Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mehed & sex
 
huviline 06. august 2004, kl 11.59
Kuidas suhtuvad mehed sellese kui naised on nenest huvitadud nt ainult sex'i eesmärgil?
 
alu 06. august 2004, kl 12.02
suhtun kahtlusega, kuna see tundub olevat vaid veerand tõest, millest omakorda on võimalus veel 3/4 jagu petta saada:)
 
klepka 06. august 2004, kl 12.06
Tubli, alu, panid täkkesse! Ei ole ka mina kohand naisi, kes oleksid lõppkokkuvõttes huvitatud ainult seksist, kuigi nad alguses oma suurt vabameelsust ja lahedust teeseldes seda väidavad. Naised on kavalad, põimivad sind oma võrkudesse ja hakkavad sigatsema, kui sa sealt võrgust välja saada tahad... Ära usu oma silmi kõrvu, kui tegu on naisega.
 
huviline 06. august 2004, kl 12.11
aga äkki on olemas erandeid
 
m 06. august 2004, kl 12.16
mis moodi võrku? keppi tahan ja teen kah ja ei mingeid võrke!
 
kolmas vend 06. august 2004, kl 12.23
Hästi aga ettevaatlikult, ja olen kohanud küll selliseid, muidugi on nad kõik abielus olnud (ja muidugi mitte minuga).
 
karina 06. august 2004, kl 13.16
suured inimesed - kui huvi on - miks mitte.
tuleb ainult meeles pidada, et see kõik on üks suur vabamüürlaste vandenõu (vaata alu kommentaare)....
 
dance 06. august 2004, kl 13.22
kui mõlemale poolele sobib selline suhe, siis ei näe küll negatiivset suhtumist.
 
võimalik 06. august 2004, kl 13.27
Olin ligi 1, 5 aastat ühe mehega püsisuhtes, sest nii hea sex oli. Aga tema armastas ja tahtis abielluda. Nu vot. Siis läksime laiali.
 
naiska 06. august 2004, kl 14.42

Olen täiesti veendunud, et selliseid naisi on siiski olemas täiesti. Endalgi on paar sellist "suhet" olnud, et sai koos toredasti aega veedetud, enamasti voodis, ja muud miskit ei tahtnud kumbki, sest oli teada, et see ei toimiks niikuinii...
 
ka naine 06. august 2004, kl 14.51
oli pool aastat selline suhe, et kokku saime vaid siis kui isu tuli. toimis vägagi. kumbki ei tahtnud muud.
 
naiseke 06. august 2004, kl 16.02
Mul ka paar sellist olukorda olnud, kuid mingi aeg saab ikkagi isu täis. Seda siis nii mehel kui naisel. Tulevad uued ja huvitavamad kellega LIHTSALT seksida
 
n25 06. august 2004, kl 16.43
Mul oli küll selline puhtalt seksi suhe. Voodis kohtusime ja hullasime aga midagi rohkemat ma sellelt mehelt küll ei tahtnud ega lootnud.
 
n42 06. august 2004, kl 20.40
4 aastat sexi! Isegi võib öelda, et armastame teineteist! Aga kokku elama küll pole kummalgi plaanis hakata.
 
madutibi 06. august 2004, kl 21.42
1,5 aastat head sexi. Aga kuidagi piinlik oli meest peale seximist alati koju ajada. Eriti, kui ta tahtis teada ,et äkki võib ööseks ka jääda. Ja siis tulid kooselu jutud...Läxime lahku sõpradena. Austan teda siiani ,et nii mõistlik suutis olla . Lihtsalt sellest kooselust poleks midagi välja tulnud, mis sest ,et ma talle meeldisin ja sex oli oivaline.
 
fammfatall 07. august 2004, kl 15.58
mehed kipuvad sellistesse naistesse lootuseltult äraarmuma.
ise olen küll mehi vaid seksi eesmärgil pidanud. armuvad ära jah, kurat. ja käsi südamel - pole tahtnud abielluda, pole tahtnud isegi koos elada. lõpuks, kui truud ja igavest armastust hakatakse avaldama, siis tuleb suhe lõpetada. kahju kohe. mul oli 2 sellist vinget kepivenda et... aga üks oli liignoor (pea 2 aastat) ja teine abielus (5 kuud). ;) ja mõlemad tahtsid mind kosida, niiet veri ninast väljas. oeh.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!