Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
rikkad mehed
 
lihtsalt uurin 28. september 2005, kl 09.23
Mind lihtsalt huvitab,kas on möni rikas ja positsioonikas mees endale naiseks vötnud ka möne vaesema naise.Kas rikast meest huvitab eelköige ilus ja aastaid noorem kaasa vöi igatsevad ka nemad rahulikku,hoolitsevat ja vöib-olla mitte enam eriti saledat naist enda körvale,et koos vananeda.On ju tänapäeval nii,et köik rikkad mehed peaaegu lahutavad ja otsivad uusi kaasasid,kes ikka imesaledad ja ilusad.Aga nemadki ju aastatega kaotavad oma figuuri ja ilu-see ju paratamatu!
 
Maria 28. september 2005, kl 09.27
Usu on mehi ja isegi rikkaid,kes ainuüksi naise välimust ei hinda vaid ka sisu.ja ilu ikka vaataja silmis,see ei küsi,kas oled rikas või vaene.Ja vastuseks su küsimusele,on selliseid juhuseid:)mina näiteks,olin vaene kui kirikurott ja abiellusin mehega,kellel kõik olemas,ta küll minust üle kümne aasta vanem,aga igati tipptopp.Ja ma ei abielluinud temaga raha pärast,armastan teda.
 
Kuku 28. september 2005, kl 09.27
Rikkad mehed otsivad positiivsust, ilus on lai mõiste, rohkem otsitakse enda kõrvale inimest kellega hea on olla. Ilus naine tunneb ennast lihtsalt hästi, kiirgab soojust ka väljapoole.
 
reeli 28. september 2005, kl 09.31
minu mees ka rikas ja mina vaene.vanusevahe 13.a. õnnelik olen. elaks temaga ka siis kui sentigi poleks.
 
Maria 28. september 2005, kl 09.32
samad sõnad:)
 
endine moor 28. september 2005, kl 10.04
Vaata, väga jõukaid ja haritud mehi meie riigis-kõik need elavad oma seaduslike abikaasadega juba aastaid ja polegi lahutanud. Neid tõelisi jõukaid, kes areenile ei kipu, pole väga palju aga nad elavad oma sisukat ja omale teadaolevat elu, kuhu ei kuulu lihtlabane naiste vahetamine. Lugupidamine.
 
t. 28. september 2005, kl 10.06
mina ka vaene aga mees rikas.mina pole kyll megasale,pigem selline vormikas.kusjuures just jättis ta minu pärast lapseohtu piitspeenikese tydruku maha.nii et suhteline asi.
 
suhte hoidmine 28. september 2005, kl 10.40
näitab inimese küpsust , vastutustunnet ja hoolimist. Need, kes keskeas endale noore naise võtavad , on ebaküpsed ja ebausaldatavad. Eriti sellisel juhul, kui enam oma laste eest ei hoolitse. Arvan, et siis on tegemist hingelise külmuse ja veel mõne muu kompleksiga. Vastutustundega ja hooliv mees hoolitseb oma järglaste eest, see on elementaarne juba ajaloost peale. Kuidas siis muidu veri edasi kandub. Ei austa mehi, kes oma pere hülgavad: midagi luua ja hoida on palju raskem , kui lammutada. Enamasti joostakse minema, sest on elatud kooselu probleemseks ning tahtmine ja oskus probleemide lahendamiseks puudub. Arvatakse, et alustatakse siis uuesti, järelemõtlemiseks aega ei võeta , lastakse samuti edasi ning mõne aja möödudes on ka uus suhe samas seisus, reeglina veel kiiremini ja veel hullemas. Tegemata kokkuvõtet vanast suhtest, ei saa ka midagi paraneda uues suhtes. Suhtes on kaks poolt ja kui mees oma vigu ei näe , ongi varsi jälle häda käes.
 
c 28. september 2005, kl 10.41
oleneb kes naine tema jaoks on. Kas elukaaslane (parimas mõttes) või asi, millega naabrimehe ees eputada. Kahtlustan veidi, et suur osa rikkaid kahmib rikkust juurde just eesmärgiga ülduse ees eputada, seega oht, et ka naine kuulub sinna kategooriasse on üsna suur. See on teooria, endal paraktika puudub
 
sannu 28. september 2005, kl 10.45
a ma ei saa aru, miks te siis ise olete sellised vaesed koledad rotid ja vaja just rikast meest?? a la mehel peab kõik olema, teil endal mitte midagi (ka välimust mitte) ja ikka peab teid ära võetama? imelik ju lausa. ise ei taha tööd teha ja rikkaks saada, end ise ära elatada ja mehega kui võrdse partneriga elada? sest on ka kauneid ja tegusaid, vat kui teiega elav mees sellisega nt tööalaselt kokku saab, siis võib nii olla, et lendate uhest pesast tagasi rentslisse.
 
to sannu 28. september 2005, kl 10.59
Ega siin keegi vist eriti ei pressigi end rikkale mehele, siin rohkem selline teoreetiline arutelu käimas. Aga t.-st ei saa küll aru. Kas tema suhte ajal oli mehel piitspeenike tüdruk? Või oli t. siis see võitja kahe naise vahelises konkurentsis? Kui sa oled just mehega koos hakanud elama, siis hõiskamiseks pole küll mingit põhjust, vast alles 5 aasta pärast kui vastu pead.
 
t. 28. september 2005, kl 11.03
olengi temaga koos elanud 6 aastat.kaks last.see JUST tähendas et just minu pärast,mitte ei tähendanud aega.ja veel-käin ka tööl.aga ennast rikkaks ei pea.mehe palk ikka tunduvalt suurem.
 
klaro 28. september 2005, kl 11.09

Te siinkirjutajad saate tegelikult ka ise aru et see, mis räägite on ju täielik jama.
Rikkus on heaolu, vaesus on heaolu puudumine ja inimesed on inimesed olenemata kas nad on rikkad või vaesed.

On rikaste hulgas õilsaid ja närukaelu, nagu ka vaeste hulgas, see kehtib mõlemast soost inimeste puhul.

Seega on kõik mis valikutesse puutub suhteline ja jääbki selleks, seega on kõikidel alati võimalusi.
 
teemaalgataja to sannule 28. september 2005, kl 11.12
See on töesti ainult teoreetiline arutelu-ei kipu mehele siin!Ja see,et naine on vaesem,ei ole küll sellest,et ei viitsita tööd teha!Enamik keskealisi naisi on oma viletsate meeste körvalt lapsed koolitanud ja ellu saatnud-see polegi töökuse näitaja vä,et nad niitublid on olnud?Ja siis on nad üksi,mingi jobust mehega ,kui jätkub sihikindlust,minnakse lahku ja jäädakse üksi.Mul on tädi,kes on praegu 52 a ja üks neist,kes on sellist elu elanud ja ennäe imet,nüüd on talle tekkinud austaja,kes tunneb teda tegelikult aastaid ja on alati imetlenud tema lahkust ja töökust ja see mees on tagatipuks kenale välimusele püstirikas!Kas sellest midagi ka areneb ei tea mina,aga on hea meel kui tead,et ühel väga siiral ja heal tädil hästi läheb!Ta on lihtsalt önne ära teeninud!Ja paksuke on ta ka-köik see,mida siin foorumites pilgatakse,on tegelikult ju keskealisel naisel olemas!
 
sannu 28. september 2005, kl 11.19
su tädi üle hea meel jah ja kirjelduse järgi on tegemist tõesti toreda inimesega :)
 
ehhe 28. september 2005, kl 11.33
teaduslikult on tõestatud, et rikkus on "veres"
rikkuse üldreegel- et rikkaks saada, pead siiski rohkem saama ja vähem andma :)
naljakana see võib tunduda, aga kui mõelda sellele, siis vaid nii saabki olla. on olemas ka testid, kus küsimustega saab selgemaks vähemalt oletuse rikkuse eeldustele.
nüüd siis selgubki tõda?!:) noo-jah, nüüd siis arvatakse, et see tähendab ka kitsi olemist või koonerlust-ehk ka nii, kuid eks siiski konkreetse "rikkuri" hinnagu, et on ta hea või ihne inimene, sõltub siiski selle inimese eluküpsusest, et kuidas ta maailma suhtub ja teistega arvestab.
kindel on ka see, et mida suurem on naisel ja mehel see sotsiaalse ja majanduslike võimete vahe, seda vähem on võimalik normaalne kooselu, kus mõlema isiksused ei saa kannatada.
ärge ihaldage/oodake taevamannat, kui endal pole täpset selgust sellest ja selle headusest.
 
meelike 28. september 2005, kl 11.37
reeli,
palju õnne sinu õnneliku elu puhul. loodan, et see jätkub, aga tahan vaid öelda , et kõik võib muutuda, kui enam sentigi ei ole. elu majanduslik pool mõjutab väga ka abikaasade suhteid ja suhteid lastega. ma tõesti ei taha kurja kohale manada. olen arvanud, et rikkaks saavad targad inimesed ja töökad ja ju nad siis oma positsiooni ka hoida oskavad.
 
to t. 28. september 2005, kl 11.40
Ahaa, sain sõnast JUST valesti aru.
 
lisan ka 28. september 2005, kl 11.45
et olin rikka mehe naine. Miks elu lahku viis, tõesti ei soovinud ola üks asi tema elus, sest nii ta just naisi kohtleb. Võtab , jätab, lollitab, valetab nendele noortele, kelle tähelepanu ta nüüd naudib ja mõnuleb, ega te ju ometi ei imesta selle üle, et noori, verinoori, kes ise talle külje alla ujuvad, neid jagub. Ma arvan küll, et midagi läks ikka 40 saabudes temas väga viltu, ausalt öeldes kahju. Ja rikkus, on suhteline mõiste minu jaoks ning selles olen ka kindel, et elame oma elu ise just selliseks nagu elame. Ühte tean, raha ja rikkus ei ole õnne sünonüümid. Kui aga inimene on seda väärt, et head elu nautida, siis talle see võimalus ka avaneb( olen kindel et see tädi, kellest oli jutt, on selle ära teeninud) Pealegi arvan, et need, kes rikkusest lähtudes omale meest otsivad, saavad tulevikus raskust tunda. Tasuta lõunaid ei ole. Räägin enda kogemustest ja tarkusest, mida olen elades saanud.
Pealegi olen aru saanud, et õnnelik olla, seda tuleb õppida, õnnelikuks ei tte meid teine inimne ega rikkus ega muu materiaalne, õnneliku saame me olla ise, leides hingerahu ja eldaes harmoonias iseendaga ning ümbritsevaga.
 
liis 28. september 2005, kl 13.37
Rikkale mehele minemisest võivad jahuda mingid 20-aastased. Veidi vanemad võivad öelda, et alustati koos ja üpris algusest, ühtviisi vaesed oldi algul kõik. Koos üksteist toetades on jõutud nii kaugele.
 
n24 28. september 2005, kl 13.43
Muudkui räägite, et miks te siis olete vaesed ja seda ja teist?:((( Aga ma õppisin ülikoolis ala, mis mind tõeliselt huvitas, pean ennast üpris haritud inimeseks, teen tööd, mis mulle väga meeldib, aga palka saan 5000 kätte, riigiamet:((( Ja olengi vaene, ja mis sii teha. Mees on rikas, vanusevahe on 7 aastat
 
M 28. september 2005, kl 14.05
Mina olen rikka mehe vaene naine:).
 
to m 28. september 2005, kl 14.46
ja , saan aru. Ega siis saades rikka mehe , ei ole veel teie rikkad ning rikka mehe kõrval võib naine vaeseks jäädagi. Seetõttu tasub unistustega ettevaatlik olla. Pealegi naistele: mõni rikas mees võib armukese vastu vägagi helde olla, nautides seda tähelepanu, mida saab, kui armukesele midagi kingib. Oma naiseks saade võib selline mees hirmus koonriks osutuda. Milleks enam kulutada asja peale, mis juba niigi käes on.
 
aga 28. september 2005, kl 15.58
Rikas mees? Aga millist meest pidada siis rikkaks, see on suhteline ju. Või on tõesti peaaegu kõik "delfi naised" nagu ülevalt poolt lugeda võib rikaste meeste naised?
Kas rikas mees omab tohutut kontoarvet, suurt maja, viimase mudeli mersut või ületab tema palganumber lihtsalt eesti keskmist, et võimalik laen võtta suurema korteri ostuks.

et siis mind hakkas huvitama kui rikas on rikas, pean silmas ikka materiaalselt, aatelised rikkused jätaks välja
 
Kristi 28. september 2005, kl 16.19
Olen arusaamisel, et see ei ole päris tavaline vaid see mees on küll rikas kui elab majas, milles on 8 magamistuba, purskkaev terrassil, 2 autot, 3 firmat, pangakontod šveitsis, prantsusmaal ja mujal. Eestis 2,6 milj, sisustatud korter, mis seisab nii sama. Samas otsitakse Lõuna-Prantsusmaale villat mere vaatega. Laene ei ole vaja võtta, et midagi muretseda. Riideid poest ei osta vaid enamus tulevad rätsepa juurest Inglismaalt, Hongkongist ja Prantsusmaalt. Loomulikult on majahoidja, kes koristab aeda ja hoiab maja korras.
 
n24 28. september 2005, kl 16.30
Mina pean oma meest rikkaks, kuusissetulek u 100 000
 
see siin ei ole eesti mees :D 28. september 2005, kl 16.40
Kirjeldad välismaa rikkurit, meil siin ikka mastaabid tagasihoidlikumad ning rikkurid elavad Eestis.
 
eriline naiivitar 28. september 2005, kl 16.44
ma ka kujutan midagi sellist ette kui jutt on rikkast mehest.(nagu Kristi kirjeldas)

Ja etskae imet, siin lühikese ajaga juba viis sellise naist, üks endine sellise naine ja teemaalgataja tädi loodetavasti tulevane Maria,reeli,t.,n24,ja M palju õnne
 
esmeralda 28. september 2005, kl 17.23
Olin rikka mehe naine, pärit mitte just vaesest aga keskmisest perekonnast. Meie abielu läks lõhki, sest ämm näägutas kogu aeg, et poeg on vaese naise võtnud ja nimetas minu perekonda lollideks, kes vaesed on.

Nüüd olen teise rikka mehe armuke, sest me küll armastame teineteist, aga ma ei taha temaga abielluda, sest kuskil istub hirm, et siis hakkab jälle niisugune süüdistamine pihta ka selle mehe vanemate poolt. Armukesena olen juba viis aastat vastu pidanud. Eelmise mehega olin abielus kolm aastat.
 
taisi 28. september 2005, kl 19.26
Üks asi on kindlustatud mees, kes perest hoolib, teine asi on karjerist, kes otsib enda kõrvale võimalikult paremini kindlustatud naist, et oma sissetulekuid vaid enda peale kulutada. Nende kahe tüübi vahel on mõistlik vahet teha. Kolmas variant on muidugi veel mafioosod, kes rikkuse kuritegelikul teel saanud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!