Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Ex
 
... 12. november 2006, kl 18.45
Mul selline asi nüüd siis, minu ex, olime siis mõlemad noored ja asi läx sellel korral lörri. Sellest on aastaid möödas kuid tunne n minul ja temal,ma arvan ka olemas, v oskab ta seda hästi teeselda. Aga ma ei tea,kas üldse on mõtet midagi üritada, äkki on öeldud sõnad ja tehtud teod ikkagi müürix vahel. kes oskab nõu anda. Minu mõistus hakkab oca saama, kuigi armastan väga tugevalt teda ikka veel.
 
! 12. november 2006, kl 18.49
kõik sõltub teist
 
good 12. november 2006, kl 18.57
Kõik on võimalik, miks ka mitte, andke endile veel võimalus siis, mis seal ikka, kui minu eks tuleks, siis ma vist ei lükkaks teda tagasi, küllalt on paare, kes aastaid lahus elanud ja siis uuesti alustanud.
 
iiris 12. november 2006, kl 19.17
võin oma kogemuse põhjal kinnitada,et ega sygavat mõtet ple.vahepealne elu on oma jälje jätnud ja ega põhjused ,millle pärast kunagi lahku läksite kuhugi kadunud pole.olgem ausad,ega inimesed muutu ega ymber kasva,vahel lihtsalt oskavad oma vigu paremini varjata.yldiselt on ju nii,et asjadel tuleb vahel lihtsalt minna lasta ja usu,mälestus sellest loost on palju ilusam kui lugu ise!!!
 
aqua 12. november 2006, kl 19.30
Jah, see on küll täitsa õige, et tegelikult ON kõik võimalik... ja see ka, et kõik sõltub meist endist :)
Antud hetkel on autori peas kõhklused ja kahtlused (mis on siis tegelikult müüriks, mitte minevik). Karta on, et sellest üks jama välja tuleb! Tegelikult sa muidugi väga tahad, et sellest tuleks midagi head... aga see ei saa juhtuda, kullake.. Seni, kuni su peas on negatiivsed ettekujutused ja kahtlused. Sa ei anna isegi võimalust "võimalikule heale asjale":)
Tee seda, millesse usud ja usu sellesse, mida teed.. kõik muu on jõu ja aja raiskamine:)!
 
Nimetu 12. november 2006, kl 19.43
Iiris, kas sina ei ole aastatega targemaks saanud ja ehk oma käitumist- suhtumist-seisukohti muutnud? Mina arvan küll, et aastatega on nii teemaalgataja kui tema eks vanemaks ja targemaks saanud. Ehk oskavad nüüd hoida teineteist ja oma armastust?
 
iiris 12. november 2006, kl 19.48
to nimetu nii palju kindlasti olen,et tean väita,et vana suppi ple mõtet yles soojendada,nagunii jääb lahjaks lakkeks.seda mis kunagi oli,ei saa hiljem kunagi tagasi ja ple vajagi tegelikult ju,minu meelest tuleks elada pidevalt tagasi vaatamata ja vana taaka taga vedamata.
 
lii 12. november 2006, kl 20.22
Minu meelest kui armastad teda siis miks mitte uuesti proovida. Ei hakka vähemalt tulevikus heietama mõtteid, et mis siis kui oleks ikka temaga proovinud.
Võib olla olete nüüd mõlemad vanemad ja targemad, vanadest vigadest õppinud ja seekord tõesti õnnestub aga kui ei proovi siis ju ei tea.
Edu sulle :)
 
K 14. november 2006, kl 13.20
Ega sa enne ei tea, kui pole proovinud. Millal enne kellegi teise sõnu on usutud? Vähemalt siis tead siinsamas teistele soovitada, et ei tasu :) (või siis, et tasub, on ka selliseid näiteid olnud siin). Ja nad nagunii ei kuula! :)
 
Ürgmees 16. november 2006, kl 04.50
Kui vaas ikka korduvalt kildudeks löödud...Kleebi sina mis sa kleebid,ei vaas enam vett pea ja lilled ses närbuvad.Omakogemus.
 
Optimist 23. november 2006, kl 14.38
Kõik on võimalik, tuleb ainult tahta! Asi, millest ma ise olen aru saanud, kui süda piinab ja tahad ära proovida, siis tee seda! Saad teada, kas oli võimalik või polnud ja ei jää veel aastateks tagantjärgi mõtlema, mis oleks saanud kui... Tee endale selgeks, kas julged ja tahad ja kui, siis ära allu negatiivsele mõjutusele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!