Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
ma ei suuda enam
 
kurbus ise 16. oktoober 2005, kl 18.01
seda valu taluda!!!!!!!!!! ta játtis mind lihtsalt maha,öeldes et talle pole vaja seda enam...teist tal pole.ma ei ela ilma temata lihtsalt,see on LIIGA valus!!!!!!!!!!!! surm on köige parem lahendus...
 
tjah 16. oktoober 2005, kl 18.03
Enne surma õpi elama.
 
kev 16. oktoober 2005, kl 18.04
no kuule, jäta. see ei kõlba ega mahu ühessegi loogika reeglitesse. ca kuu paar ja kõik on unustatud
 
miisu 16. oktoober 2005, kl 18.20
tahaks näha seda meest, kelle pärast tasub surra. ära võimenda valu, vaid vähenda seda teadlikult enda sees. kullake, ta ei olnud siis ju õige sulle, kui ta su maha jättis. ning õige mees sinu jaoks pole kuhugi kadunud. ühel päeval ta tuleb ja sa ei mäleta enam vale mehe tehtud valu. pea vastu!
 
kurbus ise 16. oktoober 2005, kl 18.28
usun,et körvaltvaataja jaoks on see uskumatu aga minu jaoks oli TEMA SEE ÖIGE!!!!!! pealegi.....on mul kahtlus,et ootan talt last....
ta ei taha kuuldagi mu pisaraid,palveid......kuidas saab olla yks inimene nii julm ja kylm?
see valu on midagi mida ma ei kannata ja elada sellega on vöimatu!
 
sama siin 16. oktoober 2005, kl 18.32
endal olnud kolm sellist kogemust: esimene kord olin pool aastat masenduses, enesetapu äärel, siis tuli teine ja sain üle. Seega uus armastus aitab unustada. Teine läks samamoodi ja kolmaski. Nüüd olen üksi, vanust 22 a. Kurb ja õnnetu. Aga paraku osad mehed sellised ongi, ühel hetkel toovad sulle kuu taevast alla, teisel ei taha sind elu sees nähagi :((
 
miisu 16. oktoober 2005, kl 18.42
minu jaoks on elus olnud mitu kõige õigemat meest. lahkuminek teeb valu, kuid õpetab hingelt tugevaks, enesekindlaks ja selget mõtlemist. kingi endale armastatu laps, kui võid. teisalt suurim armastus ei ole kinni hoidmine, vaid vabaduse kinkimine. pea meeles, et elu sinult ei küsi, ta läheb sellegipoolest edasi. Liigu eluga koos ja ära klammerdu minevikku. ühel päeval astud taas valgusesse ja oled väga-väga õnnelik. ma tean seda omast. kalli
 
kogenu 16. oktoober 2005, kl 18.55
Tüdrukud!
Hakake otsekohe tõstma oma enesehinnangut, väärtustama iseend,uskuma enesesse. Ning nägema ja taipama, kuipaljude asjadega saate ise hakkama. Taoline seotuse tunne tekib tundmusest/uskumusest, et teine suudab mulle pakkuda seda, mida ma ise enesele ei suuda (ma ei pea seksi silmas).
Olen oma eluea jooksul tähele pannud, et väga tugevad tunded suhete käigus (mõlema soo puhul)tekivad kaaslaste suhtes, kellega ei ole suhted määratud kestma. (Erandeid võib ka muidugi olla). Kui soovite rohkem taolise tunde mehhanismist teada, siis kirjutage aadressil: meeri.roo@mail.ee.
 
:S 16. oktoober 2005, kl 19.20
to: kurbus ise

jääb mulje, et sul pole suhetega kogemust kui nii julmalt räägid, ma võin exida muidugi ka aga kes kord selle läbi teinud siis peaks teadma et pole mõtet endale asju ette kujutada

tee kindlaks, kas ootad last või mitte
tore oleks kui teavitaksid meest ka sellest

ma küll ei tea milline suhte teil oli aga kui mees sind kindlasti enam ei taha enda kõrvale siis ära piina ennast lootusega, et vbl kunagi asi muutub

lase tal minna, alguses on raske aga ajapikku läheb paremaks, kaua selleks aega läheb sõltub sinust endast, ära süvenda seda olukorda enda jaoks

love comes again....
 
naine 16. oktoober 2005, kl 19.33
Mul kunagi sama kogemus,ulgusin õhtuti kuu poole ja käisin isegi kirikus, kuhu tavaliselt ei satu...Nii valus oli! See halvas mu täielikult..
Aga paari kuu pärast hakkas asi lahenema. Enne seda muidugi otsustasin midagi oma elus muuta, sest see ei saanud nii enam kesta.., vältisin halbu mõtteid..,tegelesin aktiivselt mitme asjaga, et olla tegevuses jne. Olen lihtsalt selline tüüp, kes vajab inimest enda kõrvale ja ehk sellep. elan ka lahkuminekut sügavalt üle, isegi mõttetuid, mittekuhugi viivaid.
Varsti täienes mu sõpruskond mitme toreda inimesega, kes panid mind kõike unustama ja nägema asja head poolt ning nüüd, aastaid hiljem, olen isegi tänulik sellele mehele, kes minuga nii käitus, sest tglt sügaval sisimas teadsin isegi, et ta ei ole see õige, lihtsalt osav võrgutamiskunstis...Tänulik olen nimelt sellep., et muidu ei saaks ma kogeda oma praegust õnnelikku elu, sest tookord mina ei oleks seda otsust teinud, aga tema õnneks tegi, sest temaga jäädes oleksin õnnetu inimvare, mul lihtsalt põhjust seda arvata, vaadates tema elukorraldust nüüd ...
Praegusel eluetapil olen enda arvates üks õnnelikest inimestest meie planeedil, sest olen jõudnud endas selgusele, mida ja keda õieti tahan, mul on hea töö, toredad sõbrad, perekond ja samas olen leidnud ka mehe, keda pean oma elu suurimaks armastuseks.. Oleme olnud koos mitu aastat ja tuleval suvel plaanime abielluda...
Selline on lihtsalt minu lugu ja mõtle alati, 'kunagi ei tea, milleks miski hea on..!' Elu läheb edasi ja kui sellest ükskord välja tuled, oled jälle natuke tugevam persoon, sest elul on ikka varuks üllatusi. Ole tubli, kõik ilus alles ees!!!
 
tupsu 16. oktoober 2005, kl 20.21
alustuseks mine juuksurisse, lase miskit erilist teha. siis koju riietuma. natuke tugevam meik kui muidu. sõbrad. paar klaasi veini. ööklubi. ja sära! sära! sära! ole õhtunael ja taipa, et maailmas teisi mehi.

jah, ma tean see ei ole lihtne. kuid kuskilt peab alustama. mulgi on olnud elus mitmeid õigeid mehi... ja siiani neist mõne peale mõeldes on mul üüratult kahju, et see kõik poolikuks jäi ja ikka taban end mõttelt, mis oleks kui.. kuid kokkuvõttes ega mu tänasepäeva elukaaslaselgi häda pole miskit! täitsa kobe tükk. :))

sina aga pea püsti! naerata! otsi üles vanad sõbrad, sõlmi uusi tutvusi! anna maailmale teada, et sa oled tagasi ja paremana kui eales enne.
ja õhtuti... noh, siis enne magamajäämist, lase paar pisarat ka, sesr tihtipeale pead sa mõne mehe ka endast lihtsalt välja nutma, kuigi nad seda väärt ei ole...

kuid misiganes sa teed, ära ex'ile küll enda kurba ja nutvat, veelgi hullem, paluvat poolt näita. naerata ja ütle talle, et elu on hernes, mõnikord veereb allapoole, siis aga üles tagasi!
 
kurbus ise 16. oktoober 2005, kl 20.40
alles 4 páeva tagais olin ta jaoks köige kallim,tibu.....ja nyyd.....mitte keegi
 
l 16. oktoober 2005, kl 20.42
seda enam see näitab, et ta tavaline tuulelipp...
 
to tupsu 16. oktoober 2005, kl 21.02
väga tubli, au sulle
 
mangokas 16. oktoober 2005, kl 21.34
tupsule teeme aplausi!
 
tupsu 16. oktoober 2005, kl 21.38
eh, tänan. :)
ega ma ise ka meister ei ole, aga õnneks on leidunud häid sõpru, kes mulle silmad pähe maalinud on ja õue päikest näitama viinud.
 
+ 16. oktoober 2005, kl 22.41
*litaki
*litaki teisele põsele ka

ja nüüd kao tööle, misassja sa hädaldad siin

(kalli ka)
 
Liba 16. oktoober 2005, kl 23.24
Tunda on irw-teema püstitamist,ei tasu nii nende teemadega siin lollitada,sest varsti ei pruugi enam siit kedagi tõsiselt võtta.
Autorile - vaata vähem seepe.
 
888 17. oktoober 2005, kl 10.15
Issand,ma ei suuda neid suhete jamasid ära imestada!!Millega küll inimesed mõtlevad??Õppige inimese võtma nendena kes nad on!Pole vaja neid kellegiks teiseks mõelda..
 
m23 17. oktoober 2005, kl 13.30
surm ei ole lahendus ja see olex liiga lihtne....
 
taara 17. oktoober 2005, kl 15.38
eino surm on nüüd küll õige lahendus mingi jobu pärast. kui tõmbas minema, siis ei olnud järelikult see õige
 
sohvi2 17. oktoober 2005, kl 15.57
kunagi oli ka mul SEE "ÕIGE", kelle pärast, kui ta mu maha jättis, tahtsin end oksa tõmmata. Nüüd, kümmekond aastat hiljem juhtusime kokku. Ütlen ausalt, et tema mind imetles, aga minul oli hea meel, et SELLIST meest minu kõrval ei ole. usun, et praegu on Sul valus. aga iga valu saab otsa. ja mine tea, ehk vaatad Sinagi kümne aasta pärast oms SEDA ÕIGET ja ohkad kergendustundega, et ta õigel ajal jalga lasi.
 
sss 17. oktoober 2005, kl 19.03
Kasva suureks. Pole sa esimene keda maha jäeti ja pole sa kindlasti ka viimane. Nutad nädal kaks ja siis hakkad edasi elama.
 
h 17. oktoober 2005, kl 21.07
Jättis maha aga ikka ei saanud torkimata jätta, et teist tal ei ole. Nagu oleks sellest väljamõeldisest sul kergem, et tahad uskuda: teist tal ei ole. Just teise pärast jäetaksegi ja ainult. Mitte mullegi muu pärast.
 
marta 17. oktoober 2005, kl 23.10
Kui sellepärast endale ots peale teha,siis peaks eesti rahvas juba välja surnud olema.Minul on mitu korda suhted ära lõppenud.No eks põdesin ka mida noorem olin.Kuigi võisin ise selles ka omajagu süüdi olla.Tuleb ennast armastada!Siis ei löö sind miski nii kergelt jalust maha.Mõtle,et on inimesi,kellele sa võid väga vajalik olla.Kingi ennast neile.Ja sa saad õnnelikuks!Meeste tunded on tihti ebapüsivad ja ära raja neile liiga suuri (l)ootusi!Koer ja kass on truud sõbrad :)))!
 
kogemustega naine 18. oktoober 2005, kl 14.46
Küll sa suudad, praegu ainult tundub, et ei suuda. Me kõik oleme suutnud. Kui see valus hetk on käes, siis tundub tõesti, et ei suuda, eriti kui kogemusi ka napib. Tagantjärele oma elule vaadates ja mõeldes pean ütlema, et inimene suudab paljutki ja aeg on see, mis parandab haavad. Sul on haavad veel verised, anna aega paraneda. Nuta ja hala, kui sellest kergendust tunned, aga üksi. Edasi võid talitada tupsu nõuannete järele. Igatahes kauaks ära jää koju konutama ja ennast haletsema, vaid leia endale tegevust ja seltkonda, kes su meelt lahutaks ja mõtted mujale juhiks. Liiga kiiresti pole vaja ka uut suhet alustada, jäta endale piisavalt nö. leinaaega asjast ülesaamiseks.
 
Laura 18. oktoober 2005, kl 18.11
Asenda tema peale mõtlemine, millegagi mis teevad sulle enesele head. Mina hakkasin näiteks trennis ja ujumas käima, rohkem raamatuid lugema. Tundsin samuti, et vajan mingit muutust oma ellu. Kuigi ma polnud mingi ülekaaluline, võtsin ka kaalust alla. Käisin juuksuris ja muutsin oma riietumisstiili. Hakkasin iseendale rohkem tähelepanu pöörama. Ühel momendil tekkis isegi austajate hulgaga probleeme, ei teadnud enam keda võtta, keda jätta. Ühel päeval üritas ka mu ex minuga neti teel uuesti suhtlemist taaselustada. Ja seekord oli minu kord teda pikalt saata...
 
kati 20. oktoober 2005, kl 16.47
metsas puid palju. oled palju parema ara teeninud ja iga lopp on millegi uue algus.
 
Konnu 20. oktoober 2005, kl 17.00
tere väike kurb hing,mõistan sind täiesti,tead kui nutt tuleb siis nuta ennast tühjaks ,hala ,peksa patja ,kuula kurba musikat,lase endast kõik kurbus välja sest ükspäev sa avastad et enam ei nutagi,istu maha kuskile ilusa vaatega kohta võta kaasa päevik ,pleier hea muusikaga kirjuta kõik sinna mis pähe tuleb samas vaaata ja jälgi loodust-näed kui ilus sügis tänavu on:)kuna ilmad on juba külmemamad siis pane ka kindlasti soojalt riidesse ja võta termosega kaasa oma lemmik kuum jook:)
ole iseendaga,õpi tundam ennast ja püüa vaadata asju natukene teise nurga alt .Alguses ehk ei suudagi kainelt mõelda ja asju positiivselt võtta,kuid tee seda teraapiat endaga aeg ajalt ...siis hakka mõtlema mida sa siin elus kõike korda tahad saata sea sihid ja püüa naerata ka ilusate väikeste asjade peale...oh mul on nii raske oma nõuandeid siis üles kirjutada aga tea seda et on olemas veel kurbi hingeisd kes võitlevad vapralt nagu sõdurid,ka mina läksin lahku nn elu armastusest,ta rääkis küll et tahab vaba olla lihtsalt aga tuli välja et tal oli suhe juba kõrvalt ,heh on siga alles eksju,:)igastahes olen aru saanud et elus on alju tagasilööke ,aga need on kõik kui õppetunnid ja püüa elus teha rohkem asju mis sulle meeldivad,avasta mõned uued hobid ja elu paneb kõik paika:)
kallistan
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!