Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuhu mehed jäid?
 
naine 18. jaanuar 2002, kl 19.45
Kuhu küll kõik mehed jäid
mis on neist küll saanud..?

Kas mõni naine on viimastel aegadel mõnda tõsiseltvõetavat meest kohanud?
Siin rubriigis seetõttu, et ehk mõni mees tuleb siis ise kohale.
 
Kleopatra 18. jaanuar 2002, kl 19.50
Olen küll, aga kahjuks ei saa ma praegu endale lubada seda, et panna nad proovile ja näha, millise piirini nad tõsiseltvõetavad on. Mitte et mul mingi puue oleks, et ei saa, aga tegutsemisvõimalused on hetkel muul põhjusel piiratud. Kunagi hiljem võib-olla...
 
naine 18. jaanuar 2002, kl 20.03
Sa oled siis küll õnnelik, Kleopatra!
 
Indrek 19. jaanuar 2002, kl 10.44
Huvitav mis punktist mees mittetõsiseltvõetavaks muutub??
 
Marek 19. jaanuar 2002, kl 15.46
1. Rikkamad tormasid ilusaid blondiine jahtima.
2. Vaesemad istuvad kodus ja on langenud depressiooni - keegi ju neid ei taha.
3. Targemad on kaotanud huvi rumalate, isekate, raske iseloomuga, tigetsevate jne naiste vastu.
 
t. 19. jaanuar 2002, kl 15.51
naine
tahad ikka palju küll. ok ,mehi veel saaks, aga tõsiseltvõetavaid!?
edu sulle, ehk leiad kuskilt!
 
Munnu 19. jaanuar 2002, kl 17.17
Aga K6IK mehed on ju sead...
 
naine 19. jaanuar 2002, kl 17.31
Tahan vist palju jah, saan ise ka aru, sellepärast siin nutangi.
 
sherbet 19. jaanuar 2002, kl 18.12
Kui korralikult otsida, siis mo"ne siiski leiab.
 
naine 19. jaanuar 2002, kl 18.25
Aga kustkohast tuleks otsida?
 
Unnu 19. jaanuar 2002, kl 19.47
Munnu, sa siin äsja pakkusid ennast välja - ehk aitad 'naise' problat lahendada?
 
naine 19. jaanuar 2002, kl 20.21
selgituseks. Tahaks meest, mitte spermatosoidi. Mul lihtsalt lapsed on juba olemas, nii et sellealane kvaliteet ei ole enam eelisjärjekorras. Seletan seda siin sellepärast üle, et pakkumisi a la tule kepime! on ikka tehtud veel, aga ma eeldan, et mehe juures on ehk ka muud kvaliteeti leida?
 
:) 19. jaanuar 2002, kl 22.00
no jah ma tean küll nö normaalseid mehi, aga jah sul lapsed juba olemas ja nemad ütleksid selle peale, et seemet oskab iga mees poetada, aga vat katsu ka ülesse kasvatada.
 
naine 19. jaanuar 2002, kl 22.43
Jäi natuke uduseks?? Aga laste saamiseks ei kõlba küll iga seeme pruukida, selleks tuleb valida, ja siis on ikka sperma kvaliteet tähtis.
Ma tahtsingi seda öelda, et kui valiks lapsetegemiseks, siis ehk valikski need kõvad kepimehed, sest need on eeldatavasti füüsiliselt ka tugevamad ja tervete geenidega, aga et nüüd mul oleks nagu võimalus meest rohkem teistest külgedest hinnata ja sugugi mitte rahalisest küljest, sellest pole puudus.
 
traktor 20. jaanuar 2002, kl 11.48
Mis sa jaurad!? Mees pole mingi asi, et niimoodi temast rääkida. Kohe alguses on suhtumine Sul vale. Pead inimest otsima. Kindlasti oled paras pipar ka, jutust nagu tuleb välja,et enamuse lükkad eemale. Jõudu Sulle!
 
Hubert 20. jaanuar 2002, kl 13.02
Kõik mehed on sead?
Keegi neist pole tõsiseltvõetav?

Nu-nuh...

Kusagil pole kordagi mainitud milliste kriteeriumite järgi pannakse paika tõsiseltvõetavus ning seaks olemise staatus...aga..

kõik saab alguse suhtumisest...

1. Naise suhtumine - mehed on sead ja mittetõsiseltvõetavad kepijuurikad
2. Mehe suhtumine - naised on nii otseselt kui kaudselt ainult kepiobjektid (+liialt nõrgad ja arvatavasti ka alamliik)

...edu teile üksildases vanaduspõlves.

Tuleb nentida, et Eestis on palju u. sellise suhtumisega inimesi, kes ei respekteeri elementaarsel tasandil vastassugupoolt ning ei võta neid kui inimesi.

Mehed ei ole kuhugi kadunud...puhtalt suhtumise alusel teatud naised neid kunagi ei leia...arvatavasti jäävadki teid ümbritsema sellised mittetõsiseltvõetavad sead...
 
naine 20. jaanuar 2002, kl 16.52
Ma pole kuskil ega kunagi öelnud, et mehed on sead, ma väidan, et mehi ei ole, ma ei näe neid, kuigi silmad on korras...
Ma näen küll isaseid inimesi, aga meest kui vaimset partnerit ei leia. Võib-olla on tõesti viga suhtumises, võib-olla vaimsus ei olegi mehele eluülesandeks? Spermatosoidiks nimetamine oli lihtsalt bioloogiline lähenemine ja minu meelest täiesti austav. Aga ma tahaks teada, mida mehed veel peale naiste viljastamise oma eluülesandeks peavad?
 
vovik 20. jaanuar 2002, kl 19.39
Kallis munarakk, milles normaalsed tõsiseltvõetavad mehed süüdi on, et nad sind tähelepanuväärseks pole pidanud?
 
naine 20. jaanuar 2002, kl 19.52
Ma pole ju kedagi süüdistanud? Kas mehed ei saa isegi nii lihtsast tekstist aru?
 
traktor 20. jaanuar 2002, kl 21.53
Ju siis oled omadega hiljaks jäänud. Üldiselt on headel meestel kombeks suhteliselt ruttu mõne naise külge jääda. Nii et üle 30 vaba mees on kahtlane, sest miks ta nii vanalt veel vaba. Kui mõne pere ära lõhud, võib-olla saad hea mehe kätte.
 
naine 20. jaanuar 2002, kl 23.16
Võib-olla mõni mees siiski paotaks suud ja seletaks naisterahvale, missugune mees ise peab ennast heaks st missugune on hea mees mehe enda arvates?
Mina isiklikult ei otsi ei tõupulli ega liikuvat rahakotti, neid ma olen küll näinud.
 
Munnu 21. jaanuar 2002, kl 03.55
No siis on t6esti 2 v6imalust:

a) L6hu m6ni tore perekond 'ra.
b) Homo. T6si, ka tema v6ib (enda n'itel) sugupulli m'ngida, aga spermatosoidid on mujale suunatud - loodetavasti see Sind ei h'iri...

Aga see mees, kes tegelikult ka hea on, ei tunne eriti vajadust siinkohal kekata. Kuid milline on hea mees? No minu arust... nyyd j'rgneks 3 lk A4 teksti, kuid j'tan selle enda teada. Pealegi loevad seda kylge ka paduheterod - 'kki solvuvad.
 
vovik 21. jaanuar 2002, kl 08.08
Kas selline mees on hea, kes laseb oma perekonna ära lõhkuda??? On teil ikka mõõdupuud...
 
Feliks 21. jaanuar 2002, kl 08.23
Mu abikaas ütles õkskord om asõbranna samalaadsele kurtmisele mumeelest lausa ootamatult järsult - kui on @!#$ naine ei leia ta õiget meest kah...ja sõbranna leidis mehe..olla kah old mitte väga tõsine..esialgu...pärast selgus et täitsa asjalik. Ega pole niisama, et võtad riiulilt mehe ja siis ongi kohe mees valmis...ikka tasa ja targu, natuke koolitada, natuke koolutada...poissmehest abikaasa koolitamije on ränk ja vaevanõudev töö...ka seda rääkis mu abikaas...mina ei tea midagi sellest:))
 
heips 21. jaanuar 2002, kl 10.16
Hm, mul tekkis ka küsimus, kas selline mees on hea, kes valmis oma perekonna ära lõhkuma, mu meelest nõrk hoopis. Aga huvitavad soovitused siin - suunatud nö. teistele haiget tegemisele.
 
Kriips 21. jaanuar 2002, kl 10.20
Traktori jutuga ei saa absoluutselt nõus olla! Trend liigub ikka sinnapoole, et abielluma ja kindlaid suhteid looma hakatakse ikka hilistes 20ndates ja 30ndates, sest enne on vaja haridust taga ajada, karjääri teha, maailma vaadata, ennast majanduslikult kindlustada.
 
mair 21. jaanuar 2002, kl 10.23

Imestama paneb see, et kõik kangesti täiuslikku inimest otsivad. Ise peate ennast nii lahedaks või? Minu arvates pole mingit probleemi, kõik kohad vahvaid mehi täis. Muidugi, kõiki häid omadusi ühes mehes koos ei ole, aga mis sellest siis, ega ma isegi perfektne pole nt. ei meeldi mulle koristada ja teisi naiselikke töökesi teha. Aga sellest hoolimata on tahtjaid küll ja püsisuhe toimib.
 
Kribu 21. jaanuar 2002, kl 10.57
Õige, Mair. Mis te naised, vingute?! Käige ringi, rääkige inimestega... Hästi toredaid ja tarku mehi on. Ja mis kõige hullem, tavaliselt ei tunne naised häid mehi ära, vaatavad lihtsalt mööda. Ja huvitav kelle viga on, et kulda kraavid täis, aga sina mööda kõnnid?
 
eneL 21. jaanuar 2002, kl 11.52
to naine:
Hmm, kas tahad tõsiseltvõetavat meest või tõsiseltvõetavat VABA meest, kes soovib ennast siduda? Seda viimast leida on vist tõesti raske :-). Neid esimesi leidub palju
 
eneL 21. jaanuar 2002, kl 11.54
to Feliks:
No ei usu kuidagi seda teooriat, et üks naine peaks mehest mingi asja väänama. Pigem on asi selles, et mõlemad peavad kohanema. Järelikult on vaja kohanemisvõimelist meest
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!