Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
küsimus maalastele
 
tulnukas 27. november 2015, kl 22.58
miks peaks mees naist siin Maa peal austama, talle lilli tooma, teda kummardama, ümmardama ja naise soove ning tahtmisi täitma ?
Meil on kõik võrdsed...
 
samuti vist teiselt planeedilt 27. november 2015, kl 23.43
miks mitte, naine on õrnem pool.. kui naine ise sooviib võrdsust, siis palun väga, kui ta soovib lilli, siis minugipoolest!
 
:) 27. november 2015, kl 23.50
tulnukas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks peaks mees naist siin Maa peal austama, talle
> lilli tooma, teda kummardama, ümmardama ja naise
> soove ning tahtmisi täitma ?
> Meil on kõik võrds
> ed...

Ei peagi, kui mehel naise vastu tundeid ega austust pole. Keegi ju ei sunni.
 
tulnukale ufolt 28. november 2015, kl 00.35
.. sest see naine võib olla selle mehe ema
või selle mehe laste ema.
 
Teil on kõik võrdsed... 28. november 2015, kl 01.15
mõlemad sünnitavad?
 
Mürt 28. november 2015, kl 10.32
Mina poputan oma meest iga päev. Ma nagu natuke ootan, et ta vastab samaga. Tavaliselt vastabki.
Kuidas naine poputab?
Hoolimata sellest, et käin tööl ja olen kodus majanduslik partner, hoolitsen ikkagi oma kodu ja mehe heaolu eest. Mina märkan mehe kulunud riideid ja viin ta poodi ja aitan tal uued riided leida. Kui tõbiseks jääb, käsin koju jääda ja segan kokku ürdivanni (ise läheks ta märkamatult tööle). Kodu koristame koos, aga kodu tupsutan ja kaunistan mina. Mees võtab ümbert kinni ja ütleb, et pole kunagi nii hästi ennast üheski korteris tundnud. Süüa teeme ka koos, aga mina olen see, kes on aastatega jätnud meelde mehe lemmiktoidud ja poest neid koju toob ja menüüsse paneb. See nimekiri on tegelikult lõputu.
Ja siis on minu arust täiesti loogiline, et minu mees toob mulle lilli ja poputab mind omale kättesaadavate vahenditega.
 
õrnem pool 28. november 2015, kl 23.09
kas naised on ikka see õrnem pool, siinseid postitusi lugedes tundub, et naised on tugevam pool, vähemalt vaimselt , väljaarvatud mõningad erandid...
 
Madis 29. november 2015, kl 12.56
Mürt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina poputan oma meest iga päev. Ma nagu natuke oo
> tan, et ta vastab samaga. Tavaliselt vastabki.
>
> Kuidas naine poputab?
> Hoolimata sellest, et kä
> in tööl ja olen kodus majanduslik partner, hoolits
> en ikkagi oma kodu ja mehe heaolu eest. Mina märka
> n mehe kulunud riideid ja viin ta poodi ja aitan t
> al uued riided leida. Kui tõbiseks jääb, käsin koj
> u jääda ja segan kokku ürdivanni (ise läheks ta mä
> rkamatult tööle). Kodu koristame koos, aga kodu tu
> psutan ja kaunistan mina. Mees võtab ümbert kinni
> ja ütleb, et pole kunagi nii hästi ennast üheski k
> orteris tundnud. Süüa teeme ka koos, aga mina olen
> see, kes on aastatega jätnud meelde mehe lemmikto
> idud ja poest neid koju toob ja menüüsse paneb. Se
> e nimekiri on tegelikult lõputu.
> Ja siis on min
> u arust täiesti loogiline, et minu mees toob mulle
> lilli ja poputab mind omale kättesaadavate vahend
> itega.

Tubli oled, iga mees vastab loomulikult samaga.
 
Pagan, 29. november 2015, kl 22.45
Mürt on fantaseerija. Hea naise mudel - tema arvates,
aga uurime teksti.
Esmalt diktaatorlik:

"Hoolimata sellest, et käin tööl ja olen kodus majanduslik partner,.."

"Mina märkan...",
"...ja viin ta ...",
"...ja aitan tal ...",
"...käsin ...",
"...ja segan kokku ...",
"...koristame koos,...",
"...tupsutan ja kaunistan mina...",
"Süüa teeme ka koos...",
"...mina olen see,...kes...poest neid koju toob ja menüüsse paneb."
"...minu arust täiesti loogiline, et minu mees toob mulle lilli ja poputab mind..."

Mina käsen-poon ja lasen, mina olen sellise tuhvlialusega rahul!!!
 
Miaapiia 30. november 2015, kl 17.58
Eks naine ja mees vaja mõlemad teise poole tähelepanu. Lihtsalt erinevat. Mees rohkem kiitmist ja naine rohkem imetlemist.
Ega see teistmoodi ole, kui et mida pakud, seda saad. Minu mees näiteks on väga sõnaaher, aga ta poputab mind tegudega. Näiteks viskab mokaotsast, et kui ma tahan, vaadaku mingi nädalavahetusereis kuskile huvitavasse linna. Või tassib mulle koju ootamatult mingi vahva tehnikavidina.
 
tulnukas 01. detsember 2015, kl 20.20
ei ole saanud aru Maalastest, kes vajab lilli, kes poputamist, tulin teilt õppima, mis kogemusi oma planeedile siit tagasi viia, meil ei ole sõdasid ega tapmisi, kõik on armastatud, kõigil on hea olla >>>>>
 
siis lihtne 01. detsember 2015, kl 20.48
võta oma planeedile kaasa üks kimp lilli.
koju jõudes anna esimesele vastutulevale naisele lõuga, siis aita ta maast üles ja parima naeratusega ulata talle lillekimp.
Ütle, et niisugune elu on Maal.
 
tulnukas 01. detsember 2015, kl 21.18
annan sinu soovituse edasi <<<<<<<<<<<
 
filosoofiliselt 01. detsember 2015, kl 22.36
Niisugused me olemegi, kõigepealt metsikud egoistid, ajame endi õigusi taga, naudime piiritult mõnusid igal moel.
Juhtub, et saame nina pihta.
Siis hakkame mõtlema, protsessime ikka ka, aga pärast valusat kogemust alles, hakkame nägema enese õiguse kõrval -
teise inimese õigust.
 
tulnukale ühe maalasest naise seisukoht 02. detsember 2015, kl 19.28
Ükski suhe ei toimi, kui mees ei anna naisele järele..sorry aga nii on. Mõelge oma tutvusringkonnas paaridele - mees peab naist niipalju armastama ja järgi andma, et naine tunneks end hoitud ja austatud. Muidu tekib võimuvõitlus ja need paarid ei ole õnnelikud.Naised on kanged ju. Ja kui sa ütled naisele, et tema reageeris üle, siis ta näitas ilmselgelt sulle, mida ta sinu sellest arvamusest arvab - kui sina ei austa teda ja tema soove, siis sinul ei ole tema juures enam asja. Hakka austama naise piire või lase jalga-ilmselgelt ei lase ta sinul endaga mängida niimoodi, aga sina pole sellest veel aru saanud.
 
Punkthiir 04. detsember 2015, kl 11.23
Sest ilma naisteta sureb inimkond välja.
 
{q' 04. detsember 2015, kl 15.28
... nagu ka ilma meesteta.
Ent elu on kuratlikult ilus!
 
viimasele 04. detsember 2015, kl 15.57
Ilma meesteta on siiski olemas variante, kuidas paljuneda.
 
4.12.15-15.57-le 13. detsember 2015, kl 18.09
Huvitav, milline? Kust need spermad saadakse, kui mehi pole?
 
tulnukas 19. detsember 2015, kl 20.59
Kas mees peab naise õnnelikuks tegema ?
Või naine mehe õnnelikuks tegema ?
Kas inimese õnnelikkus sõltub mehest või naisest, või hoopis millstki muust ? Näiteks kuust, või päikesest ?
 
{q' 20. detsember 2015, kl 00.16
oled jah, tulnukas.

Maal saab teise inimese rikkaks teha, vaeseks varastada, ära määrida, täis lasta, taga rääkida ja mida iganes veel,
õnnelikuks -
noh, õnnelikuks, ei saa keegi kuidagi kedagi teha.

Õnnelik saab olla või mitte olla.
 
käigu 20. detsember 2015, kl 09.46
Ei peagi! Ükski naine pole austust ära teeninud vaid naiseks olemisega. Olgu austuse väärilised, küllap siis austatakse ka.
 
kivike 20. detsember 2015, kl 14.05
Nagu mees vääriks austust lihtsalt sellepärast, et ta mees on? Kohtle teisi nagu sa tahaks, et sind koheldakse on siinkohal kohane, küllap siis leiad austust ja lugupidamist ka.
 
naine 20. detsember 2015, kl 18.52
Ka sa oma ema austad, tood talle lilli, aitad teda, toetad ja annad nõu? Miks sa seda teed? Vastan ise, sest ta on su ema. Aga miks ei peaks sa austama, lilli tooma ja abistama naist, kellest saab kellegi ema või ta on juba kellegi ema. Nii on. Proovi mõista. Kusagilt lugesin fraasi: meie naised oleme need, kelle meist teevad mehed. Miks on niipalju kurjust ja südamevalu naistes? Mehelikust hoolimatusest on see kõik, armastuse puudusest ja helluse vähesusest ning sellest, et puudub naise suhtes austus. Naine- ema.
 
naljakad 20. detsember 2015, kl 19.46
Pole ju vahet, kas naine või mees on heatahtlik ja sõbralik.

Kokkusobimiseks, seega siis õnnelikuks eluks oleks vaja sarnast maailmavaadet, mitte koopiat. Kui üks pooltest on konservatiiv ja kinni traditsioonides, kuid teise arusaamad nõuavad lakkamatuid uusi trende, liikumist, uuendusi ja tal on valida, kas vahtida kodus vanu albumeid koos küllatulnud vanaonuga või lennata jõuluajaks Hispaaniasse, siis tulevad tülid või peab emb-kumb end alla suruma.

Ja head nahka sellest ei tule.
 
minu mees 06. jaanuar 2016, kl 09.00
mõtles ja käitus just selle põhimõtte järgi- tema ei hakka ennast alandama ja naisele (st kõigile naistele, nii emale, õele kui tütrele) mingeid lilli kinkima, ega nende suhtes olema viisakas, aitama rasket kotti tassida jms.
Aga siis tõmbas kiunu üles, kui talle samaga vastati- ka tema sünnipäev unustati ära, ei mingit kooki ega kingitust, tema pesu jäeti pesemata ja talle ei räägitud enam kodustest asjadest, külla ja reisile mindi temata. Siis hädaladas nagu udupasun- temast siin peres enam lugu ei peeta, kas tema polegi inimene... la-la-la.
 
Tulnukale 06. jaanuar 2016, kl 17.28
sa oled õnnemaalt pärit, seepärast ei saagi aru ahnurite-sõjardite-vaenulike-õelutsejate-egoistide planeedi eluolust.

Aga kui teie planeedil on kõik võrdsed, siis küllap tuuakse lilligi vastastikku. Võrdsus ei tähenda ju ükskõiksust ja hoolimatust. ;)
 
kivike 07. jaanuar 2016, kl 07.47
tulnukas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> meil ei ole sõdasid e
> ga tapmisi, kõik on armastatud, kõigil on hea olla
> >>>>>

Lihtne küsimus - kuidas teie oma armastust väljendate, et kõik aru saavad, et nad on armastatud? Universumi printsiip yin-yan kehtib igal pool, seega "kõigil" lihtalt ei saa hea olla.
 
tulnukas 06. veebruar 2016, kl 21.55
sealt kust me siia ilma tulime, ja sinna kuhu me tagasi läheme, seal on kõigil hea olla, kõikidel hingedel, elagem rahus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!