Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Milleks flirt?
 
nadja 24. aprill 2002, kl 14.05
Teema allpool pandi kenasti mehed lahtrisse. Vereringe eripärast olenevalt?!? Mul tekkis hoopis küsimus, mis ajendab naisterahvaid meeskolleegidega tööl ja kollektiiviga vabal ajal flirtima? Mingi vajadus pidevalt end ihaldatuna tunda, kompleks?
Mulle näis haiglasena naiskolleeg, kes superminis meeskolleegi laual istudes jalgu kõlgutas. Tundis end väga vabalt või oli nii rumal ja naiivne suutmaks aduda, mida teeb.
See naine meil enam ei tööta... Kollektiivis on pooleks mehi ja naisi, tuleb ette karmi lõõpi ja kahemõttelisi märkusi, aga mitte iial "säärevälgutamist", rohkemast rääkimata. Tuleb ette ka ilma moosimiseta komplimente, tõsiseid ja siiraid a'la ilus soeng või hea näed täna välja.
Milleks ikkagi flirtida? Kuidas mehed suhtuvad sellesse? Mida naised sellest arvavad?
 
eneL 24. aprill 2002, kl 14.11
Kas sellepärast enam ei tööta, et kandis miniseelikut? (imestunult)
 
Lucy 24. aprill 2002, kl 14.12
Tööl ei flirdi ma iialgi, see käiks vastu minu põhimõtteid.
Aga väljas olles käib väike flirt igati asja ette. Ah et miks? Võibolla selleks, et enesteadvust tõsta. On ju tore, kui sinu flirdile vastatakse, samas ei tohi flirt mõjuda labaselt vaid tuleb jääda nö "hea maitse" piiridesse.
 
eneL 24. aprill 2002, kl 14.27
Jäin nüüd järgi mõtlema ja leidsin, et olen ka tööl olles suvaliste kolleegide laudadel istunud ja jalgu kõlgutanud. Nii mees- kui ka naiskolleegide. No pole minu süü, et igal pool pole lisatooli. Õnneks ma ei kanna ka kunagi supermini ja siis, kui pikad püksid on jalas, on see ehk hoopis andestatav.
Flirdiks pean siiski midagi muud. Vestlus, õhk tunnetest ja väljaütlemata sõnadest paks, pinge... ma isegi ei tea mis. Asjaosalised tunnetavad.
 
konkreetne 24. aprill 2002, kl 14.30
ei flirdi KUNAGI. mõttetu tegevus. meeldivad konkreetsed ja asjalikud suhted. närvi ajavad kaksipidimõistmised ja möödarääkimised, mõistaandmised ja kattetud lubadused justkui suudlustega pitseeritud..
(ise näen välja kui üks keskmine hästiTREENITUD modell vms)
 
Feliks 24. aprill 2002, kl 14.32
pea kuangi ei saa aru, et mis see flirt oli ja mis mitte....mõtleks - istus laua ääre peal...ma istun kah alalõpmata..kõigutan kah jalga..mis m akah siis flirdin või..ja et sattuski tal lühike seelik olema...mis ta peaks siis sooja ilmaga pikka kandma...?Ei saa ma aru, et mis ses niiväga hullu...
 
vivace 24. aprill 2002, kl 14.43
Kerge flirt on lubatud. Kui asi juba kiimlemiseks kisub, siis on jama.
 
Muri 24. aprill 2002, kl 14.53
Miks jääb flirt ette inimestele, kellele see ei ole suunatud, nt. naiskolleegidele. Sageli on see lõõpimine ja nali.
 
nadja 24. aprill 2002, kl 14.59
Pükstes laual istumine pole poolt nii hull, kui superminis nii, et aluspüksid näha on. See naine enam ei tööta, sest koos tolleaegse asutuse (ikka veel ametlikult abielus) juhatajaga lõid pere ja said lapse ja kolisid teise linna.
Ma arvasin, et on elementaarne, kui naine kontoris suurt dekolteed ja supermini ei kanna ja end ei eksponeeri. Nii nagu mõnes kohas peetakse sukkade kandmist suvel iseendastmõistetavaks. Etikett või nii.
Mõtlesingi just "head maitset", mitte niivõrd pilkude mängu tööst vabal ajal mittekolleegiga.
 
Seelik 24. aprill 2002, kl 15.00
Tundub, et kollektiivisisene flirt häirib siis, kui see kollektiivisiseseid suhteid mõjutama kipub. Või kellelgi töötegemist segab. Lõõpimise ja nalja taluvuslävi on ka erinevatel inimestel erinev. Nagu ka see piir, kustmaalt nali läheb üle labasuseks. Vast siis sellest need erinevad arusaamad.
 
Minake 24. aprill 2002, kl 15.01
to Nadja: Pilkude mängu võib lubada ka kolleegiga - suur protsent abielusid on sõlmitud kolleegide vahel. Hea maitse on kahtlemata vajalik.
 
nadja 24. aprill 2002, kl 15.05
Lõõp ja nali on kollektiivis omal kohal. Kui väga üle piiri ei lähe, siiani ei ole kordagi läinud. On meilgi karmilt kahemõttelisi ütlemisi. Aga oma kehavõlude paljastamist, võrgutavate liigutuste tegemist, eriti seksika kõnnaku eksponeerimist ei ole. Pidasin just neid viimaseid tunnuseid flirdiks.
 
Plahh 24. aprill 2002, kl 15.06
Vastus: selleks, et töötegemine rõõmsam oleks ja elu stressivabam oleks. Ka selleks, et tootlikkus suurem oleks, selleks, et firmale rohkem kasumit tuleks.
Ei võta tööle ühetgi meest ega naist, kel puudub sootunnus. Muide suured flirtimise eitajad- flirt ei ole käe püksi ajamine: Flirt on elementaarne suhtlemise vorm , kuna me oleme loodud meesteks ja naisteks. Krt, kuda te oma tööd või toodet müüte- naeratades!
 
nadja 24. aprill 2002, kl 15.12
Mulle assotseerub sõna "flirt" sihilikult või alateadlikult seksuaalse mänguna. Kas naeratamine ja elementaarne viisakus on seksuaalne? Naeratan kliendile ja kallistan oma last, seksuaalne?! Või aitab toodet müüa dekolteest paistvad üles pushitud rinnad? Nojaa, point on sees - klient ei märkagi, kui toote heauskselt ära ostab ;)
Me vist mõistame seda sõna erinevalt?
 
lihtne 24. aprill 2002, kl 15.12
To Nadja!

Sa oled lihtsalt kade, et tollele naiskolleegile mehed tähelepanu pööravad. AJa ka mini selga ja mine pooseta.
 
ka 24. aprill 2002, kl 15.13
Plahh - kas soov mitte flirtida on nüüdsest mingiks puudeks loetud või? Lugeda flirti elementaarseks suhtlemise vormiks on nüüd küll kuidagi veider. Või mis? Ei ole vaja ikka äärmustesse ka langeda. Ei kujuta hästi ette nt. matusebüroo töötajat kes flirtides kundele kirstu püüab müüa. :-))
 
lihtne 24. aprill 2002, kl 15.15
TO KA!

Kirstu ei pea mitta pähe määrima, seda lihtsalt peab ostma- tahad või ei! Või käib sul kuidagi teisiti lähedaste matmine!
 
nadja 24. aprill 2002, kl 15.24
ka: oh kui hea, et sõna võtsid, ma juba hakkasingi kahtlustama, et olen puudega :)
lihtne: kas tööl mini kandmine tõstab eneseteadvust? Ega see, et mul on, mida näidata, ei tähenda, et sellega igal pool lehvitama peaksin! Olen ju inimene, mitte tissidega lihakeha. Kade? Mees (vanaisa staatuses juba), kelle ees jalgu kõlgutas, tundis end nähtavalt ebakindlalt ja häirituna.
 
ka 24. aprill 2002, kl 15.34
to: Lihtne, ok ei olnud võib-olla hea mõte aga esimine, mis pähe tuli. Kirste on ju erinevaid ja võib-olla õnnestuks flirtides kõige kallim kliendile pähe määrida. Ja tänan huvi tundmast lähedaste minu lähedaste vastu ega Sa vist isegi enne eriti ei mõtle mida arvutissse toksid.
Näiteid võib ju tuua lõputul hulgal : flirtiv müüja, kes oma elementaarset suhtlusoksust (loe:avarat dekolteed ja sootunnuseid kasutades) püüab Sulle mingit suvalist jama kaela sokutada. Müüa kaupa ja ühtlasi kergitada oma enesehinnangut. See peab tal küll madal olema kui ta teisi vahendeid kasutades end hästi tunda ei oska.
Flirt õigel ajal ja sobivas kohas on ikka igaühe sisetunde küsimus. Selles ei ole tõesti midagi taunimisväärset. Paraku ei saa kõik inimesed aru milline on õige aeg ja sobiv koht.
 
tolerant 24. aprill 2002, kl 15.34
Kui ajalooliselt flirti vaadata, siis on see sõna ja tegevus pârit Prantsumaalt ja sõna ise tuleneb sõnast "fleur" e. siis "lill" eesti keeles. Et vanadel aegadel püüdsid mehed naiste tâhelepanu võita siis õhtuste lillebukettide toomisega ja nende hiivamisega üle rõduäârte :)

Tänapâeval on flirt vist omandanud hoopis seksuaalsema tâhenduse ning inimeste maitseerinevustest lähtudes on selle tõlgendus ühest servast teise.

Aga olenemata sellest, mis see flirt siis tâpselt on, on see üks mõnus asi, teeb tuju mõlemal osapoolel heaks, annab energiat, paneb nâo sârama, varjutab rutiinsuse, tiivutsab fantaasiat jne. Ja kui üks asi nii hea on, siis tasub seda ikka praktiseerida- olgu seljas lühike või pikk seelik :)
 
tolerant 24. aprill 2002, kl 15.39
A mis matuseb¨roo töötajatesse puutub, siis flirt tavatâhenduses oleks liiast kûll, kuid lihtne ja rahulik naeratus on jumalst omal kohal.
Seal on mu meelest hoopis sobimatum, kui müüja käiks rõhutatud murelikkuse ja kurbusega ringi, krutsifiks rinnal. Ega temal ju keegi surnud!
Naeratus (rahustav, julgustav, toetav vms.) on igal ajal ja igas kohas omal kohal.
 
eneL 24. aprill 2002, kl 16.23
to nadja:
Ilmselt tõesti mõistame sõna erinevalt, sest push-up rinnahoidja nüüd minu meelest küll flirt pole. Flirt on ikka tegevus, mitte välimus
 
? 24. aprill 2002, kl 16.31
oi eneL, flirt on ikka välimus ka ja kuidas veel...
algab hommikul, peegli ees
 
ka 24. aprill 2002, kl 16.43
Naeratus on alati omal kohal, teema püstitaja pidas vist siiski silmas mõningate naisolevuste liigset pealetükkivust.
 
eneL 24. aprill 2002, kl 16.52
Mõhh??... minu välimus on ka kellaajaline. Hommikul tekkib ja õhtul kaob. Hoidku jumal, et keegi mind vahepeal ei näeks!
(mõtleb, et kuidas aru saada lausest - välimus algab hommikul)
 
Kreizi Pööra 24. aprill 2002, kl 16.57
Oot, oot, kes siin nii kangesti emakese loodusega võitleb? On see siis flirt või muidu kekutamine või ka lihtsalt naeratamine - see on ju naistele igiomane tegevus ja oskus ning takkapihta veel soov ka - meeldida. Käsi südamele, kes seda siis ei teeks, mõni teadlikult, mõni vaid alateadvuses. Tõelise naise tunneb ju ära mitte asjalikkusest ja konkreetsusest vaid naeratusest ja viisakast käitumisest. (Ka jalgu kõigutades võib vägagi viisakas olla)
 
? 24. aprill 2002, kl 17.03
justnimelt, kulla eneL
ütle ausalt, kas paneksid pushup bra+kõrged kontsad selga-jalga kui teaksid, et veedad nädalakese kohas(saarel vms) kus keegi sind ei näe? niisiis, flirt=pushup bra punkt ärme hakka väitma muud, exju
 
Mercantile 25. aprill 2002, kl 00.52
flirt on edasiliikuma panev jõud!See toob esile sinu paremad küljed ja paneb kasvõi mõtlema,et homme raudselt teen pediküüri ära!Geniaalne on alati lihtne!muidu lükkaks võibolla selle töö ülejärgmisse nädalasse!
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 08.14
...jagan EneLi arvamust...loomulikult on flirt eelkõige tegevus...mida võib riietusega toonitada. Kujutae ette situatsiooni, kui naine on pannud selga kleidi, kus dekoltee puusani ja lõhik nabani..või oli seee vastupidi....selleks pani selga, et keegi mees ära võluda..ja mis ta siis tahab sepärast koh ekõigiga flirtida? JU ta ikka sellele konkreetsele mehele (no ok..kellegile üksikule veel) tahab mõjuda a mitte kõigile kohe. Niisiis - rietus üritab kaasa mõjuda. Ise olen tähel epand, et kui naine on võtt nõuks meelitada mind ja ta ka mulle sümpaatne on, võib tal seljas olla ka kõik muu puhas ja normaalne riietusese - ei pea olema see push-up või eriline mini.
 
vero 25. aprill 2002, kl 08.32
?- Enamik naisi kannab push-up rinnahoidjat. Mida see tõestab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!