Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
elu mark...
 
fiona 04. oktoober 2004, kl 17.00
Teate mis nõmedusega ma sõbrannaga nädalavahetusel hakkama saime,veetsime peaaegu pool õhtut (esimesel poolel olime kained...)mingite nõmedate itaalia junnidega vesteldes ja pärast läksime nendega läbi linna veel hamburgerit sööma ja mõned öised uitajad ka nägid....mul on siiamaani nii mark.Ma pole mingi italjaanode vaenlane ,aga häbi on ikka osutuda selliseks eideks milliseid ise põlgan.Purjus pea on ju raskendav asjaolu,muidu ajaks veel alkoholi kraesse kogu selle fiasko...kuigi jah kainena ma isegi ei näe neid gigoloid.Kuidas võidelda enesepõlgusega?Loomulikult ei toimunud peale põsemusi midagi aga see kõik on niiiiiii mark....Enne mul kogemust polnud ,aga nad tõesti on arvamusel, et nad on ime kenad hurmurid ja kõik eesti tädid neile esimesel võimalusel kaela langevad ja järjekindlad on nad ka....hoidke neist eemale chickid!!!!!
 
t 04. oktoober 2004, kl 17.21
kallis laps, mine nüüd kenasti noortekasse tagasi.
no ei tea mis nüüd juhtus? vestlesid nõmedate inimestega? kurb küll kui vilets maitse on. mis nende rahvus siia puutub? miks neist eemale peaks hoidma, on neil mingi nakkushaigus?
 
õpipoiss 04. oktoober 2004, kl 17.54
tundus nagu rohkem kiidulauluna.
 
miila 04. oktoober 2004, kl 18.00
/...kuigi jah kainena ma isegi ei näe neid gigoloid/
aga purjus peaga maksite kõik meeste lõbud kinni? :-)
 
kukimuki 04. oktoober 2004, kl 18.44
oh, Fiona- fionakene! Meil kõigil nüüd sinu pärast nii häbi.:( No kuidas me nüüd enam linna läheme?! või klubisse? maeiteakohe!
 
a 04. oktoober 2004, kl 19.17
Arusaadav probleem ja t? Sa soovid et kõik naised oma ninad nende itaalja venede pepusse suruvad?
 
fiona 04. oktoober 2004, kl 19.28
just seda ma soovingi,nii õige tähelepanek.Eks sai seal jah uuritud neid p-aukusi
 
a 04. oktoober 2004, kl 19.50
väga tark
 
fiona 04. oktoober 2004, kl 19.53
õige tähelepanek,ise ka arvan nii....eriti kui nina italjaano urrukas kinni on ;D
 
a 04. oktoober 2004, kl 19.54
ehm.. ega sul see 2 silma vahele ei jäänud ?
või olen ma rumal ja ei saa millestki aru?

Autor: t
Aeg: 10-04-04 17:21

kallis laps, mine nüüd kenasti noortekasse tagasi.
no ei tea mis nüüd juhtus? vestlesid nõmedate inimestega? kurb küll kui vilets maitse on. mis nende rahvus siia puutub? miks neist eemale peaks hoidma, on neil mingi nakkushaigus?
 
Ants 05. oktoober 2004, kl 08.14
Mida Te inimesed arvate neist välismaalastest, itaallastest kes siin naiste pärast käivad?
Endal on msn´i kontaktide hulgas mõned itaalia tuttavad ja olen küsind mida sellisest arvatakse, et tullekase oma kodumaalt, kus endil väga ilusad naised on, siia ,et kergemeelseid tüdrukuid lantida. Selline käitumine näitavat ülimat eba-austust kohaliku elaniku suhtes.
Kui mu 11 aastane tütar 14,15 täis saab ja linnas nädalavahetusel pidutsemas käimas hakkab, murrab see mu südame. Me oleme paraku ida euroopa riik mille kohta mõned vist arvavad et siin seda võrd rohkem lihtsameeseid on.
Lugesin kusilt kui ratsionaalsed eesti naised ja kui kamandavad ja raskesti ümber käia slaavi naistega on. Ehk sellepärast on eesti hea turismi objekt.
Kas keegi soovib veel tüdruklapsi saada, teades mis siin toimub. Või puudub siinseltel elanikel moraal ja arusaam mis on õige ja mis vale? Kas me elame naiste riigis kus välismaalased end rahuldamas käivad?
 
ehh 05. oktoober 2004, kl 16.52
no see ka mõni mark!!!! ma tegin nädalavahetusel purjus peaga sellise margi,et ma lihtsalt ei suuda seda siin isegi kirjutada, no nii nii häbi on!!!!!!tahaks surra!!!!!
 
hurjuhh 05. oktoober 2004, kl 16.53
Olgu muld teile kerge........
 
a 05. oktoober 2004, kl 19.04
"Olgu muld teile kerge........" -
Aamen mu vend.
 
anna minna 12. oktoober 2004, kl 08.53
nõme küll...tavaliselt, ma ei suhtle imelike inimestega! su jutt tundub tõesti kahtlane!!
Käisin L Nimegas, õudne mis toimub!! 23-25a eesi tibid ca 40-50 aastaste itaalia pässidega. Naised mossitavad, vanamees tantsida ei jaksa. Endal sellised ilased näod peas, jube, miks nad on?? Puhas seks?? Raha?? Krt, ma ei julgeks puutuda ka sellist, suguhaiguste soodus paketi saab sealt ju...
Kuidas te lati nii madalale lasete??(Eks mäletate seda perefoorumis kirja lollidest lollim või kuidagi nii..neiu tegi abordi, et itaallasega koos olla!!!)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!