Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
rändlinnud kogunevad parvedesse
 
luik 05. oktoober 2004, kl 21.17
Ma imetlesin rändlinde, kes kogunevad parvedesse ja alustavad teekonda.
Ma nägin haneparvi,nemad vist lähevad põhjapoole, kes teab?
Ka oli mere ääres palju luiki? Mis toimub?
Kas hakkab lumi tulema?
 
jess 05. oktoober 2004, kl 22.25

rohelised hakkavad
uut parteid
moodustama
ilma rahva
liiduta
 
Indrek K. 05. oktoober 2004, kl 22.29
Hani talveks põhja poole???
Mina tean, et rändlinnud põhja poolkeral lendavad ikka lõuna poole.

Kured lähvad, kurjad ilmad.
Haned lähvad, halvad ilmad.
Luiged lähvad, lumi taga.
 
Indrek K. 05. oktoober 2004, kl 22.43
Kutsuge shamalocke kolme võlusõnaga välja. Tema teab kindlasti lindude rändest midagi.
 
karina 06. oktoober 2004, kl 11.09
haned lähvad, hallad maas....
 
Kakka Kebneskajelt 06. oktoober 2004, kl 12.43
30. septembril nägin umbes paarikümmet kureparve poole tunni jooksul koera situtades. Niisiis, valmis! Kohe lumi maas, päkkarid situvad sussidesse, osta 1000 jõulukingitust sügelistele, pool aastat lumes ukerdmist... Kurat, miks ma küll Austraalias ei ela...
 
to Sit Tu Ja 06. oktoober 2004, kl 14.11
kas sulle ei meeldi talvised päkapikud?
Või sulle ei meeldi, et koer kakale tahab+
Hea, kurgedel on ükskõik, mis maa peal sünnib, neil on loodusekutse lennata talveks meilt ära.
Kured lähevad- kurjad ilmad
luiged ..- lumi maas
 
Indrek K. 06. oktoober 2004, kl 16.13
Miks küll Triin (Shamalock) rändlindude koha pealt sõna ei võta?

Miks ta vaikib?
 
N 06. oktoober 2004, kl 21.02
linnud on imetlust väärt: nende armastus on igavene - kaaslane valitakse terveks eluks ning kui üks nendest hukub, tapab ka teine ennast.Igal aastal tulevad nad ikka ja jälle tagasi oma vanasse pesakohta.Lindude elu on hästi organiseeritud.Mõtlesin neid kure- ja hanekolmnurki vaadates, et kuidas nende ränne toimub?kuidas nad üksteisele teatavd lennuproovide ja lahkumise ajast, kuidas kogunemine toimub - kas maakonniti või valdade kaupa?jne., jne.
 
Guussi-guussi-gaa-gaa-gaa! 07. oktoober 2004, kl 04.05
Haned ei lenda kolmnurgas. Kolmnurgas on kured. Ja miks kolmnurgas? No aga esimesel on maakaart!
 
N 07. oktoober 2004, kl 10.35
lendavad jah haned ka kolmnurgas,oled näinud neid lendamas kolonnis?
 
? 07. oktoober 2004, kl 12.36
mille alusel nad rivi moodustavad ja selle, kes kõige ees? ah, et esimene valitakse selle alusel, et tema käes maakaart, aga miks just tema käes?
 
Gussev 07. oktoober 2004, kl 13.41
Tsittagi, N! Haned lendavad viltuses rivis. Küsimärgile: Kaardid on tänapäeval kallid, ainult vähesed suudavad neid muretseda! (Aga tegelt: Lennukolmnurga esimest matsi vahetatakse päris tihti. Kolmnurk just sellepärast, et tagumistel on kergem lennata, kuna esimene mats teeb põhitöö ära ja ajab õhu laiali.)
 
jo ikka 07. oktoober 2004, kl 13.43
lubati juba lund,'kas neil oli jälle õigus?
luikedel
 
Õie Tolm 08. oktoober 2004, kl 05.34
Rändlinnud lähevad...varsti tuleb kohalikke söötma hakkata. Huvitav, kas mu väike kraaklejast sinitihane ka tagasi tuleb?
 
Pärlipüüdja 08. oktoober 2004, kl 08.40
Ei ma taha,aga aastas korra ikka lähen närvi,
kui ma lahe kohal kogunemas märkan linnuparvi.
...

*No lihtsalt tuli meelde.
 
Varblönn 08. oktoober 2004, kl 10.40
Käiski juba üks rasvatihane rusikatega aknale kolkimas ja sisse vahtimas. Tulebki mõelda, mismoodi neile tüüpidele söögimaja ehitada...
 
to varlõnn 08. oktoober 2004, kl 12.35
panen rasvatihasele, kuid tuleb mr. vares ja viib ka linnumaja kaasa. (Ma proovisin tetrapakendit, samuti kapronvõrku pekityki riputamisex)

ikka
sügisesed
rändlindude parved teevad mind kurvaks, kaas jõuavad nad kevadeks tagasi,
olen näinud ka meest,kel püss aias
iga kord kui kogunesid haned parvedesse,
haned ei lenda kõrgelt
ja
siis kõlas lask..
 
ingi 11. oktoober 2004, kl 11.24
Mind kiusab üks tihane, ta kisub minu akna tagant soojustusmaterjali välja, s.t endal soojustab aga minu toas ulub varsti tuul. Kahju on teda akna tagant minema ajada..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!