Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
miks joote?
 
imelik 13. mai 2004, kl 15.22
raha kulub, hommikul pohmell, piinlikud olukorrad juhtuvad, tervis kannatab- ikka hakkavad noored inimesed jooma ja jätkavad seda tegevust aastate viisi? Ka päriselt ka teeb alkohol elu kergemaks?
 
muretu 13. mai 2004, kl 15.38
Õnneks see kõik ununeb joomise ajal!
 
N 13. mai 2004, kl 15.38
No ma nii pole küll kunagi joonud, aga täiskarsklane ka pole, ikka aegajalt natuke võtan, kas seltskonnas või kodus, kui on tunne, et tahan, näit.närvirahustuseks, aga mitte purju.
 
SPUNK 13. mai 2004, kl 15.50
1.ärgu olgu sul sada krooni, vaid sada sõpra, kellel igaühel sada krooni (rahamure murtud)
2.ka pohmellimurest saab sõprade abiga üle
3.piinike olukordade kordumisel harjub nendega ja polegi enam nii piinlik
4. heale tervisele ei tee viin midagi ,viletsat polegi mõtet hoida

aga sina tassid oma muredekoormat aina ühest päevast teise:)
 
pauliine 13. mai 2004, kl 17.12
aplaus SPUNK!
 
dea 13. mai 2004, kl 17.55
Inimene peab jooma, sest inimene pole kaktus.

Aga inimene ei pea mitte ennast kaaneni täis jooma.
 
Koiott 13. mai 2004, kl 21.45
Et ,miks?...
Sellepärast ,et tunnen end hästi ,see avab...mentaalselt
 
alissandra 13. mai 2004, kl 22.07
Alkohol ei tee elu kergemaks...ikka mõnusamaks teeb;))
 
äng 13. mai 2004, kl 22.28
alkohol vähendab ängistust teatud ajaks.
 
see 14. mai 2004, kl 06.29
sest aeg-ajalt meeldib käpa maha panna...ja kapitaalselt
 
karsklane (peaaegu) 14. mai 2004, kl 09.20
Alkohol ei tee elu kergemaks. See on enesepettus oma muresid alkoholi sisse uputada. Kunagi sai ise ka rohkem napsitatud, kas siis kambavaimust või isegi mehele kättemaksuks (et ta näeks kõrvalt kainena, milline purjus inimene on). Seltskonnas juues ta võib ju tuju tõsta ja aitab sul lõdvestuda pingetest, aga kui inimene ei tunne oma taluvusepiiri, siis minu silmis kisub asi üsna labaseks kätte minema... Mina oma taluvusepiiri tean ja üle selle enam kunagi ei võta. Olen rahul, et alkoholil pole minu üle võimu.
 
vast genialistid ei pahanda 14. mai 2004, kl 09.23
Joomalaul
s Ivar Põllu
v Feliks Kütt ja Ivar Põllu
Küsid, miks jood
Vastan, ei tea
Küsid, mis jood
Vastan, ei tea
Küsid, kas toon
Vastan, ei tea
Küsid, mis toon
Vastan, ei tea
Küsid, on,s pood
Vastan, ei tea
Küsid, kus pool
Vastan, ei tea

Aga ma tean
et on pood
et sa tood
mis sa tood
et ma joon
mis sa tood

Nii on meil lood
siin pool sood
ja mood
ja lõpp on lool
 
peeves 14. mai 2004, kl 09.46
kui ei teaks et pähe hakkab , siis ei jooks küll:)))
 
igatahes 14. mai 2004, kl 10.26
joomine teeb elu ainult raskemaks!
 
veranda 14. mai 2004, kl 10.40
mul just pohmell.

et miks joon?

sest alko teeb mind sõbralikumaks, avatumaks, julgemaks ja rumalamaks.

ja selline naine on tavaliselt õnnelikum kui kinnine, arg ja tark naine.
 
tipsutaja 14. mai 2004, kl 10.49
Tavaliselt pohmelli ei ole, sest nii palju ei joo. no on ainult peale mõnda pidu, aga seda juhtub harva. see eest võtan tihti, mõõdukalt.
 
jajaa 14. mai 2004, kl 11.02
Milleks mulle üldse süüa vaja anda,
niikuinii ei jõua kaua seda kanda.
Nii kui kuskilt veidi õllelõhna õhkub
jooksen hästi ruttu tühjendama kõhtu
 
n26 14. mai 2004, kl 12.34
Veranda, sama siin :D
Olen ka rõõmus, et alko teeb mind rumalamaks, muidu ei taha nagu seltskonnas midagi öelda, aga vindisena võin rääkida ka sellest, et ostsin eile uued kingad ja täna laotasin pakitäie plaastreid varvastele - ja see tundub täitsa normaalne jutt :D...
Kaine peaga räägin vanainimeste juttu sellest, mis peres toimunud on. See on pingutav, ma meelsamini räägiks pühast sõjast, töö laastavast mõjust inimhingele ja võõrandunud religioossusest, aga kained inimesed tunnevad selliste teemade ees kabuhirmu.
 
huvitav 14. mai 2004, kl 12.47
mu meelest tundub üsna lõbus olevat ka kaine peaga varvastest rääkida ja selle jutu võib täitsa lõbusasti ette kanda.Point on selles, et kui eestlane laulab, lärmab teeb nalja kaine peaga lihtsalt lustiks, siis kas hakatakse teda imelikuls pidama või keegi ei usu, et ta kaine on, aga kui ta sedasama teeb väikse auru all, siis kõik on mõistvad.
 
veranda 14. mai 2004, kl 16.09
tegelesin vahepeal tööteraapiaga.

nüüd lähen pubisse ja teen ühe joogi.

ning hiilin tarku ja pahelisi mehi.....
 
n26 14. mai 2004, kl 16.13
Mina joon rõõmsalt õlut ja ootan meest ja et saaks lapse koju tuua lastekast... Täna oli hämmastav 0-päev... voodi on ka tegemata... ei mäletagi, millal sellist logelemist sai viimati harrastatud... ainus asi, mis ma täna teinud olen, on mõned singi-kurgi-salati-majoneesi-võileivad ja make-up :D... on kohe selline päev...
 
äng 14. mai 2004, kl 16.26
aga mina ootan ka õhtut, et saaks veini juua. Terve päeva olen mõelnud sellest.
 
sant 14. mai 2004, kl 20.32
kuskilt kuuldud luule:

sant sai kätte saiaraha
sellegi veel jõi ta maha
jäägid lasi plangu taha
vaatas, kuidas voolab raha
 
Clotilda 14. mai 2004, kl 21.16
Veedan sellega aega - töötan kodus (hommikupoolne 2-3 tundi arvutis tagab v. hea teenistuse). Siis lähen, valin hea joogi, tihti ei leia, keda kaasata - sõbrannad on nüril kontoritööl, manustan mõnuga ise. Vahel jään peale seda magama (kui teen hea söögi), vahel aga tahax veel pidutseda. Valin oma stiili vastavlt meeleolule ja joon kahh kogu aeg mõnuga. Siiamaani häireid pole.
 
***** 15. mai 2004, kl 00.28
*****

Joomine on mõtetu tegevus - vähemalt ajud on sinna-maale kasvanud ja aru saadud, et alkoholi usin tarbimine sisemisele heaolule head ei tee mingil juhul. Naudin vahest paar-kolm korda pudel õlut kuus või paar pokaali ülihead konjakit ning suurepärane tunne on kindlustatud

*****
 
Lihtne inimene 16. mai 2004, kl 22.51
Mu meelest on parim hellitus, pärast rasket pingutust, üks pits võtta. Siis on tunne, et elu on ikka niiii mõnus.

*Unistades järgmisest napsust
 
Pille2 17. mai 2004, kl 15.49

juua saab ka nii,et pärast pohmelli ei teki aga lõõgastuse/mõnu saab kätte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!