Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Masenduse vastu!!!!
 
sygis 12. november 2003, kl 15.58
Kes oskaks öelda, mis aitab sügismasenduse vastu? Lihtsalt kuidagi kurb on olla, muud ei midagi. Ja ometigi ma ei ole üksik inimene. Tahaks midagi erilist...
 
tabula rasa 12. november 2003, kl 16.17
Osta endale midagi mida ammu ihaldanud oled. Võtab masenduse ära nagu näuhti :))
 
mina 12. november 2003, kl 16.18
sa pole ainus. Mul iga sügis selline paha tunne. Mul ka perekond ja üksi olemisest pole juttugi aga kuidagi huvipuudus kõige ja kõigi vastu. Kõhe ja kõle tunne koguaeg.
 
Debora 12. november 2003, kl 16.20
Mul oli täna ka metsikult shitt tuju,aga see läks üle.Võtsin kätte stressist vabanemise käsiraamatu ja lugesin.
Sisendasin endasse seda mis seal kirjutati ja olemine läks kohe paremaks.
Ära masendage-see teeb vaid kahju.
Ärge laske stressi endasse.

Kaunist õhtut.
 
sama lugu 12. november 2003, kl 16.20
Mul ka. Kõik peaks nagu korras olema, üksi ega üksik ei ole, aga must masendus peal kogu aeg. Kui ma õhtut maha ei maga, siis lihtsalt karjun ja vihastan iga väiksema asja pärast. Endal on ka vastik, aga mis teha, ei tea. Kas perearst saab haiguslehe anda, kui ma kurdan oma masendust? AD-d ei tahaks.
 
alu 12. november 2003, kl 16.46
jaah ja kõige masendavam on see, et kui aeg lendab hullu kiirusega, siis varsti on jälle kevad ja suvi ja palav ja krt, kui alati saab veel hullem olla:)
 
Tädi 12. november 2003, kl 17.05
kes kududa oskab , vardad kätte ja sokid või kindad valmis teha - mõni ere triip ka sisse - peaks aitama.
 
Mia6 12. november 2003, kl 20.59
Kallikesed,ärge masenduge.Pimedal ajal kõigil kehva olla.Võtsin ka üle 10 aasta ette vardad ja sall,missugune valmis.Mingi töö,mida kaua kõrvale lükanud ,ettevõtmine abiks,kuid tean,et just see ettevõtmine ongi kõige raskem.Nov-dets.ongi vist sihukesed kuud.Jõudu ja mõtteski siis vähemalt päikest.
 
!!! 12. november 2003, kl 21.12
mina söön praegu AD-sid ja enesetunne on super, kahju et juba varem algust ei teinud ja nii kaua piinlesin
 
. 12. november 2003, kl 22.33
sama minuga, kõrvalt vaadates tundub et võiks kõigega väga rahul olla, kuid seestpoolt kisub kuidagi kokku... teha oleks päris palju, kuid tahtmist pole, huvi puudub, seetõttu tegutsengi tuimalt, ka vastumeelselt. lõpuks kui korraks maha istun, vaatan, et aeg lendab nii kiiresti, kõik toimub nii ruttu, sügis oli, kohe jõul ka otsa ja uus aasta ka käes... vaatan korra tagasi ja mida siis ära ka tegin??? no mitte midagi pole veel jõudnud teha....aga aeg lendab.....
 
Frau Sorge 13. november 2003, kl 00.40
Sügis on mu lemmikaastaaeg. (Vara)kevad on jälkuse tipp (nagu on öelnud Peeter Volkonski): lume alt sulab igasugune saast välja - talvised koerajunnid, katkised pleekinud kilekotid...
 
sonja 13. november 2003, kl 09.12
Kontsentreerige oma tähelepanu headele asjadele ja kohe hakkab parem. see sügismasendus on paljus ikka ka enesesisenduse tulemus.
 
hark 13. november 2003, kl 10.26
valgustage, mis asi see AD on...
 
sama lugu 13. november 2003, kl 10.51
To: hark - AD on antidepressant.
 
killu 13. november 2003, kl 10.53
kas antidepressante saab retseptiga?
 
pd 13. november 2003, kl 11.03
mina tegin remonti-võttis masenduse,sest nüüd seinas uus ilus värv; ja kevade ja suve jätan puhkamise jaoks.plaanin veel mõned muudatused kodus teha :)-uued kardinad ja muu pudi-padi...
 
depression 13. november 2003, kl 13.38
Mul teine nimi Masendus näsin AD-d - vähemalt saab olla.

Põletage küünlaid. Meeldivaid lõhnu. Natuke miskit erilist kerget toitu. Lõhe kala - looduslik antidepressant. Earl Grey tee (bergamoti sisaldab - parandab meeleolu.) Värsked salatid hiina kapsast saab päris hea, jääsalat on muidugi parim, aga ka üsna kallis.
Kudunud olen juba kolmed sokid, neljas paar tulekul. Tahaks üle hulga aja tikkimist proovida - nõelad ostsin ära ja suure luubi ka (mul nägemisega probleemid.)

Ja vot, hoolitsege hea valguse eest! See on ka otsene masenduse rohi. Säästupirn 23W (annab valgust 125 W tavalise pirni eest ja ei küta) kõlbavat ka päevavalgust asendama, kui kodus on lilli, siis on ka nemad tänulikud selle valguse eest. Päris valgusravi on muidugi võimsam ja tõhusam, aga kui kättesaadav?


Mind masendab praegu kõige rohkem meedia kaudu saabuv EV poliitika. Peab meediadieedi korraldama, lihtsalt ei vaata uudiseid ja muud taolist. Animal planeet ja BBC prime on toredad stressivabad programmid, vahel vaatan vene TDK-d.


Igal juhul vaprust Halli vastu võitlemisel!
 
teadja 13. november 2003, kl 13.51
/killu/-Kõige levinum AD(antidepressant)on tavaline viin, paned korraliku puraka- põed paar päeva ja ongi elu jälle ilus!
 
m 13. november 2003, kl 14.03
keppi keppi ja veel keppi, ja igas asendis ja mitu korda päevas.
 
ei ole nagu 13. november 2003, kl 16.41
to m - kellega?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!