Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
arvuti-romaan
 
killu 28. jaanuar 2005, kl 21.52
Kas arvutis "truudust murda "on in?
 
jah 28. jaanuar 2005, kl 22.11
No laste hulgas kindlasti :p

Täiskasvanud inimestel peaks nigu mõistus ka juba peas olema. :)
 
kass 28. jaanuar 2005, kl 22.15
kuidas saab selline asi olla in või out?
 
killu 28. jaanuar 2005, kl 22.18
Noh moes vöi nii-in ,out.
 
kass 28. jaanuar 2005, kl 22.30
Kas pole nii, et selline asi lihtsalt tekib ja siis on või ei teki ja siis pole?
Või peaks igaühel olema see parajasti?
 
bibi 29. jaanuar 2005, kl 09.33
küsiks siis teie käest, et kellel käsil praegu arvutiromaan? Ja kui kaua kestnud?
 
jupp 29. jaanuar 2005, kl 11.44
kaks kuud tavasuhtlemist ( paraku ainult minu arvates), kui teisega tudun, ei hooli
jõle ja külm, aga mul poogen
 
killu 29. jaanuar 2005, kl 15.41
Minu mees suhtleb, see "häirib"kövasti.Naised lausa neelaks ta kui saaks.
 
minu 29. jaanuar 2005, kl 15.59
mees ka suhtleb. see on meie suhtele kõva mõra löönud. otsin endale ka lohuiuseks kellegi ja kui see paremaks meheks osutub, lõpetan praeguse mõrase suhte.
 
killu 29. jaanuar 2005, kl 16.48
See raske ,see löpetamine.Ta on ka yritanud aga ...leidub naisi kes sellega tegelevad ja kogu aeg.Ei jäta rahule.Ykskord sain jaole ,kirjutasin ,et oled libu,eit vastas las ma olen.Selline jultunud "inimene".
 
killu 29. jaanuar 2005, kl 16.50
Mötlesin löpetamise all seda kirjutamist..
 
pillu 29. jaanuar 2005, kl 16.56
mul muidu hea meiliromaan aga kokkuvõttes kõik ju tagajärjetu kui minuga ei suhtle parasjagu ja ootan vastuseid, siis pea teist kogu aeg mööda foorumeid taga ajama ja tõeterasid lugema minust ja kogu sellest koogel-moogelist!
 
kikuke 29. jaanuar 2005, kl 17.56
Minu "romaan" kestab juba koilmandat aastat. Oleme korra ka näinud. Suhtleme ka telefoni teel. Mõnus! Tore inimene!
 
to kikuke 29. jaanuar 2005, kl 18.26
Ainult 1 kord näinud 3 aasta jooksul? Ei meeldinud siis välimuselt või?
 
kikuke 29. jaanuar 2005, kl 19.19
Meeldis välimus, meeldis inimene(muidu ju ei suhtleks edasi), aga oleme juba selles eas, et ei kipu suuri muutusi tegema ja tunneme end vägagi hästi!
 
huvitav 29. jaanuar 2005, kl 22.33
kikuke, millest te 3 aastat muudkui räägite. Muidex, kui sa räägiksid näiteks minu mehega minu selja taga n.ö. ja ma sellest teada saaksin, tunneksin end küll reedetuna ja teeksin kodus vägagi suuri muudatusi. Aga no inimesed on ju erinevad. Ja ma ei ole praegu irooniline.
 
kikuke 30. jaanuar 2005, kl 11.16
to huvitav
Ole täitsa rahulik. Abielumehed pole minu rida!
3 aastat on nii lühike aeg ja teemasid pakub elu ise. Oleme mitte väga noored ning mõlemal oma huvialad olemas. Jutuainet jätkub ning tunneme mõlemad vajadust sellise suhtlemise järele.
Miks peaks olema teisiti kui nii on hea?
 
huvitav 30. jaanuar 2005, kl 11.35
Selge, ega ei peakski. Ja nagu ütlesin, inimesi on erinevaid ja suhteid ka. Ise eelistaksin küll näost-näkku suhtlemist:)
 
killu pillule 30. jaanuar 2005, kl 12.11
Ma just tahtsin teada mida loodate,ootate.Minu mees näiteks näitab mulle neid pilte mis tibid talle saadavad ,naerame koos,vahest kirjutame neile.Tydrukud nii armunud,köigeks valmis nagu armuvalus kassid.Kas te selle peale ka tulete et naerualused olete!!!!
 
minu 30. jaanuar 2005, kl 12.39
to killu:
Pole vaja teisi naisi mõnitada. Vaata oma mehe poole, kes sellistes kirjavahetustes osaleb.
 
killu 30. jaanuar 2005, kl 13.31
Oi ,kas solvasin ,tean miks mees seda teeb,uurisin vaid mis naised räägivad sellest ise.
 
killule 30. jaanuar 2005, kl 17.09
killu, sinu mees ju seksib ka kõigiga, kellega suhtleb arvutis, ja ega need pole libud, need ikka ilusad vabad naised kõik ja teevad seda ilma rahata, lihtsalt naudingu pärast. Su mees lihtsalt on nii mõnusalt pandav .Aga sa ju tead seda isegi, või äkki ei seksigi sinuga?see võib ka muidugi tõesi olla, ta räägib jah, et tal naine frigiid kodus.
 
killule 30. jaanuar 2005, kl 17.11
ta näitab sulle noori tibisid aga ise ajab hoopis vanu naisi taga...lollitab su ikka täiega ära jahh!
 
killu 30. jaanuar 2005, kl 18.12
Äitähhh arvamuste eest,olete toredad pandavad tydrukud .Jätkake naudinguid edasi ,tasuta ja puha.Tervitab super-hyper frigiid.
 
selsi 30. jaanuar 2005, kl 18.53
..teevad seda ilma rahata..?????hih-hih
 
foxi 03. veebruar 2005, kl 12.26
mis Sa selle all mõtled?-et kui flirdin kellegagi,siis juba murran truudust?
 
just 07. märts 2005, kl 01.41
oleneb mida kirjutada, tühja tähja peale küll endast välja ei lähe aga kui hakatakse ennast võõrale avama ja...siis leian küll et on mingis mõttes reeturlikkus. kui nii tehakse siis oodatakse ju ka vastukaja ja tähelepanu ja see ei lähe juba mitte!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!