Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Miks eesti naised nii paksud on
 
täpsustaks 10. detsember 2011, kl 16.58
Siin peaks vähe täpsem olema ,alates millest on inimene paks -ise olen pikkus -100 , olen ma siis paks?Ise just väga mures ja hullusti põdev pole ,suht normaalselt tunnen end.
 
n.... 11. detsember 2011, kl 01.15
Ma söön kõike aga ma ei õgi vaid väikestes kogustes
(enamus puuviljad ja muu värske). Enamus ajast tööl kah, niiet polegi aega mõelda toidule. Kõik kontrolli all :). Vähemalt pole kaalumuresid vaid töömured ning eraelu.
Kõht on trimmis (käin jala palju) ja, mida auklikumad jalad on seda ilusam ja modellilikum ongi :D või mis? Täiesti rahul ja vähemalt pole paks. Pole vaja rasva koguda, sest lahti saada sellest päris keerukas või mis? Hägiseda oma rasva otsas on parem muidugi, eks?
Meeste tähelepanust puudust ei ole ja pole enam vajagi.
Milleks vaja end koormata ja õgida kui tegelikult enamus, mida alla neelatakse pole vajalik.
Enamus eesti mehi ikka on ümara kõhuga ja lausa paksud nii kõhust kui ka tagumikust (tissid pealekauba). Jube vaatepilt kuidas käiakse tagumik pooleldi teksadest väljas, niiet iga hetk püksilukk/nööbid pooleks lähevad. Kõige rõvedam on paks ja ümar tagumik meestel. Nagu naised, sellised vanamuti taolised näevad välja (noored mehed ja sellised!!!). Atraktiivne pole isegi 1 lähedane, lihtsalt 0. Liigun igapäev linnas ja näen mehi selliseid palju, palju. Hea välimusega mehi, vormis ja nägusaid annab ikka leida kui pea, et iga vastutulev mees näeb välja nagu tont.
Välismaa mehed on Eesti meeste (enamus) kõrval 5+.
Hea küll, poisid ikka on veel saledad/siledad/tissideta aga mehe ikka jõudes lähevad riiete numbrid ainult suuremaks, higisemaks ja sõnnikuhais järgi. Kui ei tea veel, siis paksud lasevad kõhutuult päevas tunduvalt rohkem kui saledad! Kole!!! Enda arust kaunid Eesti mehed=Seasilmadega sitapüksid.
Naised tänaval on ikka parem vaatepilt. Hoolitsetud, kehakaal normis (enamusel).
Kehaehtius on igalühel erinev ja sinna midagi parata ei saa. Aga õgimisest loobumist saab küll.
Miks paksud on? Küsimuse esitajal on ikka pikad juhtmed ja mitte vähe veel.
 
hih 12. detsember 2011, kl 13.30
Viimane postitaja on ehe kinnitus ühele lähiminevikus tehtud uurimusele, mille kohaselt paksud naised lähevad peast kah rumalaks.
Nii seosetut jura ikka annab kirjutada, julgen 100% väita et tegemist on ühe peast segiläinud paksu lehmaga, kes on muuhulgas hakanud endale ette kujutama et ta on sale ja meeste jaoks atraktiivne :P
 
heh 12. detsember 2011, kl 22.14
"n.."-e võib ju olla fivty-fivty - tõeline või siis mitte.
Seda ei tee kuidagi kindlaks.Aga et "hih" tavaline Napoleoni
kompleksidega imbetsill on ei jäta mingit kahtlust.
 
to n 13. detsember 2011, kl 10.34
seal unistuste väljamaal paistad välja nagu inglise buldog ainult kahe jämeda sääre peal taarudes.

isegi siis kui sappi liig palju koguneb et maost välja loksub, siis pole vaja enesekontrolli kaotada ja vihast pundununa pikki kurjust täis traktaate kribada.
krooniline unetus ja armastuse puudus teevadki paksuks.
 
n.... 13. detsember 2011, kl 23.56
Teie vastused ajavad mind lihtalt naerma :D.
Kui te mind tänaval näeksite, siis ainsad naerualused oleksite teie siin.
Aga muidugi enda enestunde tõstmiseks võite ju edasi fantaseerida. Selline mulje nagu internet teil ainuke koht kus käia ja toast väljumiseks ainuke vajadus on pood ja töö (loodetavasti).
Ma rääkisin täpselt seda, mida ma näen igapäev.
Õnneks pole veel Eesti mehed sellised nagu Soomlased kel vaja kahte tooli tagumiku alla ja, siis veel rohkem rasvast sisse õgida. Nii jämedaid nähtud, et kahvel ja nuga jne. nagu nukunõude komplekt kasutusel.
See ei käinud kõigi kohta aga enamuse. Rääkisin rohkem noorematest meestest, kelle väljanägemine nii noorelt nagu vanamehel. Hoolitsemata kehaga vanemad mehed lähevadki naiselikuks, sest neil kasvavad rinnad ette. Aga noored!!! Kole, kole, kole!!!
Fakt on see, et Eesti naised hoolitsevad enda eest palju rohkem kui Eesti mehed. Nii, et mis plärate siin!
 
to n... 14. detsember 2011, kl 01.12
pildi paned üles? Ei?
Kes oleks kahelnudki.
Mingi nuumemis pritsib siin tatti ja ruigab, et "kui ilust ikka tema ja kui vastikud ikka eestimehed on",:)))
No ruiga edasi.
Jedem Das Seine.
 
to n 13. dets 23.56 16. detsember 2011, kl 10.48
kui selles ilmas üksi oleksid, siis kindlasti kaunitar.
kuid kuna teised on olemas siis oled koletis. ja seda nii tegudelt ku välimuselt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!