Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Enne seksib, siis mõtleb
 
Marmelade 24. aprill 2002, kl 11.20
Olen siin ikka arvamust avaldanud, et mehed - vabad või seotud - ikka naljalt seksist uue naisega keelduma ei kipu. Samas ei ole ma mingi meestevihkaja, kaugel sellest!, ega pea neid mingiteks koopaelanikeks :))) Miks nii arvan siis? Mulle on jäänud mulje - mehed satuvad küllalt lihtsate visuaalsete ja füüsiliste "asjaolude" mõjul sellisesse erutusseisundisse, et neil ühel hetkel lihtsalt kõigest muust pohui ning nad oleks valmis kasvõi oma vanaema kuradile maha müüma, kui ainult... Pärast tulgu või veeuputus! Mõistus jookseb kokku, jääb ainult erutus & seks. Naistel on aga lõpuni siiski mingid tunded või mõttekäigud... tegelikult ütlen hoopis HING... ka mängus, seepärast kui lahtub hingeline erutus, siis jahtub ka keha. Ja oma hinge on ju keerukam kuumaks kütta, võrreldes "kõvaks ajamisega" (vabandage mu labasust). Mida te arvate?
 
üliõpilane 24. aprill 2002, kl 11.29
kuradima moodi õigus sul
 
Anna 24. aprill 2002, kl 11.41
Jah Marmelade, sul on tõesti õigus. meeste kohapealt ei oska rääkida, aga naisena tean küll mis tähendab kasvõi vale sõna, mis ei olegi halvasti mõeldud, aga hingeline erutus langeb mingisse 0-punkti ja ei suuda seksile mõeldagi tulgu või veeuputus.
 
Tiina 24. aprill 2002, kl 11.44
Aga jumal ollagi ju mehele ainult nii palju kehasse verd andnud , et jätkub korraga kas peenisesse või ajusse. Mitte mõlemale poole korraga.
 
Feliks 24. aprill 2002, kl 11.46
Oli jah peaaegu nõnda....enam pole...või pole ma enam mees ka?
Pigem kaldun arvama, et ma sis veel polnud mees.....et rohkem poisikeseohtu...
 
alu 24. aprill 2002, kl 11.48
...Mulle on jäänud mulje - mehed
satuvad küllalt lihtsate visuaalsete ja füüsiliste "asjaolude" mõjul sellisesse
erutusseisundisse, et neil ühel hetkel lihtsalt kõigest muust pohui ning nad oleks valmis
kasvõi oma vanaema kuradile maha müüma, kui ainult...

Kas ainult satuvad, või äkki on siin ka mõne kena naissoo katsed mängus. Muidu võix ju vabalt tänaval yhe kõvaga ringi käia ja panna...

See oleks nyyd kyll meessoole juskui sildi panek:)
 
Marmelade 24. aprill 2002, kl 12.07
alu,
ma ei väidagi, et naisterahva käsi ei võiks mängus olla ;)))) Aga mehed ei näi mõnu tundvat sellisest [ka truude] naiste lemmikust nagu Väike Flirt. Sest mingil hetkel näib flirt muutuvat vaid vahendiks teel eesmärgini. Ma ei tea, kuivõrd te seda kontrollite... Huvitav iseenesest.
 
Marmelade 24. aprill 2002, kl 12.10
:p Tuli meeste ja flirdi teemal pähe sobiv lause: kõik teed viivad Rooma! Tavaliselt üritatakse veel "lõigata" ka ;)))))
 
alu 24. aprill 2002, kl 12.16
marmelade,
a kas naised ise täpselt ikka teavad, kus lõppeb see väike flirt?
Ja kui mehed siis pyyavad ka mõista ja kontrollivad.
Ja pärast tuleb välja, et see pidi tegelt ainult flirt olema!
 
Marmelade 24. aprill 2002, kl 12.27
Ongi segadus! Ning mehed arvavad - naised tahavad neid kiusata ja üles keerata, et siis kui asjaks läheb, keerutama hakata; naised jälle, et mehed on ainult seksi peal väljas.
Mina tõepoolest ei tunneta piiri, kust lõpeb flirt ja algab eelmäng. Samas ma ka ei pane suhtlemist alustades enda jaoks paika, et see on flirt ja too on tulevane suhe vms. Lihtsalt suhtlen.
 
alu 24. aprill 2002, kl 12.43
marmelade,
ei ole segadust, hoopis selgeks sai, et kõik mehed pole yhesugused:)
 
mai 24. aprill 2002, kl 13.27
flirt ongi eelmäng ja seda peaks ainult oma mehega tegema!!!
 
Plahh 24. aprill 2002, kl 13.50
ohoo, Mai...siis tuleb külle elada ämber peas ja ainult oma kodus see peast ära võtta. Flirt on ka naeratus ja vallatu silmapilgutus võõrale.
Marmelade, kas sa pole täheldanud, et mehed ja naised oma suundumises üha lähenevad. Ei tea, kas hakkab verd palju saama või jälle siis väheks jääma.
 
laura 24. aprill 2002, kl 14.15
no ma arvan, et asi ei saa siiski piirduda "kõvaks ajamisega" ja ei saa tõmmata olulist piiri naise ja mehe seksuaalsele erutumisele. Oluline tegur on ikka mõistus, mis annab signaali, kas minna edasi või mitte. Olen TÄIESTI KINDEL; ET ON SAMA PALJU NAISI; KES EI SUUDA LÕPETADA ÕIGEL HETKEL; NING TEEVAD SELLEPÄRAST SAATUSLIKU VEA! sellepärast ongi oluline minu meelest ikka prioriteedid paika panna ja võtta juba enne vastu otsus, kas ma laskun sellise nö katsetamiseni. Oh segañe jutt tuli
 
Ben London 24. aprill 2002, kl 14.45
Marmalade, ma juba ette vabandan terava sõnavõtu pärast, aga...

Järjekordselt ärritab mind lausloll sildikleepimine - naised on sellised, mehed sellised. Raske on uskuda, et haritud inimene sellist jura näppude alt välja võib ajada.
"Naistel on aga lõpuni siiski mingid tunded või mõttekäigud... " No mida kuradit! Mina tean paljusid mehi, kellel on LÕPUNI need sinu arust naistele omased käigud .../tegelikult ütlen hoopis HING.../... Samuti tean ma nümfomaane (väga meeldivad naised, muuseas) kellel on .../ühel hetkel lihtsalt kõigest muust pohui/...
Kunagi ma juba ütlesin, et kõik-mehed/naised-on-sead tüüpi inimesed on ise süüdi, et nad teistsuguste (paremate?) inimestega kokku pole puutunud- nad ehk pole sellisel tasemel, et teistsuguseid tutvusi väärida. Olen endiselt sellisel arvamusel.
 
Jessica 24. aprill 2002, kl 14.55
Mina ei usu hästi, et siin on mingid väga fundamentaalsed erinevused meeste ja naiste vahel. Tean ka naisi, kes on puhtalt seksi nimel meeletusi teinud. Ja ma pole ka kindel, kas seks ja hing nii lahus on kui Marmalade arvab...
 
Tigr 24. aprill 2002, kl 15.09
ja mina ei ole jällegi kindel, kas ikka kõik mehed kõiki naisi kargaks (ja vastupidi) kui vaid võimalus tuleks.
oma elukaaslases olin küll kindel, et ta seda ei tee.....ja milleks peaksingi kahtlustama....südametunnistuse asi.....pealegi - valel on lühikesed jalad (ka nendel valedel, mis on väljaütlemata)
 
alu 24. aprill 2002, kl 15.27
saan aru, flirt eesmärgil kellegi tähelepanu võita, flirtida edasi, et jõuda suhteni. Vastastikuselt. Aga nyyd, on suhe ja see n.n. väike flirt siinseal edasi? lähtudes põhimõttest-mees valib, naine teeb valiku, millele siis? Oma valitu ja pluss veel 1 vagunitäis? Olen vist ilgelt vanamoeline, aga arvan, et mehed siiski teavad, mida tahavad ja kui selle teostamine on nii enamvähem võimatu, siis miks mitte asjast mõnu välja võtta. Ehk siis täita yrgset kutset. Aga see oleks nyyd sildi kleepimine, sest erandeid on siinseal. Arvan, et kuna teil naised on tegelt nii krd. hea kõhutunne, kas sest mehest saab asja ka suhtes või ei, siis usaldage ja kasutage seda.
 
Plahh 24. aprill 2002, kl 15.43
Eelmises teemas esitas Marmelade küsimuse, kui palju naisi on eiatva vastuse üldse saanud.
Vaata, mina teatan mehele otse, kui mees mulle niipalju meeldib, et mulle meeldiks temaga seksida.
Tulemused on umbes 50-50. Ehk elu jooksul miski 10-st viiel suu lahti klõpsatanud ja puiklemiselemendid tekkinud. Et 1 oli kindlasti neist põhimõtetega eitaja , ehk ülejäänud 4 olid lihtsalt rünnakuohvrina jäätunud, aga ehk ka polnud:)) Fair play.
Siit järeldus, ikkagi oleme me päris sarnased, kui algtingimused võrdsustada.
 
no nii 24. aprill 2002, kl 15.51
Naised usaldavad jah oma kõhutunnet. Kõrvalt vaadates olen neid just sellepärast eksimas näinud. Usaldus on tore aga kontroll puudub. Muidu isegi vaidleks aga olen aru saanud, et seda peetakse eksimatuks.
 
Tigr 24. aprill 2002, kl 15.57
no nii: mida peetakse eksimatuks?
 
alu 24. aprill 2002, kl 16.01
to:no nii

Ka kõige paremini arvestatud ja kontrollitud asju on aia taha läinud. Rääkimata suhetest. Ise olen kuulnud aga tagantjärele tarkusena, siis õnnetutelt naistelt, et oleks pidanud tegelikult ikka seda kõhutunnet usaldama, mitte ntx kevadtuuli...
 
naine 24. aprill 2002, kl 16.48
mina ka usaldan oma abikaasat, aga lugedes neid kommentaare siin ja lugusid, kuidas kellelgi juhtus (ja tavaliselt tuleb selline asi nagu välk selgest taevast ja saan aru, et ei peagi oma püsisuhtes miskit viga olema), siis 100 protsendilist kindlustunnet ikka ei saa olla, et minu mees nii ei tee. usun seda küll 99 protsenti, aga mingi üks protsent jääb ikka...
paraku. kõige kurvem on see, et tegelikult on see igas suhtes nii, ka kõige ideaalsemates. aga elada tuleb selle rõõmuga, et 99 protsenti usud, et sellist asja ei juhtu.
 
BB 24. aprill 2002, kl 17.08
Ehk mees ei saa mõelda kui riist kõva on?
Kui mõtleks, läheks kohe pehmeks!
 
Kreizi Pööra 24. aprill 2002, kl 17.33
Selline lugu mõttetööks:
Üks mu tuttav meesterahvas jutustas, et viibisid üsna võõra seltskonnaga saunapeol. Algul oli viisakas olemine, tuvumine, siis napsud, suupisted jms. Keegi näitsik sattus sellest eriti hoogu ja oli vaömis uue leitud partneriga lahkuma, silme ees kirglik ööke terendamas. Vaat siis teel oli mees ühel hetkel öelnud, et sorry, minu peatus ja minu lugupidamine ning jätnud neiukese pika ninaga järele vaatama.
 
no nii 24. aprill 2002, kl 18.07
to Kreizi
Õieti tegi. Saunapidu polegi bordell. See ikkagi viisakate inimeste viisakas ajaveetmise vorm. Raviasutus nii ihule kui hingele.
 
Spunk 24. aprill 2002, kl 22.17
Kas keegi oskab öelda ,miks valdav osa (abielu)naisi sätib-mukib ennast välja minnes ,mitte koju jõudes? Kas see tuleneb HINGEST või lihtlabasest soovist tunnetada ja laiendada oma valikupotensiaali? Naiste rida ongi ju meeste ligimeelitamine ja valiku(te) tegemine. Sealt edasi ,kuni lõpuni ,on meeste osa...Oleme ju imetajad ,kes toituvad ja paljunevad ,olenemata sellest kui paatoslike sõnadega me seda garneerime.
 
BB 24. aprill 2002, kl 22.30
Spunk: ehk pole naine loomult monogaamne, sellepärast. Naine valib parima eostaja ja valitu eostab (kui ei õnnestu, käsib loodus paremat otsida). See tobe monogaamia on meeste väljamõeldis.
 
Mercantile 25. aprill 2002, kl 00.55
BB iga vastus hea!!!!!!
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 08.16
BB: vat nüüd...mis nõõd saab - et naised on ikkagi meeste meelevalla all?:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!