ei saa.
 
M69 19. aprill 2002, kl 21.21
Valerie, eh, Naine25 ikke - see ABSURD Sinu suust kõlas lastetu naise kohta eriti teadvalt:) Bioloogiline meetod rasedusest hoidumiseks on teadval, kontrollitud ja pikaajalisel kasutamisel
naise tervisele kõige ohutum meetod. Ja muidugi peab teadvalt
naisele lähenema ka mees, jah, parem ikka mees kui poiss:) Ma ju ise kah poiss olnud ja lapsi teinud ja....
 
eh 19. aprill 2002, kl 21.26
Kui ta tahaks teise kuti last sulle sokutada, oleks ikka targem öelda, et võtan pille, aga UPS!, üks hommik läks meelest! See "ärasisselase" variant muidugi ei aita, kuna spermat eritub ka enne tegelikku seemnepurset, nagu seksuoloogid räägivad. Pea siis ise tema kalendrit ja ära üldse ohtlikel päevadel seksi. Normaalne oleks ka muidugi üks tõsine arvamustevahetus maha pidada. Võib-olla on selline kirglik tüüp, kes tahabki kohe-nüüd-ja-siin-sinuga last, aga ei julge sulle öelda.
 
mari 19. aprill 2002, kl 23.22
eh, ega siis veel rasedaks ei jää, kui üks tablett võtmata jääb!! nii lihtne see asi ikka ka ei ole.
 
ech 19. aprill 2002, kl 23.37
aga VÕIB jääda, mari
 
Mercantile 20. aprill 2002, kl 00.42
to hr
äkki just sellest unistadki!Tahad olla märter.see soosib su olemasolu.
 
Hmmmm 20. aprill 2002, kl 01.49
Mul ühele tuttavale just üks plika määris sama jutuga võõra lapse pähe...Ja pärast tunnistas üles - siis kui kahel siniste silmadega inimesel sündis tumepruunide silmadega laps :)))
 
Klaire 20. aprill 2002, kl 06.41
Põhimõtteliselt eritub ka juba vahekorra ajal spermat ja tegelikult see bioloogiline süsteem nüüd NII raudpolt kindel variant ka ei ole. Et nii kui kell südaöö lööb ja teine kuupäev hakkab, on ohtlikud päevad läbi jne.
Sa peaksid ehk neiule ütlema, et seksis vastutavad siiski mõlemad tagajärgede eest ja Sinul ei ole hetkel tõesti plaanis isaks saada, aega selle kiire asjaga ju ikkagi on veel ehk. Ka Sinul on olemas ju tunded, kui neiu peaks kogemata rasedaks jääma ja milline oleks siis edasine teguviis - ta ei saa ignoorida Sinu arvamust asjast. Seega tee talle enda seisukoht selgesti arusaadavaks, vastasel juhul ei tule teil seksist midagi välja või mängite vene ruletti.
 
mm 20. aprill 2002, kl 08.26
Keegi pole veel öelnud, et on igasuguseid HAIGUSEID ja sellepärast inimesed kasutavadki kondoome :)
 
Kaisa 20. aprill 2002, kl 10.20
Just-just,mm-iga nõus.Kui sa kallis hr.lihtsalt võtad kätte ja ütled,et nüüdsest kasutame seximisel kondoomi-siis ei taha uskuda,et ta sexist loobub,seda enam,kui oled ta veel saanud viimase piiri peale ja siis just selle kondoomi kasutusele võtadki.Kondoomi kasutamine peaks igati ju ka naise pingeid maandama soovimatu raseduse eest,ja sex igati nauditavam.

Ja veel.See bioloogiline meetod on jah hea ja kahjutu,aga igal naisel pidi olema aastas kuskil selline periood,kus võid saada kasvõi ainult riistaga mööda jalgu ja oledki rase!Seda on kinnitanud mõned naised isiklikult.Vot,tasub olla ikkagi ettevaatlik!Ja pealegi,spermatosoidid ON nii liikuvad,et on võimelised "ronima" kasvõi augu äärelt ikka sinna,kuhu loodus nad määranud.
 
Feliks 20. aprill 2002, kl 12.45
MIlles probleem? MUl kodus sama rida juba 7 aastat..ja ma ei oska ses miskit halba näha...naine kah ei kannata tablette..ei taha ka spiraale-pessaare, kondoomi ei taha mina) see lööb igasugu sisevärki segamini alates perioodidest kuni ma ei tea milleni....ja kui on teineteisest norm hoolimine ei juhtu mingit õnnetust. Norm mees suudab oma seemnepurset kontrollida vabalt...võoi olen mina ebanormaalne? Ja naisel peab olema võimalus oma tervise eest holitseda..ui peab tablett etervisele ebasobivateks, ju siis nad on talle ebasobivad...
 
mari 20. aprill 2002, kl 12.56
eh, no sel juhul peaks mul juba selline lastekari olema... muidugi on ka 1 % võimalust, et jääd rasedaks ka siis, kui kõik tabletid korralikult ära võtad... siiski on targem neid võtta ja loota, et ei satu selle 1% hulka.
 
appi 20. aprill 2002, kl 15.02
kallis hmmmm või kes iganes sa olid. kas sa koolis bioloogiat ei ole õppind. kui kahel siniste silmadega vanemal peaks sündima pruunide silmadega laps siis see ei tähenda et võõra mehe oma! nt tüdruk võis olla geeni kandja aga temal ei avaldunud see geen. enne õpi hoolega siis tule siia hüppama
 
ech 20. aprill 2002, kl 15.16
to appi

kui sa koolis bioloogiat pole õppinud. kahel siniste silmadega vanemal EI SAA olla pruunide silmadega last, sest sinisilmsus (heledasilmsus üldiselt) on retsessiivne ja pruunisilmsus dominante, s.t. et sinisilmsetel vanematel ei saa olla pruunisilmset last, aga pruunisilmsetel vanematel võib sinisilmne olla küll (kui mõlemad vanemad on sinisilmse geeni kandjad). enne õpi hoolega ja siis tule siia hüppama
 
Annili 20. aprill 2002, kl 15.47
Eheh, no minu vanemad on mõlemad hallikassiniste silmadega ja nii mina kui mu vend oleme täiesti pruunide silmadega. Võta sa nüüd kinni, vast ikka miski geen kellegi suguvõsast lööb läbi..
 
anks 20. aprill 2002, kl 20.40
Ma ka juba 3 aastat abielus ja ei kasuta mingeid pille jne.Mees aksepteerib seda ja siisni on kõik õnneks läinud.Kui mees tahab ainult paugust lahti saada ja arvama,et mitterasestumine on ainult naise kohustus,siis see mees küll õige ei ole...
 
Kaisa 21. aprill 2002, kl 04.20
Jah,silmade värvist veel niipalju,et geenid kannavad endas teadupäraselt igasugust informatsiooni kogu suguvõsast ja põlvest põlve kanduvad teatud tunnused edasi.Kui vanaemal või vanaisal olid pruunid silmad,siis võib kellegil laste(laste)lastest tulla ka pruunid simad-olenemata sellest,et vanemad on sinisilmsed.Nii on ka juuste värviga jne.....

Kondoomi kasutamise kohapealt-kui autoril (hr.) oleks ka 7 aastane suhe oma piigaga,siis polekski nagu probleemi.Aga....
 
hiir 21. aprill 2002, kl 13.31
Kuule, hr, aga sa nõua vastutasuks, et ta sul iga kuu ohtlike päevade ajal (see on siis mingi pool kuud) igaks juhuks ainult suhu võtaks... vägagi bioloogiline meetod :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!