Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
meestepuudus - kas müüt?
 
to m27tartu 14. jaanuar 2010, kl 13.50
Just - Vallaline, mees ja kõrgharidus, see ei käi kokku. Kokku käivad ikka vallaline, mees ja põhiharidus ning vallaline, naine ja kõrgharidus. Sa ajad ilmselgelt midagi segamini. Või siis kiiksuga. Ah jaa, mees on kindlasti rasvaste juuste, õllekõhuga ja loll. Naine aga sale, hoolitsetud ja tark.
 
reaalsus 14. jaanuar 2010, kl 14.02
"to Autor: tallinnlane
tavaliselt kui oled huvitav ja sõbralik naine.. siis sul peaksid olema mingisugused meestuttavad, kes võib olla ei kõlbagi suhteks.. kuid neil on oma jagu meessõpru..."

Aga kuidas huvitaval ja sõbralikul naisel need meestuttavad peaks tekkima, kui ta ei kohta tööle-trenni-koju trajektooril mehi, kes tutvuma jooksevad?
Endal pole kunagi olnud meestuttav(aid) mitmuses. On kas 1 mees e. elukaaslane või pole üldse ühtki meest tutvuskonnas peale sugulaste või oma sõbrannade meeste, kelle sõbrad on samuti suhtes kõik.
 
keskmine noor naine päälinnas 14. jaanuar 2010, kl 14.08
Noore parimas pereloomise eas kena kõrgharitud ja vaba-vallalise naise tüüpelu:
E-R 9.00-18.00 tööl kontoris,
lõuna ajal mugib kodust kaasa võetud toitu kontori kööginurgas,
õhtul peale tööd sõidab autoga trenni: 18.30-20.00 trenn (jooga või aeroobika, kõik naised),
vahel peale trenni põikab läbi Selverist, et midagi süüa osta. Selveris on nii mehi kui naisi ostlemas, rohkem siiski naised. haaratakse kaup, seistakse kassasabas, inimesed ei vaata teisi, igaüks asjatab omaette.
Siis 20.30 koju sööma, telekas, lugemine.
Mõnel õhtul sõbrannaga kohvikusse, nädalavahetustel vanematekoju küllasõit või mõne sõbranna juurde külla.
Mitte ükski mees pole tutvuma.
 
28a noormees 14. jaanuar 2010, kl 15.58
ma vaatan alati kenasid naisi poodides :) Olen ka kaks korda prismast naistega tuttavaks saanud kellega hiljem ka sexinud.. Nii et ära üldista :)
 
laisk naine autos 15. jaanuar 2010, kl 11.17
mees poes:
oletame, et näete enda arvates üksikut kena meesterahvast poes, kuid tegelikult selle mehe naine istub samal ajal kaubanduskeskuse parklas autos:) Lihtsalt mees saadeti poodi, et mine too leiba.
 
n32 22. jaanuar 2010, kl 23.11
ja teema jõuabki sinna, et kui ei leia vaba meest, tuleb olude sunnil leppida abielumeestega. Nõme oleks aga hiljem kirjutada selle mehe abikaasale:"Tere! Olen Su mehe armuke!"
 
mees36 23. jaanuar 2010, kl 15.00
Autor: n32
Aeg: 01-22-10 23:11

ja teema jõuabki sinna, et kui ei leia vaba meest,

Just nimelt, mitte et ei ole, vaid et ei leia. Minul vaba meesterahvana oma tutvusringkonnas vabu naisi praktiliselt pole. Samas näen nii tänaval, kauplustes, spordisaalis jm enda ümber pidevalt palju ilusaid naisi, aga kuidas seda ette kindlaks teha, kas naine on vaba? Tänapäeval ju sellist konkreetset märki, millest seda välja lugeda, ei ole (sõrmus või selle puudumine ei tähenda ju enam palju). Kui hakkaksin spordiklubis iga ilusa naisterahva kohta uurima, et kas too on vaba või mitte, saaksin endale seal ilmselt mingi maniaki reputatsiooni, ja naised hakkaksid hoopis eemale hoidma.

Lihtsalt tänaval võõrale naisterahvale ligi astudes oleks tulemuseks pigem vist pahane pilk või hunnik sõimu näkku, halvemal juhul vestlus politseiga. Ja ega ma naisi selles ei süüdistagi, ka neist võib ju aru saada, et tänaval ligi astuv mees võib olla ju pagan teab kes, abielumees või koguni sarimõrvar. Sama asi on tutvumisbüroodega ja internetiportaalidega. Ja nii eelistavadki ka naised partnerit otsida vaid tuttavate ja tuttavate tuttavate seast, aga kui seal sobivat isendit ei leidu, tekibki illusioon, et vabu mehi kuskil polegi.
 
N47 23. jaanuar 2010, kl 17.14
ega vabadest meestest vist nii väga puudus polegi, asi on selles, millised on need vabad mehed, miks nad on vabad, peret pole kunagi olnud ja keskiga koputab uksele.
Paljud, isegi väga paljud on üksikemade kasvatatud pojad. Seega neil poistel pole olnudki pereelu kogemust, nende meelest elu käibki nii, et naised hangivad endale mõned pojad ja laste isad elavad ka kuskil, teisel planeedil. (sama käib ka üksikemdade kasvatatud ja nüüd juba oma lastega üksikemade kohta)
Kui noorel mehel on olemas ema, kes talle keedab koob ja küpsetab, on mugavaks eluks kõik vajalik olemas. Pealegi ütleb ema - siia majja ei tooda ühtegi teist naist minu eluajal.
Siis tulevad tõelised luuserid, elavad kord ühe siis teise naise juures, mõnele tehakse laps, mõni laps võetakse oma nimele ka, õiget haridust ei ole ja ega tööd ei viitsigi teha, sest ikka ja alati makstakse liiga vähe. Nii rallitaksegi naiste vahet, vahepeal käiakse oma emme juures rahusadamas. Enamasti ollakse seadustega pahuksis, pannakse õltsi ja vabalt saadaval naisi.
* mul on tuttav noor mees (37),karsklane, haritud ja hea sissetulekuga, oma kodu olemas ja kindlasti saaks tast ka hea issi, aga vot naist pole leidnud, pole leidnud seda naist, kes teda tahaks.
 
tiiger 23. jaanuar 2010, kl 17.33
Tean mitut vallalist meest, kes on vägagi normaalsed, küll aga on neil latt kõrge.
 
??? 23. jaanuar 2010, kl 18.00
Ma tean ka yhte vallalist meest,kes juba pikemat aega eesti naist otsib kuid elab uk-s kahjuks. Ta kovasti yle 40-ne :)))
 
N47 23. jaanuar 2010, kl 20.46
see sobiks siis teatud põhjustel mulle kui mehe elukoht uk-s ;)
 
ijulius 24. jaanuar 2010, kl 07.51
Naised on teil küll parem haridus kui meestel ,kuid maailma asjad käigust ei te ega ilmselt ei tahagi teada,Puudus pole mitte statistilistest meestest vaid meestest kellest te unistate,ja keda teie nimetate normaalseks. Neid mehi kindlasti on aga neid on litsalt vähe ,ei mina ega minu ükski tuttav ei vasta normaalsuse kriteeriumitele.
 
N 24. jaanuar 2010, kl 08.55
tean kahte 20ndates noormeest, kellele ei ole sobivaid naisi. samuti tean 40ndates naisi, kellele ei ole sobivaid mehi
laske latt alla pole probleemi, kui nii väga vaja on
 
n30 24. jaanuar 2010, kl 12.21
Mu tutvusringkonnas on palju vabu mehi 30 ringis ja üle, kes küll kahjuks minu jaoks lühikesed.. Olen ise 179cm, tahaks endast pikemat meest : )
 
arvan minagi 24. jaanuar 2010, kl 13.00
Mitte meeste puudus vaid hoolivate meeste puudus. Muidukargajaid on kõik kohad täis, hoolivad hoitakse kindalt enda ligi:)
 
vaatleja 24. jaanuar 2010, kl 13.01
Aga miks ei peaks meestel latt kõrge olema, kui neile kogu aeg igal pool räägitakse, et Eestis palju vabu ilusaid naisi. Kui need mehed ükskord aru saavad, et need jutud tõele ei vasta, siis tuleb ehk ka latt allapoole.
 
atraktiivne 24. jaanuar 2010, kl 13.31
ON vabu ja atraktiivseid, kuid nad ei taha minusuguse keskmist palka teeniva mehega midagi tõsist. Muidu meeldib küll ringi kablata:)
 
to atraktiivne 24. jaanuar 2010, kl 21.32
To atraktiive - aga lase latt alla siis ja võta vähe hallim hiir! Probleem vist selles ongi nii naiste kui meeste puhul, et latt on oi-oi kui kõrge, aga mida endal vastu pakkuda on, seda jääb väheseks.
 
To-N47 24. jaanuar 2010, kl 22.53
Ehk oletegi juba tuttavad :))) Ta eesnimi algab A-ga .
 
üle keskea mees 25. jaanuar 2010, kl 06.01
Tõesti ei pea seda latti allapoole laskma, sest üksikuid naisi on ikka meeletult. Kahjuks paljud meeleheitel, see rikub huvi!
 
sporditüdruk 25. jaanuar 2010, kl 09.44
mees 36,

"aga kuidas seda ette kindlaks teha, kas naine on vaba? Tänapäeval ju sellist konkreetset märki, millest seda välja lugeda, ei ole (sõrmus või selle puudumine ei tähenda ju enam palju). Kui hakkaksin spordiklubis iga ilusa naisterahva kohta uurima, et kas too on vaba või mitte"

Ette ei saagi seda kindlaks teha, suhtlemise käigus ainult-spordiklubis alustad meeldiva naisterahvaga niisama muuseas treeningute teemal juttu ja nii mõned korrad. Ja kui taas teda trennisaalis näed, siis juba kutsud välja. Kui naine tuleb välja, on ta vaba järelikult. Kooselus või abielus naisel puudub vajadus võõra mehega 2-kesi välja minna.
 
to sporditüdruk 25. jaanuar 2010, kl 12.59
Spordiklubis käiakse ikkagi trenni tegemas. Ei räägi seal ise kellegagi ja ei meeldi ka kui mind kõnetatakse. See mahub juba otsese häirimise rubriiki.
 
sporditüdruk 25. jaanuar 2010, kl 13.25
No vaba ja vallaline naisterahvas alati rõõmustab, kui teda kõnetatakse meeldiva vastassoost inimese poolt. Step by step trennisuhtlus, mis areneb edasi suhteks, on palju normaalsem kui see, et keegi mees tänaval juurde kargab.
Üldse suhte loomiseks hea pinnas ongi ühised hobid ja tegevused, kus näed teist inimest pika aja vältel ning saad tundma õppida teist inimesena. Palju parem kui mingi juhuslik ööklubist või netiportaalist leitud kaaslane.
 
st 25. jaanuar 2010, kl 13.27
Kui keegi võõras mees tänaval juurde tuleb, siis kohe eeldad, et kerjab raha või tahab kallale tungida vms ebameeldivat.
 
hmm 25. jaanuar 2010, kl 13.42
vat ei alse latti alla, enne olen igavesti üksi, kui ikka inimene ei meeldi, siis ei meeldi, ülgu õige või mitte keegi, pealegi ega mulle otseselt suhet vaja ju pole, see lihtsalt boonus mis võib olla kui juhtub nii
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!