Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Milline mees ütleb "EI"
 
vip 23. aprill 2002, kl 15.02
kassikakk: äkki tigr polnud oma meest väärt? kust sa seda nii täpselt tead, et võid öelda et ta polnud sind nagunii väärt? äkki sina kassikakk pole mitte ühtegi meest väärt?
 
Marmelade 23. aprill 2002, kl 15.06
Feliks, sellise lumeinimese tapaks kohapeal, et ära koristada ülihäbistava olukorra ainus tunnistaja ;)))))))
 
kassikakk 23. aprill 2002, kl 15.20
vip: :))) Njah, võta kuidas tahad, aga pole vahet, kas (väga äärmuslik näide) asotsiaal pole väärt filosoofi või vastupidi. Sisu jääb samaks (olgem ausad), kui lähtuda sellest, et iga pütt leiab sobiva kaane :) "Antud hetkel" sobiva, jättes arenemisruumi.
No tont seda teab, millist meest mina väärt olen ;))) Ära igaks juhuks sellega oma pead vaeva :) Ma luban, et ei tule Sind ahistama (ja kui tulen, saad zhestiga "ei" öelda :)) On Sul ikka eneseväärikust nii palju?
 
vip 23. aprill 2002, kl 15.23
kassikakk: ää küll, aga mind paneb lihtsalt imestama naiste selline jutt, et ta pole sind väärt. väärtus saab ju ainult hinnata see kes sellega seotud on, tähendab tigr ainukesena ja tema meheke. aga kuidas sina seda teha saad, kui sa pole asja osaline?
 
Käbilind 23. aprill 2002, kl 15.47
Tigr:Olen sinuga nõus, et ausus peab olema suhtes üks tähtsamaid asju...
ja teiste torisevaid vihjeid torkeid ära pane tähele, olen niipalju siin lehel käinud, et tean mingil ajahetkel võetakse üks kommija hammaste vahele ja hakatakse ilma põhjusetta virisema
 
kassikakk 23. aprill 2002, kl 15.51
vip: andestust, kui Su nõrka kohta haavasin.
Tegelikult oli üllas eesmärk Tigr'it lohutada.

Mõnikord võib kolmanda isiku arvamus ainus objektiivne olla, ei väidagi, et just minu arvamus siin ja praegu...
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 15.55
Tolerant ja Marmelade..aitüma vastamast. Ja kujutage nüüd ette heasüdamliku meest, kes ei taha kellegi halba teha....ja kui ta satub teile ei ütlema......otstarbekam oleks mitte öelda..onju:))))

a miks see "ei" teid niiväga solvaks...mehed peavad ju eisid alalõpmata kuulma?
 
. 23. aprill 2002, kl 15.56
 
Marmelade 23. aprill 2002, kl 16.08
Feliks, tundub, et te ütlete alati selle õnnetu "Jah", sest valikut nagu polegi :D
 
tolerant 23. aprill 2002, kl 16.13
Feliks,
aga ma ei nâitaks vâlja nagunii, et kuskil pistis nii, et heasüdamlik saaks ikka rahus edasi elada:)
Tegelikult peaks huvi pârast katsetama, et kas see, kuidas ma arvan ennast kâituvat-tundvat ka tegelikkuses nii on. Ainult, et mis siis saab, kui vastus on "jah"? :))
 
Feliks 23. aprill 2002, kl 16.37
Marmelade: et kas Sa teietad mind, või mõtled üldiselt mehi..minul pole kurta midagi..olen juba õppind ei ütlema:)

Tolerant: :) a Sa ütle tollele, keda tahaksid:))
 
muri 23. aprill 2002, kl 16.41
Mehelt, kes võiks EI öelda, ei küsitagi:)
 
tolerant 23. aprill 2002, kl 16.42
Feliks, eks neid, kes on kenad ja vâga kenad, on ju omajagu, aga vot mul see hâda, et need varemrâägitud asjaolud on sellised, et pole nagu vajadust praktikas kõrvalt juurde saada:)
Muidu katsetaksin kohe :)
 
Marmelade 23. aprill 2002, kl 16.48
Feliks,
mõtlesin olukorda üldiselt, jah. Ära Sina seda "Ei" ütlemist liiga palju ka praktiseeri siiski, onju. Aeg-ajalt on tore kõigepealt külvata ja alles siis mõõtma hakata ;)
 
vovik 23. aprill 2002, kl 16.59
No mis nali see on? Ma olen 'ei' öelnud hoolimata sellest, et mul suhtepoegagi pole.
 
vip 23. aprill 2002, kl 17.44
kassikakk: sa ei haavand midagi aga poindile ka pihta vist ei saanud.
 
katerin 23. aprill 2002, kl 19.21
feliks,

mulle on "ei" öeldud - olukord polnud just päris selline, ent mingis mõttes võrreldav (vähemasti ses mõttes, et ega ikka ei kysi kyll, kui 99% vastus teada ei ole :)) ).Kuigivõrd olin solvunud, aga pigem kurb - ütleme, et selline loksutatud periood oli niikuinii .. praegu olen talle selle "ei" eest tänulik. See inimene on praeguseni minu jaoks parimaid sõpru.

(mõtleb: hea, et tunnistajaid polnud, muidu oleks tõesti kellegi pidanud maha lööma ..:) )
 
Anni 24. aprill 2002, kl 08.20
Meil oli mehega ennist arutelu selle üle, et mu sõbranna mees on kaugel ära õpingutel ning tegi apsaka kui oli masendunud ja natuke joogine ka, magas teise naisega. Kui mina arvasin, et never say never ja iialgi ei tea, mis olukorrad ja situatsioonid võivad tekkida ning parem on andeks anda ja see asi ära põdeda, kui muidu on ikka tõsiselt hästi toimiv suhe. Ja mees arvas, et tüüp on ikka lausidioot ja kuidas saab kogemata kõrvale panna, kas orgasmi saades ka kahetses jne. Ühesõnaga andke andeks, et ma teie naise magamistuppa eksisin ja kogemata tema sisse kukkusin.
Eks hoiakuid ja arvamusi on erinevaid: iga mees oma sisedialoogi pidades (nö EI ja JAA vahel vaagides, kui üldse vaagib) lähtub enamasti ikka sellest, kui kallis talle oma naine on ja paljuski mõjutab hetkeemotsioon. Kui just naisega kõva tüli maha peetud ja mees joogine ka, siis võib see vaagimine päris kaua aega võtta. Ka kõige tugevamad eksivad, ka kõige tugevamad on vahest nõrgad: naine lähtub mehe eksimust andestades vaatevinklist, kumb on suurem, kas armastus (mis on tingimusteta emotsioon) või ego.
 
Fööniks 24. aprill 2002, kl 08.41
Kas juhul, kui sinu mees teeks kõrvalehüppe, oleks teie suhe kohe väärtusetu? Ma mõtlen - nii sinu kui mehe silmis?
 
Anni 24. aprill 2002, kl 08.56
Suhe pole kindlasti väärtusetu peale kõrvalhüpet, kuid on öeldud, et päris normaalseks (st siis endisele heale tasemele) see suhe kunagi ei saa, okas jääb hinge ja nurka kükitama. Ja kui paar omavahel asja ära klaarib ning üle saab juhtunust, siis edaspidi antud teemaga kokku puutudes (nt kusagil artiklit lugedes või üleüldse kuuldes teemat "petmine") käib selline paha maik hingest läbi. Palju oleneb ka sellest, kui tugeva, pühendunud ja tõsise suhtega tegu on. Kui on selline vabameelne ja nö pühapäevasuhe, siis vast ei võtagi mõlemad suht tõsiselt seda, kui keegi kõrvalhüppe teeks.
 
kassikakk 24. aprill 2002, kl 09.27
vip: ?. Ilmselt siis ei saanud...
Segavaks asjaoluks miski arvamine, et kõik, mis koledasti häirib, on seotud ikkagi häiritava enese kompleksidega.

Vabandan asjasse mittepuutuvate inimeste eksitamise pärast :)
 
Feliks 24. aprill 2002, kl 10.35
Marmelade: :))ära mu eide pärast muretse..nad on mul alles...eid on jah raske öelda..saab muudmoodikah..viisakamalt kui resoluutne ei...tead küll seda tavalist naiste poolt praktiseeritud trik..algul tegija missugune ja kui asjaks läheb...:))) Ikka tuleb õtelda..ei viitsi mina maailma viljastaja olla:))
 
tibukana 24. aprill 2002, kl 10.38
aga kui teie mees teeb mitu aastat juba kõrvalehüpet,milline naine suudaks seda suhet veel väärtuslikuks pidada?Kas on selliseid?
 
Fööniks 24. aprill 2002, kl 10.59
tibukana: mitu aastat järjest kõrvalhüpe, see ei ole enam kõrvalhüpe, see on armuke. See on ilmselt küll juba petmine ja siis on muidugi suhtega jamad lood. Aga kõrvalhüpe on midagi muud!
 
tibukana 24. aprill 2002, kl 11.46
:((~~~ ütleb,armastavat mind ka ja halb ta pole
 
no nii 24. aprill 2002, kl 15.55
Mees mõtleb ja siis ütleb kas Jah või EI. Kõhutundel pole siin midagi kaasa rääkida.
 
Elmar 24. aprill 2002, kl 22.36
No mina olengi see mees, kes ütleb ei. Oma kallimale ütlen jaa, aga kõigile teistele ei. Lihtsalt tahan nii. Ja ei keela endale mingeid naudinguid, sest kõige paremaid võib ikka vaid see pakkuda, keda armastad. Ja tõesti ei taha teisi. Vot nii.
 
Mercantile 25. aprill 2002, kl 01.01
EI võib ka öelda selline mees,kes pole piisavalt enesekindel,aga voodis on hea!!Ta arvab ikkagi,et ta pole hea!!!!!!
Kõige hullem voodis on enesekindel mees,seút ta ei vooli end iialgi naise järgi ja on endiselt kindel,et on hea!!!!!!Ja naine muudkui kannatab,kuna ei taha sellele nn.enesekindlale HAIGET teha!Tooks nt.Savisaare!
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 08.17
Mercantile: Sa oled Savisaarega voodis old ..oooooo...
vat seda ma tõesti imestan..kuidas Sa suutsid?:))))
 
Fööniks 25. aprill 2002, kl 08.40
Feliks: krt, sa võtsid mul sõnad suust :)))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!