Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
ideaalne naine
 
liblikas 30. november 2011, kl 17.44
Ideaalsel naisel peab olema kõrge libiido, pikad juuksed, prinkis rinnad ja pisike tagumik. Ta armastab söömist, veini ja jalgpalli. Teenib mehest rohkem ja lubab meest stripiklubisse. Kas nii?
Kui need tingimused täidetud, kas siis võib kindel olla, et mees ei hakka kõrvalt võtma.
 
Notsu 30. november 2011, kl 17.48
Igal mehel on oma maitse ja arusaam ideaalsest naisest. Mõni ei talu, et naine rohkem teenib, mõnele meeldib suur tagumik, mõnele meeldivad väga väikesed rinnad jne. Ideaalne mees aga kõrvalt ei võta.
 
öh? 30. november 2011, kl 18.00
ideaalset meest pole olemas!

ja ideaalne naine lubab mehel ka kõrvalt võtta ning läheb mõnikord ka ise kolmandaks.
 
Pull 30. november 2011, kl 19.07
no minu silmis oli väärtuslik ainult pikad juuksed ja stripiklubis käimine
 
ZZZ 03. detsember 2011, kl 16.43
Pisike tagumik on mõttetu, meestel on pisikesed tagumikud. Naise tagumik peaks olema ikka suur

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnYNKCaJB7yyItCJBOGoH3Zwz47N6_e1NmiXm_lLR10zwsuha4-eGNi7RP2g
 
yks arvamus 10. detsember 2011, kl 00.52
> Ideaalsel naisel peab olema kõrge libiido, pikad
> juuksed, prinkis rinnad ja pisike tagumik.

Ei, ideaalne naine võiks olla inimene, kellega on hea koos olla, kellega saab kõigest rääkida ning kes vaatab maailma lahtiste silmadega. See garanteerib ka, et kui selle libiidoga mingid probleemid on, saavad nad kiirelt lahendatud. Ja siis ei tule ka juttu "mina ei taha, kui sa tahad, mine lüpsa vannitoas ise lahti".

Ei tarvitse olla pikad juuksed, prinkis rinnad ega pisike tagumik. Küll aga võiks olla juuksed ja nahk ilukeemiast rikkumata ja küüned lühikesed. Ja kehakaal mõistuse piires, et see ei takista füüsilist liikumist. Autoni veerev pall ja ülekoormatud liigesed küll head ei ole.

> Ta armastab söömist, veini ja jalgpalli. Teenib
> mehest rohkem ja lubab meest stripiklubisse. Kas nii?

Ei tarvitse olla nii. Küll aga võiks ta mitte väga pirtsutada söögiga. Ja juua võiks mõõdukalt, siis kui on põhjust.
Jalgpalli kohta ei oska kommenteerida. Inimestel on erinevaid hobisid. Kujutage ette, et mitmetele meestele isegi ei lähe jalgpall eriti korda.

Strippi võib ju kodus ka teha. Aga kui on selline ajaveetmise vorm, käia stripiklubis, siis võib vist ka koos oma naisega sinna minna. See on ju ohutum kui see, kui mees teise naisega näiteks tantsib!

> Kui need tingimused täidetud, kas siis võib kindel
> olla, et mees ei hakka kõrvalt võtma.

Ei, kindel ei saa selles maailmas eriti milleski olla. Aga vähemalt siis naine ei soodusta "kõrvaltvõtmist".

Aga see on lihtsalt üks tagasihoidlik arvamus...
 
pealtvaataja 26. detsember 2011, kl 02.40
On mehi kelle jaoks pole nimetatud omadused naisele truu olemise puhul määravad.
On mehi, kelle puhul naised on kõike seda ja rohkem ka veel, aga ometigi võtavad need mehed kõrvalt.
Point on selles, et tuleb õige mees otsida.
 
mh 26. detsember 2011, kl 17.48
Kui sul nii maailmatusuur mure võimaliku truudusemurdmise pärast siis ära üldse meestega tegelegi. Üksi sul vähemalt närvid korras.
 
ahto30 26. detsember 2011, kl 18.03
liiga üheülbaliselt toodud....

-naisega peab olema koos hea
-ta ei tohi klammerduda/ülemäära kontrollida
-mehe palk peab suva olema (kullakaevajad seebiks)
-ilus, mööndustega lihtsalt meeldiva välimusega ja ka kindlasti enda eest hoolitsev
-seksi tahtma tihemini kui kord nädalas
- jagama mingit ühine huvi mehega. Äärmisel juhul olgu tal endal mingi(d) hobi(d) peale sõbrannatamise ja pidude
-mõistev ja ilma väiklase suhtumiseta..(Sina tegid nii, minul on ka siis õigus teha naa). Käsi peseb ju kätt. Ideaaljuhul armsam ja sõber ühes isikus..

rohkem ei viitsi hetkel mõelda..
 
to ahto30 26. detsember 2011, kl 19.13
Mehe palk peab olema suva, aga samas olgu vähemalt meeldiva välimusega ja enda eest hoolitsev? Siis peab naisel endal väga hea palk olema! Paljud mehed vist ei kujuta ette, kui palju raha võtab välimuse eest hoolitsemine, et naine nende standarditele vastaks.
 
ang to to ahto30 26. detsember 2011, kl 23.49
"Mehe palk peab olema suva, aga samas olgu vähemalt meeldiva välimusega ja enda eest hoolitsev?"

Ei saa seosest aru, loomulikult peaks naine ikka OMA raha eest oma välimuse eest hoolitsema, mitte mehe rahakotti piiluma selleks? Ahto muuseas ei öelnud midagi, mis liigsele luksusele viitas, paistis soovivat normaalset, enda eest iseoma heaolu huvides hoolitsevat naist, mis seal üle mõistuse kallist on?

Kusjuures Ahto ütles ära ka "hea abikaasa valemi": "Ideaaljuhul armsam ja sõber ühes isikus." Nii see ongi.
 
imestab ka 27. detsember 2011, kl 22.33
Loomulikult on võimalik enda palga eest enda eest normaalselt hoolitseda, juuksur, mõned kosmeetikapurgid, mis siin nii üle mõistuse kallist on, et ilma mehe rahata seda teha ei saaks?
 
Elis 28. detsember 2011, kl 02.26
Ma ka ei ole mehe rahakoti poole vaatamise poolt, aga mul on sõbrannasid, kes peavad nö hoolitsetud välimuse jaoks iga kuu investeerima ca 200 eurot. St. ainult teatud kallid kreemid ja kosmeetikute külastused hoiavad nende naha kontrolli all(ja nad toituvad tervislikult ja teevad trenni ja ei suitseta ja ei joo alkot eriti, aga ilma kreemide-kosmeetikute ei saa). Mingeid pikendusi ja krohvikihti neil ka pole. Nii et selles suhtes on ikka erinevaid inimesi, onju. Ja kõigil (kellel probleemne nahk/küüned/juuksed/hambad on) pole seda raha üle ja vot need jäävad ju siis paratamatult nt ahto30 heakskiidupiirkonnast puhatalt RAHA pärast välja.
Selge see, et muredega naine ei peaks ootama, millal mees tema õue õnne tooma ilmub, vaid ikka ise lahendusi otsima, aga mees, ära räägi rahast, kui sa rahast rääkida ei taha - st. otsi siis oma naist ka puhtalt nende omaduste järgi, mida raha eest osta ei saa :)
 
kana 28. detsember 2011, kl 07.56
"hoolitsetud välimuse jaoks investeerima 200 eurot" öhöhöhh - ilmselt on need krõõbid koledad, nagu öö ja mingid "kuntsküünid" neile ka midagi juurde anda ei suuda.
 
tõhhpõhhmõhh 28. detsember 2011, kl 10.02
Nojahh, kui naisel on vaja korra kuus juuksuris käia oma soengut uuendamas-värvimas, läheb raha päris kenasti. Siis küüned ja maniküür salongis - ka maksab. Arvatavasti naaritsaripsmed neil lisaks enda omadele, et ikka Malviinalikum immits oleks ja oleks mida plaksutada mehi nähes ja neile silma tehes.:p Neid tuleb ka vahepeal hooldamas käia - ka see maksab. Lisaks kulmude värvimine kui enda loomulik värv karvadel olematu või enda meelest pole piisavalt atraktiivne. Paljud käivad vahatamas salongis - korralik summa jälle läinud. Osad lasevad veel loomlukult ka pediküüri teha - jälle maksab.

Vaatan seda oma sõbrannade kurtmise pealt, et kui nende meelest tahad ilus olla ja hoolitsetud välja näha (meeste jaoks), siis on sul palju jama, et saada endale sobivat aega oma ripsmehoolduseks, küünetehniku juurde, juuksurisse jne. Samas, nii palju kui nende suust kuulnud olen, mehed ei märka mitte midagi. Isegi kui naised norivad komplimente, et kas sa midagi uut mu juures märkad...

Selle kõige peale meenub anekdoot, kus naine lõpuks oma ükskõikse mehe juurde hommikusöögilauda ilmub gaasimaskis ja küsib: Kallis, kas sa märkad minu juures mingit muutust?". Mees tõstab pilgu ajalehelt ja küsib hajameelselt naist vaadates "Oled midagi oma kulmudega teinud või?" :PPPPPPPP


Kui tõesti rahaga midagi teha pole, siis tassi aga hoolega salongi, aga püsisuhtes naised on oma meeste suust kuulnud vaid seda, et ei huvita neid need kunstripsmed, küüned jms. Kui naine on armas, siis on ta armas ilma kõige selle atribiuutikatagi.
 
lisaks 28. detsember 2011, kl 10.16
Elise jutust võib aru saada, et probleemsete hammaste hoolduseks kulub ka päris koledaid summasid. Samas, piisab vist korra aastas oma hambaid kontrollimas käia kui need sul ikka sirged ja ilusti reas on ning väljaminekud polegi nii väga suured. Aasta jooksul tekkinud augukesed (kui neid üldse tekib) parandatakse kiiresti ja ei maksa meeletuid summasid. Muidugi kui tahad endale breketeid lasta panna, et kõverikke sirgeks saada, siis läheb küll hästi maksma, kohe kenasti ja hammaste valgendamine pole ka odav lõbu.

Meestele teadmiseks veel, et naised kulutavad ka igapäevakosmeetika peale päris kenasid summasid (kui neil vaid võimalus selleks on). Neil on vaja spetsiaalseid kreeme, et nahk säraks ja lõhnaks. Igaks olukorraks ja erinevale kehapiirkonnale. Näiteks öökreem, päevakreem, kortsusid ennetav silmaümbruskreem, kaelale eraldi, kehale eraldi, jalgadele eraldi. Iga potsik maksab päris kenasti ja kulub usina kasutaja käes kiiresti - stabiilne väljaminek iga kuu.

Šampoonid-palsamid, sära andvad õlid juustele - väljaminek pikkade hooldust vajavate juuste puhul märgatav.

Siis omaette teemad on parfüümid. On neid, kes näivad lõhnasid kollektsioneerivat ja ostavad-katsetavad pidevalt uusi. Head lõhnad on kallid ja maksavad samuti korralikult. Jne, jne, jne.

Kui seda enda kirjapandut siin lugeda, näib, et 200 euriga kuus on küll võimatu hakkama saada, sest ma ei maininud siin praegu riideid ja jalanõusid, millele paljud on nõus kulutama üsnagi kobeda summa.:PPP
 
Elis 28. detsember 2011, kl 10.56
Issakene :D ma ju ütlesin, et mingeid pikendusi neil 200 euro "kulutajatel" EI OLE. 100 euri läheb osadel puhtalt kosmeetiku peale, ilma mingi maniküüri-pediküüri-depilatsioonita. Sinna juurde veel paar spets kreemi ja kui üle 200 euri pole, siis oled oma vahade ja küünelakkidega kodus mökerdamas. Teistel on äkki kehvad juuksed ja käivad iga kuu juuksuris ravimaski+lamineerimist tegemas ja kasutavad nt mingit Tigi shampooni-palsamit-seerumit ja ongi korras sul selle 200 euroga. Valikuvariante on küllaga ja mingeid pikendusi või geelküüsi pole selleks vaja, et 200 eurot kuus enda keha peale kulutada ja näha välja täiesti loomulik-hoolitsetud. Krt küll, mul endal ka pole vaja neid summasid kulutada, aga ikka käib närvidele, kui mehed konkreetselt nõuavad naistel selliseid omadusi, mis eeldab paljudel naistel arvestatava summa kulutamist ja siis ütlevad, et naine ei tohiks raha vaadata.
 
mõh 28. detsember 2011, kl 13.31
No aga 200 euri on ju väike summa. Selle saab naine oma palgast võtta ju! Mingi eneseuhkus peaks ju ikka olema, et mõni sent ilma mehelt küsimata võtta oleks. Kui mehel on tarvis mingit esindusnukku, siis see on muidugi teine teema. Selliste meestega ei tasu tegemist teha, ette kaotatud lahing, lõpuks on ikka keegi kes on noorem-ilusam.
 
edukas naine 28. detsember 2011, kl 14.33
Mõhh?

Ma teenin umbes 6-7 keskmist palka nii et raha enda alla mätsimiseks on palju. Aga miks ma peaksin endale seda meeletut keemiat kalli raha eest peale panema, mis nagunii ei silu siit ega sealt? Ma ostan just loodustooteid, milledest osad on oluliselt odavamad kui nö salongikaup. Juustel lasen loomulikult kasvada ning toidan neid erinevate õlimaskidega, mis ei maksa tuhandeid. Trennis käin küll, aga see ka ei maksa tuhandeid. Maniküüri ja pediküüri teen kodus ise. Naaritsaripsmeid ei pane põhimõtteliselt peale, kuna tean, millistest tingimustest need tulevad. Ja uskuge või mitte, näen oma vanusest oluliselt noorem välja.

Riideid ostan, aga mitte kalleid firmabrände, kuna see on minu silmis mõttetu. Kvaliteetsele disainile olen nõus raha kulutama.

Nii et ma ei saa aru sellest, et mees peab suuri summasid naise välimuse alla investeerima.
 
Elis 28. detsember 2011, kl 15.54
Minagi olen selle poolt, et naine ise enda eest hoolitseks ja ei otsiks meest selleks, et temalt raha saada. Aga igasugused kreemid paratamatult peavad arvestatava osa oma klientuurist saama tänu sellele, et kreem mõjub, mitte tänu hinnale, nimele vms välist. Seega on üsna ulme eeldada, et odavad (looduslikud) tooted mõjuvad kõigile. Ilmselgelt on justnimelt kreemi koostise ja toime pärast kliente ka kallimatel toodetel ja paratamatult võib selle toote vajaja olla ainult keskmise palgaga, ei saa seda endale lubada ja kahjuks näeb välja nö vähem hoolitsetud. Tänu sellele teatud mehed tema poole ei vaatagi, aga samas, need mehed ütlevad, et naine ei tohiks mehe rahakotti piiluda. Samamoodi nagu nn kullakaevajad vaatavad, et mehel oleks mingid rikkuse sümbolid olemas (teatud kinnisvara, teatud auto jne), siis võib naise puhul ka rikkuse sümboliks võtta hoolitsetud välimust. Osadel naistel on see nö tasuta geenidega saadud (nagu mehedki võivad oma raha saada pärandusega/pere võimaluste-kontaktidega) ja teised naised peavad teenima vähemalt 2-3 keskmist palka selle jaoks. Nii et kui mees üritab endast mingit õilist muljet jätta ja räägib muudkui sisemistest väärtustest, aga ikka mainib nn hoolitsetud välimust, siis on ta üks totu. Selge see, et inimestel on teatud mõtted välimuse kohta, aga kui need tuuakse välja nö põhieelistustes, siis inimene jätab ikka veidi pealiskaudse mulje ja tal pole mõtet hakatagi oma raha-moraali lugema.
 
to elis 28. detsember 2011, kl 16.18
Ah et kui mitteatraktiivne naine paneb endale kallist kreemi peale siis muutub ta atraktiivseks? Su ajud on ikka tõsiselt loputatud.
 
Elis 28. detsember 2011, kl 18.21
Eino, ma räägin rohkem nagu tervest nahast-küüntest-juustest-hammastest, mitte silmavärvist või näokujust. Ja terve nahk-küüned-juuksed-hambad (ja veel midagi?) ongi ju nö hoolitsetud välimus. Jutt polegi siirast atraktiivsusest, vaid just sellest, et on naisi, kellel see "atraktiivsus" tekib rahakoti peale, on ka mehi, kellel see tekib nö ideaalselt korras-terve välimuse peale (mida siis osadel naistel on üsnagi kulukas saavutada, sest pole häid geene või head keskkonda lapsepõlves olnud) ja lisaks need mehed oma "ülla südamega" jahuvad veel, et tahaks, et armsam oleks sõber ja meeste rahakotti ei vaataks ja ja ja. Kui sa paned pm ostetava välimuse oma ideaalnaise kirjelduse nimekirja, siis ära nõua, et tema raha ei vaataks.
On mehi, kes ei maini naise välimust, vaid ütlevad, et naine peaks (mingil müstilisel põhjusel ;)) meeldima ja võiks olla nii sõber kui armsam. okei. On ka mehi, kes otsivadki konkreetselt peenikest-rinnakat-blondiini, on nõus selle eest nurisemata maksma(a la kallid kingitused-kohtingud) ja ei jaura linna peale, et me oleme tegelt parimad sõbrad ka ja-ja. okei. Aga mingi vastanduv jura, kus välimusele tehakse "suuremeelselt" kergeid mööndusi (noh, et võib ju ilusti hoolitsetud brünett ka olla), aga samas ikka tahetakse siirast sõprust ja armastust ka - selline mees ei klapi ja jätab endast kahtlase mulje.
 
hallooo 28. detsember 2011, kl 21.22
elise jutt on täiesti loogiline ja arusaadav. kui kellelgi on arusaamisega probleeme, siis kindlasti ei ole probleem elise ajus.
selge on see, et iga endast lugupidav naine saab enda hoolitsemisega ise hakkama, vastavalt siis oma võimalistele, ja üks endast lugupidav mees hoolitseb toidu ja majapidamiskulude eest, nii, et naine saaks hoolitseda kodu ja enda väljanägemise eest ilma, et peaks mehe käest raha küsima. ja miskipärast on mul tekkinud karvane tunne, et need mehed, kes liiga palju rahast räägivad, eriti seose naistega, on sellid, kes arvavad, et ideaalne naine jätab neile hommikul tööle minnes õlle ja suitsuraha köögi lauale, hommikusöögi kõrvale.
 
edukas naine 28. detsember 2011, kl 23.34
No mulle jälle ei sobi need ersats-kreemid täis parfüümi ja muud solki. Minu näonaha ajavad Matis-e tooted väga sügelema. Kõrge hind ei tähenda alati parimat kvaliteeti. Kõrge hind võib tekkida ka "tänu" heale lõhnale ja säravale värvile, mis kokkuvõttes imbuvad meie vereringesse ning mõne aastakümne pärast sureme vähki. Ma saan aru, et iga asi võib tänapäeval tervisele kahjulikult mõjuda, kuid ma ei pese ma nahka ju fairyga. Kena välimus algab eelkõige heast tujust, rahulolust, piisavast magamisest, null-suitsetamisest, trennist, vitamiinidest jne.
Mul on aeg-ajalt kahju vaadata naisi, kes on üleloomulikult oranžikad-pruunid, tuhmide vesinikblondide juustega, pikkade malviina naaritsaripsmetega suits suus. Ma ei taha teada, kui palju nende palgast välimusele kulub.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!