Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Milline mees ütleb "EI"
 
vero 23. aprill 2002, kl 12.56
Truudus on juhuse puudus
 
Marmelade 23. aprill 2002, kl 12.59
;))) Äkki teeks siinsete preilide-prouade seas siis sellise küsitluse: kas konkreetselt teile on "Ei" öeldud? Kahtlustan, et küsitluse vastuste põhjal võiks teha järelduse - on palju mehi, kes ütlevad ei, kuid keegi ei ole siukest oma silmaga näinud. Lugu nagu lumeinimesega. Väga lõbustatult, teile Marmelade
 
. 23. aprill 2002, kl 13.00
 
vihmapisar 23. aprill 2002, kl 13.00
pidage mind naiivitariks, aga praeguses asjade seisus olen ma veendunud, et mu mees ütleks "EI" küll ja teeks seda hea meelega. <sülitab kolm korda üle vasaku õla>
ta ütleb, et on minuga leidnud selle, mida lausa aastakümneid otsinud. ja mul pole põhjust tema sõnu mitte uskuda, sest ta eelmine elu oli tõesti õnnetu (joodikust abikaasa, tülid kodus jne).
 
vihmapisar 23. aprill 2002, kl 13.00
pidage mind naiivitariks, aga praeguses asjade seisus olen ma veendunud, et mu mees ütleks "EI" küll ja teeks seda hea meelega. <sülitab kolm korda üle vasaku õla>
ta ütleb, et on minuga leidnud selle, mida lausa aastakümneid otsinud. ja mul pole põhjust tema sõnu mitte uskuda, sest ta eelmine elu oli tõesti õnnetu (joodikust abikaasa, tülid kodus jne).
 
eneL 23. aprill 2002, kl 13.06
to Marmalade:
Missugune naine üldse teeb mehele ettepaneku, kelle jaatavas vastuses ta kindel pole vähemalt 99,9% ;-). Ma arvan, et see küsitlus ei näita midagi.
 
Käbilind 23. aprill 2002, kl 13.11
Teadlik ja austav mees ütleb EI, kuigi jah on üks väike aga...alkohol, viinakurat võib ka kõige kindlama mehe vankuma võtta!
EI ütleb ka mees, kes on ühe korra JAH öelnud ja siis näinud seda kaost mis tekkis ja leidnud endale ELU TÕE
ise olen täielikult ÜHE mehe pidaja ja kuigi teistele mitme naise/mehe pidamist ette otseselt ei heida, ei hinda selliseid inimesi eriti kõrgelt
 
BB 23. aprill 2002, kl 13.18
Tahaks kohata mõnd põhimõttekindlat meest :)
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 13.24
:)) hää point tuli siin välja...et naine ei tee ettepanekut kui on kasvõi minimaalne oht saada vastuses ei...ja kui palju eisid on enamik mehi saanud....milline ebavõrdus:)))

Kõlla on üks õhjus, miks mees ei ütle "ei" ka see, et me ei oska ütelda "ei"...me häbenema või kardame või ...ma ei teagi mis on õige sõna. Kardame küll solvumist, seda, et uut ettepanekut ei tule kes teab mida kõike veel. tegel ton vastrus "ei" ju täiesti normaalne asi. Miks siis naised seksiettepaneku ei-d erilise solvumisega kipuvad vastu võtma, et lausa seda riskigi ette ei võta. MInaolen "ei" ütlenud ja pidanud alati sinna jurde seletama, et see ei kahanda sugugi tolle konkreetse naise väärtust mu silmis...olgu siis tolle ei põhjuseks mis iganes.
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 13.27
marmelade: mina ei tee meestele selliseid ettepanekuid.

ja mina usaldasin oma meest, et ta minu kõrvalt teisi ei rabanud ning suutis ka oma litsakatele kolleegidele ära öelda, kes seni olid harjunud, et mees vaba ja vallaline.
öelge, et olen naiivne.....ju ma siis tahtsin olla.
 
kassikakk 23. aprill 2002, kl 13.33
Eneseväärikas mees ütleb suvalisele juhuvahekorrale "ei".

Olen tundnud meest (siis ilmselt poisike), kes väitis lõbusalt, et igal kolmandal päeval sobib talle igasugune krõhva. Aastaid pärast sarvede maha jooksmist, elult peksa saamist, arenemist ja küpsemist on jõudnud just sellele tõdemusele. Lihtsalt. Ei olegi vaja mingeid rahuldatuse perioode ega põhimõtteid :)
 
mõtiskleja 23. aprill 2002, kl 13.34
Tigr: kirjutad, et usaldasid... Kas ta siis ikkagi ei pidanud lõpuni vastu ja ütles kellelegi JA, et minevikust räägid?
 
naisuke 23. aprill 2002, kl 13.36
Mina ütlen küll ei - pole veel võõrad mehed küsinud mu käest, aga ma tean, et kui küsiks, siis vastuks neile oleks kindel ei. Armastan oma eest ja isegi kui peaks olema palju mehest eemal olema ja pole kaua aega saanud, siis rahuldaks end ise. aga leian, et kui ikka kedagi armastad, siis peaks niipalju austust olema tema vastu, et ei maga võõra inimesega. oma mehest loodan ka, et tema ei ütleb, aga kui siinseid kommentaare lugeda, siis tundun endale justkui naiivitar, et sellist asja loodan. tean ka seda, et kui mees petab korra, st on üheöösuhe, millel tunnetega miskit pistmist pole, siis suudaks talle andestada. pikemaajalist petmist küll andeks ei anna.
 
kassikakk 23. aprill 2002, kl 13.37
Tigr, ära noruta - see mees ei olnud Sind väärt :)
 
Fööniks 23. aprill 2002, kl 13.38
Mina ikka tahaks teada, kust need naised, kes siin väidavad, et nende mees ei teaa "NII", et kust nad teavad, et ei tee??? :)

Kas nad on 25 tundi ööpäevas oma mehe kõrval või? :)
 
vitamiin 23. aprill 2002, kl 13.38
Arvatavasti sügavusklik mees. Kelle filsoofilised tõekspidamised kerglastest maailmaasjadest üle käivad.
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 13.47
ei, kullakesed, meie suhe läks lõhki teistel põhjustel....seks ja usaldamatus ei olnud isegi teemaks :(
 
Marmelade 23. aprill 2002, kl 13.49
Tigr,
ausalt öeldes ei küsi ma mina meestelt "Kas sa seksiksid minuga?". Ja üldse olen ma pigem selline passive aggressive, vaatan lihtsalt ringi, ning kurat seda teab, mida need mehed silmadest välja loevad (no tunnistagem - õigesti loevad, sagedasti), aga kohale nad igal juhul sumisevad :)) Täpsustan siis veidi: ei tule nagu meelde mõnd sellist juhtumit, kus mina olen seksist mehega huvitatud ning tema teab seda, kuid keeldub siiski põhimõtte pärast. "Pehmendav asjaolu" on muidugi see, et tõenäoliselt satun ma lähemalt suhtlema meestega, kellele ka mina meeldin.
 
BB 23. aprill 2002, kl 14.07
Naisuke: peaks, oleks, teeks :))))))
Nii mõelda on mõnus.
Ja kindel sa pole juba praegu, kui tuleB see keegi, kes võtaB põlved pehmeks ja mõistuse viiB peast?
Kui tuleks!
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 14.14
Fööniks: kas Sa usaldamisest oled kuulnud? Ma ei leia, et peaksin oma mehe kõrval 24 tundi päevas viibima, et teada, et ta meie suhet väärtustab. Taolised asjad räägitakse selgeks enne kooselu ning kui juhtubki apsakas, siis ollakse teise vastu aus ja räägitakse ära.....mis põhjustel vms. ning kui vastus on 'ma ei tea', siis ei ole asjal niikuinii jumet.....üks normaalne mees peab oskama oma tegu põhjendada. ja peab julgema seda teha.
 
mõtiskleja 23. aprill 2002, kl 14.27
Tigr: Ammu on mul tunne, et sa elad siin foorumis mingit teist elu võrreldes tegelikkusega - kõike oled sa kogenud, proovinud näinud, teinud, üle elanud, läbi elanud ja ma ei tea mida veel. Natuke ebareaalne tunne on jäänud sinust. Nagu välja pingutatud need ilusad kommentaarid. Ja kui ma nüüd lugesin sinu 13.47 kommentaari, tuli mulle meelde, kuidas sa paar kuud tagasi siin nutsid, et su mehel on uus (endine suhe) tagasi. Kui liiga palju fantaseerida, on see oht, et enam ei mäleta, mida oled rääkinud.
 
Anna 23. aprill 2002, kl 14.37

Tigr

Aga miks peaks mees tulema rääkima üheöösuhtest. Mina näiteks ei taha, et räägiks. Milleks.

Mõlemad me arvame ka, et seks kui selline on natuke ületähtsustatud.

Ja oleme mehega arutanud ja kui oleks vastav situatsioon ja juhus ja ilus naine kes ennast ise pakuks, siis ei ole ta kindel et ei ütleb. Ja miks peakski. Oleneb ju millest iganes see.

Aga kui ta tuleks siis rääkima mulle, et oi näe käisin, nägin panin. Sorry - see minu arvates rohkem alaealiste käitumismall.
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 14.45
kulla naised..nõnda te ei reageerinudki...et kuidas te mehe "eile" reageerite? Noholetame, et olet eteinud eab mis meelehullusest talle küllalt arusadavalt - temale arusaadavalt ettepaneku....ärge hakake nüüd eitama, et te ei tee kunagi..oleame et tegite..ja mees vastab ei...kuidas reageerite....väidan et tunduvalt valulikumalt kui keskmine mees.
 
lihtne 23. aprill 2002, kl 14.49
to : Tigr!

Kuidas sa saad mehe kolleege litsakateks nimetada. Järelikult on sinu mees andnud neile põhjust selliseks käitumiseks. Kui ikka meeskolleeg näib asjalik ja konkreetne (ka pidude ajal) ei lähe ükski naiskolleeg teda ahistama! Põhjus on ikkagi mehe käitumises ja kui veel see mees meeldima ka peaks, siis miksmitte!
 
no nii 23. aprill 2002, kl 14.53
Mina olen küll EI öelnud. Ei lähe ikka sõbra seljataga tema naist torkima. Naised muidugi solvuvad...miks ? On siis vaja hea läbisaamine ühe korrga ära rikkuda. Kellele pärast seda jama vaja on.
 
konn 23. aprill 2002, kl 14.54
kas ikka truudus on juhuse puudus? ma küll ei ütleks...
 
mõtiskleja 23. aprill 2002, kl 14.54
to: lihtne

See oli Tigril lihtsalt üks nendest kordadest, kus ta oma valitud rollist välja langes.
 
tolerant 23. aprill 2002, kl 14.54
Pole sellist olukorda tõesti esinenud, et oleksin kellelegi ettepaneku teinud, kuid püüdes olukorda võimalikult reaalse ning objektiivsena ette kujutada, siis arvan, et 99% sõltub sellest, kuidas mees "ei" ütleb ning kuidas seda põhjendab. Ja kuna tutvusringkonnas on siiski sümpaatsed mehed, siis usun ka, et see "ei" poleks valus.
Pigem tunneks ehk pistet, et kuidas siis nii, et mina, kes ma alati olen tahtmise saavutanud, seda sel korral ei saanud :) Selline ärahellitatud lapse reaktsioon oleks minu puhul tõenâolisem :)
 
tramm 23. aprill 2002, kl 15.00
ei naisele ütleb mees juhul kui:
naine on liiga inetu (kas natuke liiga vana, natuke liiga paks, natuke liiga purjus jne)
kui mees on gay
kui mees just on head keppi saanud
ja et tühja sest et sügav armsastus. hirm ehk vahele jääda.

pealegi kui naine juba pakub end, kaob mängu võlu ära. keda sa vallutama ikka lähed?
 
Tigr 23. aprill 2002, kl 15.01
mõtiskleja: Sulle jäägu õigus oma arvamusele. Kui otsid hoolikalt vanadest kommentaaridest, siis kindlasti ei maininud ma lahkumineku põhjuseks uut naist.....võimalik et rääkisin, kuidas eelnevad suhted ON lõhki läinud. Viimasega oli probleemiks siiski nõudmiste ja eesmärkide erinevus.

Anna: oma üheöösuhtest rääkimiseks on ka teisi viise kui Sinu poolt välja toodud teismeliste käitumismall.
Mina tahan jätkuvalt, et mees oleks minu vastu aus, kuidas me pärast sellist ausust edasi käitume, on meie endi vaheline asi.

lihtne: võibolla oleksin pidanud osa oma lausetest-sõnadest jutumärkidesse panema, sest mina ei ole tõepoolest kompetentne mehe kolleegide kohta infot jagama. küll olen ma nendega kokku puutunud, olles alles värskelt mehega kokku kolinud ja temaga esimene kord seltskonnas. kui oled naisterahvas, siis oskad lugeda ka kehakeelt ning mõista vihjeid, mida naised omavahel ja meestele jagavad. ILMA liigse omanditundeta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!