Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
sandaalid ja sokid
 
Mirell 08. juuli 2015, kl 00.30
Mehed kes kannavad sandaalidega sokke on ikka täiega OUT! Eriti rõve kui need peaks veel musta värvi sokid olema!

Endast lugupidavad naised ei vaatagi selliseid mehi.
 
icic 08. juuli 2015, kl 19.58
Väga hea! Nüüd tean, mida oma mehele jalga panna soovitada.
 
üks õige Eesti mees käib 30. juuli 2015, kl 12.00
pikkade mustade sokkide ja sandaalidega! mis jamajutt see veel on?
 
khm 12. august 2015, kl 18.09
Hahaa, tõesti-tõesti. Naised, kes ei taha, et võõrad naised teie mehi passiks, siis toppige mehele sokid ja sandaalid jalga! :))

Mind see ausalt öeldes ei häiri. Kus on kirjas, et kui on lahtine king, siis peab ilmtingimata paljas jalg seal sees olema? Minu mees pani paar nädalat tagasi elus esimest korda lahtiste sportlike sandaalide alla sokid, sest sandaalid hõõrusid ja jalgadel oli külm. Minu jaoks on ta samasugune mees nagu ennem. Võõraste krõhvade silmailu mind ei huvita. Ja hea ongi, et mu meest ei passi. Minu meelest on palju häirivamaid asju kui sokid sandaalides. Kui mees on ise puhas ja kena, siis ma küll kohe pikali ei kuku. Tähtis on see, et kui king hõõrub ja külm on, siis peab inimene end ise mugavalt tundma. Mingi suvalise kõõma ilumeel on küll viimane asi mille peale mõelda, vabandage väga.
 
eelmisel õigus! 13. august 2015, kl 10.51
loeb ikka enda isiklik mugavus ja praktilisus! Mingite Chätryyny suguste "beibäde" soovunelm X6-st absull ei huvita.

Mustad või valged pika säärega sokid ja sandaalid on täitsa ok kui mees ise viks ja viisakas on! Sokid ei tohiks siiski haiseda.
 
möhh 13. august 2015, kl 21.46
sokk+sandaal häda on? vnojah kui mõtlema hakata. küllap ta on tõesti veider sedasi siis kanda. ei jaa kas oleks võimalik kusagile kaevata kui näen?
 
ah 13. august 2015, kl 21.57
khm andis lõpliku vastuse ja asi edasikaebamisele ei kuulu. Teema lukus.
 
to khm 13. august 2015, kl 22.25
pean sinu pettumuseks mainima, et leidub kõõmasid, keda need sokid sandaalides üldse ei häiri, saaks ainult su sussile küüned taha ajada kasvõi korrakski. irv, jee. ja neil ei ole isegi mitte piinlik. normaalne mutt muidugi ei taha su toslemit.
 
sokid 15. august 2015, kl 08.36
on sokid. mõned sokid haisevad ja mõned uhiuued sokid ei haise. sokk on sokk tõmmata v tõmmata
 
sandaal 15. august 2015, kl 08.38
on mugav hingamist võimaldav taldu kaitseb jalavari
 
sokk+sandaal 15. august 2015, kl 08.39
võib olla lihtsalt juhus. juhuslik veider kokkusattumine
 
soki 15. august 2015, kl 08.59
elutsükkel sarnaneb sandaali omale
 
Agnes 15. august 2015, kl 21.12
Igakevadine teema..lihtsalt, asi on maitses!

Asja positiivne külg on see, et suvi saab läbi ja linnapildist kaovad nii sandaalid & sokid, kui ka maikad ja kellukeselõikega põlvpüksid, mis peenikeste säärte ümber tolgendavad.
Kindlasti on naisi, kes kaotavad kurbusega sellised võluvad vaatamisväärsused silmapiirilt, kuid 2016 on nad jälle tagasi :)
Tsiteerides..olge optimistlikumad! :)
 
Mikk 16. august 2015, kl 22.01
Täiesti räige ja võigas, kuidas siin osad õigustavad sokkide ja lahtiste sandaalide või plätude koos kandmist (kinniste sandaalidega muide sokke kantakse) mugavuse ja kannalõhede jms-ga. Krt, hooldage oma jalgu siis! Ega kannalõhed teki sellest, et sokke ei kanta, oinad! Mustad (määrdunud) sokid on igal juhul rõve vaatepilt, nagu on seda ka hooldamata jalad. Kui ei viitsi jalgu hooldada, kandke tosse või kingi vms. Pange sinna ikka sokk ka sisse, siis pole kannalõhesid ega midagi, ja haisema ei hakka ka nii ruttu. :D

Mis järgmiseks? Kuna on ilgelt mugav ja kelle asi see on, mida ma kannan, vaadaku mujale, siis kannan edaspidi tööl pintsakut ja mähkmeid ning sipupükse? Ei pea iga häda puhul peldikusse minema ega midagi.
 
viimasel õigus 16. august 2015, kl 23.40
Mees kelles vähegi eneseväärikust säilinud ei kanna sokke koos sandaalidega. Ta lihtsalt ei tee seda.
 
äõ 17. august 2015, kl 13.24
Kannalõhed TEKIVAD ainult ja ainult siis, kui sokke ei kanta. Mida sa selle hoolitsemiga mõtled? Liigne pesemine teeb jalad veel kuivemaks ja lõhed hullemaks.

Eneseväärikuse puhul räägi endast, mitte ära võta sõna teiste nimel.
 
ääõõmõistus 17. august 2015, kl 18.03
tee oma sõrad korda, krdi loom.
 
to Mikk 18. august 2015, kl 08.10
Palun, jah, tee seda:)
 
naljakas 18. august 2015, kl 08.26
Kui varbad külmetavad, saavad vihmas märjaks vm... Kullakesed, kui vesi on külm, siis te ei pane ju ujumispükste alla karupükse, et ujuma minna? Äkki aitaks siis ka ilmastikuga sobivate jalatsite kandmine? Kannalõhede vastu aitab hästi selleks mõeldud kreem pärast nahapaksendite eemaldamist, mitte sokid.
 
issver küll! 18. august 2015, kl 22.17
lõhede vastu aitab nende ära riivimine ning vastava kreemiga kreemitamine!

Tõesti tehke ükskord oma jalad korda siis ei pea neid villasokkide sisse peitma koos kalossidega!
 
sallimatus 21. august 2015, kl 18.31
see on lihtne sallimatus ja mõistmatus inimesi arvustada sokkide pärast, eesti inimesed on ühed sallimatumad inimesed uuringute järgi. Olgem leplikumad ja sallivamad !
 
Mihkel Raual oli just 31. august 2015, kl 09.16
selle kohta ütlemist!
 
to issver küll 31. august 2015, kl 18.28
Sellepärast sokke kantakse, et jalad ei läheks korrast ära. Mul ei ole kunagi sokke kandes probleeme kandadega, neid ei pea riivima, kreemitama ega tutiplutitama - ideaalsed. Käi suvisel ajal paljaste jalgadega ja ongi käes - kannad lähevad koledaks. Ei aita siin see kreemitamine ega riivitamine. Muld ja mustus lõhub jalgu.
 
irv, mustus lõhub jalgu 31. august 2015, kl 19.05
kuidas ei lähe sokkidega jalad korrast ära? noh, käi pealegi sokkidega kui usk nõuab. aga välja näeb see ikkagi nõme ja inetu. oleks endal jalgadega (kandadega) suuri probleeme, ikka ei kannaks iialgi sokke sandaalidega. mitte iialgi. ikkagi suudaksin oma jalad korras hoida. nali on ka see, et millegipärast kummalisel kombel ainult veendunud sokikandjatel mustus lõhub jalgu, nemad kaitsevad sokkidega oma jalgu jm taoline jama. teistel selliseid probleeme millegipärast ei ole.
 
kannalõhesid peab 01. september 2015, kl 04.39
riivima! enne ei tasuks ikka sokke ära võtta kui kannad korras pole!
 
khmm! 04. september 2015, kl 00.22
midagi ei pea riivima! ega kannad riivjuustu ei anna. Need tuleks ikka muude vahenditega arsti juures korda saada.
 
naine 04. september 2015, kl 16.13
Kannan suvel väga vähe plätusid ja kui kannan, siis vahel sokkidega ja vahel ilma. Kinga kannan ka sokkidega, mis ei paista kinga seest välja. Miks ma seda teen?
Minu jalad ei kannata sünteetikat, lähevad haisema.
NB! Mingeid seeni mul jalgadel pole, tehtud mitmed proovid ja mitmekuused seenevastased ravikuurid.
Jalad lähevad kergesti higistama ja seetõttu on ilma sokita pidevalt krobeline nahk, vahel tekivad villid (niiske jalg hõõrub vastu kinga või plätu äärt) jne.
Kui keegi ütleb mulle, et see on kole, siis öelge edasi. Mina kannan sokke ka suvel edasi, kuna mulle on mu heaolu, mugavus ja tervis palju olulisem kui kõrvalistele isikutele "meelepärase" välimuse pakkumine.
 
priimägi 04. september 2015, kl 16.32
sandaal ja sokka on midagi õõvastavat lausa - meie fokiniga, küll selliseid mehi ei vaata, täiesti out!
 
jessas 05. september 2015, kl 07.56
See on tõepoolest suhteliselt lame vaatepilt kui pikad mustad sokid ja plätad jalas :D Aga kui küüned lõimakata, varbad nõgised või kannas praod siis on ehk arusaadav ka.
 
Pässä-Rix 3-se bemuga! 12. september 2015, kl 13.41
pikk must sokk ja must Adidase plätu normull suvekaloss! tibudelt ootan muidugi 15cm kontsi;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!