Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
ilus mees ja kole naine
 
sharon 04. august 2004, kl 01.31
kuidas naised suhtuvad mehesse ,kes on neist ilusam .Mida tuntakse endast ilusama mehe suhtes .Ise tunnen et umbes 80 protsenti naistest on minust inetumad ja 20 protsenti võivad olla ilusamad.Kuulun arvatavasti ise ilusate meeste hulka ,välimus on sarnane näiteks Brad Bittiga .
 
wei-nii 04. august 2004, kl 01.38
Ei ennast kiitmast ma ei väsi!
Kompu poiss on tegelt väga tüütu,teda peab pidevalt imetlema,muidu ...
 
Annu 04. august 2004, kl 02.07
Minu arust on anise ja mehe ilu kaks erinevat asja...Sa mõtled siis nii, et sinu naised on sinu arvates välimuse poolest sulle mitteväärilised....haiglane....kui arvad ,et oled nii ilus ja väärid paremat-mine ja võta...kui õnnestub....irw


Mina olen sust kindlasti ilusam....vähemalt oma mehe arvates....
 
90000 04. august 2004, kl 02.33
mingit õiget arvamust siit ei saa .....ajate jama juttu kui otseselt on küsitud arvamust selle kohta et mis olukord on siis kui mees on naisest ilusam
 
mimi 04. august 2004, kl 04.12
ilus mees on alati ilusam kui ilus naine,aga tavaliselt ongi nii,et ilusal mehel kõrval tihtipeale inetu naine.Ju siis vastandid tõmbuvad.
 
hunt 04. august 2004, kl 07.37
Kes ütles, et Brad Pitt on ilus???
 
n 04. august 2004, kl 08.11
minule näiteks brääd pitt üldse ei lähe peale
 
mitteilusnaine 04. august 2004, kl 08.54
Tegelikult on ilu vaataja silmades. Igal oma arusaam ilust. Kui see ilus mees on juhtumisi minu kaaslane, siis on mul loomulikult hea meel teda "omada". Aga see võib samas ka endal hakata kompleksi põhjustama kui keegi meie suurt erinevust ilu suhtes arvustama hakkab. Aga kui tänaval kuskil mõnda ilusat meest silman, siis kindlasti püüab see pilku. Ega väline ilu polegi see kõiksetähtsam, mõni mees on sümpaatse välimusega ja väga šarmikas. Ka see on minu jaoks kõitev ja vaat et rohkemgi veel kui pelgalt väline ilu.
 
metabol 04. august 2004, kl 08.57
BP on liiga magus. Üks õige mees peab ikke metsik, loomulik ja mehine olema. alla keskmise ilus mees on tihti sarmikam kui silutud megailudus.paraku
 
eneL 04. august 2004, kl 09.04
Mnjah, kuidas võrrelda. Kui mehel oleksid samasugused näojooned nagu naisel, siis ei saaks öelda, et ta on ilus, vaid siis oleks ta nukulik või naiselik.
Üldiselt naise ja mehe ilu võrdlus, et naine on ilusam kui mees või mees on ilusam kui naine on minu jaoks sama absurdne, kui öelda, et see kutsikas on ilusam kui too ratsahobune :D
 
Mis probleem 04. august 2004, kl 09.21
see veel on? kui keegi arvab,et on jube ilus ja on kade,et mõni ilus mees kuulub teisele,siis seda "ebavõrdset" paari vaadates ongi pilt selge - küllap see inetu naine on selle mehe jaoks siiski ilus ja 80% seljataha jätnud naine kõigi jaoks siiski mitte. ja ilus mees ei ole alati see,kes ta väljast paistab. mehe teeb ilusaks mõistus,haritus ja austus vastassoo vastu.
 
mis probleem 04. august 2004, kl 09.24
Tahtsin veel lisada,et ei saagi aru,kas teemaalgataja on naine või mees.Paistab,et võrdleb ennast naistega,siis hoopis kesksooline? Sest meest ja naist nagu võrrelda ei anna.Jumala õnn,et minu mees selliste lollide arutlustega ei tegele.
 
kuule ilus mees 04. august 2004, kl 09.35
või naine.
Olen näinud palju paare, kus ilusa mehe kõrval on suhteliselt kole naine.Ja tean ka paare, kes on abielus aastaid sellise paarina.Järelikultsee mees aksepteerib sellist naist enda kõrval. Kui sina seda teha ei suuda, pole vaja ka arutada.Võta endale väga ilus naine.
Mulle ka see BB peale ei lähe.
 
:)) 04. august 2004, kl 09.56
Ma pean tunnistama, et kui mõni mees näeb minust parem välja, siis on ta juba naine. Ma ei usus, et mehe ja naise ilu annab võrrelda.
Mehe teeb ilusaks/seksikaks , mehelik hoiak ja käitumine.
Naine on ilus just siis, kui ta on naiselik - kerge meik, soeng, kõndides väike puusanõks...
Ma ei saa aru, kuidas sellist asja üldse küsida võib?!

Aga ilusat meest vaatan alati, lasen ikka silmal puhata... :))
 
celia 04. august 2004, kl 10.19
sa, ilus eesti mees, mine natukeseks väljamaale. no itaaliasse kasvõi. küll su enesehinnang jälle paika pannakse. eestis on meestel jah lihtne ilus olla.
 
she26 04. august 2004, kl 11.02
need omast arust "ilusad mehed" on saast. uhked, ülbed, enesekesksed, pealegi tiirleb neil ümber karjade viisi tibisid, kes on nende ilus võlutud. mõni harju keskmise välimusega mees võib olla tunduvalt etem säärasest ilueedist.
 
koletis 04. august 2004, kl 11.07
aga meil ongi nii, et ilus mees ja kole naine. ja see pole yldse tore. pidevalt kuulen vihjeid stiilis et kas ma ei karda, et keegi ilus naine ta mult yle lööb. kuigi mu mees armastab mind ja peab mind kõige ilusamaks naiseks maailmas. head sõbrad kysivad, et kas tohib synnipäevalauas selle ja tolle kena tibi su mehe kõrvale ikka istuma panna.

valus on.
 
dea 04. august 2004, kl 11.10
Mis jutt.
 
heh 04. august 2004, kl 11.25
naisena ütlen, et mehe ilu pole peamine. Tõelise inetusega on vist natuke raske koos olla, aga üldiselt ei pööra sellele liiga suurt tähelepanu. Küll on aga oluline tema välimus - riietus, hoolitsetus, soeng jne. Ehk siis see, kuidas ta oma välimuse eest hoolitseb. Enda eest hoolitsemisega samavõrdne on mehe iseloom. Mees peab olema kindlameelne - seda ehk peaks ka tema välisest olekust õhkuma. Et siis kokkuvõttes - lihtsalt ilueedid ei paku pinget, vaid ikka hoolutitsetud, sisemise ilu ja kindlusega mehed. Naise puhul leian, et lisaks iseloomule ja intelligentsusele on naise loomulik ilu palju tähtsam, sinna juurde veel ka muidugi hool iseenda suhtes ning naiselikkus:)
 
... 04. august 2004, kl 11.36
liiga nõme ,et tõsi olla
 
vesi 04. august 2004, kl 11.49
Seda on uuritud ja tulemus on, et uuritavad tudengid kaldusid kohtama kutsuma vastassoo esindajaid, keda nad pidasid veetluselt endaga enam-vähem võrdseks (mäletamist mõõda tuli valida piltide järgi ja välimus oli ainus kriteerium, millest lähtuda sai).

Reaalses elus on muidugi lisaks välimusele teisi ja enamasti olulisemaid kriteeriume.

Aga ise tunnen ka, et kõige paremini tunnen end meestega, kes kuuluvad välimuselt minuga enam-vähem samasse klassi.
 
Paksuks läinud.. 04. august 2004, kl 13.24
..ilus naine olen ja mu mees on ...hmmmmm....teised ütlevad , et sümpaatne ja eriti ilus kui naeratab, tal on ilusad hambad. Ma ausaltöeldes ei saa aru milline see ILUS MEES peaks välja nägema. Mees peab ikka rohkem isane olema ja nii edasi.

Kuna mu mees on siis ilmselt kobedam kui mina momendil ( kuna olen paks ja paljude siin kommijate mõistmist mööda peaksin kuuli pähe laskma ) kas siis pean oma mehe loovutama kiirelt mõnele hästi täiuslikule tibile või endale ruttu mõne sigakoleda mehe otsima?
 
Mairi 04. august 2004, kl 14.44
Ei mõtle kunagi niimoodi, et mees on minust ilusam. Ei oska niimoodi võrrelda või õigemini ei tule pähegi. Aga tõeliselt ilusat meest on muidugi meeldiv vaadata (Brad Pitti küll ilusaks ei pea).
 
Indrek2 04. august 2004, kl 15.46
"Kuulun arvatavasti ise ilusate meeste hulka ,välimus on sarnane näiteks Brad Bittiga.", mis sa siis siin kaagutad kui nii ilus oled, mine parem sinna pedede paraadile.
 
pipi 04. august 2004, kl 17.12
sa pead endale väga targa ja väga ilusa naise võtma, siis on mingigi võimalus, et lapsed tulevad kas
ilusad või
targad.
Sest õudne mõelda kui sünnivad praeguse seisu juures nii targad kui sina...
 
tramm 04. august 2004, kl 18.13
vot kohe üldse ei meeldi sellised ilusad mehed kes teavad et nad ikka kohe vot nii ilusad on...:)
 
fui 04. august 2004, kl 19.39
prääd spitt... öka
sama jõle kui mingi enriike igleesias
ilu on subjektiivne nähe, kastead. mõne arvates oled kole kui konn, oled selle peale mõelnud?
 
ma kohe 04. august 2004, kl 20.15
vaatasin selle peale mingit pitti kodukat ja leidsin,et ikka täitsa inetu teine. Laiad jubedad lõuapärad,mis ei sobi üldse kokku poisikeseliku moosinäoga.Kole-kole-kole...Ise küll (kui oleksin mees)selline olla ei tahaks ja naisena on mul hoopis teine maitse.
 
tibi 04. august 2004, kl 21.10
no ilusale mehele ütleksin vist üsna tihti, et kui ilus ta on ja püüan ise ka hästi ilus olla. Brad Pitt on muidu ju ikka päris nunnu mees ;)
kahju kohe et ei oska küsimuselel päris õigesti vastata, sest ise ma pole kole...
 
unihiir 05. august 2004, kl 18.09
brad pitt & ilus mees?????

ralph fiennes on ilus mees.

vahet pole, kas mees või naine - kui peale ilu muud pole, ei ole ikka inimesega midagi teha.

libedad-lakutud mehed, nagu nt eelpool mainit brad pitt, leonardo di caprio, eesti meesmodell erki jt, tekitavad pigem kohmetu muige.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!