Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
meestepuudus - kas müüt?
 
norm 12. jaanuar 2010, kl 00.33
Tyyp, milles nende naiste nn normaalsus seisnes?
Ma jätan su küsimustele vastamata, sest ma ise ei tea sõna "normaalne" tähendust.
Ma küll tean, misasjad on normid, aga ma ei ole päris selgusele jõudnud, et millistele normidele peab vastama selle jaoks, et olla "normaalne".
 
tyyp to norm 12. jaanuar 2010, kl 00.49
Normaalsus seisnes selles, et kõik olid nn. normaalsed. Skaala oli seinast seina, aga ikka normaalne :P Palju häid ja toredaid naisi.

Mille järgi fikseerid norme ja kuidas liigitad ja jaotad normaalsust nende mõõdupuude skaalal. Tõlgendamise ja fantaasia maailmal pole piire.
 
norm 12. jaanuar 2010, kl 01.04
Olid siis enda või sinu meelest "normaalsed"?

Norme võib muidugi ka ise fikseerida, kuid on ka juba ammu enne meid teiste poolt fikseeritud normid.
Mina üldjuhul hoidun mingeid isiklikke norme väga kindlalt paika panemast (tegelikult küll hinnanguid andmast), selles osas on muidugi teatud kindlad erandid.
 
t 12. jaanuar 2010, kl 08.58
no mis neil end normaalseks pidavatel naistel siis VIGA on olnud, rääkige ära. minu tuttavad 30+ ei ole keegi ei litsid, draamakuningannad, kibestunud mõrrad, ülekaalulised..ei oskagi kõiki halbu omadusi ette lugeda, mida nad ei ole. seega ma kuidagi ei suuda ka välja mõelda, mis koletu viga see peaks olema, et nad siiani vallalised on.

ise leidsin mehe ka suht kõrges vanuses ja ka enda kohta ei arva, et ma neid kuidagi eemale oleks peletanud. lihtsalt tahtsin ka normaalset ja minu jaoks normaalsuse alla ei käi näiteks suhtefoobikud, alkohoolikud, hämarat äri ajavad isikud. samuti ei olnud ma huvitatud armukesepositsioonist, mida tihtipeale pakuti, seega ei sobi mulle ka truudusesse kui juhuse puudusesse suhtuvad mehepojad. ahjaa tõepoolest tahtsin ka, et millestki rääkida oleks, seega pidin välja praakima ühe kena mehepoja, kel näiteks ei olnud õrna aimugi, miks Berliinis müür oli ja kes ei suutnud mõista, et hetkel on Austraalias suvi. et mismoodi? Samuti leidsin, et kogu raha palgapäeval laiaks löömine ei ole päris see, mida ma mehest otsiks - mina ise olen suutnud siiski mingi majandusliku stabiilsuse saavutada, seega tahaks seda ka partnerilt. mis mul siis viga, liiga valiv?
 
M35 12. jaanuar 2010, kl 09.21
Rahu, sul ei ole midagi viga, sul on ju mees olemas.
 
m29 12. jaanuar 2010, kl 10.38
See kui mõni naise jaoks tundub tema sõbranna väga normaalseks, ei tähenda et oma mehega on see sõbranna samasugune.. Sama ka meestega, üks lahe ja sõbralik tüüp võib olla kodus igavene türaan. Nii et väga subjektiivne on hinnata teiste normaalsust vaid oma vaatenurgast.
 
jee 12. jaanuar 2010, kl 10.48
sinu jaoks ülinormaalne võib olla kellegi jaoks totaalne tropp ja vastupidi. inimesed on ju erinevad, mehed ka;)
minu meelest oli kuskil statistika, et 20-35 vanuste seas on mehi rohkem, mitte 2-3 isendit rohkem, vaid päris palju. mehi on vähem alates 60+ aastast, sest mehed surevad varem.
 
nojahh 12. jaanuar 2010, kl 10.56
Tundub lihtsalt et naised põevad palju rohkem kui neil meest pole, aga mehed on olukorraga kui neil naist pole ikkagist rahul.. Sellest ka kogu need jutud meestepuudusest.
 
zip 12. jaanuar 2010, kl 11.54
Pole ju puudust, ma pigem arvan, et need kes kurdavad, on valede inimestega kohtunud. Käige rohkem välja, kohtuge inimestega ja pilt läheb palju paremaks.
Koju kätte see normaalne mees vaevalt et tuleb ja kui tuleb, siis see on pigem suur erand.
 
norm 12. jaanuar 2010, kl 12.14
Tõepoolest, meeste- või naistepuudusest rääkida oleks patt, enamasti taandub probleemike siiski isiklikele vajadustele/tõekspidamistele, "normidele".
Enda tutvusringkond koosneb 99% ulatuses seotud inimestest, ja need mõned väga üksikud, kes selle 99 hulka ei kuulu, on mehed. Jah, vabu naisi ei ole!
Minule kui kohe vabaks saavale naisele oleks isiklikult rohkem meeltmööda vastupidine olukord - rohkem vabu, st eelistatavalt rohkem vabu naisi (kellega koos vaba aega veeta ja vabadust nautida). Sest pereinimeste ja vabade omavaheline suhtlemine ei täida oluliselt kummagi poole ootusi.
 
ff 13. jaanuar 2010, kl 12.50
tobe asi on see et vanad mehed püüavad suhteid luua noorte naistega kuigi neil omavanuseid naisi jalaga segada, seega kehtib seadus et see kellel läheb halvasti läheb veel halvemini - vanad naised ja noored mehed ja see kellel läheb hästi läheb veel paremini . inimesed on ajudete idioodid
 
manfred 13. jaanuar 2010, kl 13.03
need nn. vanad mehed loovad suhteid nooremate naistega vaid seetõttu, et paljud noored naised eelistavad omavanustele soliidsemas eas mehi.
 
reelika 13. jaanuar 2010, kl 13.35
Pigem vastupidi, et üksikuid selles vanuses naisi on väga palju saadaval Tallinnas aga mehed kõik juba kinni. Maakohtades aga vastupidi-üksikuid mehi on, kuid neile pole naisi.

Riigiasutused, pangad, ülikoolid on täis ükskuid kõrgharitud naisi vanuses 22-35. Kes tahab naistega tutvuda, hängigu seal ringi.
Nad on juba selles eas, et tahaks peret luua aga näe pole kohanud ühtki vallalist meest.
Lausa närvi ajab paljusid, et iga kord kui lähed mehega kusagile peole, seltskonnaüritusele või kellegi sünnipäevale, on seal lademetes üksikuid naisi, kes kiibitsevad naisemeest endale. Vahel tundubki, et on 100 000 üksikut naist, kes pole endale veel meest leidnud ja vanus tiksub.


Enda tutvuskonnas on vabu normaalseid haritud naisi 23-33a kümneid, kuid neile pole soovitada ühtegi vaba meest. Kõik on kinni või homod. Siis ongi naistel see hirm, et kui oma mehest peaks ilma jääma, siis uut meest ei leiagi never ja peab elu lõpuni üksik olema. Siis hoitaksegi 10 küünega kinni olemasolevast mehest.


"Statistika järgi on Eestis küll alates 33.eluaastast naisi meestest rohkem, kuid võib-olla on asi selles, et paljud kolmekümnendates naised on abielus meestega vanuses 40+?"

Muide, statistika ei arvesta ka seda, et Eestis on palju noori mehi hälbega:
homod,
joodikud,
istuvad vanglas,
kasiinosõltlased
ja seega ei lähe normaalsete meeste" kategooria alla e. on naiste jaoks olematud.
 
to t 13. jaanuar 2010, kl 13.39
Kurdad siin mehe üle, kes ei teadnud, miks Berliinis müür oli. Aga ütle, mida vaesed mehed peavad tegema. Suur osa noori naisi ei tea ligilähedaltki, mis asi see Berliin on, rääkimata muudest ja keerulisematest asjadest. Kui on juhtumisi turimibüroos nime näinud, siis arvavad kindlasti, et see on Egiptuse kuurort.
Näide TÜ kõrgharidusega finantsistilt. Saksamaa pealinn on Brüssel ja kautšukki saadakse mingitelt Hiinas elavatelt ussikestelt(siidiussid äkki?). Eesti president on Savisaar ja Toomas Hendrik Ilves on eurokomisjoni juht.
 
o 13. jaanuar 2010, kl 14.51
Peale teist maailmasõda need mehed siin ära rikutigi-kuna neid oli vähe siis oli parem ükskõik milline,peaasi ,et oli isane.

Sealtmaalt reeglina poisid on kasvanud vaadeldes,kuna nende isad kasvatusest osa pole võtnud("pole meeste töö") ja oma peaga isa elust eeskuju võttes...See,et mehed aga tänagi veel nendivad ,et naised on nende poisid selliseks kasvatanud,kinnitab ainult fakti,et ise istus mokk töllakil.

Paraku oleme jöudnud aega,kus nöuka-aegne mehe-mudel enam ei toimi..
Seega ei jäägi naistel muud üle kui otsida muid "mudeleid".
 
manfred 13. jaanuar 2010, kl 15.14
reelika, statistika ei arvesta ka seda kui palju on eestis hälbega ja kõlbmatuid naisi.
ma olen ikka seda meelt, et kui eestit tuntakse kui seksiparadiisi ja siia toimib arvestatav seksturism, siis neid teenindavad prostituudid on ju tegelikult pereloomiseks kõlbmatud. samuti on ikka suhteliselt palju alkohoolikuid, narkomaane, muidu lolle, nagu meeste hulgaski.
 
M35 13. jaanuar 2010, kl 16.12
reelikal on siiski õigus. Hälbelisi naisi on, kuid see suhtarv meestega on erinevatel aladel 1:3-st kuni 1:10-le. Iga naisvangi kohta tuleb 10 meesvangi, iga psüühiliselt haige naise kohta tuleb 7 hullu meest, ühe lesbi kohta tuleb kolm homo jne. Joodikutest, narkaritest ja teistest sõltlastest rääkimata.
 
reelikale 13. jaanuar 2010, kl 16.17
Kas sa siis Sakalat ei loegi? Seal seisi äsja kokkuvötteks,et elab palju rohkem naisi kui mehi nii Viljandis kui ka maakonnas üldse.Ikka meeste puudus!
 
manfred 13. jaanuar 2010, kl 16.18
jah, naised on stabiilsemad tänu sellele, et aju tööd juhib sooga seotud x kromosoom ja naistel on neid kaks, üks kompenseerib teise defektid, kahjuks ka tõmbab tagasi teise geniaalsuse. kuna meestel neid üks, siis ongi meestel rohkem äärmuseid, nii enam hulle, kui enam geeniuseid.
 
Naine 40 13. jaanuar 2010, kl 22.30
Mul on tutvusringkonnas vähemalt 10 vaba naist vanuses 30-45 ja ka näed aastaid otsinud meest.Jah nad olnud kõik suhtes, enamusel neist üks laps, osad aga juba 33-35 ja last kah pole.
Paar tükki , kel lapsi pole ööklubitavad palju, eks ikka tagamõttega.jah on kuulda , et neid mehi ka ikka liigub, aga keegi ei jää pidama.Ja ilusad naised, treenitud ja puha, väga hoolitsevad oma ilu eest.Mehi vabasid eriti ei teagi endavanuseid.Jah paar klassivenda on lahutanud ja siiani juba mõned aastad üksikud, aga need küll väärt mehed pole.Kel alkoprobleem ja muidu laisk.Niiet mina näen põudaikka meeste suhtes.
 
copy paste 14. jaanuar 2010, kl 01.28
Autor: to naine 31
Aeg: 01-11-10 23:40

Ja minu meelest on küll puudus vabadest, normaalsetest, intelligentsetest, headest Eesti meestest vanuses 30+. Või.. kus nad end siis peidavad???? :)


Aga kus vastavad naised ennast peidavad ? Näha neid nagu ka kusagil pole.
Üldiselt on vist ikka nii, et valitseb tasakaal. Sama palju kui on häid mehi, samapalju on ka häid naisi. Kõik muu on naiste luulumõtted oma headusest ja ainulaadsusest. Kui keegi pole omale leidnud partnerit, siis vaadake ikka eelkõige peeglisse. Kas see mida tahate ja see mida vastu pakkuda suudate, on ikka tasakaalus. Ja mitte ainult teie enda, vaid ka teiste arvates.
P.S. Parima sõbranna arvamus ei loe.
 
ilus naine 14. jaanuar 2010, kl 01.48
Müüt mis müüt....
 
vaatleja 14. jaanuar 2010, kl 09.46
/Aga kus vastavad naised ennast peidavad ? Näha neid nagu ka kusagil pole./
Kuidas nii, igal pool on just naiste ülekaal:
lähed kusagile kontorisse, 10, 20 naise kohta 1 mees;
lähed kaubanduskeskusesse- 1000 naist ja paar meest jalutavad;
lähed ülikooli fuajeesse-jälle 100 naist ja paar-kolm meest
lähed kusagile kohvikusse-kõik laudkonnad täis naisi ja mehi pea polegi

Kus on mehed? Saekaatris? Autoremonditöökojas? Vanglas? Jalgpallimatšil?
 
Naine40 14. jaanuar 2010, kl 10.04
Just, mina ütleks ka et vabu mehi , kes aktiivsed, perekesksed jne,neid lihtsalt pole minu vaatevälja sattunud.
Ise olen igati keskmine eesti naine, tubli, töökas,üks laps, korralik elamine ja töökoht olemas ja näed ei leia.Jah ega ma suurt kuskil ööklubides ei liigu .Ikka tööga seotud paigad , poodi, koju, vahest ujulasse ja bensujaama, metsarajal.No ei hakka seal ju keegi tutvust tegema. Tutvusringkonnas paljud on paarid, kes veel kokku jäänud sellest ajast kui isegi abiellsin ja vabad naised (mõned sõbrannad ja töökaaslased) nendega vahest jah satun lõuna jala kohvikusse istuma.Juba kuus aastat eelmisest abielust ja pole näkanud õiget kaaslast.Peale kõige olen iseloomult väga truu kaaslane.
 
realist 14. jaanuar 2010, kl 11.08
Asi selles vist ongi, et vallaliste meeste-naiste teed lihtsalt ei ristu kunagi.
Vallalised naised käivad trajektooril: kodu-töö(enamus naiskolleegid)-pood- aeroobikatrenn-sõbrannadega kohvikusse-koju. Ja seal neid üksikuid mehi ei kohta ka. Vahel käivad bensukas ka, kuid ega sealgi ei tule ükski võõras mees juurde tutvust tegema.
Vallalised mehed omakorda trajektooril: kodu-töö(meestekollektiiv ehk)-jõusaal-sõbra juurde garaazhi õlle taha maailma asju arutama-koju.
 
norm 14. jaanuar 2010, kl 11.17
Nõus realistiga. Kujutan ette, et eelmisel põlvkonnal, st enne internetti ja e-suhtlust, oli inimestel soovi korral rohkem võimalusi tutvuda - inimesed suhtlesid üleüldse rohkem vahetult ja puutusid omavahel kokku. E-suhtlus on küll mugav, kuid ei ole loomulik ja ei lähenda inimesi omavahel, vastupidi, kaugendab.
 
tallinlanna 14. jaanuar 2010, kl 11.43
Samad kogemused, st 10 a jooksul pole kohanudki uusi mehi tutvumiseks, sest:
ööklubides ei meeldi käia,
tööl on valdavalt naistekollektiiv (ja sekka mõni üksik abielumees),
trennis on samuti kõik naised,
vanalinna kohvikutes kudrutavad samuti vaid naised oma sõbrannadega või romantikat tegevad paarikesed,
reisidel on grupis naistepundid või perekonnad lastega või paarikesed,
metsajooksul või mere ääres jalutades pole üksikuid mehi näinud, ikka paarikesed või naised koeraga,
tuttavate ja sõprade sünnadel jm kodupidudel on paarid või paarid+vallalised naised. Seega uusi vanu mehi ei kohta kunagi.
Niiet järeldus: kui poleks ülikooliajal samast koolist mehe krabanud, oleksin siiani üksi:)
 
tallinlanna 14. jaanuar 2010, kl 11.46
ahjaa, tänaval tutvusetegemine ka suht välistatud, sest liigun autoga 99% ajast
 
tallinnlane 14. jaanuar 2010, kl 11.59
tavaliselt kui oled huvitav ja sõbralik naine.. siis sul peaksid olema mingisugused meestuttavad, kes võib olla ei kõlbagi suhteks.. kuid neil on oma jagu meessõpru.. kes võivad sinu maitsele vastata. Sama ka naistega, kui mõni tuttav naine on, siis tavaliselt käib ta oma sõbrannadega väljas.. kord helistad ja küsid mis ta teeb, ja tuled neile kampa.. ja ongi uus valik kohe ees.. Mis siin keerulist, vaja vaid tahtmist.. Ega ei pea kohe voodisse ronima onju.
 
m27tartu 14. jaanuar 2010, kl 12.18
kui kirjutada siinsamas delfis tutvumisrubriiki kuulutus, siis on just naised need, kes seda hakkavad maha tegema, kuigi ise ei tahagi tutvuda.
ise ei söö ja teistele ei anna?
ma tean peale enda veel mitut haritud ja vallalist meest.
aga no delfiinikute jaoks tähendab sõnade "vallaline", "mees" ja "kõrgharidus" ühes lauses kasutamine automaatselt mingit kiiksu, seega polegi millestki rääkida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!