Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kas anaalseks alandab naist?
 
Ilse 04. september 2011, kl 12.03
Tahaks siinkohal meeste arvamusi, kas anaalseks on teiearvates naisele alandav?
Kas peeruvahele keeramine on meest ülendav, peale seda ka suhuandmine mingi märgilise tähtsusega sündmus?
 
Aventador 04. september 2011, kl 12.51
Mina ennast küll kuidagi alaväärsena tundnud ei ole, vastupidi!
Ja ma usun, et see on suuremale osale samamoodi, probleemi ju tegelikult ei ole.
 
mina 04. september 2011, kl 13.06
Alandav muidugi. Mees, kes oma naist armastab ei tee oma naisele sellist asja, et ta võib tulevikus oma püksid täis si**uda ja tema jämesool võib nagu aiavoolik hiljem tagumikust hakata välja rippuma. Kas sellist naist mees omale tahabki? Vaevalt. Kui teie peeruvahe on välja venitanud, siis jookseb normaalse naise juurde, kes endaga sellist jama korraldada ei lase. Mis teha. Mõned naised peavad omale peeruvahele laskam kütta, muidu ei taheta nendega koos olla :D
 
Aino 04. september 2011, kl 13.17
No sa eelmine oled ikka päris puuinimene! Muidugi pannakse peeruvahele ja mitte vähe! See on väga meeldiv, sest on 21 sajand ja ei ole vaja enam viktoriaanlikke lollusi suust ajada. Mitte midagi inetut ei juhtu ja vastupidi - väga meeldiv on saada ka tagauksest!
 
to aino 04. september 2011, kl 14.00
kas 21. saj on naistel tagumik teistsugune kui vanasti oli? või palju erinev (alternatiivsete eluviisidega) meeste tagumikest? kui vana sa oled?
 
Aino 04. september 2011, kl 14.03
Mis see sinu asu on, mats? Ära ole labane mölakas, minu vanus pole küll kuidagi sinu mure!
Kui oled kitsarinnaline debiilik, siis see ei ole vanusega seoses. Pole need pärakud teised kui sajandeid tagasi, ikka on pandud sinna aegade läbi. Ka vanas roomas polnud haruldus tagant panek! Ja aamen sellega, see on hea.
 
Mehis 04. september 2011, kl 21.33
Loomulikult alandab see naist ja mehe orientatsiooni seab ka kahtluse alla.
Normaalne mees ei torgi oma riistaga tagumikus.
Kakamänge ei saa kuidagi normaalseks pidada.
 
narkissos 04. september 2011, kl 21.49
pissimängud on normaalsemad?
 
REDIS 04. september 2011, kl 23.48
Uusim trend on hoopis okset lakkuda,ajast maha olete jäänud,anaal on eilne päev juba :D
 
Mehis 05. september 2011, kl 09.19
Ma siis parem elan eilses päevas, ei tegele pissi, kaka ega oksemängudega ega seksi ka räpaste naistega.
 
see 05. september 2011, kl 11.24
aino vist isane olend, kel paraadukse ventiil juba parajalt nõnda nässus,et miskit roppust enam kinni ei pea.
 
valja 05. september 2011, kl 11.34
ela kus päevas tahad, kilplane. lase normaalsetel inimestel nušsida ja teha kõike, mis hea on. ise võib pinutaga häbeneda!
 
mhh 05. september 2011, kl 18.37
 
m44 05. september 2011, kl 23.50
Mulle meeldib tagauksest sisse minna ainult siis kui naine on ise selleks soovi avaldanud.Eks naine ise teab kuidas talle kiiremini ja mõnusamalt orgasm kohale jõuab ja miks peaksin ma seda talle keelama.Ja selliseid naisi polegi nii vähe.Pesemine on alati enne voodisse minekut kohustuslik.
 
vambola põder 06. september 2011, kl 01.14
Mehis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loomulikult alandab see naist ja mehe orientatsioo
> ni seab ka kahtluse alla.
> Normaalne mees ei tor
> gi oma riistaga tagumikus.
> Kakamänge ei saa kui
> dagi normaalseks pidada.


+1
 
huviline 06. september 2011, kl 08.57
pange paar linki ja kirjeldaga detailselt.
ees minek sellisesse kohta kus seda harrastama peab.
mul on kalja ( oli patareikas kinni) kes kinnipidamisasutuse etiketti tutvustab, soov on rohkem teada. tuleb seal kaua olla,selline proble.
 
sutsu 06. september 2011, kl 15.34
Kui õige auk juba umbes lase aga tagant.Ära karda küll see aladdab su väärtust ja väärikust.
 
elsa 06. september 2011, kl 19.45
Aino
sõnavara järgi otsustades pole talle see tagantpoolt lähenemine küll hästi mõjunud.
või hoopis, et selliseid naisi, nagu aino, pannaksegi igast august:))
 
Ilve 07. september 2011, kl 06.25
Parem ära küsi.
 
vastaja 11. september 2011, kl 20.41
Alandab ja viib viimasegi mõistuse peast.
 
vastus 13. september 2011, kl 21.53
selge see. samas, kui juba kanni trukitud, harjub naine oma närususega ära ja võtab asja uhkusega.
 
tilde 13. september 2011, kl 23.22
Ma küll aru ei saa, miks see naist peaks alandama? Meest ikka, sest mees on ju see, kes oma riista s.ita sisse topib.
 
ml 18. september 2011, kl 12.25
ausalt öeldes on see loomalik, kuigi loomad ka nii ei tee. ja naist niiviisi tarvitada on väga alandlik. endaga ei laseks iial nii teha ja paneksin vist keksüdaöö punuma, kui mu mees nii tahaks minuga teha.
 
ml 18. september 2011, kl 12.26
vabandust; mitte alandlik vaid ikka alandav...
 
cirtsmun 19. september 2011, kl 10.05
kanalisatsiooni värk.
käin sellise pika toruga anellyst üle ja tema käib mu taskutest läbi.muidu teevad seda vastikud tydrukud kes muud ei taha kui raha,raha,raha.
 
suvaline m36 20. september 2011, kl 01.43
Enamik inimesi laseb ennast töö juures lollakatel ülemustel rohkem alandada kui seda anaalseks iial suudaks ... milleks ärrituda?
 
viimasele 20. september 2011, kl 09.12
oled nii ärritunud et isegi uinuda ei saa.
mitu meestepäeva sul järjest on?
äkki nüüd on juba nädalate kaupa ja järgmisel nädalal oled lesbide seas naene
 
Carlotte 20. september 2011, kl 14.29
Sellist juttu ajades soovitan minna kuldilõikaja manu,
ajada oma kaks kerakest kotis hästi punni ja töömees tõmbab särtsti üle kummagi kera kuni need rõõmsalt kotist välja lupsavad,millele järgneb töömehe niuh-niuh
ja kiisu saab endale näm-näm.
Tehtud ütleb töömees,kerad lännu,kass söönud ja anaali isu kadunud.
 
Marko 24. september 2011, kl 04.45
No ja miks see anaal siis alandav peaks olema?
Kui mõlemale sobib siis laske aga käija.
Muuseas pepsi-augu ümbruses on kõigerohkem närvilõpmeid ehk siis on väga mõnna.
Kui sobib ja meeldib siis tehke ära. Mingite vananenud vaadetega vihkajaid pole mõtet tähelegi panna.
Need samad kes praegu anaali suureks tabuks peavad pidasid nõukaajal kindlasti ka raseerimist ja suusexi suureks tabuks.
Ajad muutuvad, liigume kaasa. Naudime seda mis teeb elu mõnusamask ja enesetunde paremaks.
 
ei julge 24. september 2011, kl 19.33
Küsi mehe käest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!