Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
pere õnne nimel
 
vaegseksuaal 11. november 2011, kl 12.18
teen ettepaneku et kõik ametlikus suhtes olevad seksi vaeguse alla kannatavad ühenduksid. olen väsinud igal õhtul ootamast ja lootmast, et äkki on täna see päev kui läheb õnneks ja nii juba 2 aastat. Ja samas kui loed siin teisi postitusi siis pooltes eesti kodudes keegi pidevalt k.näljas. seega võiksidki kõik ametlikud vaegseksuaalid ühenduda! sellega jääks ära suur osa lahutusi, sest siis ei oleks vaja enam napsata kõrvalt vallalisi, kes ju suhtele ohtlikud. kui aga mõlemad pooled suhtes, siis minnakse peale ühinemist rõõmsal meelel koju, kes pannide-pottide kes telekapuldi juurde ning kodused piprad oleksid ka rahul, sest enam ei käida neile tobedate ettepankutega pinda.
 
kah tihti ilma 11. november 2011, kl 12.45
Olen rõõmuga valmis ideed toetama! Kas oled mees- või naissoost? Järsku moodustame ühenduse algrakukese!
 
Eedik 11. november 2011, kl 13.02
ja kõik huvitatud võiksid liituda KE või RE-ga
KE - erakond "KEPI EEST"
RE - erakond "RAHA EEST"
 
vaegseksuaal 11. november 2011, kl 15.51
to kah tihti ilma,
mees ikka ehk siis kui sa naine võiks asja kaaluda
 
kah tihti ilma 11. november 2011, kl 16.20
Olen naine. Eks kaalume siis või vähemalt vahetame mõtteid, kui asjaks ei lähe. Ole hea ja pane oma aadress, ma kirjutan.
 
urr 11. november 2011, kl 16.38
vaesekesed :(
 
k 11. november 2011, kl 17.03
aga kas selline suhe üldse tasub siis hoidmist? midagi ju paremaks ei lähe, jäätegi niimoodi elu lõpuni piinlema ja salatsema
 
vaegseksuaal 11. november 2011, kl 17.41
to kah tihti ilma
vaegseksuaal@hot.ee
 
yxnaine 11. november 2011, kl 18.06
Nojah, aga seksi tahtvaid abielumehi leiab hulgimalt kuulutuste lehekülgedelt ka. Kui mul oleks puudus, siis leiaksin sealt.
 
vaegseksuaal 11. november 2011, kl 18.35
to yxnaine, kindlasti leiab abielumehi ja -naisi nii siit kui sealt. mul tuli lihtsalt sihuke mõte, et vaataks mis juhtuma hakkab ehk võta kuidas tahad. kui aus olla siis lootsin ma rohkem mõtisklusi antud teemal, seega siis sai valitud ka shovinistinurgake, kui aga nii välja kukkus pole mul ka selle vastu midagi
 
Agnes 11. november 2011, kl 21.08
Kogunejad peaksid seksi mõiste rohkem lahti seletama, et ikka õiged inimesed kokku koguneksid. Antud juhul saan aru, et otsidakse kiiret, odavat ja emotsioonitut rahulduse raamist. A la till püski ja punuma.
Kui nüüd kogemata grupiga liitub mitte aseksuaalne inimene, kes teab ja hindab seksi puhul head emotsionaalset sidet, mis teeb seksi kordades nauditavamaks, siis võivad mõlemad pooled suure pettumuse osaliseks saada. Egas siis kiire ärakargamine veel mingi seks ei ole :) Sellist saab hea nuiamise peale ju kodust ka :)
Aga noh, eks suured inimesed osakavad ennast ise ka sel teemal harida ;)
A täna on jalgpall ja sex pole küll mingi teema.
 
vaegseksuaal 11. november 2011, kl 23.29
to agnes, vaata idee on see et inimesed kes millestki suhtes puudust tunnevad saaksid jagada seda omavahel ja ei ole plaanis mingeid kogunemisi. ja üldse ega puudus ei ole ju skeksist, seda saab ju vajadusel osta, puudus on eelkõige inimlikust ja intiimsest läheduset, mida ei korva vibra või prost. lisaks veel et suhtlemine ei tähenda alati ärakargamisega, see inimeste oma valid kuidas nad suhtlevad. näiteks ka tihi ilma kirjutas, et vahetaks mõtteid vähemalt. ehk siis veelkord meil on palju suhteid kus inimeste põhivajadused on rahuldamata ja seega võiksid nad soovi korral ilma suurema keerutamiseta oma väljendamat tundmusi teistega jagada ja saada sama ka vastu. ja loomulikult mõned petuvad jne aga selline elu ju ongi samas kes soovib se proovib
 
...ilma 12. november 2011, kl 00.09
to teemaalgataja: jah, puudujäägid seksuaalelus kanduvad üle ka teistesse kooselusfääridesse. Suhtlemine muutub kuidagi pinguldatumaks ja kogu seda pundart ei olegi lõpuks võimalik enam lahti harutada. Ma tean, sa ootasid mu kirja. Lõpuks leidsin aega ja kirjutasin.
 
kummaline 12. november 2011, kl 01.09
urr
ei saa aru sinusgustest inimestest. omal asjaga pistmist pole, midagi mõistlikku öelda pole - aga vat killu sai ära panna!

kui suur võib inimese alaväärsuskompleks küll olla, et ainuüksi teistele halvasti ütlemine, meele rõõmsamaks teeb?:))
 
vaegseksuaal 12. november 2011, kl 08.46
to ilma, sul on õigus seda pundart on raske arutada ja suurim probleem selle juures on enesekindlus, mis on tugevalt kõikuma löönud ning mis kandub edasi ka muudesse suhetesse näiteks tööised. ja teistpidi mida ebakindlamaks sa muutud seda raskem on sul probleemi lahendada, sest seda enam sa klammerdud probleemi, saamata ise aru kui madalale sa juba laskunud oled
seega saigi selline aus ettepanek siin tehtud, et olen suhtes ja puudega ehk otsin omasuguseid, sest meil on mida omavahel jagada.
 
xnaine 12. november 2011, kl 12.11
minul oli sama mure. ok, leidsin endale 10 a noorema partneri. aga mööda panin. mees on ülivõimekas, vastupidav jne, ent ei oska absoluutselt niisama puudutada v hellitada. juttu saab temaga rääkida küll ja kena silmale vaadata, aga jah, seda et ta oskaks v viitsiks niisama õrnalt silitadagi loota ei ole.
nüüd otsustasin, et olen parem ilma, mida ma ikka jagan ennast kellelegi kui vastu saan lihtsalt panemist.
 
viimasele 12. november 2011, kl 14.28
Aga see mees arvaski, et tahad ainult seksi. Nagu kokku sai lepitud. Kui tal oleks tunded su vastu, küll ta siis hellitaks ka. Või olen liiga naiivne?
 
xnaine 12. november 2011, kl 17.02
to viimasele - vaata, mees ise naudib täiega kui teda hellitatakse! ehk siis ise tahab, aga vastu ei tee.
mis on sinu jaoks ainult seks? minu jaoks on seks (ja sellega EI PEA kaasnema tunded) KUNST. kunst puudutada kedagi nii, et ta ihast väriseb ja oigab.
kunst kombineerida veidike jõhkrust õrnutsemisega.
kui niisama pumpamiseks läheb, siis sorry, tegelen parem ise endaga.
 
viimane 12. november 2011, kl 21.31
OK, seks on minu jaoks ka seesama kui sinu jaoks. Aga selle mehe jaoks siis arvatavasti pumpamine. Kui naine on oma pumpamise kätte saanud siis peab ta rahul olema. Muidugi ega seda enne teada ei saa kui järgi proovitud.
 
zxz 13. november 2011, kl 18.54
...Kogunejad peaksid seksi mõiste rohkem lahti seletama,...
Agnesega täitsa päri, loomulikult esmalt tuleb kokku leppida mängureeglid.
Xnainese 10 a-t noorem panija leiaks kindlasti ka rakendust, täna nii homme ka naa soov.
Multifunktsionaalseid inimesi on vähe, seega peaks märkmikus numbreid rohkem olema.
Et mille järgi on kõige rohkem nõudlust, või mida üldse soovitakse.
Mulle meeldib vastavalt tujule, nii jõuline ja pühendunud lähenemine, kui ka mediteeriv mäng ja
ka vallatused on vahest väga nauditavad.
Pooldan sellele teemale asjalikku lähenemist, ilma valehäbita. Probleemiks on muidugi kuidas
poolearulised eemale hoida, selleks head soovitust ei oska välja pakkuda.
Täitsa oleksin valmis arutama seda teemat ja ka vastava keskkonna loomise finantseerimist toetama.
 
pipar 14. november 2011, kl 10.24
offtopic
äkki mängiks kodus veidike rollimänge, vahetaks telekapuldi pottide-pannide vastu, tegeleks lastega jmt.. ja voilaa, võib juhtuda, et naine polegi enam aseksuaalne.
 
to pipar 14. november 2011, kl 11.12
kõik see on juba ää proovitud, sest ei ole mingit tolku, kui naine on ikka kaine arvestusega omale korraliku hakkaja mehe saanud, kes ta materiaalse poole eest hoolitseb ja elu muidu lill, siis tai suuda üle paari aasta korralikku abielunaist teeselda ja seks muutub talle tülgastavaks kohustuseks. selle vastu ei aita mingid rollimängud, vastupidi, naine arvabki, et mees peab KÕIK tööd ää tegema, et ta vaevuks voodis mingilgi kujul vastutulelik olema. selliste mittesobivate naiste vastu aitab vaid lahutus, ei muud.
 
irw 14. november 2011, kl 19.33
Mul tekkis just huvitav visioon sellest, kuidas üks päev lähevad kaks vaegseksuaali siit kokku saama ja avastavad eest ei kellegi muu kui oma abikaasa. :) Minu arust väga tõenäoline asjade käik, kui ikka siinne grupeering hoo sisse saab! Oi milline huumor... ainult et asjaosaliste jaoks ehk mitte :)
 
kapsauss 16. november 2011, kl 00.26
See nagu anektoodis:
Naabrimees annab uksekella, mees läheb uksele vastu
Naabrimees küsib, kas grupiseksist oled huvitatud
Mees pärima, et kes siis osavõtavad
Naaber: sina, mina ja sinu naine
Mees ´üllatunult: ei mingil juhul
Naaber seepeale: ok,me sinuga siis ei arvesta
 
Viive2222 17. november 2011, kl 13.30
teen ettepaneku et kõik ametlikus suhtes olevad seksi vaeguse alla kannatavad ühenduksid/

Teen hoopis ettepaneku, et sellised suhted võiks inimesed ära lõpetada, kus nad seksi ei saa. No mida mõtet on kükitada sellises suhtes ja 2 a seksita. Mille peale te loodate? Et üleöö juhtub ime ja hakkavad sama inimesega seksirallid? Tulge mõistusele, minge lahku ja alustage uut suhet. Ise nii teinud ja rahul.
 
kumminaine 17. november 2011, kl 21.58
sa võta mind - ma ei ole kallis ja alati valmis ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!