Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mida jõuludeks tahate
 
päkapikk 27. oktoober 2003, kl 15.27
Ma tahaksin raha,et saaks endale puhkust lubada kuskil kenas eestimaa nurgas.
Kas saate palju kingitusi jõulude ajal tavaliselt?
 
Üits tidrik 27. oktoober 2003, kl 15.33
Ei hakka praegu ütlema, mis ma tahan, a luban, et laulan ja tantsin ku inglike, ku see tuuakse:))
 
ahaaa 27. oktoober 2003, kl 15.51
Tere, päkapikk! Kas tood mulle kingi kohale, kui ütlen? Mul nende kinkidega kurb lugu - kaks päeva hiljem sünnipäev. Seega jõuludeks saan harilikult šoksi või midagi tarbetut. See pole küll tarbetu, aga küünlaid ja fotoalbumeid olen saanud portsude kaupa viimased 10 aastat... Inimesed, olge vaimukamad!!! Juhtub sedagi, et jõulukink saabub ühtsena sünnakingiga paari päeva pärast. Veidi kurvaks teeb...
 
päkapikk 27. oktoober 2003, kl 15.56
ahaale...
mina võin Sulle maitseaine totsikuid kinkida,mul on neid jalaga segada.
 
naisuke 27. oktoober 2003, kl 16.08
Alati kingitakse raha.See vast õige ka.
 
Tädi(ex vana) 27. oktoober 2003, kl 16.34
Päkapikk - mulle ka midagi!
Nimelt jõulutunnet tahan - just sellist, nagu igal aastal tootegi. Kingitused on jõulude kõige tähtsusetum osa.
Mul löövad juba nüüd õnnelained üle pea kokku, kui ma mõtlen, et ma saan jõulu esimesel ja teisel pühal nautida puhkust jõulude ettevalmistamisest, võin istuda rahulikult mugavas tugitoolis, hämaras kuuselampide valgel ja kuulata lemmikplaate jõululaulude või klassikalise muusikaga. Ja palju muud.
 
ahaaa 27. oktoober 2003, kl 16.41
päkapikule...
Ja mina kingin sulle mitmes pikkuses ja värvis küünlaid!
 
to ahaa ja päkapikk 27. oktoober 2003, kl 16.50
Kõtt minema - ostan-müün-vahetan-kingin rubriiki!!!!!!!!!!!
 
mel 27. oktoober 2003, kl 16.52
aga ma tahaks mõnda head raamatut. nii mõnus end külmal talveõhtul siis teki sisse mässida, kuum kakaotass kõrvale võtta ja uut raamatut nautida...mõnus.
 
ahaaa 27. oktoober 2003, kl 17.06
sõimajale!
Kao ise ära kui huumorisoont pole...
Aga äkki saad jõuluvanalt tellida? Või Anttilast?
 
Mitte mingi sõimaja 27. oktoober 2003, kl 17.09
Ahaa - momendil pole Sinul huumorisoont.
 
piloot 27. oktoober 2003, kl 17.10
mina ei laulaks...aga tantsiks küll,ikkagi TPI tantsuklubis C klassi jõudnud....100 aastat tagasi!
 
piloot 27. oktoober 2003, kl 17.12
tegelt oleks parem, kui uuel aastal veits vähem saaks :)))
 
naine 27. oktoober 2003, kl 19.23
Piloot, ma tahan Sinuga tantsida. Mul ei ole suured. Ja minult ei saa ka.
 
mandoliin 27. oktoober 2003, kl 19.44
irw @ naine
väga hea suhtumine :D
 
piloot 27. oktoober 2003, kl 22.28
mulle väga sobib....aga ma väga vihastan,kyi sul ikkagi suured on :)!
 
Minna 28. oktoober 2003, kl 07.39
Ma tahaks jõuludeks uut meest:\
 
Minna 28. oktoober 2003, kl 07.40
Võin salmi lugeda ja vana mehe sulle anda;)
 
hark 28. oktoober 2003, kl 09.12
to:piloot
kule sa pidid tellima päkapikult... vat päkapikul pole üldse...
äh?
to:naine
ku sa kardad, et ikkagi piloodi jaoks suured, tõmba käterätiga kinni, sis ta ei saagi aru...
a mina oleks nõus päkapikuga lihtsalt istuma kuuse all küünalde valguses, kamin köeks, mõnus jõulumuusika, ka klassika sobiks, aga vähe erksam... vot meil Tädiga (ex vanaga) sama maitse...
võtaks sinu ka ja vanaema ja lamba ja irma ja kätlini ja L.-i...
ja ku piloot, Feliks ja ÜrgInimene end viisakalt üleval peaks, no las nad sis tulevad ka... ke veel tahaks tulla, andke teada... kui teid palju saab, sis läheb mitut kuuske ja kaminat vaja...
 
printsessa 28. oktoober 2003, kl 09.12
ma tahaks printsi valge mersuga :)
 
irma 28. oktoober 2003, kl 10.38
Hark, see oleks väga ilus, :-))))

Aga mina ma jõuludeks tahan? No kindlasti seda, et ma suudaks maailma ja inimesi võtta rohkem "nagu need on", et ma oleks töökam ja ei närvitseks iga tühja asja pärast.

Aga kindlasti on mul ka materiaalsemaid soove, ;-))). Pärsia kassipoega tahaks näiteks. Üldiselt, peab veel mõtlema.
 
naine to Piloot 28. oktoober 2003, kl 11.43
Sul pole põhjust vihastada. Kui Sa ise pole veel kalendrit endale joonistanud, siis ma võin Sulle jõuludeks kinkida niisuguse. Joonistan ise-endast 12 pilti. Võin nii ka joonistada, et olen seljaga vaataja poole, siis pole üldse näha. Kas tahad?
 
runcis 28. oktoober 2003, kl 12.56
otsustusvõimet
 
Eff 28. oktoober 2003, kl 13.52
midagi ilusat kindlasti...:)))
 
auts 28. oktoober 2003, kl 16.38
tütar kirjutas juba jõuluvanale...: meile (koju) too mängikoer ja vanaema-vanaisa juurde too sealt OTTO kataloogist lk.18.... ;-)

tahaks valgeid jõule...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!