Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Tallinna venelastest või "suurest vennast"
 
reporter 07. juuni 2008, kl 13.44
Ma kirjutan ühest "võttest" mis ei olegi nii ilmselge.
Sellise võttega on võimalik oma eesmärke varjata või seda eeldab isik kes võtet kasutab.

Panete toime kuritöö eesmärgil suunata politsei tähelepanu isikule kes teile pinnuks silmas on. Seda teete nii, et isik kes teile pinnuks silmas, kuidagi kuritööga seotud oleks.
Siis hakkate seda isikut kes teile silmas pinnuks oli ahistama, võite teha mida soovite kuna politsei uurijad teie seljatagust katavad.
Samas tuleb alati meeles pidada, et kui keegi juba midagi sellist teeb, siis on motiivid lihtsast ahistamisest ja kiusamisest suuremad ja seda ennekõike sellisel juhul, kui kuritöö toimepanija politsei abi peale lootis, ennekõike ahistusakampaani enda peale võtmise rolli lähtepunktist.

Minu puhul on just see ilmselge, et kurjamid üritavad võimalikult palju tankiste läkitada kelle seotus seadusega suure kahtluse all on. Pigem on tegu räigete seadust rikkuvate rahvavaenlastega kes nagu prostituudid, iga kell teatud summa eest teistele inimestele palju paha tegema valmis oleksid. Seda aga siiski mugavalt, ilma ennast füüsiliselt kurnamata aga siiski laostavalt.

Motiivid säärase "represseerimise" juures on tegelikult liialt läbinähtavad. Näiliselt "õiglane" kuid väga räige ja retsidivislik "suur vend" paneb toime selliseid rikkumisi inimkonna vastu mis laseb neil rikkujail vabalt oma enda tehtud kahju kõrvaldama tulla. Näitena rets kes peksab oma ohvrit ja siis annab arsti abi talle. Kuna ju tegu retsiga, siis tundub kuidagi väga positiivsena, et too veel oma ohvrit lisaks abistab.. .

Suur vend on täpselt selline iseloomuga. Kõige aluseks on kuritegevus mis nagu väga inimliku vormi saab kui need jälitajad ja muud kurjamid äkki sinuga rääkima hakkavad ja sulle vahel isegi abistava käe ulatavad. Nad loomulikult ei peaks sedagi tegema kuna tegelikult nende ametlik seisukohta on, et nende näol on tegemist oma tööd tegevate riigi ametnikega.

Reaalsus aga on selline, et nendel inimestel kes ennast ise suureks vennaks peavad, on eesmärk. Eesmärk ei ole saada "suurelt vennalt" informatsiooni selle kohta mida represseeritav oma kodus teeb, et siis selle infoga teda tänavatel ja igal-pool mujal kus saab ahistada(nagu minu puhul juba tehakse) vaid kujundada sõnum represseeritavale leppimaks olukorraga.
Sellisel juhul aga panevad suur vend toime inimõiguste vastase rikkumise ja neid on palju.
Milleks?
Vastus: Mina ei tea, aga oskan oletada, et tegu on tehnika hulludega kellel on vahendid kuid võimalus neid mitte kasutada. Igasugune teine versioon on juba edasine arenenum motiiv kuna siiski saab toimepanna selliseid rikkumisi ainult tänu tehnikale ja see on neil olemas.
Milleks just nemad? Selle peale olen ma ka tihti mõelnud ja jõudsin järelduseni, et tegu on geneetilise omadusega.

Kõlab ju hullumeelsena kui üks vana tädike ütleb noortele kes oma informeeritust minu privaatsuse kohta demonstreerivad, et on normaalne tunda oma ümbrust aga kui suhtlete nagu inimesed siis on kõik nagu väga normaalsed ja nii peabki. KUIDAS PALUN SAAB SELLINE INIMENE ÜLDSE SILMA VAADATA? KUIDAS TA JULGEB?
Järngeb kohutav tõdemus, et tegu ongi täieliku tiblasaastaga kes ei tohiks üldse viibida vadaduses kuna see tase kuhu maani need oma valetamise ja vingerdamise rahva, õigemini lammaste" seas viinud on, ületab igasugused piirid. Mitte ükski inimene ei suuda ettekujutadagi mida need inimesed oma peades ettekujutada pruugivad, olles sunnitud elama topelt elu ja kelle poolne oht tavalisele inimesele ILMSELGENA TUNDUB KUNA ÖELGE NÜÜD TEIE KOORIS- MILLINE ON NENDE ISIKUTE TEINE ELU JA MIDA SEE ENDAST KUJUTAB?
 
suss 07. juuni 2008, kl 17.53
Soomes on suht vähe veel suurt venda, Lapeenrannassa ehk või nii
 
reporter 08. juuni 2008, kl 02.11
Olete tähele pannud kuidas ühed "välismaalased" kellel kodakondsus on, oma koduriigis seadust rikuvad aga demonstratiivselt?
Milline saab olla sellisel juhul selle kodakondsusega välisrahva eesmärk ja nende eesmärk kes istuvad võimupositsioonidel kas või politsei ametkondades kes jätavad just sellised rikkumised sihipäraselt karistamata ja laseb jätkata?

Ka kirjutan ühest kurjategijast kes tänapäeval Tallinnas "legaalne" olema peaks, seda väidetavalt.
Kogu tema kriminaalse tegevuse aluseks on jälitustegevus. Ta kogub piisavalt infot ja kui olud sobilikena tunduvad, siis implanteerib too pahaaimamatuttele inimestele sellised emotsioonid mis ajendavad neid nende endi poolt tekitatud okukordades need isikud sobilikult käituma kes ohvrite rolli täitma peaks. Reaalsus on selline, et need olukorrad võivad olla mitte kuritegelikud aga samas nende endi poolt läkitatud isikute ja nende poolt korraldatud sündmustega jälitajate endi poolt kujundatud.
See fakt tundub neile endile väga raskesti läbinähtavana.

[Olen omal nahal kogenud organiseeritud kuritegevust kus väga suurt rolli mängisid täiesti kõrvaliste isikute poolt korraldatud sündmused, tooduna tänapäeva uute tuttavate ja sõprade kätesse, et mulle hiljem repressiooni käigus ka nende uute tuttavate ja sõprade seotust demonstreerida. Hea küll, ütleks mõni, illusioonid. Jah, kui poleks siis neid kes represseerivad ja oma jälitustegevuse käigus hangitud tegevust ei demonstreeriks, mind ei piinaks ega jälitustegevuse käigus minuga ei räägiks. Alguses oli väga piinarikas taluda sellist kohtlemist kus igal-pool kus sai, keegi mind adresseeris ilma minuga suhtlemata ja ennast kui üht "neist" tuvastas ja "need" tegid selliseid tegusid mis tõesti, ilma igasuguse kahtluseta, inimsuse vastased on, samas vist siiski ainult minu peal.]


Kõne all olev kurjategijate pande on väga rumal kuid endas väga kindel. Toon ühe tüüpilise näite mis nende tegevust ja iseloomu väga hästi demonstreerib.
Ütleme, et olete mängu mängimas või mõnes välismaises jututoas. Need kurjamid libavad psühholoogilise meisterlikkusega isikuid kelle põlisasukaks nemad ennast peavad ja seda nii, et teie suhtumine oleks võimalikult negatiivne või eelarvamustega.
Karm reaalsus on selline, et sellised inimesed on olemas ja neid on palju. Kui olete sellistele silma jäänud varitseb teid kohutav oht, ennekõike elukvaliteedi madaluse tõttu ja jubedate sündmuste ja veel jubedamate isikute näol kelle paremus teie endi sobivuse korral kiiresti teie peal oma võtted ära teha sooviksid, et sobiksite nende plaani ja plaan on selliste puhul ka üks alustalasid koos jälitustegevusega.
Seega on selginenud kaks põhilist faktorit: plaan ja jälitustegevus.

Oma plaani varjavad nad ennekõike väga räigete tegudega ja näiliselt lausa hoolete retsidivismiga. Enam-vähem nagu tekiks mulje, et nad on täelikult ükskõiksed oma endi tulevike suhtes ega neid ei huvita kus, koos kellega ja kui kaua nad elavad.
Kolmas faktor seega on hooletus. Plaan, jälitustegevus ja hooletus.

Hooletuse kohta on mul aga hulk meeliülendavaid tõendeid kuna mida arvate teie, kes need tänava ja teiste .. kohtade represseerijad on? Olen pidanud töötama ühes tehases lühikest aega kus samad inimesed oma ahistamise ja jälitustegevuse informeeritusega meie endi sõprussuhte ja tuleviku väljavaate koos üldse kuidagigi positiivselt suhelda, täielikult ära nullisid, pelgalt kuna soovisid mulle oma osalust jälitustegevuses ja ahistamiskampaanias tungivalt näidata.
KÕIK AGA EI OLEGI SELLISED! Kuna inimest võimalikult palju sotsiaalselt tõrjuda võimalik on, sinna maani kus pea kõik võõrad sellisena näivad, siis siit järeldubki hooletus.
Mõni harjumata aju ehk mõtleks endamisi, kes midagi sellist teevad? Milline on nende plaan? Mis peaks minust ja neist endist saama?
Vastus on väga väga haige kuna plaan mille need inimesed välja haudunud on, nii kuradima räige ja täielikult igasuguse inimloogika vastane on, jeerum.. . Te ei julgeks oma testamentigi hiljem kirjutada, ilma, et pärast keegi teie, surnu, otsustusvõimes ei kahtleks.

Ühesõnaga, inimesega on võimalik teha palju ja kui plaan klapib, siis on isikuid kes teevad grupiviisiliselt ja hoolimatul viisil, isegi pannes kuritegevusi toime mida tullakse teie koju represseerimise näol uurima.
Olete hull? Aga siis milleks seda vaja oleks? Kuna kas sooviksite harjuda ära häälega mis näiteks teie naabrilt tuleb ja hoolimatult teie tegevust kommenteerib? Külmalt kalgilt paneb leebe naishääl kes pidevalt minuga riidleb ja möliseb, suure jämeda meeshäälega mind kohe nii väga värisema, et ei tea mida teha. Jah ja leebe naishääluke on juba sisse harjutatud. :D

No nii ja nüüd kirjeldan üht väga mõjuvat võtet- mõtete lugemist.
Kõige aluseks on mõtete sisestamine kas pildi või heli abiga.
Pilt võib olla "mõttes" nagu häälgi, samas kuuldav tegijatele kuna tegijad ise teevad, ehk siis panevad teile mõtted pähe ja kuulevad neid ise, panevad mällu pildi sündmusest ja ise näevad seda.
See on võimalik ja iga-üks võib seda oma kodus proovida koos sõpradega või kellega iganes. Kasutage kora, kes ei jaga midagi tehnikast ja vaadake ime- koral on tunded!
Nagu inimeselgi ja teadmatu isik on ohver, kõige suurmas ohus on lapsed.
Hoidke Tallinna venelastest eemale ja ärge pöörduge politseisse kus töötavad vene agendid või prokuratuuri mis on vene agentide tugipunkt.
Kohtus ehk saab asja kui olete kogunud kõlbelist tõenudmateriali ja suudate see läbi panna tegutsema politsei asutused kuna ilma kohutu sundimiseta, ei liiguta mitte ükski asutus lillegi ehk ainult selle suunas, et saaks represseerida ja sotisaalselt isik hävitada. Ja seda nemad juba oskavad..
Minu lugupidamatus igale sellisele ja loodan, et teiesuguste "kangelasteod" saavad kõigile teatavaks ja ma paraku pean tõdema, et kogu tõde on teie puhul midagi mida teie väga kartma peaksite.
 
reporter 08. juuni 2008, kl 02.20
Vabandust, sõna "pahaaimamatutele" kirjutatakse viimases silbis ainult ühe t- tähega.
 
reporter 08. juuni 2008, kl 02.38
"Küsija suu pihta ei lööda, samas plaaniga isik ei küsigi vaid laseb arusaamatusel sinna maani tõusta kust suuremad kurjategijad uurimise üle võtavad, likvideerimaks arusaamatuse mida oleks saanud küsimisega vältida."

-reporter
 
ma 08. juuni 2008, kl 07.59
ei viitsinud su joga lugeda.
 
reporter 08. juuni 2008, kl 10.54
Sinu kommentaar aga on sisutu ja laimav. Ma loodan, et sinu kommentaar tekitas sulle näkku irvituse ja oled endaga rahul.
 
võmm 08. juuni 2008, kl 12.57
sinu pläma tekitas mule peeruauku peeretuse. oled nüüd endaga rahul?
 
ja 10. juuni 2008, kl 16.40
ei viitsi ka lugeda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!