Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Milleks flirt?
 
nadja 25. aprill 2002, kl 08.46
Saan ma õigesti aru, et TÖÖL flirtimine on normaalne? Sõltuvalt indiviidi rikutusastmest, kes paneb pushup + eriliselt sügav dekoltee + supermini ja hööritab puusi, kes jälle piirdub silmade volksutamise, mesimagusa naeratuse ja paljulubavate vihjetega. Seda TÖÖL olles!
Minu arust näitab selline käitumine ja suhtumine seda, et kolleege ei austata, eriti neid, kes juba abielus on, flirtija madalat eneseteadvust, tööalast ebaprofessionaalsust ja/või tema ilmselget rumalust, mida ta flirtimisega kompenseerida püüab.
 
vero 25. aprill 2002, kl 09.07
Mina arvan, et push-up rinnahoidja kandmine iseenesest pole veel flirt.
Mis puutub seelikutesse, millede puhul ei saa aru, kas see on vöö või seelik ning nabani dekolteedesse, siis need on tööl, koolis jms. täiesti kohatud.
 
eneL 25. aprill 2002, kl 09.27
to ?
Arvan, et suudan flirtida ka siis, kui ma ei pane selga push-up'i ja jalga kõrgeid kontsi. Ma võin isegi virtuaalselt flirtida ;-)
 
eneL 25. aprill 2002, kl 09.31
to nadja:
Mind lausa hakkas huvitama, et mis töökoht see sihuke on, kus Sul flirt probleeme tekitab? Või tekitab see ainult Sulle probleeme?
Mina mäletan ainult ühte juhtumit seoses miniseelikuga - võeti üks neiu tööle, kes tuli vestlusele nii lühikeses seelikus, et üks poiss pidi teda vahtides peaaegu tooliga ümber kukkuma.
Aga tööülesannetega sai hästi hakkama, nii et seda lugu räägiti pigem nagu sisemise naljana.
 
nadja 25. aprill 2002, kl 09.41
Maksuametis
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 09.45
:))))))) makusametis:))) ja kas tõesti vastab ettekujutus (ja kuulujutud) ühest maksuametnikust tõele:)))))

A Nadja, kuidas too piiga muidu tööga hakkama saab?
Jälle jagan EneLiga arvamust...tehku mis tahab, kui ta on ettevõttele kasulik, siis lasku käia. Ettevõttele kasulik - see tähendab nii mainele kui rahakotile. Kui sellin ekäitumine ei halvenda ettevõttest väljaminevat plti, või muudab äkitse selle hoopis huviatvamaks, siis flirtigu kasvõi kõigiule..aga noh jah..maksuametis..et kui klientide juuresolekul sedasi käitub..see natsa kummaline..aga töökaaslaste omavahel..elavdaks natuke arvepidamisest umbseks tõmbunud õhkkonda ...mulle küll meeldiks:))
 
nadja 25. aprill 2002, kl 09.52
Millist kontorit silmas pead? Ta ei tööta enam. Tööga sai hakkama, aga mainele mõjus halvasti. Ega ta siis oma supermini ainult meeskolleegidele hoidnud. Üldse mulle tundub, et sellises asutuses on korrektne riietus ja ontlik käitumine väga oluline. Muidu õhkkond on sõbralik ja nalja tehakse ka, lihtsalt seda kõike "hea maitse" piiridest väljumata.
 
eneL 25. aprill 2002, kl 10.00
to nadja:
Maitse üle ei vaielda. Kui räägime heast maitsest... Kes ütleb, mis on hea maitse ja kes on välja mõelnud näiteks, et punane ja roheline koos on maitsetu??
Kas hea maitse on see, kui Sa oled silmatorkamatu? Kas rõivakunstnike eksklusiivtoodang on mõeldud maitsetutele?
 
nadja 25. aprill 2002, kl 10.16
"Hea maitse" on antud asutuses olla korrektne ja võimalikult silmatorkamatu. Lasteasutuses kasvataja ülikorrektne kostüüm ja kõrged kontsad pole kooskõlas sealse "hea maitsega", jätab mulje, et laste kantseldamise asemel tegeleb küünte lakkimisega. Kosmeetikapoe müüja on "hea maitsega", kui on meigitud ja hästilõhnastatud... Butiigimüüja näotus ja vanamoodsas riietuses ei jäta kuigi usaldusväärset muljet.
Sõltub ju ajast ja kohast :) Eks?
 
eneL 25. aprill 2002, kl 10.24
to nadja:
Kuna meil on olulisem tähtsus kompetentsusel ja enamik ei tegele klientidega, siis on stiil vaba. Järelikult seda Sinu probleemi ei eksisteeri. Need, kes klientide juures käivad, kannavad enamasti ülikonda
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 10.33
Nadja: kas Sa pole kunagi taht teha midagi taolist, mis on keelatud, mis ei ole tavaliselt aktsepteeritud? Vahet pole, kas vihahoos või teiste ülesärritamiseks-õrritamiseks...mina küll olen..vahel olen teind kah..kuigi m atavaliselt väga suure enesekontrolliga olen....



ja sattusin lugema Su ühte varasemat komi..istus lauale, nii et püsikesed välkusid..kuule, egas nüüd enam aluspõksid miski häbiasi ole...nagu nt 20 aastat tagasi, kui klassikaline ol rooda memmerõõm..tõesti ilged asjad ja tõesti ei taht neid märgata ..ilusad püksid ju praegu naistel jalas...ja miks mitte seda aeg-ajalt välgutada...igati hästi mõjuks meeste (vähemalt minu) meeltele:))
 
eneL 25. aprill 2002, kl 10.39
to Feliks:
Kunagi töötasin tipikooli ühes laboris. Noh, seal olin sõbrannaga juttu vestmas ja istusime mõlemad laua peal. Seal oli veel üks noor naisterahvas, kes vaatas meid ja ühel momendil ütles resoluutse häälega "Kas te töötate ka sama laua peal, mille peal istute?!". Mul oli niiiii piinlik. Pärast üks teine tuttav ütles, et oleks tulnud ajalehepaber alla laotada ja pärast demonstratiivselt prügikasti visata ;-)
 
nadja 25. aprill 2002, kl 10.53
Feliks, TÖÖL püksikesi välgutada?!? Mõjub meeste meeltele nii, et vereringe suundub teadagi kuhu ja arvestades meeste vereringeomadusi, seda kõike aju arvelt ;))) Mismoodi sa tööd teed? Või töötadki bordellis?!?
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 11.00
EneL: eks tagumik ole ropp jah...hea et pükse kantakse, muidu oleks sitarida kõigil taga..oh ilgus:))))))

Nadja: mis neil pükstel siis viga on? Ja mis a oletad, et mehel koh epüksid kitsad kui ta korraks kellegi aluspesu näeb? No on Sul aga primitiivne ettekujutus:(
 
nadja 25. aprill 2002, kl 11.08
Mismoodi hästi sinu kui mehe, meeltele naiskolleegi püksikeste nägemine mõjub? Miks neid näha või vahtida?
Ah, mis ma teiega ikka vaidlen. Minu viga, et töö ja eraelu lõbud lahus hoian...
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 11.19
Nadja: MIks vahtida...ei peagi vahtima,aga kui juba välgub ja koraks silma torkab ja nad ilusad on siis vastik kah pole..vähemalt ni vastik, et sellele nii hullusti vaadata..ei ole jah alju ett etulnud, et keegi töö jures kohe sihiteadlikult oma aluspükse demonstreeriks....
aga unustasid vastata mu eelmisele küssale, et kas Sa pole vahel taht teha miskit meeletut, midagi keelatut või mitteaktsepteeritut?
 
Minake 25. aprill 2002, kl 11.21
to Nadja: võimalikult silmatorkamatu??? See on ju hirmus! Inimene peaks olema mingites kompleksides, kui ta tahab olla silmatorkamatu. Selle kohta on väljend - eatu ja sootu. Miks peaks tahtma selline olla!!
 
eneL 25. aprill 2002, kl 11.22
to nadja:
Kas Sa tõesti usud, et kui meestele korraks aluspükse näidata, siis on iha kõik muu mõistuse röövinud?! Oh, oleks ainult mehi niisama lihtne käsitleda ;-)
 
tädi anni maalt 25. aprill 2002, kl 11.30
no...mina nüüd küll aru ei saa, mis ajast peale lühike seelik, avar dekoltee ja jalgade kõlgutamine flitrimise juures nii tähtis on? ma olen tõesti maalt ja vahest seepärast arvan, et flirt hoopis peenem "kunstiliik" on on kui pelgalt ilusa ihu demonstratsioon...

ja tööl siis ei tohigi flirtida? aga pärast tööaega sellesama kolleegiga? ah õigus, Nadja meelest ei tohiks üldse kolleegidega flirtida...karm lugu.
 
Merill 25. aprill 2002, kl 11.30
Aga mulle kohe meeldib flirtida! Ja see ei tähenda ainult meestele säärevälgutamist. Mul on palju töökaaslasi, nii mehi kui naisi, ja kui ma näen põhjust neile komplimenti öelda, siis ma ka ütlen.
Muidex täna tulin tööle tavalisest erksama ja liibuvama riietusega ja komplimente sadas nagu rahet. Rääkimata pilkudest. Ei teagi, kas võtta seda kui ahistamist - aga tundsin ennast küll ebamugavalt.
 
leena 25. aprill 2002, kl 11.33
Ärge jamage, ka tööl võib inimene ikka oma riietus- ja käitumisstiilile kindlaks jääda. Mina küll ei taha suvalises kotiriides ringi lasta ka mitte tööl. Aga miniseelik ja välkuvad aluspüksid ei kuulu ka minu maitse juurde. Aga samas ma ei võta neid traagiliselt, istub laua peal siis istub, mis see teiste asi on. Aga kui flirt hakkab tööd segama, siis muidugi tuleb midagi ette võtta, kõige paremini aitab irooniline märkus. A see peab olema tõesti vaimukas ja hästi sihitud, võimalikult suure auditooriumi ees öeldud ja mitte väga õel. Lõpuks tänan Jumalat, et minu kolleegid aluspükse ei välguta (naised) ja selliseid asju ei hinda (mehed). Aga hea nali ja väike heatahtlik flirt on alati omal kohal!
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 11.33
Merill: vaata et sa kellegil nätsu ei paku:)))
 
Feliks 25. aprill 2002, kl 11.35
Leena: Kust Sa tead, et Su kolleegid (mehed) ei hindaks , kui kogemata Su stringide äärt märkaks:))))
 
Käbilind 25. aprill 2002, kl 11.39
Kas teil pole tõesti midagi targemat teha kui üksteist solvata enda maailmavaate pärast. Igaüks elagu ika nii nagu meeldib, ja kui ta oma tegemistega kellegile viga ei tee siis pole ka millegi üle rääkida.'
Alati on ju võimalus, et inimesega kes sulle ei sümpatiseeri pole vaja ka läbi ju käia.
 
leena 25. aprill 2002, kl 11.45
Feliks, no vaata, mul on selline elukutse, et stringe välgutades kaugele ei jõua. Hiljuti just oli suur skandaal ühe minu peaaegu-et-kolleegi-üle, et tema välimus just mitte ametipostile ei vastavat. Ma arvan, et minu meeskollegid hindavad pigem minu huumorimeelt ja taipu, ma tahan seda uskuda.
 
ka 25. aprill 2002, kl 11.46
Tõesti tundub, et teemale lähenetakse antud juhul vägagi erinevalt. Nadjat paistab häirivat see,et ei arvestata kaastöötajate tundeid (nt. ei pea ju oma abielus kaastöötaja laua peal jalgu kõlgutamas käima ning kahemõttelisi vihjeid tegema). Ei ole vaja ka üldistada, et naine kes ei vilguta oma eeltatavasti kauneid stringe oleks kuidagi hall hiireke või hoopiski sootu. Olen nõus ,et flirt on pigem suhtlemisviis kui välimus, kuid siiski ei ole selline käitumine kõigiga ja kõikjal vajalik. Kajuks ei oska mõned inimesed üldese teisiti suhelda. Mulle isiklikult tundub, et tihti varjatakse sellega oma sisemist ebakindlust.
 
nadja 25. aprill 2002, kl 11.47
Jah, Feliks, on küll olnud tahtmist teha midagi ääretult meeletut! Olen teinud ka. Mitte tööl.
Minake, kust lugesid, et eatu ja sootu? Põlvedeni seelik on mehelik?! Korrektne riietus ei välista üht erksat värvilaiku!
Kompleksides? Ilmselt küll. Tööl flirtida ei taha, abielus meeskolleegidele "keelt kõrva" ei aja, poolpaljalt kontoris ringi ei lippa... Jah, ma olen kompleksides :)
 
eneL 25. aprill 2002, kl 11.49
to nadja:
Aga kui tööl on vallalisi kolleege, kas ma siis võin poolpaljalt ringi lipata ja neile "keelt kõrva" ajada? (uudishimulikult)
 
Minake 25. aprill 2002, kl 11.53
Töötan ainsa naisena meeste keskel. Keelt kellelegi kõrva ei aja, aluspükse ei välguta, poolpaljalt kontoris ringi ei lippa. Seelikud on veidi ülespoole põlve. Ei taha olla silmatorkamatu. Meeldiv näha, kui meestel muhe pilk silmis kena riietust nähes. Ja see on silmist kohe näha. Arvan, et "hall hiir" kontoris pole ka meeldiv kellelegi.
 
Massa 25. aprill 2002, kl 12.34
Eelmises firmas oli flirt , lõõp ja naljad. Tööle läksin meeleldi. Riietus oli korrektne, kuid pidudel ka veidi kelmikas.
Nüüdseks olen firmas, kus kõik on rangelt peetud ja tõsised-ei ütleks et see tööle midagi juurde annab ja endalgi on sära silmist kadunud.Eelmisi töökaaslasi kohtan meeleldi-see on meil vastastikune.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!