Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Milline mees ütleb "EI"
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 10.50
kui naisterahvas ennast talle välja pakub......ning mehel endal suhe olemas on (kooselu, abielu)?

ja kas üldse ütleb?
 
täpi 23. aprill 2002, kl 10.53
kui mees on tõesti väga õnnelikus abielus, ma olen paari sellist näinud. et naised tiirlevad parves ümber aga neile piisab ühest.
 
eneL 23. aprill 2002, kl 10.54
Kui pole isu ega huvi
 
naine 23. aprill 2002, kl 10.57
mees ütleb ei siis,kui ta näit. täiesti rahuldatud on-kui ikka eelmine päev sai korralik seksmaraton peetud, pole ta lihtsalt veel taastunud,et uuesti pritsida.
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 11.00
hmm, järelikult on asi siiski kinni puhtakujulises seksis....

mitte ükski mees ei jätaks naist petmata vaid sellepärast, et suhe temaga on talle oluline või ta ei taha naisele haiget teha?
 
eneL 23. aprill 2002, kl 11.04
to Tigr:
Naiste puhul on minu meelest ka kinni puhtakujulises seksis - kui ma ikka ei taha, siis ma ei seksi :-)
Kui ma olen kellessegi armunud, siis pole mul lihtsalt huvi kellegi teisega seksida. Tegelikult on selliseid ikka väga vähe, kellega tahaks seksida
 
plika 23. aprill 2002, kl 11.05
Õudne tõdemus Tigr. Kas olen naiivne, kuid olen omas mehes kindel.
 
eneL 23. aprill 2002, kl 11.09
to plika:
Isegi kui on puhtakujulises seksis, siis ka see, kui mees ainult Sinuga tahab olla, tähendab ikka seda, et ta ei peta minu meelest. Oleks ju minu meelest hoopis koledam, kui ta tahaks kõigi teistega olla, aga hambaid risti surudes hoiab ennast tagasi
 
blindman 23. aprill 2002, kl 11.10
mees ytleb EI ka näiteks siis, kui ta teab, et võib sellise tasemega naisi võib ta iga kell saada...
 
eneL 23. aprill 2002, kl 11.11
to blindman:
Mis pagana asi on tase? Kas Sinu meelest käivad mehed voodis naiste taset kontrollimas või naisi autoesiistmele vaatamiseks panemas? Mina mõtlesin ikka, et voodissemineku ajendiks on erutus?
 
katriin 23. aprill 2002, kl 11.12
Purjus mees ei kipu üldse eriti ei ütlema, isegi kui on täiesti rahuldatud ja heas suhtes. purjus oleks oleks nagu vabanduseks.
kurb tõdemus muidugi...
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 11.14
:)) tõesti huvitav lugeda, mida naised arvavad meestest:))

KUulge - see asi on ju tunduvalt lihtsam - kui mees tahab seda konkreetset naist, siis ta ütleb ja..kui ei taha seda konkreetset naist nendel konkreetsetel asjaoludel (koht, ajabilanss, eelnevast vahekorrast möödunud aeg, x lisatingimused jnejnejne)siis ta ütleb ei...lihtne ju:) Ärge ajage asja keeruliseks:)
 
Scarlet 23. aprill 2002, kl 11.14
Plika: Tigr esitas selle lause minu meelest mõtiskledes, ise vastupidisel arvamusel olles.
Mina julgen ka siiski (naiivselt?) arvata, et mees võib pidada olemasolevat suhet piisavalt oluliseks ja naisest lugupidamisena "ei" öelda.
 
ilma 23. aprill 2002, kl 11.24
minu mees on suhtes ja ütleb EI. mulle:(
 
plika 23. aprill 2002, kl 11.27
Scarlet, ma sain aru küll Tigr´ist.
Aga nõustun sinuga. Ma tõsiselt arvan, et armastus on see, mis ajendab mehe ei ütlema.
Muide, ma pole siiani veel armastuses haiget saanud, olen 24. Hirmus mõelda, mis kõik veel ees võib oodata.
 
elsa 23. aprill 2002, kl 11.27
Tigr, milleks üldse sellised küsimused? ei tohi eputada teiste naise meeste ees (või ennast väljapakkuda)!!!:)
 
tolerant 23. aprill 2002, kl 11.29
Ma pole küll mingi eriline meestespets, kuid elukogemuse põhjal olen asjast aru saanud nii, et meeste jaoks on seks ja armastus 2 absoluutselt erinevat asja ning nad oskavad neid suurepâraselt lahus hoida ning oma elu mitte keeruliseks ajada.
Ehk siis, kui kõik Feliksi poolt loetletud asjaolud on positiivselt lahendatud, siis ütlebki mees "ei". Kui mingitel põhjustel on mõni asjaolu puudu (näit. pikk komandeering vms.), siis mingil ajahetkel ütleb mees "ja".
Ja õigesti teeb, sest rahuldamata vajadused pole suuremad asjad. Ja õigesti teeb mehe naine, kui sellest just niimoodi aru saab. Aru saab aga sel põhjusel, et teab, et siin pole midagi tegemist faktiga, et ta pole enam oma mehele atraktiivne, ihaldatav jne.
 
lx 23. aprill 2002, kl 11.30
see, kes hoolib ja kes on näinud, et ahvatlusele järeleandmine võib ajutiselt teha elu lõbusamaks, aga tõelist rõõmu see ei paku...mitte kellelegi
ja veel peaks olema kogenud seda, millise "meetodiga" ta ahvatluse vastu võitleb..kas sellest hoidumisega või riski viimasel piiril enesevalitsemisega

näiteks alkohoolikud, kes on sõltuvusest vabanenud, ütlevad, et ainuke võimalus mitte tagasi kannatusterajale langeda, on loobuda vähimastki järeleandmisest kiusatusele
need, kelle jaoks väikesed järeleandmised ühele või teisele ahvatlusele pole probleemiks, ei mõista seda kunagi, mis tähendab loobuda paljust, selleks et võita veel rohkem...
 
eneL 23. aprill 2002, kl 11.31
to tolerant:
Oleneb mehest
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 11.31
tolerant:; kusjuures nende asjaolude hulka võib edukalt kuuluda ka põhimõttekindlus..nt põhimõte "olen abielus ja ei kepi kedagi peale oma naise".
 
tolerant 23. aprill 2002, kl 11.35
to Feliks:
tâiesti nõus. Ja neid polegi õnneks nii vähe, kes nii arvavad :)
 
stig 23. aprill 2002, kl 11.41
Ei ütlemiseks on kindlasti erinevaid põhjuseid, oma oluline osa on kindlasti inimesel, kellele EI öeldakse. Omaette küsimus on selles, milline on konkreetse ettepaneku sisu. Kui ettepanek tehakse lihtsalt seksimiseks, on tõenäosus EI vastuse saamiseks ikkagi samavõrra seotud ettepaneku tegijaga. Keemia olemasolu ju ka seksiks on siiski hädavajalik.
 
Anna 23. aprill 2002, kl 11.45
Oli kord arutusel see teema tuttavate meestega; ja sobivate juhuste kokkulangemisel (koht, aeg, ilus naine jne) väitsid need kolm tuttvat, et ei ütleks ei nn. üheöösuhtele.

Samas ei suutnud nad ette kujutada kõrvalsuhet e. siis pikaaegset suhtlemist teise naisega.

Nii et jah, nende kolme arvamuse järgi on seks ja armastus kaks ise asja. Sest kõrvalsuhteks peaksid nad siis seda naist armastama ja siis juba läks jutt sellele et siis ju oma naist enam ei armasstaks ... . Aga lihtsalt ühekordne seks naisega kellega enam ei kohtuta, täitsa OK.
 
mõtiskleja 23. aprill 2002, kl 11.55
Tean ühte meest, kes pärast mitut ebaõnnestunud kooselu põhjusel, et ta ei suutnud (loe: ei tahtnud) alati EI öelda, vaid vastupidi - andis ihaldatatud naistele võimaluse JA öelda, otsustas hakata elama üksi ja sõltumatult, et vältida alati lahkuminekuga lõppevaid kooselusid. Tema jaoks oleks kõik nagu korras. Kuid naiste jaoks, kellega ta aeg-ajalt kohtub ja kordamööda aega veedab, on see ikkagi "kindel suhe" ja vähemalt üks neist ei suuda kuidagi leppida mõttega, et seda meest ei saa mitte keegi mitte kunagi "ainuomada". Sest lihtsalt on selliseid mehi.
 
Ena 23. aprill 2002, kl 12.06
Olen Feliksiga nõus.On tõesti ka põhimõttekindlaid mehi.Minu mees on ka nii õelnud ja sellest ka kinni pidanud.
 
Undiin 23. aprill 2002, kl 12.28
Et milline mees keeldub? Minu mees. Kindel. Aga siin keegi eespool ütles, et juhusuhe võib ajutiselt elu ilusamaks teha...noooo, võib küll aga tihtipeale teeb "vasakule ära" elu kohe vääääga palju keerulisemaks. Ja miks ajada ise asju keerulisemaks kui nad kord juba on? Mõte patust võib palju magusam olla, kui patt seda ongi.
 
Aktiivne naine 23. aprill 2002, kl 12.33
Anna, tolerant...

mhmm... seks ja armastus lahus. Kui mees tahab ainult üks kord, siis võiks mees ise endaga tegelda. Mis mõttega üldse ettejuhtuvat naist tülitada ja teha oma naisele haiget, kui see juhuslik naine üldse korda ei lähe?
 
free 23. aprill 2002, kl 12.37
Mulle tundub, et enamus mehi ütlevad "Ei". Nendele meeldib saavutada ja võita palju rohkem, kui võtta seda, mis pakutakse. Ja ,Tigr, ausõna, maailmas on palju rohkem toredaid ja truu mehi, kui neid kes otsivad pidevalt seiklusi ja ei tea mis nendele vaja on. Lihtsalt halvad näited on alati väljapaistvamad.
 
Anna 23. aprill 2002, kl 12.38
Aktiivne naine.

Ega ma ei teagi. Rääkisin vaid vestlusest ja kolme mehe arvamusest (see ei tähenda et kõik mehed nii arvaksid).

Kuigi üldiselt õnnestub see seksi ja tunnete eraldamine meestel küll kergemini.

Kui mees on pikka aega seksita olnud, siis nii palju kui jälle kuulnud olen ei suuda mees isegi endajaoks vastuvõetamatule naisele ära öelda.

Samas kui naine on pikka aega seksita, siis pigem ta ju tõesti tegeleb iseendaga, kui seksib ebameeldiva mehega.

Ma ei väida, et see mingi üleüldine tõde on. Mulle on selline mulje jäänud.
 
konn 23. aprill 2002, kl 12.40
asi lihtsalt tõesti mehes. mina ka näiteks olen põhimõttekindel: käitu teisega nii nagu tahaks et minuga käitutaks. ma küll ei taha, et mu naine vasakule paneks, järelikult ei pane ka mina. ja mul muidu selline asi ka et päris silmad kinni nagu ka ei tahaks panema minna, s.t meeldima peab ka ikka inimene.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!