Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Keskmine eesti mees
 
DB-87 27. mai 2015, kl 23.13
Ei saanudki täpselt aru, mis seda kooselu siis koos hoiab. Minu tutvusringkonnas on ka mehi, kes elavad ilusate naistega, lösutavad diivanil ja üritustel kehastuvad " lotendavates ülikondades rüüpavateks ja peale hammustavateks rahakottideks" Nendega elataksegi raha pärast. Jumala eest, ei vihja millelegi:) , ainult seda tahtsin mainida, et armukeste tekkimisel kuivab rahajõgi niruks ojakeseks või kaob seegi pisku ära.
 
teema autorile 28. mai 2015, kl 06.52
ise oled paras äpu et sellist kartulist luuserit talud! Iga endast lugupidav eesti naine on endale ilusa välismaa mehe sebinud-nagu neid veel vähe oleks! Peale ilusa väljanägemise väärtustavad nad ka lapsi ja perekonda ning teenivad hästi!!!
 
pealegi see Christali nimi 28. mai 2015, kl 07.18
sarnaneb kahtlaselt Chätryynile kes igas teises teemas mehelt X6 nõuab! ning oled sa jee pildiltoodud välimusega-kui mees kannab katkiseid trussikuid siis järelikult oled ise ka ülekaaluline mamsel kes siin daydreamib:)
 
Crystal 28. mai 2015, kl 08.58
Miks koos olen? Ikka selle pärast, et kui see välimuse teema välja arvata, siis on ta täiesti normaalne inimene ning väärtustab lapsi ja perekonda. Lihtsalt see teema häirib ja mitte ainult tema puhul vaid tänavapildis üldse. Eks rahaline heaolu mängib ka oma rolli aga see pole peamine sest mul on endal ka oma firma ja rahakott...pole selline laristaja ka väga. Igasugu X6 kõnnin kaarega mööda.

Ülekaaluline mamsel .. haha :D
 
driim 28. mai 2015, kl 09.54
 
Kord 28. mai 2015, kl 09.55
Väga asjalik ja tubli postitus Crystali poolt. Olen küll ise mees, aga olen teinud sarnaseid tähelepanekuid.

Täna pole aega väga pikalt muljetada, seepärast sellest mis tundus kõige olulisem.

Venemaal kohapeal elavad vene naised võivad olla ilusad või mis iganes, aga riik ise on sõjas ja kokkuvarisemise äärel. Pool vastutust on ka naiste kanda. See on näiteks, et lisaks ilule ja vormile tuleb ka tausta arvestada.
 
DB-87 28. mai 2015, kl 10.25
Mina usun küll Crystali juttu. Paadunud tüübina tegin alles praegult selle postimg pildi lahti ning noh, pole viga. Tulevad Moskva näidisperekonnad silme ette - miljardärist mees ja kaasa vastavalt seisusele. Mees võtab asja tavaliselt natuke lõdvemalt ja naine võib teoreetiliselt tõesti omal käel hakkama saada. Mingised kauplused, ilusalongid ja mis neil seal on. Tänavapildis ei näe selliseid kunagi, sest nad sõidavad Porschedega.
Miljonäri jalust mahalöömiseks peab selles naises samuti midagi olema ja päris ilma võitluseta nad suguõdedele alla ei anna.
Mina ei usu eluilmas, et mingi välismaa mees suudaks ta Moskvast ära meelitada. Erinevalt Kord kirjutatust pole Moskva ja Piiter kuskilt otsast kokkuvarisemise äärel, Suvalises hotellis võib omale kalamarja tuletõrjelabidaga ette kühveldada.
Kogu rahvust vaevab ainult üks küsimus - kuidas saada Moskva sissekirjutus? Nagu Eesti ja Tallinngi, aga mastaabid on lihtsalt teised.
 
Tauno 28. mai 2015, kl 10.56
To DB-87 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> PS! Tais on tehtud mulle suuseksi
> ja alati kondoomita, tavaseksi puhul on kumm loomu
> lik. Siiani terve nagu purikas. Muuseas, Eesti on
> HIVi nakatunute arvu pingereas, mille tipus keegi
> ei taha olla, vaieldamatult esikohal.

2015. a seisuga 22. mai on Eestis diagnoositud 129 HIV-nakatunud isikut. Kokku on aastate jooksul Eestis HI-viirus diagnoositud 9122 inimesel, sealhulgas aids 443 inimesel.

Seega fakt, nagu oleks Eesti selle numbriga kuskil tipus on sul küll kuskilt välja imetud.

Teiseks, HIV-il ei ole mingeid tundemärke, seega kui sa pole kunagi ennast testinud, siis võid vabalt viirusekandja olla. Suuseksiga levib HIV väga kergelt.

Kui sa teed partnerile suuseksi kaitsevahendeid kasutamata, siis võib tema kehavedelik (tupevedelik, veri, menstruatsiooniveri, eelseemnevedelik, seemnevedelik) sattuda sinu suu limaskestale. Limaskest on väga õrn ja peaaegu alati leidub seal väikeseid haavandeid, mida sa ise ei tunne. Nakatunud kehavedelik võib sattuda nende kaudu vereringesse.

Kui sinule tehakse suuseksi, pead samamoodi ettevaatlik olema. Kui sinu partneril on huulel herpese villid, võib see viirus levida sinu suguelunditele. Herpest pole võimalik välja ravida. Suures kirehoos võib partner ka väga kirglikuks muutuda ning
sind (kogemata) hammustada. Haigused võivad sel juhul levida tupe limaskesta haavandite kaudu.
 
To Tauno 28. mai 2015, kl 11.30
Minu puhul on kõik "aknad" ammu möödunud ja testitud olen regulaarselt. Viimasest Aasia-tripist on möödas veidi üle aasta ja olen puhas mis puhas. Mul vedeleb juba aastast 1996 riiulis mitu AIDS-i teemalist raamatut sh inglisekeelset ning usun, et olen sellel teemal veidi rohkem haritud kui mõni aafriklane, kes usub, et nakkusest vabastab seks neitsiga.

Kirjutasin tõesti veidi valesti, ma ei pidanud silmas mingeid Aafrika riike vms. Mõte oli, Eesti on HIV-nakkuse osas Euroopa Liidus. "Hoolimata uute juhtude olulisest langusest viimase 15 aasta jooksul on Eesti Euroopa Liidus jätkuvalt esikohal uute HIV-juhtude poolest (http://tervis.postimees.ee/3152627/uued-hivga-nakatumise-trendid-eestis). Mineti puhul on ohustatud rohkem vastuvõttev partner. Puuduvad tõsikindlad andmed, et nö andja saaks nakkuse, sest sülg ei ole viiruse suurim sõber ja elukeskkond. Kaitsmata suuseksi võõrastele naistele ei tee ;) Üldiselt, võiks selle HIV-teemaga tervisemure foorumisse üle kolida, siin pole see asjakohane. Tänaval võib telliskivi pähe kukkuda ja Eestis sama kergelt HIV-i saada (süstivad narkomaanid, prostituudid, välismaalasi magatavad tüdrukud jne).

To Chrystal: Sa meelita mees sporti tegema :) Kunagi olin samuti üsna laisk, aga üks tüdruk meelitas mind alguses kepikõndi tegema. Sellest said pikad jalutuskäigud, edasi jooksmine ja kilometraaž kasvas. Tekkis sõltuvus.
 
Chrystal 29. mai 2015, kl 19.58
Mul on oma trenn, kus käin oma komput treenerit vesistamas :D .. Kepikõnd ei ole kindlasti mul mehel teema. Tal tegelikult oma trennid ka olemas aga ta ei viitsi sinna kohale eriti loivata ja noh seda toidukogust on ikka raske maha ka sörkida tegelikult.
 
jah 29. mai 2015, kl 21.17
Eesti ja eestlaste materdamine käib täistuuridel
huvitav küll mida siit saada on kui kõik eestlased läinud
kas pööratakse maapind pahupidi, ehk on uraani veel kusagil, või milles asi
meil pole ju maad mis iseenesest toidaks, kõik käib eestlaste kõva tööga
 
Chrystal 29. mai 2015, kl 21.27
Materdamisest on saada nii palju, et kriitika on elus edasi viiv jõud. Kes võtab seda kui vaenulikkust või halvustamist ning läheb patja nutma või hakkab ennast õigustama, siis jah..väga kasu pole. Kui aga teadmiseks võtta ning analüüsida, on kriitika edu võti.
 
jõmm 30. mai 2015, kl 09.40
on suur vahe kriitikal ja pahatahtlikul materdamisel, lugesin just Maalehte ja seal ka "kriitika" kuidas Järvi pidi võtma turvamehe rumalate eestlaste pärast kes ei oskavat hinnata Šostakovitšit
naeruväärne möla
 
Keskmine2 04. juuni 2015, kl 07.38
Huvitav on see, et ma olen ka üsna mitu korda välismaal käinud ja ei saaks öelda, et mujal naised on koledad ja Eestis ainult kaunitarid. Löö tutvusportaal lahti, pane otsingusse üle 40a naine ja näed millised toredad lokkis brynetid tüsedad memmed vastu vaatavad.
 
alu papile, Keskmine2 04. juuni 2015, kl 18.10
sa võid ju panna ostingusee 40 ja leida sealt peenikesi või pakse, nende jaoks oled sa ju vana, mis vana. ses mõttes ka peenike 40-ne ei muuda sind nooremaks ega apettitsemaks.
ja sa,alu, pole eesti keskmine, sa oled tohlakte vande irinate seast keskmine.
 
to keskmine 2 05. juuni 2015, kl 08.59
Sa arvad tõesti, et mõni kena 40+ naine on saadaval ja käib sellistes portaalides? Selles eas ollakse enamasti abielus.
 
to 11:30 05. juuni 2015, kl 09.02
Kas sa ainult AIDS-i haigustest tead?? Üks levinumvaid vähke naistel on emakakaelavähk, mida tekitav viirus saadakse sugulisel teel. Mehed ei haigestu, küll aga levitavad seda nagu mesilased naiselt naisele. Kuid mehed võivad sellest saada näiteks kõrivähi.
 
....... 05. juuni 2015, kl 09.07
Slaavi naised on lihtsalt väga üles löödud, mitte füüsilises mõttes ilusamad. Tasub alati vaadata ka natuke vanemad, mitte 20-aastasi, kus kogu selle kosmeetilise keemia, kõrgete kontsade ning sünteetiliste riiete tagajärjel on kaunitarist saanud masajas kehva tervisega lonkav baaba.
 
muig.... 05. juuni 2015, kl 09.10
Hamburgeri putka juures käivadki vaid rämpstoidusõltlased, loomulikult ei näe seal ühtegi saledat, sportlikku ja trimmis isikut. Seega väga vale koht keskmine naise otsimiseks ja järelduste tegemiseks.
 
........................................ 05. juuni 2015, kl 09.22
Mida mina Kiievis või Aasias näen? Odavad riided ja seda kahes mõttes. Hinnalt odavad, karjuvalt kehva kvaliteediga. Teiseks stiililt odavad, üle pakutud, kaugel heast maitsest. Nojaa kui keegi bravuurset prostituudi stiili ilusaks peab. Õudusega mõtlen, mida see odav rohke kosmeetika ja killer-kontsadega komberdamine nende tervisega teeb. Mehele, kes peret tahab luua, soovitan kaugele hoida -lapsed ei sünni tervena.

No ma ei tea, kas naine, kes end igale jorsile tänaval müütab saab olla tark, intelligentne ja laia silmaringiga ja temaga on huvitav vestelda... kahtlen sügavalt.

Selle asja nimi on suur vaesus, miks need naised end igale lääne mehele kaela riputavad ja ülimat sõbralikkust teesklevad. Kahjuks nende ainuke võimalus sügavast vaesust paremale otsale saada.
 
sexygirl 13. september 2015, kl 15.25
ei taha eesti mehi, ka välismaa mehi mitte.
 
Kurjam 15. september 2015, kl 22.59
Kas teen ühe dringi välja või lunid sa lihtsalt raha?
Aga teemaalgatajale.. mõtlesin just sama naiste kohta... no mida ei ole seda ei ole...
 
Noh vaatad oma 15. september 2015, kl 23.16
meest või naist - kui kaua? Siis tahaks juttu rääkida, aga see ilueedi on tumba ohmakas. Naine ei taha lastekasvatusest kuuldagi, ta veel ikka niiii noor ja elu polegi veel nautinud...

Otsige pealegi klantspildi kaaslasi, mina eelistan sümpaatset ja soojasüdamelist naist.
 
jah 30. september 2015, kl 06.33
Eesti mehed on talumatult igavad, kõik näevad samasugused välja, lühikesed juuksed, tüüpiline mehe kostüüm, kingad. Või on rullnokad, dressid ja nokatsilötu peas. Ei olegi halb, kui mõned sellised välja näevad. Mehiste meestega seostuvad mulle rohkem treenitud ja pikemate juustega mehed, nn karvased või rokkarid, mitte keskmine valimisplakatilt pärit kontorirott.
Miks eeldatakse naiselt stiili, oskust riietuda ja omapära, aga mitte meestelt? Isegi need burksiemmed värvivad juukseid ja kasutavad meiki, aga mehed ei tee midagi. Burksiputka juures olevad tibid näevad aga sadades kordades paremad välja kui nende mehed, ehk mõnel on paar kilo üle, aga meestel ju veel rohkem. Need burksitibid meigivad end, kasutavad küüne-, juukse. ja ripsmepikendusi, käivad solaariumis, tavaliselt teevad trenni, valivad hoolikalt riideid, mis kõik pole küll minu stiil, aga need mehed ei tee ju midagi. Vana dress selga ja vinguma, et eit on paksuks läinud või pole ilus. Nagu nad ise oleks.
Naiste ja meeste ilu vaadatakse Eestis nii erinevalt. Mujal Euroopas on enam-vähem sarnane tase. Eestis aga vingutakse mehest palju ilusama naise kallal, et on liiga kole. Näiteks see abielusaade, kus üks tibi ei andnud oma jorsile keppi ja vinguti, et "pole ta ka ju mingi kaunitar". See mees on täiesti alla keskmise, aga keegi ei ütle tema kohta midagi, sest mees võib olla, milline tahes
 
jah 30. september 2015, kl 06.38
mõtlesin, et ei ole halb, kui mõned näevad välja samasuguste riiete ja soenguga või hoolitsematud, aga mitte kõik. Kujutage ette, et kõik naised hakkaks kandma t-särke, tosse ja dresse, lõikaks siiliks, ei meigiks, ei ajaks kaenla alt karvu, ei kitkuks kulme, kaaluks u 70-80 kg. Ega üksik näitaja sellest loetelust olegi halb, vaid see, kui kõik valivad igava ühetaolise stili ja hakkavad seda jäljendama. Antud naine sobiks väga hästi kokku praegu eksisteeriva mehega
 
hj 30. september 2015, kl 17.12
Kõige jubedamad on need dresspükstes ja kapuutsiga noksid. Kuidas nad ise aru ei saa, milline abikooli totukese ilme selle kapuutsiga tekib?
 
mees peab olema 01. oktoober 2015, kl 10.02
ahvist natuke ilusam-siis on juba umbehää!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!