Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Palju peals mees teenima??
 
joig 11. juuli 2015, kl 12.14
2000-3000 teenivale mehele ei ole pysisuhet yldse vaja, tal ei ole sealt midagi v6ita.
 
joigil õigus 11. juuli 2015, kl 23.10
2000-3000 teeniv mees ei võida püsisuhtest midagi-ainult kaotab. Nett on naisi täis-üks ilusam kui teine:) Ja seda kõike tasuta:)
 
mune sügamas 13. juuli 2015, kl 02.51
ja täiesti tasuta võib siinkirjutaja joig ise iseenda mune sügada. juba aastaid.
 
mees 14. juuli 2015, kl 11.58
Saan palka nii umbes 2000€ kuus kätte.
Püsisuhet tahaks ikka aga naisega kes on mulle võrdne :) Aga võrdne pigem ikka mõistuselt, mitte palgalt.

Mingi.. harimatu tibin ei saa endale heal järjel oleva ja mõistlikku meest, keda nad kõik endale kindlasti tahaks.

Mingile tibile sponsoriks ei hakkaks. Või noh, naine võib ka vähem teenida, näiteks on õpetaja või teeb muud asjalikku tööd. Seda ei kujutaks ka ette, et peaks kogu oma raha jagama naisega, st. "ühine rahakott" mis on mõnede unistus vist kui lugeda foorumeid. Kui ma enda teenitud raha enda peale kulutada ei tohiks siis oleks küll jama.
See ei tähenda muidugi, et ühiseid kulutusi ma katta ei tahaks või kui koos sööma/poodi/reisile minna siis nõuaks võrdset panustamist. St. reisi, söögi, kodu sisustamise eest maksaks ikka enamuses mina..
 
Üks naine 18. juuli 2015, kl 04.07
Iga inimene võiks suuta oma kohustused ja vajadused ise katta. See, missuguse summaga keegi oma elu elamisväärsena suudab elada, ei oma nii suurt tähtsust. Muidugi võiks inimesel mingid normid olla, mitte a la elan vanemate juures ja saan 200 euroga kuus hakkama küll.
Mina elan oma korteris, oman autot ja kindlat töökohta. Mees võiks vähemalt samal järjel olla ja kui suhe oleks, võiks kahepeale vähemalt kord aastas mingi kaugema reisi lubada, ilma et kumbki peaks teisele välja tegema selle (iseasi muidugi, kui ise tahab või teeb kingituseks). Pikemas ja tõsisemas suhtes eeldaks ikkagi, et rahakott on ühine ja otsused arutatakse omavahel läbi. Muu polegi oluline.
 
Korteril ja korteril, autol ja autol ning töökohal ja töökohal on vahe:) 18. juuli 2015, kl 12.27
Korter võib tähendada Kapa-Kohila 1000€ korterit kui ka nt Tallinna südalinna 200.000€ uut 2-toalist.

Hinnavahe 200X.

Auto võib tähendada 500€ VW Passatit või nt 100.000€ S-klassi.

Hinnavahe 200X.

Töökoht võib tähendada 400€ koristaja/müüja jne tööd kui ka nt 4000€ Soome kontoritööd.

Palgavahe 10X.
 
Üks naine 18. juuli 2015, kl 16.11
Aga mida mina siis rääkisin? Et ei ole vahet, kes kui palju teenib, peaasi et endaga ise hakkama saab, mitte teiste kukil liugu ei lase.
Suhtes on hoopis muud nüansid tähtsad kui see, kui palju keegi teenib.
 
jee 19. juuli 2015, kl 13.08
 
Viimasele, jee raitile 19. juuli 2015, kl 15.17
Oot, kas sinu arvates on siis ausa ja armastust täis suhte tekkimine võimalik ainult selliste inimeste vahel, kellel sendipealt ühesuurused tulud, kulud, varad, säästud ja ostuharjumused? Kõik ülejäänud suhted on ju kindlasti puhas ärakasutamine emma-kumma poolt, onju?
Ja kui algul oldi täpselt võrdsed, aga üks hakkas pika abielu jooksul rohkem teenima, siis teisel kindlasti kadus armastus ära ja asemele tuli rahaahnus ja ärakasutamine.
 
Smiley 21. august 2015, kl 21.06
Alustuseks ütlen, et mehe palk on peaaegu viimane asi, mida suhte tingimuseks sean. Tegelikult pole ma kunagi kellegi käest küsinud ega täpselt teada saanud, palju keegi teenib.

Vastuseks - ideaalis võiks mees teenida nii palju, et suudaks pere ära toita (nt. mina ja 2 last). Ma tahan ise ka kindlasti töötada, nii et jällegi, see pole mingi tingimus. Ise saan u 2000 bruto ja nn kaasavara olemas, mees võiks siis ehk 1000-3000 saada..?
Kui abiellumiseks läheb, siis arvestan ju tegelikult niikuinii, et mees võidakse koondada, ta võib invaliidiks jääda jne. Nii et abielluksin ennekõike sellise mehega, keda armastan ja kellega klapime emotsionaalselt ja väärtushinnangute poolest (ja kes lapsi tahab).

Ideaalis siis paneksin ise rohkem raha kõrvale suurteks väljaminekuteks ja mees hoolitseks rohkem igapäevaste kulude eest. Võib ka teisi variante katsetada. Ehk siis arved on eraldi, kulud aga klapitame vastavalt kokkuleppele.

Ma arvan, et rahaline küsimus on suurem, kui naine saab miinimumpalka või on kodune. Kahe miinimumpalgaga tundub ikka üsna keeruline peret ülal pidada.
 
vastuseks 23. august 2015, kl 16.48
naine, kes alla 5000 eurot kuus teenivat meest isegi korraks vaatab muul eesmärgil kui tutvus on loll.
 
Aus 29. märts 2020, kl 00.56
Kindlasti peab X6 maja ees seisma ja palganumber presidendi oma ületama, kui naine ise poole kohaga klienditeenindaja :D :D
 
Eks mees ise otsustab 28. juuni 2020, kl 13.05
Mehe enda otsus, kõik sõltub eesmärgist. Kui tahta teiste meeste ees jõle äss olla, siis pole raha kunagi piisavalt palju. Siis võetakse kullakaevaja kah ligi vaid selleks, et end kõva isasena näidata.
Kui aga lihtsalt elada, sõita tavalise autoga, elada väikeses korteris ja käia vaid 50 euri tunnist küsivate tasuliste naiste juures, siis piisab üsna vähesest.
 
Mas 08. märts 2021, kl 14.23
Selle eesmärk on teavitada üldsust meestest või naistest, kes on
terved ja neerude ostmisel või müümisel tõsised. Peaksite kiiresti
pöörduma Nathan Kidney SIIRETAVA HAIGLA poole. Kuna meil on palju
patsiente, kes on siin neerusiirdamise eesmärgil, kas otsite võimalust
müüa oma neer raha eest rahaliste purunemiste tõttu ja pakume teile
teie neeru jaoks 500 000,00 eurot. Minu nimi on doktor David Mike, ma
olen Nathan Kidney siirdatud haiglas nefroloogia. Meie haigla on
spetsialiseerunud neerukirurgiale / siirdamisele ja muule elundi
ravile, samuti tegeleme neerude ostmise ja siirdamisega elusa ja terve
doonoriga. Asume Indias. Araabia Ühendemiraadid, USA, Prantsusmaa,
Saksamaa, Itaalia, Venemaa, Hispaania, Holland, nende riikide kõikides
osades. Kui olete huvitatud neeru ostmisest või müügist, võtke meiega
ühendust e-posti teel:
doctordavidmike@gmail.com
Märkus: Internetis on palju erineva motiiviga inimesi. Nii et palun
olge siirad ja tõesed, me pole laps, see on teiste inimeste elude
päästmine.
Parimate soovidega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!