Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
wc-s tulevad mõtted..
 
krii-m 26. oktoober 2004, kl 14.36
Nagu öeldakse tulevad wc-s parimad mõtted. Nüüd tuli siis selline ja üldse ehk mitte väga hea: istud potil kangema hädaga ja vett pritsib üles iga kord, kui endal kergem hakkab. Olen ma imelik või mis, aga mulle tundub, et näiteks avalikes wc-des võib nii igasuguseid pisikuid ja haiguseid külge saada:V
 
tibla 26. oktoober 2004, kl 14.40
polsterdada tuleb, kui on pritsiva disainiga pott, s.t peldikupaberit summutajaks põhja
 
m 26. oktoober 2004, kl 14.45
jessas küll on mured, saadki oma s...augu puhtaks,kui pritsmed tulevad
 
ka mõtted 26. oktoober 2004, kl 14.46
Inimesed ei karda enamasti käte kaudu haigusi saada. Puudutavad seinu, laudu, ühistransporti. Aga miskipärast usuvad, et kui prill-laua peale istuvad, siis need pisikud läbi tagumikunaha tungivad siis ja nakatavad. Siis nad seisavad poolpüsti ja lödistavad prill-laua täis. Tore inimene, kes pühkida viitsib. Kõige kartlikumad haiguste suhtes on kõige suuremad määrijad
 
krii-m 26. oktoober 2004, kl 15.50
No ei ole mure, lihtsalt mõte:p Täiesti nõus `ka mõtted`-ga. Selles minu mõtegi, et pabistatakse mustade käte üle, kärbsekese pärast, kes toidulaua kohal lendab jne. Aga tegelikult saadakse oma pisikute doos ikkagi kätte. Tee, mis tahad, lõpptulemus on ikka sama:D
 
Karin 26. oktoober 2004, kl 15.54
selletarvis võetakse enne asja ajamist hunnik tualetpaberit ja nn vooderdatakse pott pritsimiskindlaks, ei ole sulpsu, ei ole pisikuid:) mingid kollid kindlasti sinu pepussse sealt ka õhukaudu kinni kargavad, aga noh mis teha - võid ka alati kannatust treenida..
 
hmm... 26. oktoober 2004, kl 15.59
kas teate, mis on kodus/kontoris see kõige mustem koht?
see on nimelt klaviatuur! Nii et kõik puhtusefriigid nüüd ruttu kuvarit pesema, muidu on pisikud kohe kallal ;DD
 
kiirus 26. oktoober 2004, kl 16.09
Enne kui junn kukub pead tagumiku ära tõmbama.Arendab kiirust ja täpsust.
Selle pärast on ummistusi palju, pott topitakse paberit silmini täis,et essul pehmem kukkuda.Mina lahendan vetsus ristsõnu, mõistus kuidagi lahtisem.
 
kiirusele 26. oktoober 2004, kl 16.11
mis sul krooniline kõhukinnisus või? mina käin sittal 2 minutiga ära.
 
kiirus 26. oktoober 2004, kl 16.28
Asja tuleb mõnuga teha.Soe, valge, sutssuts lased lõhna ka.Mina sittal ei käi.
 
niips 26. oktoober 2004, kl 16.45
:))))) no anna minna,naeran end ribadeks ,kus on ikka probleemid ja veel paremad kommentaarid
 
krii-m 26. oktoober 2004, kl 17.19
Ma kohe teadsin, et wc-s tulevad head mõtted:D `Kiirus`-e pakutud meisterlikkuse arendamine lisab sellele igapäevasele toimingule veelgi vürtsi:)Sõin just kõhu täis, nüüd tuleb vaid oodata, millal saab seda proovida:D:D:D Ja wc-sse tuleks kindlasti kaasa võtta paber ja pastakas, et kuldaväärt ideed kirja panna.

......endiselt maailma asjade üle mõtiskledes (kahjuks arvutitoolil, sest wc on praegu kinni.. ei tea, kui kauaks..).
 
pr mees 26. oktoober 2004, kl 22.22
vot võõras wc käitume nii-võtame pehmet paberit rullist,pühime igaks juhuks prilllaua üle ja viskame paberi poti põhja!
edasi juba lihtsam-kõik,mis järgnevate toimingutega ülevalt alla kukub,maandub pehmelt eelnimetet paberile ja ei pritsi teie tagumisi palesid märjaks...
 
IT 26. oktoober 2004, kl 23.03
Muideks seda teate, et keskmise arvutikasutaja hiir või klaviatuur on 10'eid kordi mustem kui suvalise asutuse WC !!
 
nojaa 27. oktoober 2004, kl 11.55
aga täiesti isikliku arvuti korral on need enamasti ainult sinu enda istutatud pisikud.
 
ic 27. oktoober 2004, kl 14.31
Hiiremustal ja kõhumustal on vahe ikkagi!
Üht hoiad rõõmsalt peos- teist mitte!
 
Juku 18 28. oktoober 2004, kl 10.42
Küsimus.
Olete ühiskondlikus WC-s just käed puhtaks pesnud. Kuidas välja pääsete, et ei peaks pisikutest kubisevat ukselinki puudutama?
Kraanikauss peaks ikka väljapool WC-d asuma.

Mina isiklikult püüan ukselinki jalga alla vajutada. Kord olen sellise tegevuse juures libastunud. Uks muidugi avanes ja koridoris istuvad kliendid vahtisit suu ammuli, kuda end püsti upitasin:-)
 
Jukule 28. oktoober 2004, kl 16.31
Pead sa siis ikka jalga kergitama, äkki saab küünarnukiga ka kuidagi? :))))))))
 
hark 28. oktoober 2004, kl 16.58
isasloomad ikka tõstavad jalga... :)))
 
Juku 18 28. oktoober 2004, kl 19.28
Rrrr, või meesisendid.
Kui on kotid käes, siis küünarnukiga eriti ei ulatu.
Leidsin siit juba nõu - mähkida paberit ümber lingi:-)
 
pepe 29. oktoober 2004, kl 11.15
hmm... says: "kas teate, mis on kodus/kontoris see kõige mustem koht? See on nimelt klaviatuur! Nii et kõik puhtusefriigid nüüd ruttu kuvarit pesema, muidu on pisikud kohe kallal"

Kui klaviatuur on must, siis mis ma sellest kuvarist nühin?
 
Josefiina 29. oktoober 2004, kl 11.41
a mis sääl vahet, ühed arvutijupid mõlemad;-)))
 
** 30. oktoober 2004, kl 21.06
vene ajal ikka üks asi mida osati teha olid omapärase kujuga sitapotid kus taguots m6nusalt kuivaks j2i.
 
hark 01. november 2004, kl 00.55
to: Juku 18
a mis sa teed wc-s kottidega, või ei saa käsi püksist välja...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!