Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Iludusi täis maa
 
nojah 24. detsember 2011, kl 22.17
Minu teada eelistavad ukrainlased ikka priskemaid naisi, isegi mõni paksem eesti neiu on ukrainlasele mehele saanud.Isegi üks film on , kus sale linnaneiu läks maale ja seal hakati teda sterletiks hüüdma, kuna ta oli nende arvates liiga kõhn.
 
Urmas 29. detsember 2011, kl 01.01
To tean küll.
Ära selle Ukraina naise pärast muretse, kõik mehed pole ka siin ühesugused.
Kuna mind siin ükski Eesti naine ei taha, pühendun ma täielikult temale, mul on suured ja õilsad unistused seoses temaga ja ta ei pea millegi üle kahetsema, kui mina tema meheks kunagi saan. Kuna olen temast 10 aastat vanem, siis mul pole enam mõtet lihtsalt kedagi lollitada, ootan teda siia oma eesmärkide saavutamiseks, usun, et ka temal on sarnased eesmärgid, kui mul. Mida paremat ma võiksin tahta, kui sissetoodud naine. See on tegelt geneoloogiliselt ka väga kasulik kõigile. Eeskätt järeltulijatele, sellise "vere" vahetusega/segamisega pidid tugevad ja terved lapsed tulema.
 
kkk 29. detsember 2011, kl 09.40
niikaua see jätkub, kuni naised aru pähe võtavad ja ei anna kätte! abielu ausse!
 
Urmas 29. detsember 2011, kl 16.53
To eelmisele. Täitsa nõus,isegi mul on aru peas, mul pole midagi abielu vastu.
 
aff 04. jaanuar 2012, kl 15.47
jajah, ilusaid naisi oli videos vaid 1, aga seegi hea. ning nägusid teevad sellised vaid seni kuni saak käes.
ära arva, et ukraina mehed tahavad malbete, ilusate, hoolitsevate ja hästi süüa tegevate naiste juurest ära minna... nii lollid ka ei olda. enamasti muutub lapse saanuna kohe iseloom (loomulik, algab ju raske elu, kus ei saa end pidevalt hooldada, isegi magada ei saa) ja mõistlik mees saab aru, et elu on vaid üks, pole mõtet pidevat vingu kuulata.
 
aff 04. jaanuar 2012, kl 15.50
Urmas, tõsiselt hoiatan, arvesta mis ma ütlesin, enne kui otsuse teed. pigem ole naisega liiga karm kui selline "pühendun täielikult" tuhvlialune. on naine ka rohkem rahul.
 
to aff 04. jaanuar 2012, kl 16.01
Anna andeks, aga soovitus olla naisega pigem liiga karm on lihtsalt küündimatu.
 
aff 09. jaanuar 2012, kl 17.42
to aff Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anna andeks, aga soovitus olla naisega pigem liiga
> karm on lihtsalt küündimatu.


ise oled küündimatu kui lihtsalt hüppad ega põhjenda. kuigi sa ise seda ei taipa, soovite teie, naised, ikka veel tugevat isast enda kõrvale. ukrainlasele peab selge olema, et elab eestis mehe armust, muidu on peale lapse saamist teised tuurid peal.
loe oma sookaaslaste süüdimatut jura ja mõtle, millest nad mehes esmalt loobuksid: rahakotist, tugevuses või hoolivusest.
 
affile 10. jaanuar 2012, kl 19.39
Tahad teada, kuidas võib lapsele mõjuda isa hoiak, et ema (ja seeläbi laps ise ka) elavad tema armust? Näiteks niimoodi, et lapsel on kogu elu raske vabaneda tundest, et ta pole suurt midagi ega kedagi väärt ja peab head asjad teistele loovutama, kuna teised on temast paremad. Veel võib teda saata tunne, et peab oma emale kompenseerima isa üleoleva hoiaku, ent kuna laps ei saa kuidagi olla armastava kaasa eest, siis tunneb ta end ema "ebapiisava" armastamise pärast abituna ja süüdi.
Naise võimalikest tunnetest ei hakka pikemalt arutama, kuid mina küll ei tahaks sellises rollis olla.
 
Ilus Eesti Naine 11. jaanuar 2012, kl 14.27
Urmas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Ja
> tõesti, kui meil on ka siin ilusaid naisi, siis se
> al on pea eranditult kõik noored naised sellised i
> ludused, et hoia ja keela. Iga teine võiks vabalt
> modell olla. Kui räägitakse, et eestis on ilusad n
> aised, siis ega on leida jah aga no seal on ilus p
> ea iga nooremapoolne naine.

Ei mingit kadedust, slaavitarid on ka minu meelest noorena hingematvalt ilusad. Hr. Urmas mainib ka oma algses sõnavõtus, et kõik NOORED naised või NOOREMApoolne naine.

Räägi,Urmas, kuidas ülejäänud välja nägid? Noorus on alati ilus, aga miks sa seda rõhutasid?
 
to idaeuroopa 12. jaanuar 2012, kl 14.20
Ei ela need ilusad naised seal midagi vaesuse piiril.
Kui nad oleksid vaesed , siis nad ei jaksaks end nii uhkelt ja ilusalt riidesse panna ja nii hea välja näha .

Vaene inimene paistab välja ka vaene , kaltsakas ja hoolitsemata .
Sul on vaesusest imelik arusaam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!